Konflikt Rosja-Ukraina

A tu prosty powód dla którego Rosja nie pójdzie na nas i Inflanty

Dodajcie do tego fakt, że Rosja nie jest w stanie mimo przestawienia gospodarki produkować sprzętu wojskowego w dużych ilościach i co podał wywiad koreański masowo kupują od KRLD rakiety słabej jakości. Mamy najmniej pięć lat spokoju które trzeba poświęcić na działania odstraszające, a nie machanie szabelką co masowo robili zdrajcy proukraińscy z PiS i obecnie rządząca koalicja demokratyczna. Ogółem z tego co poczytałem wczoraj z wypowiedzi polityków z różnych stron Europy czytając media z różnych krajów, to Macron który próbuje zostać główną postacią Europy wpadł na ten pojebany pomysł i próbował do niego przekonać resztę Europy. Poza Litwą jednak reszta Europy kazała mu spierdalać na drzewo. Ogółem i tu się na tym co podają analitycy wojskowi i polityczni opieram bo tylko ich czytam (i mówię o analitykach, a nie Jarku z fotela gamingowego) to obecnie mamy konflikt na linii Francja - Niemcy o przywództwo w Europie. Dlatego Macron próbuje w pojebany pomysł robić koalicję antyniemiecką w UE i NATO. To zresztą Francja jako jedyny liczący się kraj Europy chce więcej broni atomowej w Europie jako metody odstraszania nuklearnego, podczas gdy niemiaszki coś pierdolą o czołgach na prąd. A jako fan historii dodam jedno. Te podejmowane obecnie działania są bardzo dobre, gdy spojrzymy na pobłażliwość wobec Niemiec w latach 1934-1939. Podobieństw jest tu na pęczki między Rzeszą, a obecną Rosją. Tylko wtedy wszyscy to olali, mało tego Brytyjczycy i Francuzi się jarali Adolfem. Dzisiaj zaś Europa mówi praktycznie jednym głosem (nie licząc Niemiec, Słowacji, Węgier), rozszerzamy NATO i używamy taktyki o której mówi się od lat "chcesz pokoju, szykuj się na wojnę", Europa się zbroi, kraje które jeszcze nie dawno miały wojsko tylko teoretycznie jak Holandia, Niemcy, Dania poszły w zbrojenia i paradoksalnie to właśnie silna militarnie Europa może być największym batem na Rosję dzięki której nie ruszą na nas
 
Ciekawe jakby tak w druga stronę Putin powiedział, że najlepiej żeby Polski nie było i do tego jakiś marszałek ruski by chciał Polske wgniatać w ziemie.
Przecież w rosyjskiej dumie narodowej padaja takie słowa na porzadku dziennym od poczatku wojny :roberteyeblinking: rosyjscy narodowi propagandziści również o tym wspominają od dawna.

Także jak sie zastanawiasz jakby to było w druga stronę to odpowiedź brzmi "dokladnie tak jak jest teraz" :awesome:
 
Przecież w rosyjskiej dumie narodowej padaja takie słowa na porzadku dziennym od poczatku wojny :roberteyeblinking: rosyjscy narodowi propagandziści również o tym wspominają od dawna.

Także jak sie zastanawiasz jakby to było w druga stronę to odpowiedź brzmi "dokladnie tak jak jest teraz" :awesome:
Ale ty porównujesz teraz słowa z jakiegoś programu propagandowego w tv do słów prezydenta? :korwinlaugh:
 
Przecież w rosyjskiej dumie narodowej padaja takie słowa na porzadku dziennym od poczatku wojny :roberteyeblinking: rosyjscy narodowi propagandziści również o tym wspominają od dawna.

Także jak sie zastanawiasz jakby to było w druga stronę to odpowiedź brzmi "dokladnie tak jak jest teraz" :awesome:
Po upadku ZSRR taki pogląd na temat Polski zapoczątkował wladimir zyrinowski, czy jak tam się ten śmieć nazywa. Już jako deputowany rosyjski. Jakieś 33-35 lat temu. Także nic nowego. Nie ma się czym podniecać.
 
Przecież w rosyjskiej dumie narodowej padaja takie słowa na porzadku dziennym od poczatku wojny
Proszę podaj źródła tychże wypowiedzi członków dumy państwowej FR odnośnie wgniatania i likwidowania Polski.

Szczególnie to mamy konkretnie przejebane, bo Sikorski ma synka w wojsku USA. Minister Spraw Zagranicznych RP ma syna, który służy w wojsku innego kraju. Czy potrzeba innych dowodów na to, że Polska to neokolonia, która zostanie użyta instrumentalnie razem z całym inwentarzem ?
 
