Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

194588427_4182730845099236_2796945280400920344_n.jpg
1622581185459.png
1622581199378.png

najgorsze że to się rozmnaża
 
Last edited:
Bardzo dobry podcast, ktorym mozna wlasciwie zamknac ten jak i drugi temat.

Pat - ponad miesiąc temu wrzucałem wystąpienie Prezesa i Dyrektora Medycznego firmy Cole Diagnostic, jednego z największych niezależnych laboratoriów w stanie Idaho - oglądałeś? Tutaj:


Wystąpił w kapitolu stanu Idaho, Dr Ryan Cole, mówił właśnie m.in o ivermectynie i jego doświadczeniach z prowadzenia leczenia przy jej użyciu. Ustawiłem na konkretny moment:



@vast - oglądaj kurwaaa! ;)
 
Pat - ponad miesiąc temu wrzucałem wystąpienie Prezesa i Dyrektora Medycznego firmy Cole Diagnostic, jednego z największych niezależnych laboratoriów w stanie Idaho - oglądałeś? Tutaj:


Wystąpił w kapitolu stanu Idaho, Dr Ryan Cole, mówił właśnie m.in o ivermectynie i jego doświadczeniach z prowadzenia leczenia przy jej użyciu. Ustawiłem na konkretny moment:



@vast - oglądaj kurwaaa! ;)

Takie przyklady moga sugerowac, ze ucinanie wszelkiej debaty w oficjalnych mediach bylo celowym zabiegiem marketingowym majacym na celu stworzenie popytu na szczepionki.
 
Takie przyklady moga sugerowac, ze ucinanie wszelkiej debaty w oficjalnych mediach bylo celowym zabiegiem marketingowym majacym na celu stworzenie popytu na szczepionki.
Można to podejrzewać. Podobno w USA gdy stwierdzono działanie jakiegoś leku - nie podejmuje się prac nad tworzeniem szczepionek (wspomina o tym Cole w tym wystąpieniu ale nie sprawdzałem tego dlatego napisałem "podobno"). Tak jak @andrzej_t. pisał: "na początek szczepionka, potem leki". Można przypuszczać, że dzialające leki na obecną wersję wirusa zostaną dopuszczone lub przestaną być zwalczane w tzw., oficjalnej narracji (bo zamilczane wciąż raczej będą), gdy pojawi się nowe zagrożenie, w związku z którym będzie potrzebna kolejna dawka lub nowa szczepionka. Chyba, że leki te będą działać ogólnie na wirusy - wtedy można sobie wyobrazić i dopuścić realny scenariusz wizji w której każdy kto będzie próbował się z tymi lekami przebić będzie nazywany szurem, oszustem, itd.
------
Edit:
Ciekawy artykuł, polecam:
 
Last edited:
Takie przyklady moga sugerowac, ze ucinanie wszelkiej debaty w oficjalnych mediach bylo celowym zabiegiem marketingowym majacym na celu stworzenie popytu na szczepionki.

Albo w takim celu, żeby skretyniałe społeczeństwo (które na samym początku srało w gacie ze strachu i domagało się obostrzeń btw) nie wykupiło całych zapasów tych leków w przeciągu tygodnia.
 
Albo w takim celu, żeby skretyniałe społeczeństwo (które na samym początku srało w gacie ze strachu i domagało się obostrzeń btw) nie wykupiło całych zapasów tych leków w przeciągu tygodnia.
Skretyniale spoleczenstwo nie mialo i nie ma dostepu do szczepionek. Wszystko organizowane jest odgornie. Czy cos sie zmienilo i mozna kupic sobie szczepionke w aptece ?
 
