Koszulki z nadrukiem + Prośba do grafików!!

Z tymi koszulkami MMA Rocks fajna sprawa, czekam na szczegóły. Myślę, że sporo osób może wziąć.
 
Ostatnio też tak było wszyscy chcieli koszulki a jak już można było kupić to marudzili że zły wzór albo za drogie.
 
@Def, da radę jeszcze zakupić te koszulki? ... bo sklep.mmarocks.pl nie działa.
 
Da radę, wkrótce go odpalimy.



Co do koszulek Cohones to gadałem z MoFo i wiem mniej więcej jakie są możliwości, konkurs na projekt ruszy za dzień dwa i zobaczymy co z tego wyjdzie :)
 
Def, jak będziecie reaktywować sklep to nie zapomnijcie o koszulkach XXL. Też bym z chęcią ponosił na piersi logo Cohones/ MMARocks :D
 
Więc Panowie, wyszło mi dość sporo zamówień na wasze własne koszulki, jeśli ktoś ma jeszcze ochotę to proszę przed weekendem dac mi znać to polecę wszystko hurtowo :)
 
shogunblue.jpg
scaled.php




projekt mofo podoba sie ;) ?
 
Chłopaki, wizualizacje, projekty, czy ceny wysyłam Wam tylko na maila. Tu nie wrzucam nic. Jedynie co robie na forum to doradzam w sprawie techniki druku, koszulek, czy mozliwości :)
 
Wszystkie wizualizacje będą wrzucane na mój FB do zamkniętaj grupy - Mofo MMA.



Części z Was już wysłałem zaproszenia. Jeśli ktoś chce to również może dołączyć.



http://www.facebook.com/bartek.siedlecki.35



Tylko proszę napisac mi na FB że chodzi o tą grupę + nick:)



Na razie są 3 projekty , które już wyszły lub są w pracowni + kolejny poleci wieczorem.



Postaram sie pomóc każdemu.
 
To czy Comfort ma 185 czy 205g to bez znaczenia bo to tylko liczby, a sama koszulka się nosi dobrze. Możliwe, że Classic kolorowa jest w porządku bo biała aktualnie służy Mi jako koszulka do spania, prześwit jak chu...cholera.



Żeby była jasność, koszulki ze względu na gramaturę różnią się od siebie ceną, im niższa tym tańsze lecz Ja zawsze zamawiam Comforty i wszyscy są zadowoleni...nie ufam Classic`om;>



KONKURS jak dla Mnie zajebiście. Mam już 2 gotowe projekty robione przy okazji konwentu. Jak już zostanie on ogłoszony to niech organizatorzy poinformują o możliwościach co do ilości kolorów bo przy 1 kolorze trzeba kombinować, przy 2 czy 3 można puścić wodzę fantazji...;]



U Mnie wśród znajomych furorę robiłe te koszulki...



alcoholDBLMen.jpg
 
@up



Koszulka zajebista:) Robiłem ją ale w wersji pl :)



Co do classica to kolorowe są tak samo trwałe jak comfort.



Białe natomiast polecam comfort, jak wspominałem kilka postów wcześniej.
 
i pada w koncu to niewygodne pytanie dla producenta. takie spodenki z szachownicą na jednej nogawce jak CroCop jestes w stanie zrobic ?
 
W sumie jest to wykonalne ale niesamowicie pracochłonne i nie wiem czy opłacalne. Poza tym takie spodenki musiały by być bawełniane bo flex najlepiej przywiera do tego materiału, choc stosowałem go i na poliestrze.



Wykonalne, ale niopłacalne :)



P.s Jest paczka??? :)
 
dzięki za info. moze na e bay gotowce znajdę xD paczka jest zawartość w pełni zajebista o czym na mailu wspomniałem ;)
 
mam nie mam ladowarki do akumulatorow i moge zrobic tylko telefonem zdjecie a ono jest chujowe strasznie rozjasnia nadruk
 
@D&G



Mam pytanie, czy nadal wykonujesz jakieś koszulki na zamówienie?
 
Back
Top