Konflikt Rosja-Ukraina

Co 2 wpis tutaj to Ukraincy = hiv. Jakies dane z dupy, ze od lutego ilosc zarazonych sie podwoila w Polsce i ciekawe kogo to wina. Reagujesz na takie fikolki takim samym poziomem oburzenia?

Z tym hivem to jest o tyle ciekawe, ze wirusem nie jest tak prosto sie zarazic. Wiec albo dla Polakow Ukraincy sa bardzo atrakcyjnymi ludzmi(szczegolnie mezczyzni homoseksualni i narkomani bo jak sie tutaj juz zdazylismy dowiedziec tylko ta grupa roznosi), przy ktorych traca glowe i zapominaja sie zabezpieczyc, albo mysla, ze transmisja odbywa sie droga kropelkowa. Co przy tych foliowych teoriach by mnie w ogole nie zdziwilo.


Obecny przyrost zachorowań raczej nie jest związany z Ukraińcami, bo wbrew pozorom to tylko kilkaset przypadków, a i też masz dość długi okres zamrożenia wirusa od zarażenia.
Ale wzrost z tego powodu jest nieunikniony- wśród Ukraińców jest gigantyczny, w porównaniu do Polaków, odsetek zarażonych, i oni też zaczną w Polsce badać i sypiać z Polakami.
Ale jakiegoś dużego skoku nie przewiduje - z tego dodatkowego miliona czy półtora które w Polsce jest dodatkowo , raczej nie trafiła się jakaś gigantyczna ilość dodatkowych hivow.
 
Z pozycji gościa sprzed kanapy można wywnioskować że kilka rodzajów sprzętu może mieć wpływ na dalszy jej los.
Najpierw to były drony i "niszczyciele" czołgów.
Robili dobrą robotę.
Potem orki się zmobilizowały i zaczęli z daleka artylerią atakować, a drony namierzać i ich niszczyć.

Teraz weszły Himarsy. 9 wyrzutni rozwala skład za składem (jeśli wierzyć informacją).
Coraz częściej słychać że ruscy muszą się przegrupowwć, a Ukraińcy będą na jesień kontratakować.
Jeśli wierzyć mediom, to powolutku coś tam na froncie się zmienia.

Natomiast nie wyobrażam sobie, że kacapy ot tak zostają wyparci i natym zakończą bez sukcesu. Muszą mieć coś powiedzieć ludziom.
Doktryna deeskalacji przez eskalacje? Mam nadzieję, że Putin jej nie zastosuje...
 
Szurów musi bardzo robiąc fikołki non stop. Krzyczą do wszystkich wokół, że ukrofile, banderowcy, jak można wspierać wrogów Polski a sami podpierdalaja rusofilia... U was musi być tam niezły psychiatryk.
W ostatnich dwoch latach nasililo sie pewne zjawisko w internecie, po ktorym wyraznie mozna poznac pierdolnieta osobe . Mianowicie jest to nadmierne uzywanie stwierdzenia ,,szur" ,,foliarz" , a ostatnio dolaczylo do tego,,ruska onuca "
Tak wiec , czytając twoje dwa wysrywy ostatnie mam juz pelny obraz tego z kim mam do czynienia .
 
W ostatnich dwoch latach nasililo sie pewne zjawisko w internecie, po ktorym wyraznie mozna poznac pierdolnieta osobe . Mianowicie jest to nadmierne uzywanie stwierdzenia ,,szur" ,,foliarz" , a ostatnio dolaczylo do tego,,ruska onuca "
Tak wiec , czytając twoje dwa wysrywy ostatnie mam juz pelny obraz tego z kim mam do czynienia .


A jak nazwać osobę która bezrefleksyjnie powiela nieprawdziwa propagandę? No można nazwać idiota który nie myśli , albo onuca, czy to ruska, czy ukraińska. Druga strona robi to samo, tylko używa często innych inwektyw i zwrotów typu "włącz myślenie " czy inne o otumanionych propaganda.

Więc Twój wpis nic nie wnosi bo tak samo odnosi się do także antyukrainsko nastawionych userow.
 
Ciekawa manipulacje robią prorosyjskie tuby propagandowe.

Duda wyraźnie powiedział że Wołyń to ludobójstwo, niezaprzeczalny i wiadomo kto jest sprawcą.

Dodał też, zgodnie z prawdą, że dla części Ukraińców UPA to bohaterowie walczący z Sowietami. Ruskie tuby propagandowe zaczęły robić z tego stwierdzenia faktu aferę. W jakim celu? Czyżby liczyli że znajda się debile które pomyślą że Duda nazwał, uważa UPA za bohaterów ?


