Konflikt Rosja-Ukraina

Czyli po prostu bedzie grac przeciwko nam ale oczywiscie można sie cieszyć ze nie jest lewakiem :beczka:

Cudownie.
Możemy zapłacić i będziemy bezpieczni, wystarczy olać niemieckie wiatraki,
cudownie.
:korwinlaugh:

Edit: zresztą Polska przecież płaci więc o co Ci chodzi?
1707657965468.png
 
Liczysz ze małe biedne kraje beda spełniać wszystkie warunki jak mocarstwa? Oni nie sa tam po to by wzmacniać zdolnosci bojowe nato tylko po to by zmniejszać wplywy ruskich w europie. No ale można przecież ich oddac ruskim, niech sie dzieje.

Tusk pisal o pakiecie pomocowym, to ze pakiet nie przeszedl to dla nas zla wiadomość. Gdyby to nie pisał tusk tylko jakis konfederata to wszyscy tu by bili mu brawo xD
Te biedne kraje to np Niemcy???

Tusk pisal o pakiecie pomocowym, to ze pakiet nie przeszedl to dla nas zla wiadomość.
Akurat to dobre info
 
Możemy zapłacić i będziemy bezpieczni, wystarczy olać niemieckie wiatraki,
cudownie.
:korwinlaugh:
Ale nie masz na to wplywu takze nie rozumiem bycia za chlopem ktory ma wroga retoryke dla Twojego kraju i tego jaka polityke prowadzi Twoj kraj.


Beda niemieckie wiatraki i zielone lady a jak pomaranczowy pojeb wygra to kiedys moze byc problem. Wasze dzieciaki odczuja może piękno ruskiego miru, niekoniecznie w okopie lecz przez kolejne kryzysy przez co bedzie jeszcze gorzej w tym kartonowym kraju.

Ale najważniejsze ze trump nie jest poprawny politycznie i tych lewakow ciśnie :beczka: no zajebiste podejscie.

Jak dla mnie to biden moze ruchac tuska w dupe w relacji tvn 24 na żywo jak usa bedzie prowadzić politykę przyjazną Polsce ktora rzeczywiście wzmocni bezpieczeństwo

szantaż juz w kampanii wyborczej nie zwiastuje niczego dobrego. Tak samo jak partie prawicowych debili we francji ktorzy chca wyjść z nato i ue, tez im bijemy brawo bo nie sa lewakami? Przecież to brzmi jak samodestrukcja dla ideologii :mamed:
 
Ale nie masz na to wplywu takze nie rozumiem bycia za chlopem ktory ma wroga retoryke dla Twojego kraju i tego jaka polityke prowadzi Twoj kraj.


Beda niemieckie wiatraki i zielone lady a jak pomaranczowy pojeb wygra to kiedys moze byc problem. Wasze dzieciaki odczuja może piękno ruskiego miru, niekoniecznie w okopie lecz przez kolejne kryzysy przez co bedzie jeszcze gorzej w tym kartonowym kraju.

Ale najważniejsze ze trump nie jest poprawny politycznie i tych lewakow ciśnie :beczka: no zajebiste podejscie.

Jak dla mnie to biden moze ruchac tuska w dupe w relacji tvn 24 na żywo jak usa bedzie prowadzić politykę przyjazną Polsce ktora rzeczywiście wzmocni bezpieczeństwo

szantaż juz w kampanii wyborczej nie zwiastuje niczego dobrego. Tak samo jak partie prawicowych debili we francji ktorzy chca wyjść z nato i ue, tez im bijemy brawo bo nie sa lewakami? Przecież to brzmi jak samodestrukcja dla ideologii :mamed:
No właśnie nie ma wrogiej retoryki do naszego kraju, przecież w edytowanym poście zaznaczyłem, że Polska wypełnia umowę koalicyjną
:roberteyeblinking:

To jak chcesz by europa zmieniła swoją głupotę (zgoda na najazd brązowych ludzików, odejście od atomu, zielona głupota, zakazy aut spalinowych etc.) bez zmiany ludzi u władzy? Przecież to niemożliwe.
 
No właśnie nie ma wrogiej retoryki do naszego kraju, przecież w edytowanym poście zaznaczyłem, że Polska wypełnia umowę koalicyjną
:roberteyeblinking:
Tyle ze jak sie wjebia w moldawie czy inny bałtycki kraj to znowu bedziemy miec problem ten sam co z ukrami
 
Tyle ze jak sie wjebia w moldawie czy inny bałtycki kraj to znowu bedziemy miec problem ten sam co z ukrami
Na to i tak nie mamy wpływu czy tego chcemy czy nie.

