Koszulki z nadrukiem + Prośba do grafików!!

Teraz mam na stanie, białe czarne, szare i czerwony ogień, ale przy większej liczbie mogę miec inne.
 
@Mofo



możesz odpowiedzieć na moje pytanie?? czy da się flexem zrobić takie logo PRIDE jak wrzuciłem wcześniej? to z plamami..
 
@mrfreakz



Z innej beczki: Kiedy jakieś nowe promo albo HL? Już się nie mogę doczekać, żeby Cię zhejtować. ;)
 
To w takim razie napisz mi ile u Ciebie wyniesie taka koszulka z przesyłką.



Logo Pride z przodu i Pride Fighting Championships z tyłu na karku. Takie jak Doozy&Grooby wrzucił na poprzedniej stronie..



Ps. a są możliwe dwa kolory w tej samej cenie? żeby błyskawica była oryginalnie czerwona.
 
Przykłady jakie robiłem Flexem:



http://www.facebook.com/photo.php?fbid=426491577376855&set=a.246385165387498.81434.148192315206784&type=3&theater



http://www.facebook.com/photo.php?fbid=438499952842684&set=a.246385165387498.81434.148192315206784&type=3&theater



http://www.facebook.com/photo.php?fbid=450404484985564&set=a.246385165387498.81434.148192315206784&type=3&theater



i dzisiejszy, dla naszej wspaniałej Policji heheh



http://www.facebook.com/photo.php?fbid=495735827119096&set=a.246385165387498.81434.148192315206784&type=3&theater



@ MrFreakz



Zależy od materiału, koloru i wielkości logotypów. myślę że nie więcej niz 35 zł z przesyłka. mam na myśli koszulke 160 gsm.
 
A taka koszulka 160 gsm będzie dobra? W sensie że długo wytrzyma? Bo ja tam się nie znam i nie wiem co to jest to gsm, wyznacznik jakości??







@szady



pewnie KSW 20 - trailer i jeszcze niby w planach Hendo - JJ ale nie wiem czy wypali.. Nie mam pomysłu.
 
Tyle pytań, że się już pogubiłem.



@tomek-host <- odpowiedział Ci mrfreakz co do tej zielonej



@mrfreakz <- ta z plamami chyba tylko w cyfrowym, za dużo szczegółów na flex. 205g/m2 to mus, z innej gramatury robią się szmaty.



U Mnie cena wyjściowa to 40pln za duży 1-kolorwy nadruk z przodu, drugi duży na plecach +10pln, mały na karku/rękawku + 5pln.



Kolorów koszulek jest 12 męskich i 11 damskich



Kolorów nadruków jest 15



Czas realizacji różny bo jestem tylko pośrednikiem



@Painkiller <- przy okazji konwentu wrzucałem kilka propozycji koszulek "forumowych" z resztą nie tylko Ja zdaje się
 
To jest gramatura, czyli jakby grubość koszulki. Wszyscy jakoś dziwnie uważają, że im większa gramatura tym lepsza koszulka ale ja właśnie lubię te o najniższej gramaturze. Lekkie, przewiwne i najlepiej leża. Te grube kojarzą mi się z koszulkami dla cherlawych, 15-letnich skejcików, którzy chcą sobie dodać masy. ;)
 
No dobra dzięki za info.



@DoozyAndGrooby



Powiedzmy, że chciałbym koszulkę z logo pride na klacie i pride fighting championships na karku małe, takie jak wrzucałeś. Koszt koszulki wtedy 45 zl wyniesie? (bez przesyłki)
 
Zgadza się, dawno nic nie zamawiałem przez pracę ale już jestem w trakcie odświeżania kontaktu, na razie minęła doba i brak odzewu ale to jeszcze do przyjęcia. Koszt przesyłki to 5pln powiedzmy tylko muszę jeszcze potwierdzić bo też nie chcą robić koszulek z zastrzeżonymi znakami towarowymi, a nie wiem czy znają Pride;]
 
Moim zdaniem jeśli chodzi o gramaturę to najlepsza jest 185. Lekka i przewiewna, ale np. w białym kolorze nie widać tego co masz pod spodem. Mam kilka koszulek o gramaturze 165, czystych i przy białych mi dywan na klacie widać przy niektórym świetle. xD
 
Panowie, co do koszulek. Od 3 lat mam umowę producencką ze Stedman - Hanes. W między czasie próbowałem Fruit, Adler i Promodoro. Zadna z nich nie dorównuje jakością i trwałością kolorów Stemanowi. Mam całą maszynerię i sami drukujemy większe, czy mniejsze partie. Z bawełną mam do czynienia od bardzo dawna. więc poniżej małe wyjaśnienie. 2 lata temu prosiłem tu na forum o ocenę mojej kolekcji, właśnie na 185gr - 10 wzorów - łącznie ponad 1500 sztuk.



