Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Tak sie czuje jak w spoleczenstwie powiem, ze nie chce sie szczepić bo mam zdrowy organizm i juz raz przechorowalem.

Swoja drogą już troche tych epidemii koronawirusem przeżylem. Pamietam świńską i ptasią, byla jakaś jeszcze? Macie w ogole jakieś dane z tamtym okresów jak to wyglądało? Bo śmiertelność pewnie byla na bardzo podobnym poziomie
Screenshot_2021-12-22-16-20-26-471_com.instagram.android.jpg
 
Tak sie czuje jak w spoleczenstwie powiem, ze nie chce sie szczepić bo mam zdrowy organizm i juz raz przechorowalem.

Swoja drogą już troche tych epidemii koronawirusem przeżylem. Pamietam świńską i ptasią, byla jakaś jeszcze? Macie w ogole jakieś dane z tamtym okresów jak to wyglądało? Bo śmiertelność pewnie byla na bardzo podobnym poziomie
View attachment 30540

Ptasia grypa: WHO podaje, ze w latach 2003-2009, czyli w okresie największej aktywności wirusa na świecie, spowodował on zachorowanie 440 osób i śmierć 262. Wczoraj koronowirus zabił w Polsce około 700 osób* (1 dzień). Ciężko to porównywać.

*Nieoficjalne informacje z resortu zdrowia mówią o ponad 700 ofiarach COVID-19, które zmarły w Polsce w ciągu ostatniej doby - poinformowało RMF FM.
 
Ptasia grypa: WHO podaje, ze w latach 2003-2009, czyli w okresie największej aktywności wirusa na świecie, spowodował on zachorowanie 440 osób i śmierć 262. Wczoraj koronowirus zabił w Polsce około 700 osób* (1 dzień). Ciężko to porównywać.

*Nieoficjalne informacje z resortu zdrowia mówią o ponad 700 ofiarach COVID-19, które zmarły w Polsce w ciągu ostatniej doby - poinformowało RMF FM.
Czyli jednak w huj wieksza smiertelnosc tamtego wirusa
 
U mnie w pracy kolega ma żonę, która zachorowała ma objawy grypy. W święta mieli iść do rodziców ale czy pójdą to uzależniają od wyników testu, bo oni się o nich martwią.
Chory z negatywnym wynikiem nie zaraża to oczywiste.
 
Tak sie czuje jak w spoleczenstwie powiem, ze nie chce sie szczepić bo mam zdrowy organizm i juz raz przechorowalem.

Swoja drogą już troche tych epidemii koronawirusem przeżylem. Pamietam świńską i ptasią, byla jakaś jeszcze? Macie w ogole jakieś dane z tamtym okresów jak to wyglądało? Bo śmiertelność pewnie byla na bardzo podobnym poziomie
View attachment 30540
O kurwens, to jest złoty mem. Teraz normalni to trędowaci a trędowaci normalni...
 
Jakie źródło uznałbyś za wiarygodne?
Pytasz mnie komu bym uwierzył, że na covid zmarło dzisiaj 700 osób?

Czyli nie podważamy tezy o tej ilości tylko przyjmujemy ją za pewnik, 700 umarło i basta!

A teraz szukamy tylko kogoś kto mnie przekona?

Ty chyba pracujesz, w którymś ministerstwie PiS, albo w TVP a jeśli nie to powinieneś :śmiech:
 
Ptasia grypa: WHO podaje, ze w latach 2003-2009, czyli w okresie największej aktywności wirusa na świecie, spowodował on zachorowanie 440 osób i śmierć 262. Wczoraj koronowirus zabił w Polsce około 700 osób* (1 dzień). Ciężko to porównywać.

*Nieoficjalne informacje z resortu zdrowia mówią o ponad 700 ofiarach COVID-19, które zmarły w Polsce w ciągu ostatniej doby - poinformowało RMF FM.
Ty kurwo, ty kurwo, ty u nieudaczniku, tykurwo zakłamana...
 
U mnie w pracy kolega ma żonę, która zachorowała ma objawy grypy. W święta mieli iść do rodziców ale czy pójdą to uzależniają od wyników testu, bo oni się o nich martwią.
Chory z negatywnym wynikiem nie zaraża to oczywiste.
Na weekend robiłem taras i mnie przewiało i mam lekką chrypę. U mnie w robocie dzisiaj dostałem teścik od kierownika, bo "tylko ty jesteś niezaszczepiony nie możesz narażać naszego zdrowia".
:usunto:
To ja się pytam gościa czego się boi skoro po szczepieniu niby są bezpieczni, a jedni i drudzy tak samo mogą to przenosić.
Ba jedni i drudzy mogą wylądować w szpitalu! Zero odpowiedzi. Dał test i wrócił za 10 minut.
Oczywiście negatywny, ale poziom absurdu tej sytuacji wywaliło poza skalę.
 
Pytasz mnie komu bym uwierzył, że na covid zmarło dzisiaj 700 osób?

Czyli nie podważamy tezy o tej ilości tylko przyjmujemy ją za pewnik, 700 umarło i basta!

A teraz szukamy tylko kogoś kto mnie przekona?

Ty chyba pracujesz, w którymś ministerstwie PiS, albo w TVP a jeśli nie to powinieneś :śmiech:

To byl test na fanatyka :)
 
To byl test na fanatyka :)
Żyję w kraju, gdzie zaszczepione jest już blisko 90% populacji. I mimo tego, nie ma żadnej nagonki jednych na drugich. Obok tego, bardzo duże grono spośród zaszczepionych, otwarcie przyznaje, że zrobiło to dla świętego spokoju. Takiego "fanatyzmu" pro-szczepionkowego jak u Ciebie, to ze świecą szukać gdziekolwiek indziej.
 
Żyję w kraju, gdzie zaszczepione jest już blisko 90% populacji. I mimo tego, nie ma żadnej nagonki jednych na drugich. Obok tego, bardzo duże grono spośród zaszczepionych, otwarcie przyznaje, że zrobiło to dla świętego spokoju. Takiego "fanatyzmu" pro-szczepionkowego jak u Ciebie, to ze świecą szukać gdziekolwiek indziej.

1. 90 procent to fałsz. 56 procent, 23 miejsce w UE.
2. Test na fanatyka polega na tym, że pytasz osoby zabunkrowanej przy swoim stanowisku - jaki dowód mógłby ją przekonać. Jeśli żaden, to znaczy że nie chodzi o dowody, a o wiarę.
 
1. 90 procent to fałsz. 56 procent, 23 miejsce w UE.
2. Test na fanatyka polega na tym, że pytasz osoby zabunkrowanej przy swoim stanowisku - jaki dowód mógłby ją przekonać. Jeśli żaden, to znaczy że nie chodzi o dowody, a o wiarę.
Nie pytałeś o dowody tylko o źródła nienaruszalnej wg Ciebie tezy. Ślepa wiara w to co mówią media i politycy bez chwili zastanowienia to właśnie jest fanatyzm. Pocieszny jesteś :śmiech:

Edit:
I w sumie dalej nie wiem czy zdałem czy nie bo de facto nie powiedziałem, że nic nie jest w stanie mnie przekonać... do dupy ten test, pewnie z Wysokich Obcasów
 
Last edited:
Aż się dziwię, że taki tęgi umysł tego nie załapał.
I tyle, więcej o tym od niego nie przeczytasz, jak zawsze kiedy zostaje zgaszony... Teraz przemilczy, poczeka i za chwilę wyskoczy, że Niedzielski twierdzi, że w krematoriach nie nadążają spalać zwłok i to MUSI być prawda!
 
Back
Top