Może pora w końcu zacząć myśleć o sobie a nie o ukraińcach i innych tylko postawić na własne państwo i jego możliwości obronne przy okazji wypełniając sojusze, a także dogadując się a nie kłócąc z amerykanami.

Edit: @alww
najgłupsza opcja wg mnie to pokłócić się teraz z USA plując od lat na Rosję a tak to zaczyna wyglądać. Wtedy możliwe, że będziemy w dupie.
 
Nie beda ukry mieli drogie auta :awesome:

Wojna trwa 2 lata ukry co mieli troche oleju w głowie w huju maja te wojne albo kwity lewe albo wyjebali z kraju
a kase im dawac

zobacz na ich gospodarke rozwinela sie w czasie wojny to niech sami sobie sponsoruja
mam nadzieje ze teraz jak rolnciy stoja wiecej ludzi zobacz jakie sa ukry
 
Na to i tak nie mamy wpływu czy tego chcemy czy nie.

Może pora w końcu zacząć myśleć o sobie a nie o ukraińcach i innych tylko postawić na własne państwo i jego możliwości obronne przy okazji wypełniając sojusze, a także dogadując się a nie kłócąc z amerykanami.
My to wiemy ale na tym rzad robi biznes i kazdy pewnie na tym zarabia. Ruchani jesteśmy my i na kazdym takim kryzysie bedziemy dymani az bedzie dym lecieć.

Takze jak widze takie wypowiedzi jak trumpowe to mnie chuj strzela bo przed oczami juz mam kolejne kryzysy ciągnące sie latami które niestety przy słabej polityce odstraszania będą sie pojawiać.
 
My to wiemy ale na tym rzad robi biznes i kazdy pewnie na tym zarabia. Ruchani jesteśmy my i na kazdym takim kryzysie bedziemy dymani az bedzie dym lecieć.

Takze jak widze takie wypowiedzi jak trumpowe to mnie chuj strzela bo przed oczami juz mam kolejne kryzysy ciągnące sie latami które niestety przy słabej polityce odstraszania będą sie pojawiać.
Onuca alert!


A było od początku przybić sztamę z Wladimirem i wziąć sobie ten zachodni kawałek upadliny.
Lwów takie piękne miasto, cały zaburzański teren to dobra ziemia.
I święty spokój
:korwinlaugh:

skoro ta cała wojenka i tak w pizdu:


Niemcy analizują najgorszy scenariusz. „10 mln Ukraińców trafi do Europy Zachodniej”​


Jeśli Ukraina zostanie pokonana, kraj może opuścić nawet 10 mln osób – wynika z nieoficjalnych analiz rządu federalnego Niemiec.

Patrzcie jak się szwabiska boją,
kolorowych islamistów to się nie bali, bo zgodni z agendą a pracujących Ukraińców no proszę... Zbyt biało się na ulicach zrobi. Rasizm!!!!
:tellmemore:
 
Wczoraj byłem na meczu i na powrocie wyjaśniłem paru ukrów. Najpierw w uberze z kumplem cisnęliśmy gościa co sądzi o tym wszystkim, spytałem się go co tu robi, że jeździ zamiast bronić ojczyzny. Oczywiście nie odpowiedział. Następnie koło rynku grupka 5 banderowców, chcieli chyba ognia i pierdolą mi po upadlińsku, mówię że nie rozumiem to ci po angielsku. Wtedy im powiedziałem, że tu jest Polska i będę mówił po polsku a jak nie umieją to ich problem. Chyba zaczęło się robić gorąco bo kumpel mnie zgarnął siłą :korwinlaugh:
Ku chwale ojczyzny :irish:
 
Wczoraj byłem na meczu i na powrocie wyjaśniłem paru ukrów. Najpierw w uberze z kumplem cisnęliśmy gościa co sądzi o tym wszystkim, spytałem się go co tu robi, że jeździ zamiast bronić ojczyzny. Oczywiście nie odpowiedział. Następnie koło rynku grupka 5 banderowców, chcieli chyba ognia i pierdolą mi po upadlińsku, mówię że nie rozumiem to ci po angielsku. Wtedy im powiedziałem, że tu jest Polska i będę mówił po polsku a jak nie umieją to ich problem. Chyba zaczęło się robić gorąco bo kumpel mnie zgarnął siłą :korwinlaugh:
Ku chwale ojczyzny :irish:
Auuuu :robbie:
 
Wczoraj byłem na meczu i na powrocie wyjaśniłem paru ukrów. Najpierw w uberze z kumplem cisnęliśmy gościa co sądzi o tym wszystkim, spytałem się go co tu robi, że jeździ zamiast bronić ojczyzny. Oczywiście nie odpowiedział. Następnie koło rynku grupka 5 banderowców, chcieli chyba ognia i pierdolą mi po upadlińsku, mówię że nie rozumiem to ci po angielsku. Wtedy im powiedziałem, że tu jest Polska i będę mówił po polsku a jak nie umieją to ich problem. Chyba zaczęło się robić gorąco bo kumpel mnie zgarnął siłą :korwinlaugh:
Ku chwale ojczyzny :irish:
zamowienie taksówki gdzie widzisz kto jest kierowcą a potem go ciśnięcie z kolegą :siara:
 
No i takie zachowanie niczym się nie różni od tego ktore wstawiacie czasem na podludzi gdzie czarnuchy pastwia sie w kilku nad jednym białym.

