Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

@Karateka@ interesuje cie ten temat jeszcze ?


Jak rozumiem gość mówi, że Kowid jest po to by skłócić społeczeństwo? Myślę że tak po prostu działają media społecznościowe. Konflikt generuje ruch na stronie, a to sprawia że reklamy zostaną obejrzane więcej razy, co wpływa zyski finansowe właściciela portalu społecznościowego.

Natomiast u mnie w życiu prywatnym są też niezaszczepieni. Nikt nie wpadł na pomysł by wyzywać od zbrodniarzy inaczej myślących, więc nawet się nigdy o to nie pokłóciliśmy. Po prostu zostaliśmy przy innych opiniach.
 
Jak rozumiem gość mówi, że Kowid jest po to by skłócić społeczeństwo? Myślę że tak po prostu działają media społecznościowe. Konflikt generuje ruch na stronie, a to sprawia że reklamy zostaną obejrzane więcej razy, co wpływa zyski finansowe właściciela portalu społecznościowego.

Natomiast u mnie w życiu prywatnym są też niezaszczepieni. Nikt nie wpadł na pomysł by wyzywać od zbrodniarzy inaczej myślących, więc nawet się nigdy o to nie pokłóciliśmy. Po prostu zostaliśmy przy innych opiniach.
Nie. Rzady wykorzystywaly wszelkie dostepne socjo-techniki i manipulacje zeby jak najwiecej ludzi przekonac do wziecia szczepionki. Wszelkie artykuly o zabijaniu babci czy te o ludziach na lozu smierci blagajacych o szczepionke, proby zawstydzania niezaszczepionych, napuszczanie zaszczepionych na niezaszczepionych to tylko niektore z tej grupy. Robili ludziom wode z mozgu i patrzyli co lepiej dziala.
 
Mam wrażenie, że niektórzy tutaj chcieliby żeby Polska szła drogą Niemiec w kontaktach z Rosją:

FB_IMG_1662483331301.jpg
 
Back
Top