Jeszcze jakby pogonili tych kmiotów spiewających kaline na rynkach to już w ogóle byłoby pięknie.
Jak dla mnie to cieniasy, boją się nawet twarz pokazać. To dlatego, że jesteśmy jako naród ogłupieni, niezorganizowani i bez motywacji do tworzenia silnej Polski. Niestety - boimy się ogólnie jako społeczeństwo tych szmat. Ja tam jawnie jadę z nimi do spodu, czy to chłop czy baba, jak zachowują się jak zwierzęta to się nie pierdolę w jakieś krzywe spojrzenia i szepty. I tego też wam życzę kochani
 
Proszę podaj źródła tychże wypowiedzi członków dumy państwowej FR odnośnie wgniatania i likwidowania Polski.

Szczególnie to mamy konkretnie przejebane, bo Sikorski ma synka w wojsku USA. Minister Spraw Zagranicznych RP ma syna, który służy w wojsku innego kraju. Czy potrzeba innych dowodów na to, że Polska to neokolonia, która zostanie użyta instrumentalnie razem z całym inwentarzem ?
Trzymaj

"Polska zachęca nas, abyśmy po Ukrainie postawili ją na pierwszym miejscu w kolejce do denazyfikacji” - stwierdził Oleg Morozow

"Polska stoi dziś na skraju zagłady. Rosji nie będzie jej żal, bo zasłużyła na taki los całą swoją historią"

"kiedy Niemcy zaczną odzyskiwać ziemie swoich przodków, a tak się stanie, nie wiem kto będzie sojusznikiem Polaków, biorąc pod uwagę stosunek całego świata do Polaków"."

Nie no chłopaki ogólnie nas lubia i dobrze sie wypowiadają o nas. Jest okej :roberteyeblinking:

Ps. Juz pomijam wszelkie wypowiedzi państwowej telewizji sterowanej przez rzad czy wypowiedzi Putina i zakłamywanie historii stawiające nas jako winnych całego zla na świecie
 
No, to faktycznie słowo w słowo wgniatanie w ziemię i marzenia by kraj nie istniał :damjan:

Odnośnie denazyfikacji to coś w tym jest, że wstawianie się za tak nazistowskim krajem jak UKR może pociągnąć konsekwencje odwetowe, i wcale mnie to nie dziwi, bo naziści to banda skurwysynów, których należy wymazać z kart historii.
 
Oj, chyba ci żyłka pulsuje skoro tak ci rezon się podniósł @alww
Trzymam kciuki, że wreszcie pokażesz wgniatanie w ziemię, jeżeli nie Putina to chociażby jakichś przyjezdnych kacapów.
 
Oj, chyba ci żyłka pulsuje skoro tak ci rezon się podniósł @alww
Trzymam kciuki, że wreszcie pokażesz wgniatanie w ziemię, jeżeli nie Putina to chociażby jakichś przyjezdnych kacapów.
Wiadomo nie powiedzieli slowo w słowo takze sie nie liczy, wcale nie sa wrogo nastawieni
Same dobre chłopaki w tej rasyji, tylko to poljaki jebane złe.

Po prostu napisałem wyżej koledze ze rosja grozi nam często ostatnimi czasy, potem zapytałeś się o wypowiedzi które obróciłeś w dziwną kpinę. Mi żyłka nie rezonuje, po prostu nie mam cierpliwości do debili :fjedzia: a wysrywy o walkach z kacapami zachowaj dla siebie bo ja nigdzie nie pisałem ze jestem za jakąś wojną.

Trzymaj sie w tej bańce
 
@alww

Tak samo pokojowi jak UKR :juanlaugh:


:waldeklaugh: oczywiście wrzutka o złych ukrach zaraz po "rosja dobra, poljaki złe"

kurwa mamy bingo

Ps. Chłopie jak ty możesz pisać ze moje podejscie to kpina jak nawet nie zrozumiałeś o czym była rozmowa? Wjebales sie na trzeciego w dyskusję i dorzucasz swoje 3 groszę od czapy :korwinlaugh:
 
Minister Spraw Zagranicznych RP ma syna, który służy w wojsku innego kraju. Czy potrzeba innych dowodów na to, że Polska to neokolonia
Zaskoczę cie, jego syn tak jak jego żona jest Amerykaninem to raz, dwa kolonią to my kurwa byliśmy do 1989 moskiewską, trzy członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej służyli w marynarce amerykańskiej czy to sprawia, że Wielka Brytania jest neokolonią?
 
Wiadomo nie powiedzieli slowo w słowo takze sie nie liczy, wcale nie sa wrogo nastawieni
Same dobre chłopaki w tej rasyji, tylko to poljaki jebane złe.

Po prostu napisałem wyżej koledze ze rosja grozi nam często ostatnimi czasy, potem zapytałeś się o wypowiedzi które obróciłeś w dziwną kpinę. Mi żyłka nie rezonuje, po prostu nie mam cierpliwości do debili :fjedzia: a wysrywy o walkach z kacapami zachowaj dla siebie bo ja nigdzie nie pisałem ze jestem za jakąś wojną.

Trzymaj sie w tej bańce
Dwie największe osoby w kraju czyli Duda per Rosja najlepiej jakby nie instaliala

Oraz marszałek sejmu że wgniecie Putina w ziemię

To jak Robimy bo rządzi lewica?
 
Back
Top