Konkurs! Konkurs na najlepszy posiłek po treningu! Do wygrania zestaw suplementów!

Ej serio: dorzućcie jakieś próbki do drugiego miejsca bo po tej wrzucie @Saenchai nikt już swojego nie wrzuci #epicKO
 
2222.jpg


Nalesniki Kokosowe

100g platkow kokosowych
20g owocow Goji
2 cale jajka
1 duzy dojrzaly banan
20-30ml mleka kokosowego


Miksujemy wszystko razem I smazymy nalesniki na rozgrzanej wczesniej patelni , jak sa juz gotowe polewamy sosem waniliowym , czyli 20ml mleka kokosowego albo kefiru koziego , zmiksowanego z jedna miarka odzywki bialkowej o smaku waniliowym , na koiec posypujemy swiezymi owocami , ja lubie mix malina/mango albo truskawka/borowki .

Jak ktos potrzebuje wiecej wegla , mozna zamienic wiorka kokosowe na delikatnie rozgotowane bataty , zawsze wychodza trzy nalesniki , idealna porcja po treningu Enjoy !!
 
View attachment 1253

Nalesniki Kokosowe

100g platkow kokosowych
20g owocow Goji
2 cale jajka
1 duzy dojrzaly banan
20-30ml mleka kokosowego


Miksujemy wszystko razem I smazymy nalesniki na rozgrzanej wczesniej patelni , jak sa juz gotowe polewamy sosem waniliowym , czyli 20ml mleka kokosowego albo kefiru koziego , zmiksowanego z jedna miarka odzywki bialkowej o smaku waniliowym , na koiec posypujemy swiezymi owocami , ja lubie mix malina/mango albo truskawka/borowki .

Jak ktos potrzebuje wiecej wegla , mozna zamienic wiorka kokosowe na delikatnie rozgotowane bataty , zawsze wychodza trzy nalesniki , idealna porcja po treningu Enjoy !!
Panie, to są pancakes z ameryki, a nie naleśniki :boystop:
 
Jestem wyznawcą zasady, że posiłek potreningowy ma nie tylko być odżywczy, ale także łechtać wzrok i podniebienie. W związku z czym nie idę na łatwiznę i wykorzystując okno anaboliczne, które trwa podobno do 1,5h po treningu staram się przyrządzać satysfakcjonujące mnie posiłki. Jeśli ktokolwiek obawia się o przyrosty niech w trakcie przygotowywania potrawy raczy się odżywką białkową albo innymi suplementami wedle zapotrzebowania.
Dzisiaj potreningowy był jednocześnie obiadem dla córki i żony, które w międzyczasie gdy trenowałem ucinały sobie drzemkę. Biorąc pod uwagę fakt, że ostatnimi czasy staram się jeść zdrowo a na forum niepodważalną gwiazdą stał się @halibut postanowiłem przyrządzić go w towarzystwie pstrąga łososiowego, oliwek, suszonych pomidorów, ryżu i sałatki z pomidorami koktajlowymi, mini marchewkami oraz borówkami.
2mg8bvr.jpg

2cor3ir.jpg


2qx6npv.jpg

ous4ko.jpg

Porcja córy :)
 
Last edited:
Jestem wyznawcą zasady, że posiłek potreningowy ma nie tylko być odżywczy, ale także łechtać wzrok i podniebienie. W związku z czym nie idę na łatwiznę i wykorzystując okno anaboliczne, które trwa podobno do 1,5h po treningu staram się przyrządzać satysfakcjonujące mnie posiłki. Jeśli ktokolwiek obawia się o przyrosty niech w trakcie przygotowywania potrawy raczy się odżywką białkową albo innymi suplementami wedle zapotrzebowania.
Dzisiaj potreningowy był jednocześnie obiadem dla córki i żony, które w międzyczasie gdy trenowałem ucinały sobie drzemkę. Biorąc pod uwagę fakt, że ostatnimi czasy staram się jeść zdrowo a na forum niepodważalną gwiazdą stał się @halibut postanowiłem przyrządzić go w towarzystwie pstrąga łososiowego, oliwek, suszonych pomidorów, ryżu i sałatki z pomidorami koktajlowymi, mini marchewkami oraz borówkami.
2mg8bvr.jpg

2cor3ir.jpg


2qx6npv.jpg

ous4ko.jpg

Porcja córy :)
o shi-, jaram się! well done!!!

