Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

I tyle, więcej o tym od niego nie przeczytasz, jak zawsze kiedy zostaje zgaszony... Teraz przemilczy, poczeka i za chwilę wyskoczy, że Niedzielski twierdzi, że w krematoriach nie nadążają spalać zwłok i to MUSI być prawda!
Co poradzić. Mi się wydawało, że trafiłem do normalności. Do normalnego kraju, który sam wybrałem. Błędnie. Niestety. Rozwijał tematu nie będę, bo nie widzę sensu.
 



Czyli zaszczepiony zabija :) To w ogole mozliwe? Opisane na dodatek w głównonurcie? XD

Swoją drogą Obcasy (parę ładnych lat temu czytalne czasopismo - pamiętam, że żonka kupowała), raportują o pierwszym dziecku na planecie Ziemia, które zmarło na cowida (a nie "z cowidem") - bo ja nie słyszałem o śmierci zdrowych (np. nieosłabionych chemioterapią) dzieci. Ma ktoś więcej szczegółów? Bo to przypadek unikalny na miarę globu.

Jeśli 10% informacji o Faucim które krążą w necie jest prawdziwe ten człowiek powinien siedzieć w ciupie, a jego bieżące akcje spokojnie mozna nazwac "mataczeniem w sprawie"...

@beef @Siwy25_1
Wczoraj musialem wlecieć do empiku - wszyscy w szmatach. Spotkałem kumpla który też sceptyczny, ale jednak pełna przyłbica.
O tyle dobrze ze nikt sie mnie nie czepial.

2. Test na fanatyka polega na tym, że pytasz osoby zabunkrowanej przy swoim stanowisku - jaki dowód mógłby ją przekonać. Jeśli żaden, to znaczy że nie chodzi o dowody, a o wiarę.
Co przekona ciebie? Jakiś procent zaszczepionych zakażających i zakażonych? Jakiś procent zaszczepionych w szpitalach? Ruszy cię jakiś przepis umacniany prawnie ogłoszeniem na konferencji? Większy % NOPów niż przy innych szczepionkach? Co ciebie przekona?
 
#szczepimysie
269773118_4594168990651790_262125512781198936_n.jpg
 
Nie pytałeś o dowody tylko o źródła nienaruszalnej wg Ciebie tezy. Ślepa wiara w to co mówią media i politycy bez chwili zastanowienia to właśnie jest fanatyzm. Pocieszny jesteś :śmiech:

To z jakich zrodel ty czerpiesz swoja wiedze? Serio, chetnie sie dowiem.

I w sumie dalej nie wiem czy zdałem czy nie bo de facto nie powiedziałem, że nic nie jest w stanie mnie przekonać... do dupy ten test, pewnie z Wysokich Obcasów
Neil DeGrasse Tyson jest autorem testu ;)

I tyle, więcej o tym od niego nie przeczytasz, jak zawsze kiedy zostaje zgaszony...

Zostalem zgaszony tym, ze @Evo nie mieszka w Polsce? Ale co tutaj mam wiecej pisac? Jak nie mieszka w Polsce to nie mieszka, po chuj drazyc temat? :)
 
To z jakich zrodel ty czerpiesz swoja wiedze? Serio, chetnie sie dowiem.


Neil DeGrasse Tyson jest autorem testu ;)



Zostalem zgaszony tym, ze @Evo nie mieszka w Polsce? Ale co tutaj mam wiecej pisac? Jak nie mieszka w Polsce to nie mieszka, po chuj drazyc temat? :)
Nie, że jesteś największym fanatykiem jakiego tu można uświadczyć. Jak Ci w Wysokich Obcasach napiszą, że w Polsce prześladują homosiów, to wierzysz w to ślepo. Jak Ci Niedzielski powie, że na ulicach stosy trupów i koniec świata się dzieje a jedynym ratunkiem dla wszystkich jest magiczna szczepionka, to wierzysz w to ślepo.

Już nie raz sobie obiecywałem nie wchodzić z Tobą w dyskusje bo to jak grochem o kapustę a zawsze się wygłupię i jednak się wplączę :śmiech:

Żyj zdrów!
 
Co przekona ciebie? Jakiś procent zaszczepionych zakażających i zakażonych? Jakiś procent zaszczepionych w szpitalach? Ruszy cię jakiś przepis umacniany prawnie ogłoszeniem na konferencji? Większy % NOPów niż przy innych szczepionkach? Co ciebie przekona?

