Konflikt Rosja-Ukraina

Widzę, że niektórym już totalnie pomieszało się w pale i chcą faktycznie sprawdzić jak Polska będzie się sprawdzać jako państwo frontowe w III wojnie światowej. Niespodzianka, w planach NATO będziemy państwem frontowym i nie ma potrzeby tego sprawdzać, a już tym bardziej, żeby udowodnić kto miał rację w Dumie.

W interesie Polski leży aby ani Rosja ani Ukraina nie wyszła jako zwycięzca z tej wojny. Zresztą decyzja o zakończeniu tej wojny zostanie podjęta po wyborach w USA jeśli wygra Trump. Wycofanie pomocy militarnej USA to będzie koniec tej wojny, bo w magazynach UE zostanie złom. A Niemcy szybciej wznowią interesy z Rosją, niż oddadzą nowoczesny sprzęt Ukrainie.
 
Zresztą decyzja o zakończeniu tej wojny zostanie podjęta po wyborach w USA jeśli wygra Trump. Wycofanie pomocy militarnej USA to będzie koniec tej wojny, bo w magazynach UE zostanie złom. A Niemcy szybciej wznowią interesy z Rosją, niż oddadzą nowoczesny sprzęt Ukrainie.
Tylko akurat ten rudy pojeb najszybciej sprzeda nas Rosji. Wygrana Trumpa to wyrok dla Europy. Niestety rywalem dziadek Biden, bo demokraci nie potrafią wystąpić mającego trochę mądrzejsze podejście Kennedy'ego który chce wykrwawiać Rosję, ale jednocześnie nie pozwoli tknąć krajów NATO, podczas gdy Trump gdyby coś pozwoli Rosjanom wjechać w Inflanty, a potem wiadomo, że pójdą oni dalej.
 
Tylko akurat ten rudy pojeb najszybciej sprzeda nas Rosji. Wygrana Trumpa to wyrok dla Europy. Niestety rywalem dziadek Biden, bo demokraci nie potrafią wystąpić mającego trochę mądrzejsze podejście Kennedy'ego który chce wykrwawiać Rosję, ale jednocześnie nie pozwoli tknąć krajów NATO, podczas gdy Trump gdyby coś pozwoli Rosjanom wjechać w Inflanty, a potem wiadomo, że pójdą oni dalej.
Jak oni mają wjechać w kogokolwiek, skoro od kurwa dwóch lat nie potrafią pokonać tak zepsutego, skorumpowanego i słabego państwa jakim jest Ukraina.
Ta wojna pokazała różnice poziomów pomiędzy Ruskimi a USA. Skoro do powstrzymania "trzeciej armii świata" wystarczy podrzucić trochę informacji wywiadowczych, doradców wojskowych i podłączyć finansową kroplówkę to jak sądzisz co byłoby w wypadku bezpośredniej konfrontacji?
 
Jak oni mają wjechać w kogokolwiek
W Kaliningradzie stoją wycelowane w Polskę rakiety, nie tylko atomowe. My jesteśmy rozbrojeni, USA może mieć za chwilę na głowie Tajwan... Myślisz, że Niemcy, Francuzi czy Holendrzy w tej sytuacji przyjdą tu walczyć za nas? Ja nie. Mało tego wraz z Rosją nagle może tu wjechać dozbrojona przez nas ostro Ukraina. Nie wierzę w to by Rosja ruszyła na NATO, ale taki scenariusz też trzeba brać pod uwagę
 
W Kaliningradzie stoją wycelowane w Polskę rakiety, nie tylko atomowe. My jesteśmy rozbrojeni, USA może mieć za chwilę na głowie Tajwan... Myślisz, że Niemcy, Francuzi czy Holendrzy w tej sytuacji przyjdą tu walczyć za nas? Ja nie. Mało tego wraz z Rosją nagle może tu wjechać dozbrojona przez nas ostro Ukraina. Nie wierzę w to by Rosja ruszyła na NATO, ale taki scenariusz też trzeba brać pod uwagę
W przypadku konfliktu z NATO, Kaliningrad a przynajmniej wszystkie znajdujące się w nim bazy wojskowe przestanie istnieć w pierwszych 48h.
Rosja w tym konflikcie nie osiągnie panowania w powietrzu, może i Niemcy czy Francuzi nie przyjadą nas bronić w swoich czołgach, ale amerykańskie lotnictwo operujące z baz w Niemczech jest w stanie kontrolować niebo nad Europą. Ruskie pokazali swoje możliwości w tym temacie, pomimo gigantycznej przewagi w sprzęcie latającym nie są w stanie tego wykorzystać.