Albo w takim celu, żeby skretyniałe społeczeństwo (które na samym początku srało w gacie ze strachu i domagało się obostrzeń btw) nie wykupiło całych zapasów tych leków w przeciągu tygodnia.
:smile: Zwiększa się popyt? Produkujemy więcej i wszyscy zadowoleni. W Polsce gdy Dr Bodnar nagłośnił sprawę amantadyny, Viregyt K (który ma ją w składzie) mimo, że lek dostępny jest tylko na receptę - rzeczywiście niemal zniknął z aptek. Co zrobił rząd? Zakazał przepisywania poza wskazaniami zamiast skontaktować się z węgierską firmą produkującą ten lek, a przedstawicielstwo jej jest w Warszawie i wynegocjować nową umowę na dostarczenie większej ilości. Odzew Polaków był mocny i rząd przywrócił zapisywanie Viregytu poza wskazaniami jednak przypuszczono atak na amantadynę i samego Dr Bodnara, lekarze obawiają się przepisywać tego leku poza wskazaniami. Czego rząd wciąż nie zrobił? Oczywiście nie zamówił większej ilości towaru.

 
:smile: Zwiększa się popyt? Produkujemy więcej i wszyscy zadowoleni. W Polsce gdy Dr Bodnar nagłośnił sprawę amantadyny, Viregyt K (który ma ją w składzie) mimo, że lek dostępny jest tylko na receptę - rzeczywiście niemal zniknął z aptek. Co zrobił rząd? Zakazał przepisywania poza wskazaniami zamiast skontaktować się z węgierską firmą produkującą ten lek, a przedstawicielstwo jej jest w Warszawie i wynegocjować nową umowę na dostarczenie większej ilości. Odzew Polaków był mocny i rząd przywrócił zapisywanie Viregytu poza wskazaniami jednak przypuszczono atak na amantadynę i samego Dr Bodnara, lekarze obawiają się przepisywać tego leku poza wskazaniami. Czego rząd wciąż nie zrobił? Oczywiście nie zamówił większej ilości towaru.


Amantadyna to jest to samo co ten ivermectin ?
 
Amantadyna to jest to samo co ten ivermectin ?
Nie, to inne substancje.
Polecam:
 
Skretyniale spoleczenstwo nie mialo i nie ma dostepu do szczepionek. Wszystko organizowane jest odgornie. Czy cos sie zmienilo i mozna kupic sobie szczepionke w aptece ?

Nie widzę związku tego pytania z tym, co napisałem.

I można zaszczepić się w aptece, w wielu krajach jest to już od dawna, w PL też ma tak być.

Zwiększa się popyt? Produkujemy więcej i wszyscy zadowoleni.

Wszyscy zesrani. Oczywiście w świecie autystycznym jak coś da się opisać słowami na forumku, to i na bank musi działać poza forumkiem. Rynek też potrzebuje czasu, żeby zrobić korektę. Ludzie regaują z opóźnieniem, nie wiem czy wiesz.

W Polsce gdy Dr Bodnar nagłośnił sprawę amantadyny, Viregyt K (który ma ją w składzie) mimo, że lek dostępny jest tylko na receptę - rzeczywiście niemal zniknął z aptek. Co zrobił rząd?

No i dlatego jest szkodnikiem-kretynem.

Zakazał przepisywania poza wskazaniami zamiast skontaktować się z węgierską firmą produkującą ten lek, a przedstawicielstwo jej jest w Warszawie i wynegocjować nową umowę na dostarczenie większej ilości. Odzew Polaków był mocny i rząd przywrócił zapisywanie Viregytu poza wskazaniami jednak przypuszczono atak na amantadynę i samego Dr Bodnara, lekarze obawiają się przepisywać tego leku poza wskazaniami. Czego rząd wciąż nie zrobił? Oczywiście nie zamówił większej ilości towaru.

Bo może firma, która produkuję ten lek ma już zaklepany cykl produkcyjny i nie będzie przestawiała całej swojej linii produkcyjnej tylko dlatego, bo Polacy rzucili się na amantadynę jak szczerbaty na suchary Bo to wszystko takie proste do zrobienia jak się pierdoli na forumku..
 
Back
Top