Ciekawe by wtedy było. Wychodziloby wtedy na to że nawet najwięksi nienawidzący Ukraińców...uważają że UPA to bohaterowie bo przecież zgodzą się z faktem, że dla Ukraińców UPA to bohaterowie xd
Jak stwierdze, że dla Rosjan Stalin był wielkim człowiekiem który pokonał faszyzm, to oznacza , że ja uważam Stalina za wielkiego bohatera? Nie. Ale niezły fikołek intelektualny.


Takie słowa są potrzebne, gdyż często wśród najmniej wykształconej części społeczeństwa panuje przekonanie, że Ukraińcy czczą UPA za Wołyń i mordowanie Polaków. Ruska propaganda podtrzymuje wtedy tezę że upamiętnianie UPA oznacza wrogość wobec Polski a nie do Rosji. Dlatego warto mówić że tak nie jest. Nawet tutaj na forum spotkałem się z tak opanowanym i ta propaganda ludźmi, że wierzą ..iż Ukraińcy planują mordować Polaków xd
 
Ja nie wierzę, że w Polsce propagandysci kremla jeszcze próbują racjonalizować absurd tezy o tym, że Ukraina po zawarciu pokoju z Rosją zwróci się w stronę Polski by toczyć wojnę z USA i NATO xd
Przecież to była propaganda tylko na użytek wewnętrzny Rosji , a i tam raczej wiekszosc traktuje to niepoważnie.
Nie uważam że Korwin jest agentem ruskich. On po prostu na tych bzdetach buduje fejm, klikalności, czyli hajs. No, czyli w pewnym sensie zarabia na propagandzie rosyjskiej :p
Typ przyrównuje Żeleńskiego do Hitlera który wojował z całym światem i jego głównym celem był atak na ZSRR, co...nastąpiło, do Żeleńskiego który toczy wojnę obronną z Rosją i nie ma w planach atakować Polski xd




 
Last edited:
W ostatnich dwoch latach nasililo sie pewne zjawisko w internecie, po ktorym wyraznie mozna poznac pierdolnieta osobe . Mianowicie jest to nadmierne uzywanie stwierdzenia ,,szur" ,,foliarz" , a ostatnio dolaczylo do tego,,ruska onuca "
Tak wiec , czytając twoje dwa wysrywy ostatnie mam juz pelny obraz tego z kim mam do czynienia .
Przecież szury to spiskowscy, a nikt tak nie ośmiesza teorii jak sami ich wyznawcy. Jak teraz wszedł u nich - Putin zbawca świata przed złym NWO:waldeklaugh:
I broni ludności rosyjskie na Ukrainie przed "naziolami"... ten gośc ktory wypierdalał bloki mieszkalne by rozpoczac druga wojne w Czeczenii, moskiewski teatr czy zamach w Bieslanie. Prawdziwy zbawca świata dla tak zwanych szurów(już ci wyjaśniłem kim są).

A tutaj masz kilka przykładów czy wchodzą wdupe Rosji czy nie:
dadsadsad.png

Tutaj ciekawy profil Piotr Apostoł, który wprost ma w opisie napisane, że popiera "operacje specjalna" na Ukrainie - jego profil na czym polega - krzyczy codziennie o Wołyniu i szczepionkach - "patriota"(tutaj trudno sie dowiedziec czy ruski czy polski) od jednego wydarzenia historycznego.
dasdadsa.png

Profil Rose powstały w kwietniu - często ludzie piszą, że to chłopa profil. Popiera operacje "Z" na Ukrainie, też "patriota" od jednego wydarzenia historycznego, o Katyniu morda zamknięta.
dadssa.png

No i Prosty Przekaz rowniez wszysko go łaczy z tymi trzema osobnikami - gadanie o Wołyniu, NWO i inne bzdety. Putin ratuje świat.
ilonka.png


Chcesz jeszcze więcej tak zwanych szurów i ich płacze - czemu ich ktoś od ruskich wyzywa... Mogę jeszcze tutaj dać wyborców Konfederacji czy ich polityków np: Grzegorz Braun, który brał udział na Marszu Dmowskiego i podczas przemówień była wychwalana Rosja, z resztą Braun ma fajnych znajomych w Rosji, szczególnie jednego dziennikarz prokremlowskiego. Kolejny to Korwinek i jest odklejenie znane już od dawna - gośc występował w prokremlowskim talk show i przepraszał tam Rosję... Kolejna postać to Wilk czyli gość który pisał wprost, że okupacja rosyjska była by fajna. Ja tak mogę pisać i pisać, jak chcesz.
 