Także Paul spokojnie, ani za mojego ani twojego życia planeta się nie spali a ruscy nie podbija świata.

I pamiętaj:
 
Tylko akurat ten rudy pojeb najszybciej sprzeda nas Rosji. Wygrana Trumpa to wyrok dla Europy. Niestety rywalem dziadek Biden, bo demokraci nie potrafią wystąpić mającego trochę mądrzejsze podejście Kennedy'ego który chce wykrwawiać Rosję, ale jednocześnie nie pozwoli tknąć krajów NATO, podczas gdy Trump gdyby coś pozwoli Rosjanom wjechać w Inflanty, a potem wiadomo, że pójdą oni dalej.
Chłopie tam Biden nie rządzi od lat, to kukła przecież. To nie jego decyzje. Ta mumia nie wie gdzie się wysrać a co dopiero poważne decyzje podejmować. Za bardzo skreślacie tego Trumpa, niesłusznie wg mnie.
 
Chłopie tam Biden nie rządzi od lat, to kukła przecież. To nie jego decyzje. Ta mumia nie wie gdzie się wysrać a co dopiero poważne decyzje podejmować. Za bardzo skreślacie tego Trumpa, niesłusznie wg mnie.
Też nie uważam że prawica odpuści ruskim.
 
Chłopie tam Biden nie rządzi od lat, to kukła przecież. To nie jego decyzje. Ta mumia nie wie gdzie się wysrać a co dopiero poważne decyzje podejmować. Za bardzo skreślacie tego Trumpa, niesłusznie wg mnie.
Ja nie jestem zwolennikiem ani jednego ani drugiego, ale Trump jest pojebem i dlatego się jego akurat obawiam. Ten jego kontrkandydat wydaje się lepszy znacznie bo po pierwsze nie popuści ruskim, po drugie nie będzie marionetką, po trzecie można mu bardziej ufać, że nie odjebie czegoś... A Trump w 2020 jak kiedyś czytałem gdyby nie działania jego doradców chciał atakować Iran po zamachu na amerykańską bazę
 
Ja nie jestem zwolennikiem ani jednego ani drugiego, ale Trump jest pojebem i dlatego się jego akurat obawiam. Ten jego kontrkandydat wydaje się lepszy znacznie bo po pierwsze nie popuści ruskim, po drugie nie będzie marionetką, po trzecie można mu bardziej ufać, że nie odjebie czegoś... A Trump w 2020 jak kiedyś czytałem gdyby nie działania jego doradców chciał atakować Iran po zamachu na amerykańską bazę
Pojebem, bo? Ciągle czytam takie zarzuty a wg mnie facet podchodzi do tego biznesowo i patrzy na dobro swoich rodaków.
Na jakiej podstawie zakładasz, że komuś można bardziej ufać? Wg mnie Bidenowi w ogóle nie można ufać, bo to kompletnie nie jego decyzje, to maskotka. To fasada nic więcej, a inni pociągają za sznurki.
Ja osobiście De Santisa bym polecał ale chyba zrezygnował?
 
