Koszulki z nadrukiem + Prośba do grafików!!

Ja widzę 2 kolory(czarny i czerwony). Gdyby zamienić czerwony na czarny to wyjdzie 45pln + 5pln przesyłka, natomiast o 2-kolorwy nadruk musiałbym się dowiedzieć bo szczerze to jeszcze nigdy ani dla siebie ani dla nikogo nie zamawiałem.
 
@up



haha faktycznie niepotrzebnie biały wliczyłem ;)



pozostaw maila tutaj, jakby co to się odezwę :)
 
Doozy



a co myślisz o koszulce Shoguna ? ile by to wyniosło ?







shogun-rua-t-shirt-ufc-113-bad-boy.jpg








lub takie cos



bad-boy-shogun-supremacy-koszulka-czarna.jpg




bad-boy-shogun-supremacy-koszulka-czarna.jpg
 
@tomek-host <- takie rzeczy to tylko w Erze;] Masa grafik których nie ma dostępnych w internecie poza logiem BB. Nie wiem czy jakaś firma by się podjęła nawet jakby były te wszystkie grafiki które trzeba im dostarczyć żeby mogli je nałożyć, to jest groobsza sprawa albo nie mam na tyle o tym jeszcze pojęcia, no i uważam, że taką koszulkę to lepiej kupić oryginalną...



Ja z kolei będę sobie robił Pretoriana bo bardzo Mi się podoba tylko ciężko znaleźć odpowiednie logo bo w PL nie ma tej firmy chyba...
 
Nie, bez przesady. Ja otwieram standardowy nowy plik w PS w rozmiarach max czyli 25x20cm i tam tworze grafiki w 1 kolorze dostępnym z palety jaką oferuje firma z którą współpracuję, tyle...ale na 1000% wszystkich takich klientów nie ma i są też tacy którzy wysyłają pliki z google w rozmiarze 100-80px :>
 
@DoozyAndGrooby



Czyli tak by wyglądała ta moja koszulka w wersji jednokolorowej? :) Powiem Ci, że bardzo fajnie ;)



A dałoby radę zrobić za tą samą cenę koszulkę z takim logiem??



pride_fc_by_cesareric_d1285fj.jpg
 
@up



wszystko fajnie, ale teraz znajdź to samo w wersji "obrazkowej" bo z takiego czegoś to Ci przeciez nie wydrukuje ;))
 
@ MrFreakz -



Robię również i koszulki metodami Flex i sitodruk.



Grooby ma rację, Flex jest nie do zniszczenia. Sitodruk - duże partie. DTG (cyfrowa) - nie polecam, to taj jak duża drukarka, tyle że do bawełny. Słaba trwałość. Co dokoszulki Prode (całej czarnej) to sam taką mam :)



Panowie, cena to rzecz drugorzędna, liczy się frajda:)



również polecam Stedmana - do tej pory: 2797 koszulek Stedman zrobionych :)
 
Ja polecam cottonmania, wg mnie lepiej leża niż stedman. Stedman się jakoś zjebał, kiedyś miał lepsze te koszulki.
 
a jakies koszulki z logiem MMA Rocks i np nickiem z forum na ramieniu ? czy mnie fantazja poniosła ?
 
Pretorian? Pewnie że tak, tylko potrzebny mi bardzo duży jpg lub wektor. Najlepiej plik w krzywych w formacie Corel.



BTW ta koszulka Cigano to Flex:)
 
Zależy od wielkości wzoru i materiału jaki chcecie, mogą byc 160gsm, 185 gsm, bądź 205 gsm - koszulki:)



Reszta do dogadania się, poza tym macie już u mnie na starcie 10% zniżki za MMArocks hehe
 
wysłałem Ci na maila wzór jaki ostatnio robiłem, niestety ta zielona kwalifikuje się tylko pod sitodruk.
 
Tak robię to normalnie, ale minimum dla jednego koloru to 50 sztuk :( Tu idą juz całe partie.



Podeślijcie mi ewentualnie wzory na maila a ja je ocenię. Odpiszę wtedy każdemu co i jak.
 
ja tez ;) to temat mozemy na mail przerzucic. swoja droga ponowie pytanie o forumowe koszulki mma rocks czy to ma sens
 
Back
Top