Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Czyżbyś nieśmiało zasugerował, że Wlk Brytania została wyruchana w dupsko i tylko Izrael ma PRAWDZIWE szczepionki? ;-)
Zadałem proste pytanie. Na jakiej podstawie zasugerowałeś to co zasugerowałeś?
I czy zna ktoś odpowiedź? Nie ma do dziś żadnych danych?
 
Ale mam bekę z księży antyszczepionkowców.
Chyba kolejne bany na twitterze wyłapie dając teksty, że na twitterze tacy wygadani, a episkopat już pewnie negocjując z rządem zachęcanie do szczepionek, a wtedy sztywniutko na smyczy będą chodzić i nawet stanowisko Watykanu nie jest po ich stronie :tellmemore:
Piękne.
A co jeszcze mnie śmieszy: wielcy sceptyczni ,,informacja o szczepieniu to prywatna decyzja. Nie zamierzam się nią dzielić". Kto to powiedział? Bosak, narodowcy i Konfederaci :juanlaugh:

Wiedzą, że jeśliby skłamali to szybko by ich skontrowano kontrolowanym wyciekiem :jarolaugh:
Wybranowski cisnął Warzeche, że się zaszczepił.
Konfederaci podobna strategia.
Kocham śledzić twittera.




tu z Kijowa, ale ci tańczący Żydzi na warszawskim lotnisku to był fejk. Dużo tego krąży...
 
Ale mam bekę z księży antyszczepionkowców.
Chyba kolejne bany na twitterze wyłapie dając teksty, że na twitterze tacy wygadani, a episkopat już pewnie negocjując z rządem zachęcanie do szczepionek, a wtedy sztywniutko na smyczy będą chodzić i nawet stanowisko Watykanu nie jest po ich stronie :tellmemore:
Tutaj akurat zero zaskoczenia. Organizacja zorganizowana na wzor wojska. Rozkazow trzeba sluchac. Tylko tak mozna przetrwac tysiaclecia. Zawsze z pradem.
 
Czyżbyś nieśmiało zasugerował, że Wlk Brytania została wyruchana w dupsko i tylko Izrael ma PRAWDZIWE szczepionki? ;-)
Masz jakieś dane? Ja w necie poszperałem (bo zadawałem tutaj to pytanie miesiąc temu-również bez odzewu), ale wszystkie źródła to Onety, czy inne mało wiarygodne.
 
JEZUSMARIA!!! WARIANT DELTA!!! CZEBA NOWYCH SZCZEPIONEK BO SIE UMRZE I NIE BEDZIE SIE ZYC!!!
giphy.gif

 
Masz jakieś dane? Ja w necie poszperałem (bo zadawałem tutaj to pytanie miesiąc temu-również bez odzewu), ale wszystkie źródła to Onety, czy inne mało wiarygodne.
Nie szukałem. Jak na razie nie siedzę zbytnio w temacie, zawalony robotą jestem, więc czas wolny poświęcam na inne rzeczy.
Zadałem proste pytanie. Na jakiej podstawie zasugerowałeś to co zasugerowałeś?
Przecież chyba wystarczą dane z jednego kraju, w którym wyszczepialność osiągnęła 80%. Wiara w to, że tu chodzi o ilość wyszczepionych, by władza łaskawie chciała odpuścić jest naiwna. Mogę się mylić i bardzo chcę. Ciekawe mogą być dane z Izraela, bo jest już po wyborach, a można podejrzewać, że właśnie wybory były powodem odpuszczenia (odeszli od paszportów covidowych ale obecnie nie wiem jak to tam wygląda)
 
Last edited:
tańczący Żydzi na warszawskim lotnisku to był fejk
"Potwierdzam, że nagranie zostało wykonane na lotnisku Chopina w Warszawie - powiedział w rozmowie z polsatnews.pl rzecznik lotniska Piotr Rudzki"


Skąd masz info, że to był fejk. Jest to bardzo interesujące
:zakręcony:
 
Przecież chyba wystarczą dane z jednego kraju, w którym wyszczepialność osiągnęła 80%. Wiara w to, że tu chodzi o ilość wyszczepionych, by władza łaskawie chciała odpuścić jest naiwna
Na Polszmatowskim gadali że cztery dziennie osoby zarażone.
Dlatego czekam na jakieś konkretne dane.
 


