Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Tak słuchałem konferencji ekonomisty.
Ewidentnie uciekają z tonącego okrętu już pewnie mają z góry nowe "cele".

Ciekawe jak Ci fanatyczni kowidianie, którzy dalej w szmatach latają po dworze przeżyją oficjalne zniesienie masek, które tak mono nic nie dają
i fakt że przez 2 lata byli dymani przez system. Bez pozdrowień dla pewnego gościa na K

:beczka:
 
Powiedzcie mi pany jak to jest. Kumpel się źle czuł, gardło go bolało, nie przegadasz gościa żeby się poleczył kilka dni domowymi sposobami i będzie git, zadzwonił do lekarza a ten skierował go na test, bo jak jest inaczej. I w momencie skierowania na test zostaje obłożony kwarantanną? Co w momencie jakby od razu powiedział że na żaden test nie idzie bo chciał jedynie żeby mu leki przepisał jedynie? Co w momencie jak po prostu nie pójdzie na test? Mieliście tego typu sytuacje?Jak mnie drażni takie podejście, może wylosuje sobie pozytywa i się powkurwia na to że poszedł.

Prawdopodobnie jest uznany za śmiertelnie chorego i ma nałożoną kwarantannę w systemie na ten tydzień czy tam 10dni od momentu wpisania przez lekarza. Ciekawe w sumie czy rzeczywiście tak jest czy jakos inaczej to wygląda, daj znać
 
Trzeba to wysłać do demagoga żeby zweryfikowali
Spokojnie.Oni juz mają podsumowanie tej sytuacji. Tak jak checkuja 90% informacji
Screenshot_2022-02-18-10-14-34-283_com.android.chrome.jpg

Nawet jeżeli nie chodzi bezpoarednio o covid tylko o ustawe to polecam Wam sie zapoznac z informacjami na temat covid na stronach, ktore sa sponsorowane przez ludzi od szczepionek. Moze przejzycie na oczy foliarze.
Najgorsze jest to, ze nikt pewnie nie bierze tam odpowiedzialnosci za sianie nieprawdy. Gdzies kiedys czytalem wywiad z jednym z rych redaktorow demagoga i jak redaktor zapytał, że przeciez zdarzało im się błednie zweryfikować informacje odpowiedzial cos w stylu: no, coz kazdemu sie zdarza. Nikt nie jest nieomylny heheheh. Po za tym co to jest za zrodlo informacji skoro dostac sie tam moze kazdy... To jiz powinno dac ludziom do myslenia.
Ja im raz wyslalem raport brytyjski do zwwryfikowania to patrzcie jaka manipulacje odjebali. Jeszcze jakas polska strone podali, ktorą sie oczywiscie nie poslugiwalem.
 
Last edited:
Screenshot_20220218-103223_Instagram.jpg
Screenshot_20220218-103227_Instagram.jpg



Ciekawe ciekawe.
@klocuniek a w szczególności @Karateka@ badania z dailiexpose.uk jednak prawdziwe. Karateka jak tam Twoja 3 dawka?
:lesnarhappy:
Czekam na potwierdzenie jedynej słusznej strony demagog, bo Polskie MZ nagle zaczyna zamykać punkty szczepień.
 


Świat kiedyś :
Sex, sport, jedzenie warzyw i owoców to zdrowie.
Polecam dr. Wiktor Wektor.


Świat dziś:
Śmierć czai się wszędzie :gsp:
:mamed:
Cywilizacja strachu. A jak wiadomo jeśli się boisz to już jesteś niewolnikiem.

View attachment 33526View attachment 33527


Ciekawe ciekawe.
@klocuniek a w szczególności @Karateka@ badania z dailiexpose.uk jednak prawdziwe. Karateka jak tam Twoja 3 dawka?
:lesnarhappy:
Czekam na potwierdzenie jedynej słusznej strony demagog, bo Polskie MZ nagle zaczyna zamykać punkty szczepień.
Czyli co? W szczypawce był wirus HIV? To by była prawdziwa bomba.
 



Cywilizacja strachu. A jak wiadomo jeśli się boisz to już jesteś niewolnikiem.


Czyli co? W szczypawce był wirus HIV? To by była prawdziwa bomba.
Klocu wrzucał te badania do nich się odnosiłem. Nie jak niektórzy do slajdu od ekonomisty albo opłaconej Pani doktur
KMWTW o kim mówię.


W Australii znaleźli białko wirusa HIV w jakiejś partii preparatu czyli można zakładać za bardzo prawdopodobne iz to białko jest we wszystkich innych wcześniej używanych.

To by potwierdzało fakt że ludzie po 2 lub 3 strzałach chorują mocno na słabszy wariant którym jest omikron.

Tylko kto by to wcześniej badał jak demagog mówił że to nie eksperyment wy foliarze!
 
