Konflikt Rosja-Ukraina

No jakos mnie tak wyglada twoja narracja wybacz:fjedzia:
Bo jak slyszysz slowo ukrainiec to toczysz piane, dlatego nie da sie normalnie dyskutować bo każda wątpliwość winy po stronie ua konczy sie przybiciem łatki.

Mozna być przeciwnym wszelakiej pomocy oprócz militarnej dla ukraincow i pisać o tym juz od dawna o tym w tym temacie, lecz wystarczy nie uwierzyć w niewidzialnego ukrainca wkladajacego sobie polską flagę w dupe i jestes ukrofilem :fjedzia: szybko.
 
Bo jak slyszysz slowo ukrainiec to toczysz piane, dlatego nie da sie normalnie dyskutować bo każda wątpliwość winy po stronie ua konczy sie przybiciem łatki.

Mozna być przeciwnym wszelakiej pomocy oprócz militarnej dla ukraincow i pisać o tym juz od dawna o tym w tym temacie, lecz wystarczy nie uwierzyć w niewidzialnego ukrainca wkladajacego sobie polską flagę w dupe i jestes ukrofilem :fjedzia: szybko.
Ja tam wrzucam info o ukrach co by niektorym sie oczy otworzyły , a nie zamiast tego wypychają ze łba każde info o ukrach bo oni nas ratuja przed ruskimi , i bardziej wierzą im niz swoim proste
 
A co się właściwie stało z Halibutem? Chwilę mnie nie było, wracam, a tu taki spokój.
Admini dostosowali go do ankiety.
417407023_6911173122335291_1775892378191707900_n.jpg
 
O proszę, Ukraińcom brakuje i ludzi, i broni. Pamiętacie jak pedał z familoka pisał że nie zabraknie napewno ludzi, że są z gumy? No to byłoby na tyle w podsumowaniu naszego eksperta, może jak rok później po tym jak to pisaliśmy, mass media zaczęły o tym mówić, to dotrze do naszych jaskrze wspaniałych fajnopolaków.
 
Back
Top