Konflikt Rosja-Ukraina


Czekam aż mnie dojadą ::jondance::
F1qt0pEX0AAUjSH.jpg
 
Czekam aż mnie dojadą ::jondance::
View attachment 73304
Uważaj, bo przegłosowali Ci "wolnościowcy" z popisu ciekawy przepis.



Czyli jakiekolwiek organizowane protesty w okolicach sądu/urzędów z automatu będą mogły być pacyfikowane. Oczywiście tylko te nie będące po linii magdalenki.
 

Ale co tu się dziwić upolitycznionym sądom, jak nawet na tym forum, pod tematem gromda 14, jeden z użytkowników odnośnie ukr twierdzi, że:

„Mamy bardzo podobną kulturę, mentalność i przede wszystkim mamy wspólne dziedzictwo”

„Nasze narody są dziećmi z jednej matki”

„Koncepcja Rzeczpospolitej Jagiellonów to nie jest utopia, bo jeśli amerykanie byli wstanie się zjednoczyć po wojnie secesyjnej, jeśli germańce po stuleciach rozbicia to my też możemy”
 
Ale co tu się dziwić upolitycznionym sądom, jak nawet na tym forum, pod tematem gromda 14, jeden z użytkowników odnośnie ukr twierdzi, że:

„Mamy bardzo podobną kulturę, mentalność i przede wszystkim mamy wspólne dziedzictwo”

„Nasze narody są dziećmi z jednej matki”

„Koncepcja Rzeczpospolitej Jagiellonów to nie jest utopia, bo jeśli amerykanie byli wstanie się zjednoczyć po wojnie secesyjnej, jeśli germańce po stuleciach rozbicia to my też możemy”
No niestety,ale ten los przede wszystkim fundują nam nasi rodacy z rozwodnionymi mózgami,którzy uważają się za postępowych.

Swoją drogą aż parę razy musiałem przeczytać tamte komentarze,bo nie dowierzałem,że ktoś może tak pierdolić.
 
No niestety,ale ten los przede wszystkim fundują nam nasi rodacy z rozwodnionymi mózgami,którzy uważają się za postępowych.

Swoją drogą aż parę razy musiałem przeczytać tamte komentarze,bo nie dowierzałem,że ktoś może tak pierdolić.
Ale co tu się dziwić upolitycznionym sądom, jak nawet na tym forum, pod tematem gromda 14, jeden z użytkowników odnośnie ukr twierdzi, że:

„Mamy bardzo podobną kulturę, mentalność i przede wszystkim mamy wspólne dziedzictwo”

„Nasze narody są dziećmi z jednej matki”

„Koncepcja Rzeczpospolitej Jagiellonów to nie jest utopia, bo jeśli amerykanie byli wstanie się zjednoczyć po wojnie secesyjnej, jeśli germańce po stuleciach rozbicia to my też możemy”
Az wszedlem zobaczyc i zaluje :korwinlaugh:
 
No niestety,ale ten los przede wszystkim fundują nam nasi rodacy z rozwodnionymi mózgami,którzy uważają się za postępowych.

Swoją drogą aż parę razy musiałem przeczytać tamte komentarze,bo nie dowierzałem,że ktoś może tak pierdolić.
Tak, niektórzy mnie tam tyrali tak mocno, tak się czepiali, że cały się popłakałem i posmarkałem. :sad2:I chyżo wróciłem do tego tutaj cieplutkiego kurwidołka. Jak ukraiński bohater broniący ojczyzny pod żabką w Polsce :lol:
 
Ale co tu się dziwić upolitycznionym sądom, jak nawet na tym forum, pod tematem gromda 14, jeden z użytkowników odnośnie ukr twierdzi, że:

„Mamy bardzo podobną kulturę, mentalność i przede wszystkim mamy wspólne dziedzictwo”

„Nasze narody są dziećmi z jednej matki”

„Koncepcja Rzeczpospolitej Jagiellonów to nie jest utopia, bo jeśli amerykanie byli wstanie się zjednoczyć po wojnie secesyjnej, jeśli germańce po stuleciach rozbicia to my też możemy”
który to?
 
Atencyjne gówno znów chce błyszczeć :antonio:

Byłem pewny, że setny raz napiszesz ten sam komentarz w celach atencyjnych xd
Zaraz wejdzie Vitas i zrobi setny raz ten sam żart z przerobionym komentarzem w cytacie xd
Nie moja wina, że Konfederaci są jak najgorsi Ukraińcy. Ukrainiec naziol zła być, konfederata dobra być?
 
Jacy ci Polacy są niewdzięczni, oni tu przyjechali na nas pracować a my nic tylko wytykami im te drobne przewiny.

Nikt nie wytyka nic Ukraińcom którzy pracują i nie dokonują przestępstw. Tak jak nie wytykacue tego Polakom, tylko krytykujemy przestępców Polaków, jak Ukraińców. A, że takich jest pewnie z 99% Ukraińców i Polaków którzy nie dokonują przestępstw jak z TT....
 
Last edited:
Back
Top