Pojebem, bo? Ciągle czytam takie zarzuty a wg mnie facet podchodzi do tego biznesowo i patrzy na dobro swoich rodaków.
Na jakiej podstawie zakładasz, że komuś można bardziej ufać? Wg mnie Bidenowi w ogóle nie można ufać, bo to kompletnie nie jego decyzje, to maskotka. To fasada nic więcej, a inni pociągają za sznurki.
Ja osobiście De Santisa bym polecał ale chyba zrezygnował?
Atak na kapitol, wypowiedzi w mediach, zachowania. Ten człowiek jest niebezpieczny dla świata... Acz dla mnie najgłupsze w tych wyborach jest to, że o to by stanąć na czele największego mocarstwa świata walczy dwóch dziadków koło osiemdziesiątki. Dla mnie tu powinno być de Santis vs. Kennedy
 
Atak na kapitol, wypowiedzi w mediach, zachowania. Ten człowiek jest niebezpieczny dla świata... Acz dla mnie najgłupsze w tych wyborach jest to, że o to by stanąć na czele największego mocarstwa świata walczy dwóch dziadków koło osiemdziesiątki. Dla mnie tu powinno być de Santis vs. Kennedy
Atak na kapitol, oglądałeś filmy z tego ataku? Przecież to sprowokowane było przez demokratów, nagle jakimś cudem cała ochrona zniknęła,
do tego zastrzelili za nic kobietę po eskalacji, za nic. Obejrzyj ten film. To było morderstwo.
Trump na długo przed atakiem prosił o spokój i nie eksalowanie, są dowody z datami, wpisy na twitterze itd.
Jaki zresztą atak, zwiedzanie przez dziadków kapitolu?
Praktycznie zero zniszczeń. Nawet nikt tam nie nasrał.
Wyobraź sobie tam rajd murzynów z blm.

:waldeklaugh:
Na każdym jednym blm riot więcej się działo, o morderstwach i pobiciach nie mówiąc.
Za bardzo chyba zaufałeś mediom głównego nurtu. Bo Pellosi podgrzewała atmosferę czy ta pizda Schumer?

Czyli oceniasz człowieka po populiźmie, no spoko można i tak.
 
To nie czas na to. Ekshumacje będą lada dzień, najdalej po wojnie!

Ktoś tu tak pisał, nie pamiętam kto, na pewno jakaś propolska nieruska onuca.



Ale mi czerwony Leszek teraz zaimponował :wow:
Miler to chyba jedyna szerzej znana publicznie osoba, która wprost mówi o tych tematach. Oprócz niedawnego, niestety, już zmarłego księdza Isakowicza-Zaleskiego. A pisze o tym chętnie i często tylko niszowy lewicowy "Przegląd". Książki też o tym tygodnik wydaje:

 
Jest gdzieś może dokładniejsze info, co za pojazd gąsienicowy rozjechał dwóch polskich żołnierzy w Szczecinie na szkoleniach? Czysta ciekawość co ich rozjechało.
 
Jest gdzieś może dokładniejsze info, co za pojazd gąsienicowy rozjechał dwóch polskich żołnierzy w Szczecinie na szkoleniach? Czysta ciekawość co ich rozjechało.
Śmieszne to było jak polscy gieroje, bracia upaińców, co chwilę wklejali do neta jakieś filmiki kręcone ziemniakiem albo z czasów zsrr jaka to ruska armia chujowa i komiczna bo tam pijaki i się wywracają, a tu cyk...

Szkoda młodych chłopaków.
 
Śmieszne to było jak polscy gieroje, bracia upaińców, co chwilę wklejali do neta jakieś filmiki kręcone ziemniakiem albo z czasów zsrr jaka to ruska armia chujowa i komiczna bo tam pijaki i się wywracają, a tu cyk...

Szkoda młodych chłopaków.
Wróci mój klient to będę miał info co tam się odjebało. Jest instruktorem w zmechanizowanej. Co prawda w Stargardzie ale na pewno będzie miał wiedzę na ten temat.
 
Przecież Szczecin to nad morzem jest
Możecie mi nie wierzyć, ale ileś lat wstecz byłem świadkiem jak na dworcu głównym w Szczecinie wyszedł facet po 30 z pociągu w stroju plażowym, rozejrzał się i zaczął pytać ludzi wokół, którędy na morze, bo plażę chce iść...

Z drugiej strony mógłby wskoczyć wpław do Odry, kawałek nią przepłynąć, potem zalew Szczeciński i na plaży w Świnoujściu by wylądował ;-)
 
Back
Top