Na prawdę trzeba to tłumaczyć? :damjan:
To już nie można się zainteresować dlaczego ktoś woli śmigać na taryfie w obcym państwie zamiast bronić ojczyzny? A już szczególnie jak taryfę tryzubem przyozdobi

Taka pobłażliwość niczym nie różni się od lewicowych julek co krzyczą, że jak mutombo gwałci to nie gwałt tylko ubogacenie
 
No masz rację, prawie zginął podczas tej dyskusji.
:rutekajak:

To już nie można się zainteresować dlaczego ktoś woli śmigać na taryfie w obcym państwie zamiast bronić ojczyzny? A już szczególnie jak taryfę tryzubem przyozdobi
Nic nie było o zadnym przyozdabianiu.
Taka pobłażliwość niczym nie różni się od lewicowych julek co krzyczą, że jak mutombo gwałci to nie gwałt tylko ubogacenie
Pobłażliwość? W czym? Przykład rodem z głębin prawackiej otchłani.

"Jeżeli nie jesteś za tym by zaczepiać pracujacych obcokrajowców w robocie to tak jakbyś był Julką i popierał gwałty " :korwinlaugh:

Jak?
 
:rutekajak:


Nic nie było o zadnym przyozdabianiu.

Pobłażliwość? W czym? Przykład rodem z głębin prawackiej otchłani.

"Jeżeli nie jesteś za tym by zaczepiać pracujacych obcokrajowców w robocie to tak jakbyś był Julką i popierał gwałty " :korwinlaugh:

Jak?
Diagnoza: zlewaczały słoik zapragnął być najbardziej europejski jak tylko można być w Polsce, więc przybył do Poznania gęsto obsianego przez takich jak on i teraz klepie racje tuskowe
 
Diagnoza: zlewaczały słoik zapragnął być najbardziej europejski jak tylko można być w Polsce, więc przybył do Poznania gęsto obsianego przez takich jak on i teraz klepie racje tuskowe
Diagnoza : stary samotny kawaler obwinia wszystko i wszystkich swoimi frustracjami. Kobiety sa be, wszyscy dookoła są be. Turbo lokalny patriotyzm miesza mu na tyle w głowie że wyzywa wszystkich od tuskowych i niemieckich aganetów jednocześnie klepiąc gwara niemiecką
Syndrom Olszańskiego.


Myślałem ze jednak odpowiesz mi na pytanie i wyjaśnisz ten skomplikowany tok zależności który zachodzi w Twojej głowie :korwinlaugh: nie wiem po co te złośliwości skoro normalnie rozmawialismy :gsp:
 
Diagnoza : stary samotny kawaler obwinia wszystko i wszystkich swoimi frustracjami. Kobiety sa be, wszyscy dookoła są be. Turbo lokalny patriotyzm miesza mu na tyle w głowie że wyzywa wszystkich od tuskowych i niemieckich aganetów jednocześnie klepiąc gwara niemiecką
Syndrom Olszańskiego.


Myślałem ze jednak odpowiesz mi na pytanie i wyjaśnisz ten skomplikowany tok zależności który zachodzi w Twojej głowie :korwinlaugh: nie wiem po co te złośliwości skoro normalnie rozmawialismy :gsp:
Za stary jestem żeby mi się chciało rozpisywać na telefonie :lol:
 
Pobłażliwość? W czym? Przykład rodem z głębin prawackiej otchłani.

"Jeżeli nie jesteś za tym by zaczepiać pracujacych obcokrajowców w robocie to tak jakbyś był Julką i popierał gwałty " :korwinlaugh:

Jak?
Przecież sam nas antyukrowych nazywałeś "Moskwą" więc używasz tej samej logiki.
 
Przecież sam nas antyukrowych nazywałeś "Moskwą" więc używasz tej samej logiki.
nie nazwalem nikogo Moskwą ani ruskim za retoryke antyukrainska bo sam czesto taką prowadzę w niektórych sprawach. Nie zamierzam również prowadzić dyskusji w stylu rybim i nie bede pytać o cytaty także na tym zakończymy :fjedzia:
 
Back
Top