Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Jest jakaś lista podludzi z przykładami, którzy wygłaszali tego typu poglądy jak wyżej czy nagrywali dramatyczne nagrania ze szpitali? Tak wiem, że Robert Makłowicz promował szczepienia, ale to mała rysa na diamencie, więc proszę go pominąć. Każdemu się może zdarzyć wdepnąć w kupę
Masz TT?
Jak przejrzysz profil tego gościa to wrzuca bardzo często ciekawe kąski z czasów pandemii, która jeszcze oczywiście trwa, bo zaraz 8 fala nas nawiedzi.




A tak z tego co pamiętam to
Piasek, Barciś, Kowalska, Ferdek, Kret.
 
Nikt tak nie mówił. Niczego takiego nie było. Prawda?

1680591689651.png
 
To są jeszcze idioci, którzy w ten cyrk wierzą?
:beczka:
wierzą, bo właśnie takie kurwy jak ten naganiacz-sprzedawca dywanów, ciągle medialnie męczą ten temat covidowy. Wzięli biznesmena z gumowym kręgosłupem na ministra i dlatego mamy to co mamy. Ja wiem, że nie ma na kogo głosować, ale liczę że to obecne kurestwo będzie zmiecione z planszy na jesieni.
 
Oesu ile ja się z tymi pustymi łbami musiałem kłócić.
:śmiech:

A mitycznych mandatów jak nie było tak nie ma.
Nie no były asy co przyjmowały i wtedy było po ptakach. Ale jak nie przyjąleś to anulowali. Zobacz ile musialo być glupków co je przyjmowalo. Ja 3 anulowane miałem a starters w sopocie kara 30tys od sanepidu za to, ze byli otwarci tez anulowana. Jak sobie przypomne teraz te akcje jak wydajesz ludziom śniadania a tu Ci kurwa pies wjeżdza i kelnerowi zabrania wydawać :mjsmile: .
Się zdziwili jak ludzie mieli na Nich wyjebane i nikt nie wychodził z lokalu. Ja wtedy bylem ogólnie mocno zadowolony z zaistnialej sytuacji bo to byla jedno z niewielu miejsc, które się nie zamknęlo nawet na jeden dzien i byl taki ruch, ze mocno z tipów zarobiłem i tam też poznalem mojego przyszlego szefa.
 
Last edited:
Ani jednego mandatu, ani jednego testu, ani jednej kwarantanny, ani jednej plastikowej przyłbicy kupując bułki sklepie. Przez dwa lata, jak ja to zrobiłem?

Covidianie go nienawidzą! Odkrył sposób na nierobienie z siebie idioty!
to samo, jak dostałem katarek po prostu byłem chory, wziąłem lekarstwa i już
 
Ani jednego mandatu, ani jednego testu, ani jednej kwarantanny, ani jednej plastikowej przyłbicy kupując bułki sklepie. Przez dwa lata, jak ja to zrobiłem?

Covidianie go nienawidzą! Odkrył sposób na nierobienie z siebie idioty!
Bo jak przykładny obywatel chodziłeś bezustannie ze szmatą na rudej brodzie :lol:
 
:rutekajak:

A jak dzieci chore leżały, z żoną, w szpitalu a piguły zabraniały wstępu do szpitala to nauczyłem się otwierać drzwi (które zamykały żeby im ludzie nie przeszkadzali) i włamywałem się do środka i przychodziłem do nich choćby na chwilę :kapitanpanstwo:
Nie "uszanowałeś" danych ministerstwa?
:roberteyeblinking:
 
Back
Top