No Skalskiego od początku strasznie boli dupa - nic mu nie wychodzi. Najpierw straszenie , że Rosjanie w tydzień zajmą Ukrainę, potem że Ukraińcy w Polsce zniszczą nasz kraj, później gdy jego Ruscy zaczęli przegrywać i musieli oddać połowę zdobytych ziem. Atak na ambasadora też był piękny i jego ból dupy tym wywołany. Słodkie jest gdy ruscy mają ból dupy.
Pamiętam jak mi napisał , że chciałby by Polska była Rosyjska , a nie niepodległa. Ależ miał ból dupy bo nie pomyślał że zrobię print screena , i nie wystarczy usunąć wpisu. Musiał mnie zablokować.
I ależ ból dupy muszą mieć userzy cohones że muszą posiłkować się propaganda takiego jawnie antypolskiego śmiecia.
Ale to dobrze że jeszcze jakieś prawo mamy.
I oby kara tej pizdy nie ominęła :kis:
 
A czemu nie? W dyskusji sami go tu używacie "a Amerykanie też robili to i to, a Ukraińcy też robili to i to".
Ot, moje "A Polacy też" lubię używać gdyż nie lubię gdy używa się jakiś zjawisk społecznych czy jednostkowych w celu zohydzania danego narodu, i takie "a Polacy też" wykopuje użycie tego właśnie w tym celu, z ręki :)
Tylko zrozum kurwa jedno, my jesteśmy U SIEBIE. U siebie na podwórku mogę sobie leżeć na golasa z chujem do góry, ale Ukrainiec na moim podwórku nie może tego zrobić, bo jest kurwa u mnie, mimo tego że mój sąsiad za płotem właśnie się opala na waleta, ale Ukrainiec nie może bo on jest u mnie gościem, a mój sąsiad jest u siebie, czaisz?
Większość narodu polskiego to nie kolorowa tęcza i multikulti obywatele świata.
Jak się naszym gościom coś nie podoba to..... Przecież my ich do Polski nie zapraszaliśmy, niech idą sobie na Słowację czy do Czech uciekać przed wojną, a jak już tutaj siedzą to niech się zachowują jak przystało, czyli jak w gościach.
Świat już ma ich w pizdzie tylko u nas będzie pierdolenie przez kolejne 10 lat o Ukraińcach.
A swoją drogą to jak to jest że ukrainscy sportowcy zamiast chwycić za broń to sobie jeżdżą po jakichś worldgames i innych zawodach sportowych, co to kurwa być? Wysportowani mężczyźni i kobiety w pierwszej kolejności powinni bronić kraju, ale co ja tam wiem...

W sumie dopiero zaczynam nadrabiać a już cię zacytowałem, 10 kolejnych stron będzie ciekawych ale się powstrzymam, nie będę rozgrzebywać tematów sprzed kilku dni :joe:
 
Widać nie masz argumentów,więc wciskasz nam,że wierzymy w najgłupsze teorie spiskowe.Jeszcze zarzuć nam wiare w reptilian i płaską ziemie.
Ale ja nic nie wciskam... Ja tylko pisze to co można poczytać na twitterze na kontach typowych szurów. Ja nie popierdalam w marszu Dmowskiego z flagą Rosji, a później płacze na twiterze, że ktoś mnie od ruskich onuc wyzywa.
 
Tylko zrozum kurwa jedno, my jesteśmy U SIEBIE. U siebie na podwórku mogę sobie leżeć na golasa z chujem do góry, ale Ukrainiec na moim podwórku nie może tego zrobić, bo jest kurwa u mnie, mimo tego że mój sąsiad za płotem właśnie się opala na waleta, ale Ukrainiec nie może bo on jest u mnie gościem, a mój sąsiad jest u siebie, czaisz?
Większość narodu polskiego to nie kolorowa tęcza i multikulti obywatele świata.
Jak się naszym gościom coś nie podoba to..... Przecież my ich do Polski nie zapraszaliśmy, niech idą sobie na Słowację czy do Czech uciekać przed wojną, a jak już tutaj siedzą to niech się zachowują jak przystało, czyli jak w gościach.
Świat już ma ich w pizdzie tylko u nas będzie pierdolenie przez kolejne 10 lat o Ukraińcach.
A swoją drogą to jak to jest że ukrainscy sportowcy zamiast chwycić za broń to sobie jeżdżą po jakichś worldgames i innych zawodach sportowych, co to kurwa być? Wysportowani mężczyźni i kobiety w pierwszej kolejności powinni bronić kraju, ale co ja tam wiem...