Prawdopodobnie jest uznany za śmiertelnie chorego i ma nałożoną kwarantannę w systemie na ten tydzień czy tam 10dni od momentu wpisania przez lekarza. Ciekawe w sumie czy rzeczywiście tak jest czy jakos inaczej to wygląda, daj znać
No i tak, w momencie wpisania przez lekarza dostał tydzień kwarantanny, jeżeli zrobi test i wyjdzie negatyw to ją ściągają
 
No i tak, w momencie wpisania przez lekarza dostał tydzień kwarantanny, jeżeli zrobi test i wyjdzie negatyw to ją ściągają
Niektore dzbany specjalnie np robia testy dopoki nie wyjdzie pozytywny bo L4. A Jak zrobisz 5 to na ktoryms zawsze wyjdzie pozytywny. Nie dziala to chyba w odwrotna strone chociaz PCR sa tak miarodajne, ze moze jest to mozliwe
 
Mnie wczoraj na prywatnej wizycie szczur pazerny próbował w test wmanewrować. Odmówiłem, on odpuścił. Ile te gnoje mają płacone od testu, że tak im zależy ?
 
No i tak, w momencie wpisania przez lekarza dostał tydzień kwarantanny, jeżeli zrobi test i wyjdzie negatyw to ją ściągają
Tak wiem, ale chodziło mi o to czy jak lekarz wrzuci pacjenta na kwarantannę i da skierowanie na test a pacjent nie pójdzie to czy jest oficjalnie "wolny" po 7 dniach czy będą przedłużać w systemie kwarantannę dopóki ten nie zrobi testu. @Gienek może wiesz?
 
Tak wiem, ale chodziło mi o to czy jak lekarz wrzuci pacjenta na kwarantannę i da skierowanie na test a pacjent nie pójdzie to czy jest oficjalnie "wolny" po 7 dniach czy będą przedłużać w systemie kwarantannę dopóki ten nie zrobi testu. @Gienek może wiesz?
Ciekawe pytanie, ale pewni musisz zrobić test.
 
Tak wiem, ale chodziło mi o to czy jak lekarz wrzuci pacjenta na kwarantannę i da skierowanie na test a pacjent nie pójdzie to czy jest oficjalnie "wolny" po 7 dniach czy będą przedłużać w systemie kwarantannę dopóki ten nie zrobi testu. @Gienek może wiesz?
Kolega miał syna że skierowaniem na test. Dzwonił do sanepidu czy syn musi iść na test to twierdzili, że tak, więc ten tak długo drążył temat, aż go przełączyli do jakiegoś navzelnika czy coś w tym stylu i ten stwierdził że nie muszą iść na test ale 10 dni musi być w domu. A rodzice mogli normalnie funkcjonować.
 
Mnie wczoraj na prywatnej wizycie szczur pazerny próbował w test wmanewrować. Odmówiłem, on odpuścił. Ile te gnoje mają płacone od testu, że tak im zależy ?

Mnie dzisiaj przez telefon próbowała wjebać na test, a chciałem tylko wizytę umówić bo mnie gardło boli i mam jakiś biały naskórek gdzieś tam w paszczy jak przy anginie czy coś (tak google podpowiada). To mi powiedziała że jak nie mam temperatury to se mogę strepsils czy inne tabsy do ssania kupić. Jak mi przez weekend nie zejdzie to i tak będę musiał się wybrać. Testu za chuj nie zrobię powiem jej żeby go sobie wsadziła tam gdzie słońca brak.
 
Naprawdę dziwi was takie parcie na testy? Przecież to musi trwać, zważywszy na bardzo tłuste finansowo dodatki covidowe dla personelu medycznego, a skończywszy na gigantycznej kasie za bijące rekordy oglądalności i klikalności materiały o covid. Oni już nawet zamieszczają poradniki jak się samemu testować, by podbić malejące statystyki zakażeń.
Poniższy tekst powinni zatytułować: "Jak niepoprawne użycie patyczka zaważyło na losach świata" :lol:

 
Teraz na topie będzie cudowne lekarstwo na zwida 19
I szczepionka na kolejnego wirusa. Biznes musi się kręcić.

Zawieszenie produkcji miało podłoże finansowe. Johnson&Johnson zdecydował się na produkcję w Leiden innej szczepionki. Jest ona eksperymentalna i dotyczy bliżej nieokreślonego wirusa, ale potencjalnie może przynieść spółce większe zyski.

 
I szczepionka na kolejnego wirusa. Biznes musi się kręcić.

Zawieszenie produkcji miało podłoże finansowe. Johnson&Johnson zdecydował się na produkcję w Leiden innej szczepionki. Jest ona eksperymentalna i dotyczy bliżej nieokreślonego wirusa, ale potencjalnie może przynieść spółce większe zyski.

I pyk, szczepionka na wirusa, który pojawi się za rok.
 
Tak wiem, ale chodziło mi o to czy jak lekarz wrzuci pacjenta na kwarantannę i da skierowanie na test a pacjent nie pójdzie to czy jest oficjalnie "wolny" po 7 dniach czy będą przedłużać w systemie kwarantannę dopóki ten nie zrobi testu. @Gienek może wiesz?
Kolega z pracy nie poszedł na test jak go lekarka skierowała i nie odbierał telefonów z numerem kierunkowym z Warszawy. Od księgowej się dowiedział po fakcie, że był na kwarantannie przez 10 dni
 
Back
Top