Polecam wątek o wariancie indyjskim

W skrócie: na razie nie wiadomo, czy jest groźniejszy, ale na pewno jest dużo bardziej zaraźliwy. Dlatego w UK jest teraz dużo więcej przypadków - Delta co prawda jest niegroźna dla zaszczepionych 2 dawkami, ale dopada tych z jedną dawka i młodzież. Na szczescie obie te grupy są już mniej narażone na zgon, więc te póki co nie rosną za bardzo pomimo dużo większej liczby zakażeń. Na razie lato pomaga, ale patrząc na dane na jesieni trzeba się spodziewać kolejnej fali i lockdownów. Mam nadzieję, że to drugie nie będzie dotyczyło zaszczepionych
 


Polecam wątek o wariancie indyjskim

W skrócie: na razie nie wiadomo, czy jest groźniejszy, ale na pewno jest dużo bardziej zaraźliwy. Dlatego w UK jest teraz dużo więcej przypadków - Delta co prawda jest niegroźna dla zaszczepionych 2 dawkami, ale dopada tych z jedną dawka i młodzież. Na szczescie obie te grupy są już mniej narażone na zgon, więc te póki co nie rosną za bardzo pomimo dużo większej liczby zakażeń. Na razie lato pomaga, ale patrząc na dane na jesieni trzeba się spodziewać kolejnej fali i lockdownów. Mam nadzieję, że to drugie nie będzie dotyczyło zaszczepionych

Niech zgadnę:
Kiedy oglądasz filmy o II WŚ to zastanawiasz się jak to było możliwe, co to za demon wstąpił w ludzi, że zwykli ludzie, Niemcy takie rzeczy robili innym zwykłym ludziom... prawda?
:jjsmile:
 
Niech zgadnę:
Kiedy oglądasz filmy o II WŚ to zastanawiasz się jak to było możliwe, co to za demon wstąpił w ludzi, że zwykli ludzie, Niemcy takie rzeczy robili innym zwykłym ludziom... prawda?
:jjsmile:
Dokładnie Panie Andrzeju fanatycznych Covidian można bez problemu porównać do fanatyków hitlerowskich.
 


Polecam wątek o wariancie indyjskim

W skrócie: na razie nie wiadomo, czy jest groźniejszy, ale na pewno jest dużo bardziej zaraźliwy. Dlatego w UK jest teraz dużo więcej przypadków - Delta co prawda jest niegroźna dla zaszczepionych 2 dawkami, ale dopada tych z jedną dawka i młodzież. Na szczescie obie te grupy są już mniej narażone na zgon, więc te póki co nie rosną za bardzo pomimo dużo większej liczby zakażeń. Na razie lato pomaga, ale patrząc na dane na jesieni trzeba się spodziewać kolejnej fali i lockdownów. Mam nadzieję, że to drugie nie będzie dotyczyło zaszczepionych

Na jesieni pociągami przewieźć skażonych antyszczepow do baraków w Sosnowcu. Niech się tam zakażają. ostateczne rozwiązanie sprawy foliarskiej.
 
Mam nadzieję, że to drugie nie będzie dotyczyło zaszczepionych


chlopczyku, celem posrednim sa te lockdowny. Nawet gdyby wszyscy sie zaszczepili to wtedy okazaloby sie, ze jest nowy wariant, na ktorego znowu trzeba sie szczepic a jak wiadomo to trwa, takze do czasu wyszczepienia calego bydlecego stada LOCKDOWN! Ogolnie to jestem pelen podziwu jak to mozna lykac wszysko bez zadnych refleksji, wystarczy tytul naukowy i jeden z drugim wierzy we wszystko jak leci, nawet przez mysl mu nie przejdzie, ze zrodlo lze bo ma w tym interes. Motyw ten sam co zazwyczaj $$$ :facepalm:
 


chlopczyku, celem posrednim sa te lockdowny. Nawet gdyby wszyscy sie zaszczepili to wtedy okazaloby sie, ze jest nowy wariant, na ktorego znowu trzeba sie szczepic a jak wiadomo to trwa, takze do czasu wyszczepienia calego bydlecego stada LOCKDOWN! Ogolnie to jestem pelen podziwu jak to mozna lykac wszysko bez zadnych refleksji, wystarczy tytul naukowy i jeden z drugim wierzy we wszystko jak leci, nawet przez mysl mu nie przejdzie, ze zrodlo lze bo ma w tym interes. Motyw ten sam co zazwyczaj $$$ :facepalm:


Ty nic polityki nie rozumiesz. Nie widzisz że decyzje o zdejmowaniu lockdownów były podejmowane najszybciej jak się da i często zbyt pochopnie, jak np. z otwaciem szkół na pełnej kurwie we wrześniu? Dla polityków lockdown to koszmar bo ludzie są nieszczęśliwi, a gospodarka się rozpierdala. Poparcie spada, ludzie się wkurwiają i jebią rząd. Dlatego też politycy cisną mocno na szczepienia - bo to jedyna szansa na to, żeby lockdownów (a w konsekwencji spadków poparcia) nie było.

Ale z tego co widzę jesteś fanem jakichś kurwa teorii spiskowych o depopulacji planety, więc nie dziwi mnie, że wierzysz, że jest jakaś kurwa grupa zarządców, którzy robią to specjalnie po to, żeby uwięzić wolnych ludzi w domach. Tylko człowiek bez elementarnego rozumienia świata i polityki może pisać takie bzdury... Pewnie w płaską Ziemię też wierzysz
 
Back
Top