Jesli chodzi o % NOPow to tez zalezy o jakie NOPy chodzi, po pierwszej dawce zdychalem caly dzien i czulem sie super zle, bolala tez reka. Druga dawka bez objawow. Niektorzy pewnie cos takiego zglaszaja jako NOP - goraczka, bol reki, bol glowy. Przekonaloby mnie rzetelny dowod na to ze szczepionka powoduje wiecej zgonow niz wirus, co by bylo dowodem na to ze szczepienie jest bardziej niebezpieczne niz przechorowanie. Albo dowod na to, ze osoby z NOPami po szczepieniach masowo blokuja szpitale i trafiaja pod respiratory, powodujac paraliz ochrony zdrowia - takie NOPy by mnie przekonaly ze lepiej sie nie szczepic.
 
Taki będzie efekt, że część medyków się nie podda obowiązkowi i powie: "pierdolę, nie robię" i w tym zapadłym już systemie powstanie jeszcze większa czarna dziura... a potem winę za to zrzuci się na niezaszczepionych... kurtyna, @Karateka@ bije brawo :tysoncoffe:

Jestem ciekawy jak wyglada wyszczepialnosc wlasnie w obrebie podpisanych grup zawodowych. Strzelam, ze Lekarze maja najwyzsza, a fizjoterapeuci najnizsza.
 
Taki będzie efekt, że część medyków się nie podda obowiązkowi i powie: "pierdolę, nie robię" i w tym zapadłym już systemie powstanie jeszcze większa czarna dziura... a potem winę za to zrzuci się na niezaszczepionych... kurtyna, @Karateka@ bije brawo :tysoncoffe:
ja sie obawiam, ze to bedzie typowa pokazowka. Szczepienia beda fikcyjne, tylko na papierze, kazdy medyk sobie to ogarnie bez problemu a w swiat pojdzie fama o pomyslnosci akcji, skierowana do reszty co by wziela przyklad z naszych jakze dzielnych medykow, ktorzy, przeciez "wypruwaja sobie flaki" podczas tej "pandemii"
 
Jestem ciekawy jak wyglada wyszczepialnosc wlasnie w obrebie podpisanych grup zawodowych. Strzelam, ze Lekarze maja najwyzsza, a fizjoterapeuci najnizsza.
Takich rzeczy dowiesz się TYLKO z TVP... albo RMF... albo od Niedzielskiego... albo od Mazurka... jak Ci powiedzą, tak ma być, pamiętaj.
 
To zaszło już tak daleko, że oni będą szli w zaparte do samego końca. Dosłownie zmuszają ludzi do brania udziału w testach medycznych. To nawet nie jest wątpliwe etnicznie. Zwyczajnie nie mogą już zawrócić, bo gdy wahadło odbije w drugą stronę łamane będą kariery. Kryminał dla nich to mało.

I jeszcze podkreślając powyższe, dla osób mówiących, że to przymus szczepień. Przymus szczepień mamy już w kraju od dawna, każdy jest zobowiązany zaczepić dzieci na określone choroby - i nikt z tym przymusem nie ma raczej problemu. To natomiast, to jest przymus brania udziału w testach określonych preparatów, które nie są nawet dopuszczone na rynek w pełnym zakresie. To są dwie zupełnie inne sprawy.
 
Last edited:
Ptasia grypa: WHO podaje, ze w latach 2003-2009, czyli w okresie największej aktywności wirusa na świecie, spowodował on zachorowanie 440 osób i śmierć 262. Wczoraj koronowirus zabił w Polsce około 700 osób* (1 dzień). Ciężko to porównywać.

*Nieoficjalne informacje z resortu zdrowia mówią o ponad 700 ofiarach COVID-19, które zmarły w Polsce w ciągu ostatniej doby - poinformowało RMF FM.
Sory, że tak przedświątecznie, ale jesteś debilem
 
Sory, że tak przedświątecznie, ale jesteś debilem
Wczoraj w radiu minister zdrowia tak to przedstawiał. Zapytany o ilość szczepionych w tej liczbie zmarłych powiedział o 250. Skuteczna w chuj ta szczepionka, nawet według propagandowej narracji
 
@Karateka@ mozesz mi napisac jak skuteczna jest szczepionka? Najlepiej w procentach. I jak skuteczna jest 3 dawka i po ilu ta skutecznosc spada? Nie moge za bardzo badan znalezc na ten temat (tak wiem, sa dopiero prowadzone bo jeszcze nie wszedzie 4dawka). Moge natomiast znalezc badania na temat tego jak smiertelny jest wirus w mojej grupie wiekowej i moge Ci to przedstawic (moglbym nawet promilowo jest tak znikomy haha). Wynosi on 0.001%. Czyli jakbym chcial to w prostszy sposob przedstawic dziecku to powiedzialbym, ze musze zachorowac na covida 1000razy (nie starczylo by mi zycia) i ktoras z tych "infekcji" by mnie zabila pezy dobrych lotach jak bym sie wbil w sama statystyke (istnieje mozliwosc, ze te 1000razy tez by mnie nie zabilo).

