Konflikt Rosja-Ukraina

Dlaczego ma się o to nie upominać? On odpowiada przed swoimi wyborcami - amerykanami.
Poza tym, czy niemców na to nie stać?
Możesz wyjaśnić?
A gdzie napisalem, ze ma sie o to nie upominac? Nie w ten sposob jednak.
Niemcy i reszta, ktora nie robi minimum przede wszystkim szkodzi sama sobie.
Dojeżdżałeś kiedyś do pracy jednym autem z kilkoma kolegami?
Jedziecie w 4kę, Ty prowadzisz, płacisz za paliwo, po tygodniu się rozliczacie.
I jest taki jeden kolega co zawsze się ociąga z oddaniem kasy, zawsze ma jakieś wymówki, a to remontuje łazienkę, a to zapomniał portfela.
Uważasz, że to w porządku?
Rozumiem, ze wedlug Ciebie rozwiazaniem sytuacji w tej pieknej historii jest ojebanie go przy wszystkich i grozenie, ze razem z pozostalymi kolegami wyruchacie mu matke.

Zeby tylko sie nie okazalo, ze jak cos Ci sie nie daj Boze stanie, to tylko ten kolega bedzie wpadal co tydzien z piwkiem pogadac z Toba przez chwile.
To nie wina usa w jakiej jesteśmy lokalizacji geopolitycznej, nie zapominaj o tym, to my jesteśmy needy nie oni.
Znasz historie. Juz raz bylismy needy i sie okazalo, ze jestesmy chuja warci i nie ma co o jakis Polakow scierac sie z czerwonymi.
A ktoś kiedyś zaatakował usa na ich własnej "ziemi"? Nie licząc wysepki Pearl Harbor. Oni się naprawdę nie muszą przejmować.
Zejdź na ziemię...
:korwinlaugh:
No nie wiem. Z ostatnich 100 lat - Korea, Kuba, Wietnam, Afganistan, Irak. Nie wygladalo to dobrze. A to nawet nie bylo blisko 2 ligi.
Zachodnioeuropejska część NATO od dawna wali w wacka. Anglicy i Francuzi to kolosy na glinianych nogach żyjące mocarstwowoscią która przeminęła wraz z początkiem lX w. Niemcy takie cwane zamiast wydawać na wojsko chcą robić z ruskimi interesy. Nie na się co dziwić że główny sponsor sojuszu z za wielkiej kałuży jest mocno wkurwiony postawa tzw sojuszników. Stare NATO z zachodu już dawno zapomniało kto obronił dupę przed butem wuja Stalina. Bez otwarcia frontu na zachodzie ruska swołocz zaprowadziła by marksizm leninizm pod swoim butem aż do Gibraltaru. Przypomnę tylko że potęga francuskich wyznawców białej flagi jest tak zajebista że rakiety skończyły im się po 30 dniach bombardowania słabo uzbrojonego biedaka Kadafiego.
Generalnie bezpieczeństwo krajów sojuszu zależy od Amerykanów ale na nich też trzeba uważać bo choćby nie tak dawno zostawili po 20 latach okupacji afganistan. Na pastwę muslimskich radykałów.
Taka ciekawostka. Artykul 5 NATO zostal uzyty tylko raz w historii 11 wrzesnia. Wszystkie owczesne kraje czlonkowskie zglosily gotowosc wspierac USA.
 
Pamięta ktoś jak ten kretyn Ryba się produkował o tym, że nic takiego nie będzie?

Tak działa pranie mózgów o ile tam resztki takowego byly.
"Ale to tylko głosowanie do samorządu, przecież mamy już reprezentanta Niemiec u sb, obywatele innych państw też mogą u Nas głosować"
1000000660.png


Tak, kurwy jebane. Mogą, bo są w Unii Europejskiej i spełniają jej warunki, a nie jak te śmiecowe państwo Ukraina. To się tak zaczyna. Najpierw samorządy i nim się obejrzysz będą mieli reprezentanta w Sejmie (już mają wlasciwie). Tak samo było z pomocą, 500plys itp. Tylko na początku wojny, trzeba im pomóc. I co? I kurwa ja i Wy wykładamy im z kieszeni jeszcze więcej.