W sumie dopiero zaczynam nadrabiać a już cię zacytowałem, 10 kolejnych stron będzie ciekawych ale się powstrzymam, nie będę rozgrzebywać tematów sprzed kilku dni :joe:


Oczywiście, że się z Tobą zgadzam. Ale ja uważam że Polacy są tak samo godni pogardy gdy to u nas robią. Ba! Tym bardziej to debile gdy dewastują swoje.


I przecież ja też potępiam i gardzę takim zachowanie u Ukraińców, więc w czym problem ?
Też chce żeby ten chujowy element spierdalam do siebie. Więc o co chodzi?

Że nie chce z tego powodu by wyjebać WSZYSTKICH Ukraińców? To byłby absurd, bo gdyby mieć takie poglądy trzeba by postulować by wszystkie kraje wyjebaly wszystkich Polaków i obcokrajowców i zabronili przyjeżdżać do siebie, bo część przyjezdnych zrobi patologie.
 
Ale ja nic nie wciskam... Ja tylko pisze to co można poczytać na twitterze na kontach typowych szurów. Ja nie popierdalam w marszu Dmowskiego z flagą Rosji, a później płacze na twiterze, że ktoś mnie od ruskich onuc wyzywa.
Widzisz,łatkę ruskiej onucy można dostać za nawet za najmniejszą krytykę Ukrainy,jak chociażby robi ten kasztan halibut,który mówi,że ma mnie w ignore,ale jednak czyta :DC:

Nie zauważyłem tutaj proruskich,raczej głownie panuje narracja żeby ich wojska się nawzajem powybijały,więc nie wiem po co wrzucasz tych skrajnych odklejenców z twittera i pijesz do nas?
 
Widzisz,łatkę ruskiej onucy można dostać za nawet za najmniejszą krytykę Ukrainy,jak chociażby robi ten kasztan halibut,który mówi,że ma mnie w ignore,ale jednak czyta :DC:

Nie zauważyłem tutaj proruskich,raczej głownie panuje narracja żeby ich wojska się nawzajem powybijały,więc nie wiem po co wrzucasz tych skrajnych odklejenców z twittera i pijesz do nas?


Ale ty mnie wkurwiasz kolejnymi kłamstwami na mój temat. Już tyle ich ci wytknalem , a teraz walisz kolejne. A zarzucasz smokowi to co sam robisz xd
Jak typ który wyzywa innych za sam fakt posiadania innych poglądów czy krytykowania fejkow , może wytykać innym że został nazwany onuca xd.

Zaraz naklamiesz że pisałem iż uważam że kto nie kocha Ukraińców to onuca xd

A nie, takie kłamstwa już wrzycales.


Edit:

I oczywiście, że kto szkodzi interesom Polski propagując idee mająca pomoc Rosji w wojnie a zaszkodzić Ukrainie - mimowolnie jest proruski. Jeżeli celem Polski jest zwycięstwo Ukrainy i osłabienie Rosji, a ty pistulujesz by osłabiać Ukrainę, automatycznie działasz przeciwko interesom Polski i Ukrainy. Czyli: pomagasz tylko Rosji, a na pewno nie Polakom. Bo w jaki sposób pomagasz Polsce postulując by Ukraina nie otrzymała pomocy i stała się satelickim krajem Rosji? Nie mówiąc już o milionach uchodźców którzy by do nas trafili. Czyli...chcialbys Rosyjskiej Ukrainy i 10 mln Ukraińców w Polsce? Jeżeli to jest najgorsze co może Polskę spotkać.
A biorąc pod uwagę że wrzucane są tu notorycznie prorosyjskie profile...cóż, jeżeli ktoś to robi nie popierając ruskich, to jest klasycznym pożytecznym idiota
 
Last edited:
Bo wielu tutaj w budowlance/prostych robotach fizycznych robi i im po prostu ukry robotę zabrały. Ot cała filozofia, stąd ten ból dupy.


To by wiele wyjaśniało, ta ucieczkę od merytoryki. Vitas, na dziesiątki stron dyskusji, uczepił się tylko jednej rzeczy mnie(chyba musiał skakał z radości ze w końcu gdzieś merytorycznie mnie zachaczyl ) merytorycznie i powtarza to przy każdej okazji, a w 90% przypadków kompletnie olewa treść i ciągle sprowadza się do jednego - ruskiej onucy i wymyślania jakiś rzeczy których nigdy nie stwierdziłem xd
Także, pewnie prosty chłopak z budowy , nie ma argumentów, więc bezrefleksyjnie popierdoli.
 
Back
Top