Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

0KwdS-M7dL22vycdCadvelbCNhkOJKeJrDx_iRFw6dGr3x5uxyPJtMim1BjBg8dxaHvoOKyMek_mGA=s640-c-fcrop64=1,000019a7ffffe658-nd-v1
 
Czyli potwierdza się, że w dużych miastach więcej lewactwa. Posłuszne owieczki.
U nas na dzikim zachodzie już w zeszłym roku mało kto to nosił, a teraz to tylko zakały rodzin dalej w kagańcach.
:juanlaugh:
Ja kilka razy pisałem, że w Zachodniopomorskim się czułem jakby nie było żadnej pandemii, za to jak wyjeżdżałem poza województwo to często jako jedyny w sklepie chodziłem bez maseczki.
 
Mój szef fan wyborczej i można powiedzieć drugi karateka w kwestiach pandemicznych (wyborcza>badania) po 3 strzałach ma uwaga "pozytywny ale lekko".
Chory na 100% I tak się zastanawiamy czy go nie podjebać do sanepidu foliarza jednego.
:juanlaugh:
Wystarczy że oświadczysz o zaistniałym incydencie przy Andrzeju to jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że informacja dotrze tam gdzie powinna
:fjedzia:
 
Co ma HIV do szczepienia?
tak to jest jak się pisze w aucie. Chodziło oczywiście o V-AIDS.

VAIDS - Vaccine Acquired Immunodeficiency Syndrome.

Jak to wyjdzie to liczę, że jakaś kolorowa telewizja to pokaże. Może medyczny dziennikarz roku adaś giza potwierdzi.
Bo dziwnie coś cicho od jakiegoś czasu, eksperci schowani po piwnicach.

Nie mam telewizora to chociaż wasz trzask dupy usłyszę jak zostaliście wydymani bez mydełka przez "ekspertów".
:juanlaugh:
 
tak to jest jak się pisze w aucie. Chodziło oczywiście o V-AIDS.

VAIDS - Vaccine Acquired Immunodeficiency Syndrome.

Jak to wyjdzie to liczę, że jakaś kolorowa telewizja to pokaże. Może medyczny dziennikarz roku adaś giza potwierdzi.
Bo dziwnie coś cicho od jakiegoś czasu, eksperci schowani po piwnicach.

Nie mam telewizora to chociaż wasz trzask dupy usłyszę jak zostaliście wydymani bez mydełka przez "ekspertów".
:juanlaugh:
Lincz na Fiałkach tego swiata:antonio:
 
tak to jest jak się pisze w aucie. Chodziło oczywiście o V-AIDS.

VAIDS - Vaccine Acquired Immunodeficiency Syndrome.

Jak to wyjdzie to liczę, że jakaś kolorowa telewizja to pokaże. Może medyczny dziennikarz roku adaś giza potwierdzi.
Bo dziwnie coś cicho od jakiegoś czasu, eksperci schowani po piwnicach.

Nie mam telewizora to chociaż wasz trzask dupy usłyszę jak zostaliście wydymani bez mydełka przez "ekspertów".
:juanlaugh:
Źródło?
 
Może teraz należy zrobić obozy koncentracyjne dla zaszczepionych, by nie zarażali normalnych ludzi ? :zakręcony:




--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Back
Top