Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Ten wirus to mediom (wszystkim) jak z nieba spadł. Takiego El Dorado to sobie chyba nawet nie wyobrażali. Codzienne podgrzewanie emocji, strach, drama, liczniki chorych, trupów, zaszczepionych. Ludzie, którzy wcześniej nie oglądali TV dzisiaj codziennie włączają żeby sprawdzić i większość wierzy, że to wszystko na prawdę tak jak podają media... to się chyba nigdy nie skończy :stevecarell:
Myślę że się mylisz.
Na początku zgoda. Nawet tutuaj co chwila wrzucane statystyki.
Teraz chyba nawet najbardziej gorliwi mają przejedzone.
Ci co siedzą przed tym pudłem to oglądają to mimowolnie, a ci co nie mają czasu to w ogóle mają wyjebane.

Edit: post dotyczy drugiej części twojego posta (że ludzie śledza jak pojebani te mediowe wydarzenia), bo to że zarabiają na tym to pełna zgoda, ale to ze wszystkim tak. Zawsze są osoby instytucje co będą zarabiać na chorych.
 
Myślę że się mylisz.
Na początku zgoda. Nawet tutuaj co chwila wrzucane statystyki.
Teraz chyba nawet najbardziej gorliwi mają przejedzone.
Ci co siedzą przed tym pudłem to oglądają to mimowolnie, a ci co nie mają czasu to w ogóle mają wyjebane.

Edit: post dotyczy drugiej części twojego posta (że ludzie śledza jak pojebani te mediowe wydarzenia), bo to że zarabiają na tym to pełna zgoda, ale to ze wszystkim tak. Zawsze są osoby instytucje co będą zarabiać na chorych.
Mam nadzieję, że masz rację
 
Jacek Wilk jest antyszczepionkowcem, czy być może jest za dobrowolnością szczepień? Nie wiem, pytam Ciebie, bo się tym nie interesowałem, wychodzi na to, że wg Twoich słów Wilk jest za tym, by całkowicie znieść wszystkie bez wyjątku szczepienia. Może się pomyliłeś?

Aha - i proszę rozszerz jaka jest słuszność w przypisywaniu i konkretnie jakim osobom w związku ze szczepionkami - łatki terrorysty, bo wg Ciebie "często jest to słuszne"
------------
Edit:
Przy okazji. Dr Peter McCullough (ma duże doświadczenie odnośnie leczenia Covid )- zeznanie przed komisją senacką do spraw zdrowia:



Skracając - mówi m.in o tym, że
chorym, którzy nie są w dostatecznie ciężkim stanie by trafić do szpitala, najczęściej nie proponuje im się jakiegokolwiek leczenia i odsyła do domu z niczym. Gdy przeżyją i wyzdrowieją, to mają szczęście, a jeśli ich stan się pogorszy, wówczas trafiają do szpitali. gdzie respiratory w połączeniu z lekami paraliżującymi i fentanylem zabijają ok. 80% chorych.

Uważam, że Wilk to człowiek, który zbytnio nie wierzy w połowę tego co mówi. Byłbym w stanie się nawet założyć, że w jego kartotece medycznej naprawdę jest trochę szczepionek.

Co sądzę o nim? Lubi hodować demony. Jak to się kończy? Plus JKM z odra party

1619207183204.png

1619207198371.png


Straszenie obowiązkowymi szczepieniami:
1619207289400.png


Oczywiście dajmy germanizmy: Impfen macht frei. Szprycowanie się. Szprycują się ćpuny kompotem...

To jest jego idiotyczny tweet


Pewnie byśmy sobie z polio nie poradzili, gdyby było więcej takich WIlków trochę lat temu, ale zastanawialibyśmy się nad problemami typu: jak rodzicowi religia zabrania przetaczania krwi to czy powinien tego zabronić dziecku... Oczywiście sprytnie piszę tak aby oskarżenia o antyszczepionkowca nie przeszły. Ale jeszcze trochę hodowania demonów, budowania atmosfery grozy i będą w szpitalu osoby chore na choroby, których dawno nie było.



A już te porównania: Chiny sobie poradziły bez szczepionki itp. Aplikacja chińska. Jedziesz autobusem. Jedna osoba ma covida. Lądujesz na kwarantannie. Nawet nie wiesz kto miał.

PS Na szczęście propaganda mu nie wyszła i przerzucił się na inną branże.


