Kowalik vs Jozwiak czyli rywalizacja o tytul walki 2018 roku w polskim MMA trwa w najlepsze

Ja pierdole, historia jak żywcem wyjęta z jakiejś pasty na wykopie

"Mój stary jest prezesem FEN. Cała chata zajebana zdjęciami potencjalnych rywali Tymka Świątka najgorsze....
...Stary do tej pory robi z januszami gównoburzę na twiterze, gdzie przestrzegali przed robieniem jakichkolwiek interesów z moim ojcem. Obserwowałem ten temat i widziałem jak mój ojciec nieudolnie porobił trollkonta

veritas aequitas

Liczba postów: 1

a moze grubasie wez sie juz od tego Fenu odpierdol, chyba, ze chcesz zbankrutowac wszystkie organizacje MMA w kraju. Publicznie dyrektorku mowiles ze ludziom oddasz pieniadze to oddawaj a potem liz jaja ksw jak wszyscy szmaciarze z rocksow

Z tych samych trollkont udzielał się w swoich tematach i jak na przykład wrzucał nową zestawienie to sam sobie pisał

Panie prezesie Pan sie nie poddaje, to ze ten szmaciarz kowalik zbankrutowal wiekszosc organizacji MMA i lize jaja ksw to typowe dla mend od nowosielskiego z mmarocks. Pan robi swoje, KSW maleje PPV, wszyscy to widza, niech Pan wytrzyma

a potem się z tego cieszył i kazał oglądać mi i starej jak go chwalą na forum.
 
Ja pierdole, historia jak żywcem wyjęta z jakiejś pasty na wykopie

"Mój stary jest prezesem FEN. Cała chata zajebana zdjęciami potencjalnych rywali Tymka Świątka najgorsze....
...Stary do tej pory robi z januszami gównoburzę na twiterze, gdzie przestrzegali przed robieniem jakichkolwiek interesów z moim ojcem. Obserwowałem ten temat i widziałem jak mój ojciec nieudolnie porobił trollkonta

veritas aequitas

Liczba postów: 1

a moze grubasie wez sie juz od tego Fenu odpierdol, chyba, ze chcesz zbankrutowac wszystkie organizacje MMA w kraju. Publicznie dyrektorku mowiles ze ludziom oddasz pieniadze to oddawaj a potem liz jaja ksw jak wszyscy szmaciarze z rocksow

Z tych samych trollkont udzielał się w swoich tematach i jak na przykład wrzucał nową zestawienie to sam sobie pisał

Panie prezesie Pan sie nie poddaje, to ze ten szmaciarz kowalik zbankrutowal wiekszosc organizacji MMA i lize jaja ksw to typowe dla mend od nowosielskiego z mmarocks. Pan robi swoje, KSW maleje PPV, wszyscy to widza, niech Pan wytrzyma

a potem się z tego cieszył i kazał oglądać mi i starej jak go chwalą na forum.
Zwyrol
 
co jóźwiak takiego żmiji zrobił?

Jest tam na początku topicu wypowiedź - porada dla jakiegoś zawodnika o ucieczce z Titanica jakim ponoć jest FEN. Potem poszły pierwsze uprzejmości a potem już z górki - premierowa odsłona kronik FENu z wagą i rozpoczęła się gównoburza.
 
Moze ktoś wrzucic klip rapsowy w ktorym wystepuje Kowalik -idzie za ziomkami i wali wóde jak dobrze pamietam:lol:..nie pamietam tylko kogo to kawałek
 
Polskie MMA takie piękne

unnamed-file-36.jpg
 
Kurwa, odkąd zamknęli temat z Mrozem, to nie zaglądałem do tej części forumka i to był błąd, kurwa błąd! Ale dzięki temu miałem do przeczytania aż 6 stron epickiej inby i czytałem to wszystko z wypiekami na twarzy i rechocząc jak kretyn, tylko żona spoglądała na mnie ze zdziwieniem :awesome:
 
co jóźwiak takiego żmiji zrobił?
Albo czego nie zrobił :crazy:

Jaki jest Jóźwiak każdy wie, ale o co się sadzi Kowalik jak mrówka po okresie, to nie mam pojęcia.

Dla nas na plus.:corn:
No i najważniejsze- do kogo należy konto veritas?:beczka:
 
Jóźwiak jest niemożliwy:lol:

Nie wyobrażam sobie, żeby tak ekskluzywna organizacja jak FEN przestała funkcjonować, dlatego lubię typa i sprawia mi radość
świadomość tego jak komiczny jest prezes.
Chyba najbardziej uwielbiam obiecanki w wywiadach i zapowiedzi walk, które zazwyczaj się zmieniają o 360 stopni.
Niejeden już zajadle go atakował, w chuj zawodników spierdala do konkurencji (nie dziwię się, jednak kilka poziomów wyżej), a Jóźwiak konsekwentnie robi swoje, nie poddaje się i to mi się podoba w chuj.:applause:
 
Tak mnie jednak zastanawia, gdzie był Kowalik wcześniej? Nagle się obudził i wspomina sytuację z 2015? To każe mi się zastanowić nad czystością jego intencji i rzekomym dbaniem o dobro zawodnika. To też szczwany lis, co to swego czasu ustawiał walkę tancerza erotycznego z kulturystą. :wink:
 
Back
Top