@Saenchai już nawet nie chcę mi się chwalić, odwiedzam Twój instagram typie często, jem oczami sobie... :smile:
 


Moj ulubiony posilek potreningowy czyli cheeseburger z boczkiem, pomidorem, ogorkiem, salata, czerwoa cebula i frytki z batata. Wszystko lacznie z bulka i ziemniakami podsmazone na tluszczu wytopionym z boczku. Byla jeszcze salata, ale zanim przypomnialem sobie ze jest kokurs na cohones to zjadlem, srs.


:heart::heart::heart::heart:
 


Moj ulubiony posilek potreningowy czyli cheeseburger z boczkiem, pomidorem, ogorkiem, salata, czerwoa cebula i frytki z batata. Wszystko lacznie z bulka i ziemniakami podsmazone na tluszczu wytopionym z boczku. Byla jeszcze salata, ale zanim przypomnialem sobie ze jest kokurs na cohones to zjadlem, srs.

wyglada mega smacznie, ale od @Comber a ladniej :D i takie pytanie, serio wam jest tak ciezko zrobic takie cos jak @Saenchai ? przeciez zrobienie burgera i frykasow to jest chuj, nie robota :D malo tu kucharzy, panie @MMAkłowicz niech pan im wytlumaczy
 
a ja zamówiłem sobie margharite z kebabem drobiowym i durum drobiowy z sosami mieszanymi.
 
To się chyba zamienia w to, co kto najładniej z cohones ugotuje, a nie najlepszy posiłek potreningowy :D Za czasów gdy jeszcze ćwiczyłem, po treningu nie było mowy o takich samokołykach, tylko wpierdalałem ryż/wafle z rodzynkami i odżywką białkową :cry:
 
A tak na marginesie mam focha na MMARocks w kwestii konkursów, nigdy nic nie wygrałem, nawet jak było UFC w Szwecji to bilety @defthomas rozdawal za darmo ludziom, ktorym się nie chciało jechać, a potem próbowali odsprzedawać bilety, a userzy ze stażem, którzy mieli szczerą ochotę jechać zostali zesrani, także ten:P

Hola hola :D Ja w Szwecji byłem, nikomu biletów nie oddałem!!!! A ŚWIEŻAK TEŻ NIE JESTEM!!!!!!!!!!!! Co prawda nawet userzy ze stażem, chcieli je oddawać albo sprzedawać, więc sorry winetu.
 
Hola hola :D Ja w Szwecji byłem, nikomu biletów nie oddałem!!!! A ŚWIEŻAK TEŻ NIE JESTEM!!!!!!!!!!!! Co prawda nawet userzy ze stażem, chcieli je oddawać albo sprzedawać, więc sorry winetu.
A czy ja piszę o Tobie? :|
 
Dzisiejszy posiłek dedykowany jest ceniącym polską tradycję, forumowym ektomorfikom ( :D ) @Masu i @Orest . Niestety bez browara, bo robię formę na październikowe KSW, aby dorównać w piciu młodocianemu alkoholikowi @Wewiur owi. Na schabie i fasolce nie mogło zabraknąć odrobiny masełka, aby podbić kaloryczność posiłku.
7zihjjb58vyx.png
 
Dzisiaj kurczak w pomidorach, kasza jęczmienna pęczak oraz sałatka z roszponką, awokado, miętą, mango i sokiem z limonki. Siadło pięknie.
hiec4hvc8mib.png
 
Cos na co mialem od dawna ochote. Zapiekanka ziemniaczana z mielona lopatka + warzywa i mase przypraw ;)
kk2LEMf.jpg
 


Konkurs na najlepszy posiłek po treningu!

Wszyscy wiemy jak ważne jest to co jemy po treningu. Wartościowa dieta to podstawa formy, regeneracji i dobrego samopoczucia. Dlatego dziś zwracamy się do Was drodzy użytkownicy, abyście zaprezentowali nam Wasze posiłki po treningu! Nie tylko będzie można się w tym temacie pochwalić potrawami potreningowymi, ale również pomóc innym, którzy maja dylemat co jeść by rosnąć efektywnie! A do tego wszystkiegobędzie można wygrać suplementy o łącznej wartości 300 zł!

Zasady konkursu:

- Każdy użytkownik forum Cohones / MMARocks może wziąć udział w konkursie.
- Należy przesłać zdjęcie danej potrawy potreningowej oraz opisać ją w kilku zdaniach.
- Nie jest konieczny przepis na daną potrawę lecz jeśli ktoś chce, może go również podać.
- Konkurs twa od 21 sierpnia do 1 września.
- Zabrania się korzystania ze zdjęć potraw z Internetu. Zdjęcie musi być autorskie
- Do potrawy dodajemy kartkę z hasztagiem #dietacohones
http://www.mmarocks.pl/techniczne-a...ek-po-treningu-do-wygrania-zestaw-suplementow
 
Back
Top