Myślę, że Edyta Górniak i Kołakowska to są bioterrorystki. Jak takie rzeczy ograniczać? Rozwiązania z Korei połud. są z innej kultury. Po drugie: klasyk z notesu śmierci. Zamienić śmierć na cenzurę i może być podobny efekt. Trudno znaleźć złoty środek...
 
Uważam, że Wilk to człowiek, który zbytnio nie wierzy w połowę tego co mówi. Byłbym w stanie się nawet założyć, że w jego kartotece medycznej naprawdę jest trochę szczepionek.

Co sądzę o nim? Lubi hodować demony. Jak to się kończy? Plus JKM z odra party

View attachment 19855
View attachment 19856

Straszenie obowiązkowymi szczepieniami:
View attachment 19857

Oczywiście dajmy germanizmy: Impfen macht frei. Szprycowanie się. Szprycują się ćpuny kompotem...

To jest jego idiotyczny tweet


Pewnie byśmy sobie z polio nie poradzili, gdyby było więcej takich WIlków trochę lat temu, ale zastanawialibyśmy się nad problemami typu: jak rodzicowi religia zabrania przetaczania krwi to czy powinien tego zabronić dziecku... Oczywiście sprytnie piszę tak aby oskarżenia o antyszczepionkowca nie przeszły. Ale jeszcze trochę hodowania demonów, budowania atmosfery grozy i będą w szpitalu osoby chore na choroby, których dawno nie było.



A już te porównania: Chiny sobie poradziły bez szczepionki itp. Aplikacja chińska. Jedziesz autobusem. Jedna osoba ma covida. Lądujesz na kwarantannie. Nawet nie wiesz kto miał.

PS Na szczęście propaganda mu nie wyszła i przerzucił się na inną branże.


Myślę, że Edyta Górniak i Kołakowska to są bioterrorystki. Jak takie rzeczy ograniczać? Rozwiązania z Korei połud. są z innej kultury. Po drugie: klasyk z notesu śmierci. Zamienić śmierć na cenzurę i może być podobny efekt. Trudno znaleźć złoty środek...

Weź sobie gościu zaaplikuj kombinację Astry - Pfizera - J&J -Moderny na deser Sputnika i już nie pierdol więcej.
 
Stosy kremacyjne płoną cały czas w Indiach :jarolaugh: :travolta::gdzie:



View attachment 19923
Indie zamieszkuje blisko 1,4 miliarda ludzi, ok 1/6 ludności świata. To jest jakieś 37 razy więcej niż w Polsce.... Średnia z tygodnia zarazeń dziennie ostatnio ok 300 tys, zgonów ok 2tys (wszystkich, włącznie z chorobami tzw współistniejącymi). W ciągu trwania pandemii ponad 180 tys zgonów powiązanych z kofid = wg szmatławców medialnych znów krematoria nie nadążają z paleniem zwłok i palą w ogniskach lol

Każdy kto potrafi liczyc i wysili sie zeby pomyśleć choc troche, widzi co tu się odpierdala.
 
Last edited:
Pierdolenie że Astra jest be, a Pfizer jest ok jest głupie i niedorzeczne i powtarzaniem pierdolenia szumowin z telewizji.
Poczytaj, dowiedz się, jedna jest lepsza, druga gorsza, jednak to nie jest śmiertelnie niebezpieczne.
Jeśli ktoś aplikuje sobie nie do końca przebadany preparat i w wyniku tego umiera - to preparat ten nie okazał się dla niego śmiertelnie niebezpieczny?
:korwinwhat:
Chyba zapomniałeś wspomnieć o skali i procentowych szansach na śmierć ale i tutaj nie wiemy jaki skutek objawi się po roku, czy dwóch latach (nawet jeśli ludzie zaczną umierać w znaczącej liczbie - raczej nie będzie to skojarzone z zaaplikowaniem sobie preparatu dwa lata wcześniej).
 
Jeśli ktoś aplikuje sobie nie do końca przebadany preparat i w wyniku tego umiera - to preparat ten nie okazał się dla niego śmiertelnie niebezpieczny?
:korwinwhat:
Chyba zapomniałeś wspomnieć o skali i procentowych szansach na śmierć ale i tutaj nie wiemy jaki skutek objawi się po roku, czy dwóch latach (nawet jeśli ludzie zaczną umierać w znaczącej liczbie - raczej nie będzie to skojarzone z zaaplikowaniem sobie preparatu dwa lata wcześniej).
czego jestes takim pesymista, ja sie zaszczepilem juz chwile temu i czuje, ze za 2 lata nanoboty zrobia ze mnie superbohatera.
 
Back
Top