Dlatego dla mnie to Oni się mogą wyrżnąc tam co do jednego. I ruskie i ukry. Byle tych co spierdoli do Nas potem by na smyczy krótko trzymali. To jest ostatni moment żeby to ogarnąć.
Ale nikt się tym nie zainteresuje. Jakąś kurwa kotuła tańczy mi w jebanym Sejmie przeciwko przemocy kobiet, a nie jest w stanie zrozumieć czemu w 2022 w Polsce był wzrost przemocy wobec kobiet o 162%. Mam nadzieję, że dożyje czasów koedy takie kurwy polityków będziemy lonczować publicznie. Ale to chyba tylko wojna mogła by do takiego stanu doprowadzić i zmiana struktur poprzez wojsko.
Ale się wkurwiłem, ja pierdole.
 
Last edited:
"Ale to tylko głosowanie do samorządu, przecież mamy już reprezentanta Niemiec u sb, obywatele innych państw też mogą u Nas głosować"
View attachment 91929

Tak, kurwy jebane. Mogą, bo są w Unii Europejskiej i spełniają jej warunki, a nie jak te śmiecowe państwo Ukraina. To się tak zaczyna. Najpierw samorządy i nim się obejrzysz będą mieli reprezentanta w Sejmie (już mają wlasciwie). Tak samo było z pomocą, 500plys itp. Tylko na początku wojny, trzeba im pomóc. I co? I kurwa ja i Wy wykładamy im z kieszeni jeszcze więcej.

Dlatego dla mnie to Oni się mogą wyrżnąc tam co do jednego. I ruskie i ukry. Byle tych co spierdoli do Nas potem by na smyczy krótko trzymali. To jest ostatni moment żeby to ogarnąć.
Ale nikt się tym nie zainteresuje. Jakąś kurwa kotuła tańczy mi w jebanym Sejmie przeciwko przemocy kobiet, a nie jest w stanie zrozumieć czemu w 2022 w Polsce był wzrost przemocy wobec kobiet o 162%. Mam nadzieję, że dożyje czasów koedy takie kurwy polityków będziemy lonczować publicznie. Ale to chyba tylko wojna mogła by do takiego stanu doprowadzić i zmiana struktur poprzez wojsko.
Ale się wkurwiłem, ja pierdole.
Już z ramienia PO jest w sejmie banderowska piąta kolumna.
 
Dlatego dla mnie to Oni się mogą wyrżnąc tam co do jednego. I ruskie i ukry. Byle tych co spierdoli do Nas potem by na smyczy krótko trzymali. To jest ostatni moment żeby to ogarnąć.

Właśnie. Dostałeś już ten pozew od rurkowca fana po?
:korwinlaugh:
 
Sa czasy w ktorych rosja sprawdza Nato na ile moze sobie pozwolic a chłop mowi otwarcie ze kraje slabsze nie uzyskaja pomocy bo nie.
Tak się tylko wtrącę bo widzę, że kolega myli skutek z przyczyną i kto kogo tu próbuje, a więc dyskutowanie na kanwie bzdurnej teorii, że to Rosja próbuje NATO, a nie NATO coraz mocniej obudowuje Rosję. Dlatego radzę sobie przyswoić informacje historyczne odnośnie przewrotu dziejowego na Ukrainie, z czasów 2004 roku.
 
Tak się tylko wtrącę bo widzę, że kolega myli skutek z przyczyną i kto kogo tu próbuje, a więc dyskutowanie na kanwie bzdurnej teorii, że to Rosja próbuje NATO, a nie NATO coraz mocniej obudowuje Rosję. Dlatego radzę sobie przyswoić informacje historyczne odnośnie przewrotu dziejowego na Ukrainie, z czasów 2004 roku.
Biedna ta rosja.
 


Chcecie z nim wywiad dotyczący dlaczego nie broni swojego kraju? I dla dlaczego wali teksty do Polek który często nie chcą tego , często je obraża a on to wciąż wrzuca i później z tego hajsu pokazuje luksusowe apartamenty że swoją panienką?
Zapytamy czy stiepan to był bohater i czy to on ze jego pobratymcy noszą takie wszywki na plecakach (jak powie że no to sam 3 mam zdobyczne)

Oczywiście wywiad będzie na naszych warunkach bo pytam was
 
Last edited:
Back
Top