Jest jakies info na temat tego ile szczepionka zmniejsza ryzyko zarazania drugiej osoby? Czy tylko narracja jest taka i wyssane jest to z palca jak te obostrzenia, ktore prowadza do tego, ze osoba zdrowa z negatywnym testem musi siedziec na kwarantannie?
Bo jak juz teraz nie maja jak bronic skutecznosci szczepionki, ktora okazala sie klapą i jest coraz mniej chętnych na 3 dawke to znowu narracja wraca na to, ze niezaszczepieninzarazaja. Chciaobym Obaczyc dane na temat tego o ile procent szczepienie zmniejsza ryzyko zakazenia drugiek osoby.

Jak wczoraj wieczorem obekrzalem fakty po faktach z dr Horbanen to mnie krew zalala. Tam wprost prowadzacy namawia do segregacji sanitarnej i wrecz naciska wynuszenie obostrzen i segregacji na rzadzacych poslugujac sie falszywymi danymi. Kurwa mam nadzieje, ze Duda podpisze to LEXTVN ibsie kurwy jebane przejada na tym(chodzi tu koniec koncow o piebiadze) bo ta telewizja nie ma nic wspolnego z wolnymi mediami
 
Z tych 700 250 było zaszczepionych.
Na te dane i tak trzeba spojrzec z prymruzeniem oka i pamietac o tym, ze osoby zaszczepione jedna dawka (ktorych notabene jest sporo) sa wliczane jako osoby niezaszczepione co jest juz samo w sobie idiotyczne.
 
Przekonaloby mnie rzetelny dowod na to ze szczepionka powoduje wiecej zgonow niz wirus,
LOL
Koronawirus zabija 10tys osob: zly
Szczepionka zabija 9 tys osob: dobra, ciągle warto

Niezły z ciebie Stalinek.

A wiec nie zgadzam sie, i to niedelikatnie.

Sa przepisy i limity po ktorych leki sa wycofywane, dotyczy to zarowno ilosci jak i "jakości" NOPow. Ta szczepionka w koncu powinna byc zaczac traktowana jak poprzednie, tylko i az tyle.

Jesli preparat medyczny który...
- jest dostępny w sprzedaży na życzenie
- jest dostępny tylko na receptę
- jest sugerowany przez rząd
- jest wymagany przez rzad

...zabija wiecej ludzi niz np. iwermektyna to powinien byc wycofany, ot co.

No i najważniejsze lek musi działać :) A jak widać dajemy kolejne dawki w nadziei że tym razem zadziałają :) #Einsteinlubito

Do których szczepionek najchętniej przyrównywano tą na cowid, nabijając się z "antynaukowych antyszczepionkowców"? Polio? Ospa? Odra? To co, szczepimy się co pół roku na polio, a mimo to zaszczepieni chorują? Cała narreacja z ostatniego roku do kosza. Nie widzisz tego?
 
Niezły z ciebie Stalinek.

Jestem Stalinem bo?
Bo sam się szczepię?
Bo nie chcę żeby Ciebie przymuszano do szczepień, mimo że uważam strach przed szczepieniem za nieuzasadniony?
A może dlatego że korzystam ze swojej wolności słowa pisząc o skuteczności szczepień?

Wkręciła Ci się faza my kontra oni.

...zabija wiecej ludzi niz np. iwermektyna to powinien byc wycofany, ot co.

Proszę o linki


No i najważniejsze lek musi działać :) A jak widać dajemy kolejne dawki w nadziei że tym razem zadziała

Działa:

FE4ISdYXsAgqnCn.jpeg
 
Jestem Stalinem bo?
Bo sam się szczepię?
Bo nie chcę żeby Ciebie przymuszano do szczepień, mimo że uważam strach przed szczepieniem za nieuzasadniony?
A może dlatego że korzystam ze swojej wolności słowa pisząc o skuteczności szczepień?

Wkręciła Ci się faza my kontra oni.



Proszę o linki




Działa:

View attachment 30574
Mozesz w kkncu odpisac jak czytac ten wykres? Bo juz go podawales kiedys. Na przykladzie Polski mozesz mi podac. I co to oznacza fully vacinated(czy sa to dwie dawki czy juz trzy). I czy jest cos w stylu tego wykresu ale period np 3 miesiecy czy juz takich nie robia bo sie zmiejszaja liczby?
 
Last edited:
Back
Top