Gramatury:



classic - ok 160 g - Tu markhunto ma rację - przewiewna, najlepsza koszulka na lato, upał, zdecydowanie zajczęstszy wybór klientów. Jeśli ktoś ma pojęcie o bawełnie to wszystki są ring spun , wzmocnione karczki itp. Co do 160 mam małe zastrzeżenia do koloru białego, po powiedzmy 10 praniach robi się delikatniejszy w dotylu. Reszta super.



Comfort - ok. 185 g - tu małe sprostowanie co do wcześniejszych wpisów na forum. Comfort nigdy nie miał 205 gr. I ta ściema sie powiela w wielu sklepach, nawet u słynnych "raperów", którym robiłem serię w zeszłym roku, no i dla tego smiesznego sklepu mma. Comfort jest dla mnie chyba najlepszy. Ale nie na teraz, na wiosnę, letnie wieczory i jesień.



Prime - ok 210 g. - to koszulka z której bardzo rzadko korzystam, Strasznie gruba i ciężka. Panowie moje bluzy podszyte polarem mają 300 gram a więc nie duzo więcej. W Prime masz uczucie jakbyś miał na sobie ciężki worek.



Wszystkie powyższe są dostępne w ciągu dwóch dni. Z powodu na okres letni trzymam u siebie tylko 160. Jesienia zawsze dorzucam 185.



@MRFreakz - wyślę ci zdjęcia mojej własnej koszulki Pride, a mam ich z 5, bo Pride rules



@ tomek- host - pracuję nad czymś i dla ciebie, jeśli chodzi o shoguna :)



Wczoraj dwóch panów z forum zamówiło koszulki. W poniedziałek powinni je mieć w domach, więc będą mogli się wypowiedzieć.
 
wiele stron tematycznych (akurat nie o MMA) ma swoje koszulki z logiem więc pomyslałem, ze wypadałoby pokazać, że się ma cohones ;) zwłaszcza, ze jest mozliwosc produkcji przez ludzi z forum co pewnie koszta by zmniejszylo niż jakbyśmy chcieli zamawiać z jakies firmy w ciemno.
 
@up



Zaraz bedę kończył Twój wzór, wieć jest szansa że dziś jeszcze wyjdzie:)



Co do koszulek firmowych , to tu moge pomóc z produkcją. Ale zgoda na koszulki chyba zależy od szefów :)
 
Mofo super by było :) ja ciagle liczę na odzew "góry" odnośnie tego pomysłu z koszulkami. albo przytakną albo zmieszają z błotem ale przynajmniej będzie coś wiadomo ;)
 
obserwuję temat... czekam na projekty od Mofo, mam nadzieję, że puścisz na stronkę, bo sam o czymś myślę, żeby u Ciebie zamówić.



Zajebiste są ostatnie koszulki Venum Machida signature, ale rozumiem, że to raczej niezbyt możliwe do wykonania??



venum-koszulka-kanji-giant.jpg












Venum__Kanji_Rai_4fbdfb81f39d2.jpg








poza tym koszulki MMA Rocks chyba kiedyś były dostępne, a teraz już nie można nigdzie dostać? Jest możliwe coś w tym zakresie? Również byłbym zainteresowany...
 
Za 20 mminut koszulka Painkillera będzie gotowa :) wrzucę zdjęcia (jeśli nie masz nic przew temu stary) Wrzucę też i mój stary pride.



FreeMan - ze zrobieniem tego od strony technicznej to nie jest problem - sitodruk spotowy. Problem jest że za tą koszulke bym miał gorąco przy tyłku:)
 
23wl7oi.jpg




2mi105u.jpg




1695kkz.jpg




i5t2zn.jpg




28vwoqo.jpg








Ok są:) Pierwsze dwa to moja prywatna koszulka, tak po ok. 5 praniach, logo dość duże bo 30 cm.



Druga to koszulka, którą właśnie zrobiłem - Painkiller:)







Sorry za jakość zdjęc, robione telefonem.



http://www.stedman.eu/Men-s-Collection/



Pod tym adresem wszystkie dostęne fasony, modele i kolory. Towar mam u siebie w ciągu 2 dni ale muszę mieć zamówienie na przynajmniej 18 sztuk, nie ważne fasony czy kolory :)
 
Odezwę się do MOFO i pogadamy :)



W sprawie koszulek, cały czas mamy na stanie 2 pierwsze wzory. Nasz wspólny znajomy i dobry grafik Paul Najman tworzy teraz nowe wzory koszulek MMARocks , możliwe że ruszymy z produkcją na początku sierpnia ale może warto by było pomyśleć też o koszulkach Cohones bo rozumiem że o tym tutaj mówimy tak ?



Tylko kto zaprojektuje wzór ? Może jakiś konkurs moglibyśmy zrobić ?
 
koszulki MMA Rocks i Cohones i by było ekstra. ja ten pomysł popieram rekami i nogami , szkoda, ze nie jestem grafikiem
 
FreeMan zainteresowany zarówno koszulką MMA Rocks jak i Cohones z małym logiem MMA Rocks :)
 
Back
Top