Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

 
Pisałem o tych 1,8mld a cała Unia ma niecałe 500mln ludności. Czyli po 4 dawki dla każdego od urodzonego dzidziusia na 107 latku kończąc.
To pewnie nie koniec. Chcą ładować to gówno ile się da po kilka razy w roku. Głupcy już czekają na eliksir nieśmiertelności.
1622135035545.png
 
Last edited:
Mozna zabawic sie we wrozbite Macieja. Na jesien nastepna fala, z winy niezaszczepionych i kolejny zalew totalnej propagandowej fikcji dla polmozgow.
Dokładnie covidioci po szkołach specjalnych będą mówić : " to przez nich , bo boją się małej igiełki a przecież nic nie bolało"
Kilka dni temu słyszałem rozmowę baby bez zębów z babami z zieleni miejskiej grabiącymi trawnik " wiecie że są tacy ludzi co nie chcą się szczepić ..." dalej nie słyszałem i chyba moje szczęście.
Dwa zwoje więcej od kury i TV za przewodnik życiowy.
1622142477768.png
 
Faszystowskie oszołomy i foliarze w akcji


no tak obiektywnie to nalezy zaznaczyc, ze to sa w wiekszosci teoretyczne, propagandowe bzdury. W praktyce wygladalo to zupelnie inaczej i duzo ludzi tego nie przestrzegalo, nie ponoszac zadnych konsekwencji. Tak bylo wszedzie, jakies teoretyczne zalozenia, ktore w realnym zyciu, w ogole nie obowiazywaly ale wazne zeby jakis pismak mogl postraszyc w innych krajach sytuacja gdzies tam daleko i stworzyc pozory, ze wszedzie mamy do czynienia z covidowym zamordyzmem i ze do tego ludzie jeszcze temu sie poddaja. Na tego typu zagrywkach opiera sie ten cyrk. Z takimi bezczelnymi klamstwami nie mielismy, chyba do czynienia nigdy w historii tzw mediow tzn klamia od zawsze ale to co teraz sie odpierala przerasta wszystko co bylo dotychczas.
 
Słyszę podobne historie o covidówce tymczasowej w moim mieście. Ludzie godzinami prosili o coś do picia lup pomoc. Ignorowani i zostawieni samym sobie umierali.
 
Back
Top