Konkurs! Konkurs na najlepszy posiłek po treningu! Do wygrania zestaw suplementów!

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks
cz3dcqw3r.png


Konkurs na najlepszy posiłek po treningu!


Wszyscy wiemy jak ważne jest to co jemy po treningu. Wartościowa dieta to podstawa formy, regeneracji i dobrego samopoczucia. Dlatego dziś zwracamy się do Was drodzy użytkownicy, abyście zaprezentowali nam Wasze posiłki po treningu! Nie tylko będzie można się w tym temacie pochwalić potrawami potreningowymi, ale również pomóc innym, którzy maja dylemat co jeść by rosnąć efektywnie! A do tego wszystkiego będzie można wygrać suplementy o łącznej wartości 300 zł!

Zasady konkursu:

- Każdy użytkownik forum Cohones / MMARocks może wziąć udział w konkursie.
- Należy przesłać zdjęcie danej potrawy potreningowej oraz opisać ją w kilku zdaniach.
- Nie jest konieczny przepis na daną potrawę lecz jeśli ktoś chce, może go również podać.
- Konkurs twa od 21 sierpnia do 1 września.
- Zabrania się korzystania ze zdjęć potraw z Internetu. Zdjęcie musi być autorskie
- Do potrawy dodajemy kartkę z hasztagiem #dietacohones
 
Last edited by a moderator:
Możesz sprzedać, podarować komuś lub po prostu uczestniczyć dla ducha rywalizacji Ty leniu!
Kiedy ja nie chcę zabierać komuś szansy, mi się odżywki nie przydadzą, a może ktoś ich bardziej potrzebuje ze względów finansowych. Takze I'm out.
 
A tak na marginesie mam focha na MMARocks w kwestii konkursów, nigdy nic nie wygrałem, nawet jak było UFC w Szwecji to bilety @defthomas rozdawal za darmo ludziom, ktorym się nie chciało jechać, a potem próbowali odsprzedawać bilety, a userzy ze stażem, którzy mieli szczerą ochotę jechać zostali zesrani, także ten:P
 
A tak na marginesie mam focha na MMARocks w kwestii konkursów, nigdy nic nie wygrałem, nawet jak było UFC w Szwecji to bilety @defthomas rozdawal za darmo ludziom, ktorym się nie chciało jechać, a potem próbowali odsprzedawać bilety, a userzy ze stażem, którzy mieli szczerą ochotę jechać zostali zesrani, także ten:P
Tysona trzymam dla Ciebie.
 
Tak przy okazji mam pomysł na kolejny efektowny konkurs bo robiłem posiłek a wcześniej wypiłem kilka browarów i jakoś tak w trakcie poczułem nieodparta potrzebę przyjęcia na moment pozycji horyzontalnej. Drzemka trwała jakieś dwie godziny, dobrze, że pomieszczenie w którym pichciłem ma sporą kubaturę i w ogóle że się obudziłem. dymu było w cholerę a okno i drzwi zamnięte.
Proszę nie niecierpliwić się bo zmierzam do clou wypowiedzi. Żeby przewietrzyć pokój wymuszałem obieg powietrza mokrym ręcznikiem bo okna festy a tylko na końcu ściany dłuższej- otwierane. No i w związku z powyższym mam propozycję na konkurs tj; Kręcenie śmigłem na czas. Jakby co to 25 minut mi wyszło.
 
A tak na marginesie mam focha na MMARocks w kwestii konkursów, nigdy nic nie wygrałem, nawet jak było UFC w Szwecji to bilety @defthomas rozdawal za darmo ludziom, ktorym się nie chciało jechać, a potem próbowali odsprzedawać bilety, a userzy ze stażem, którzy mieli szczerą ochotę jechać zostali zesrani, także ten:P

Bo trzeba umić się podlizywać: wygrałem już paczke próbek IHS i odżywki HI-TEC za 200 zł. Liczę jeszcze na randkę z @defthomas bo przecież to NAJMILSZY CZŁOWIEK NA ŚWIECIE;)
 
Po prostu wrzucamy co jemy po treningu. Tu same koksy, więc wiadomo, że posiłek będzie niebyle jaki czyt. mięso!
 

Omlet bananowy polany jeżynami zmieszanymi z jogurtem. Po bieganiu idealny dla mnie. Ogólnie jestem fanem omletów.
Składniki omleta:
- 2 jajka
- jeden banan
- mąka kukurydziana
- dwie łyżki mleka 1.5%
składniki polewy:
- pół miski 500 ml, jeżyn
- 200 ml. jogurtu naturalnego
Przygotowanie:
Jajka rozbijamy i rozdzielamy żółtko od białka. Białko na razie chowamy do lodówki. Wkładamy żółtka do miksera, razem z dwiema łyżkami mąki kukurydzianej i dwiema łyżkami mleka. Kroimy banana na plastry i wkładamy do miksera. Mieszamy, dopóki nie uzyskamy czegoś na wzór masy. wyciągamy wysoką miskę i wlewamy do niej wyciągniete z lodówki białko. Ubijamy mikserem na pianę, wlewamy masę do piany i DELIKATNIE mieszamy. W międzyczasie rozgrzewamy patelnię, na której dajemy dużą ilość masła (najlepiej roślinne, ale jak ktoś jest mega samcem alfa, może być zwierzęce) wlewamy mase z pianą i przykrywamy. Czekamy około 3-5 minut (aż po bokach omlet się zarumieni i będzie można nim poruszyć bezpiecznie łopatką. W międzyczasie, skoro mamy te 5 minut maks, myjemy mikser i robimy polewę. Mieszamy jeżyny z jogurtem. Potem zrzucamy omlet z patelni na talerz, zalewamy polewą i macie pyszne danie.
Smacznego :)
 


Moj ulubiony posilek potreningowy czyli cheeseburger z boczkiem, pomidorem, ogorkiem, salata, czerwoa cebula i frytki z batata. Wszystko lacznie z bulka i ziemniakami podsmazone na tluszczu wytopionym z boczku. Byla jeszcze salata, ale zanim przypomnialem sobie ze jest kokurs na cohones to zjadlem, srs.
 


Moj ulubiony posilek potreningowy czyli cheeseburger z boczkiem, pomidorem, ogorkiem, salata, czerwoa cebula i frytki z batata. Wszystko lacznie z bulka i ziemniakami podsmazone na tluszczu wytopionym z boczku. Byla jeszcze salata, ale zanim przypomnialem sobie ze jest kokurs na cohones to zjadlem, srs.


Miało nie być zdjęć z neta;)
 


Moj ulubiony posilek potreningowy czyli cheeseburger z boczkiem, pomidorem, ogorkiem, salata, czerwoa cebula i frytki z batata. Wszystko lacznie z bulka i ziemniakami podsmazone na tluszczu wytopionym z boczku. Byla jeszcze salata, ale zanim przypomnialem sobie ze jest kokurs na cohones to zjadlem, srs.

Ej kurwa, takie się nie liczą.
 
Back
Top