Konflikt Rosja-Ukraina

Cieszy fakt wywieszania transparentów na meczach. Wczoraj Legia na meczu z Zorią Ługańsk, ostatnio Pogoń na meczu pucharowym.

legia.jpg

Zełenski Twój ruch. Najwyższy czas przeprosić!
 
Biorę po 100 zł i słucham państwa


:corn:



Rosjanie od kilku lat wracają do propagowania , że za Katyń odpowiadają naziści, w dodatku walczą Rosjanie razem z oficjalnymi symbolami celebrującymii czystki etniczne na Polakach w latach 30, za które, nigdy nie przeprosili.
Więc wpis z dupy.zreszta, autor tego wpisu kiedyś mi się zwierzył że popiera mordowanie Polaków przez Rosjan bo Polska powinna być włączona do Rosji a nie lewackiej UE xd także tego.


Podsumowując:
Rosjanie odpowiadają za pierwsza czystkę etniczna w Europie, mordując 111 tys Polaków, za co nie przeprosili, i jeszcze czczą oficjalnie twórców tej masakry i samo ludobójstwo uznając że to było dobre bo stworzyło ZSRR.
Autor twiita pomija odpowiednik rosyjskiego Wołynia, kłamiąc, że jest nim Katyń.
Ergo: wpis nie ma sensu.
 
Last edited:
Rosjanie od kilku lat wracają do propagowania , że za Katyń odpowiadają naziści, w dodatku walczą Rosjanie razem z oficjalnymi symbolami celebrującymii czystki etniczne na Polakach w latach 30, za które, nigdy nie przeprosili.
Więc wpis z dupy.zreszta, autor tego wpisu kiedyś mi się zwierzył że popiera mordowanie Polaków przez Rosjan bo Polska powinna być włączona do Rosji a nie lewackiej UE xd także tego.


Podsumowując:
Rosjanie odpowiadają za pierwsza czystkę etniczna w Europie, mordując 111 tys Polaków, za co nie przeprosili, i jeszcze czczą oficjalnie twórców tej masakry i samo ludobójstwo uznając że to było dobre bo stworzyło ZSRR.
Autor twiita pomija odpowiednik rosyjskiego Wołynia, kłamiąc, że jest nim Katyń.
Ergo: wpis nie ma sensu.
Mamy odpowiedź żółtych. Co na to zieloni?
 
Rosjanie od kilku lat wracają do propagowania , że za Katyń odpowiadają naziści, w dodatku walczą Rosjanie razem z oficjalnymi symbolami celebrującymii czystki etniczne na Polakach w latach 30, za które, nigdy nie przeprosili.
Więc wpis z dupy.zreszta, autor tego wpisu kiedyś mi się zwierzył że popiera mordowanie Polaków przez Rosjan bo Polska powinna być włączona do Rosji a nie lewackiej UE xd także tego.


Podsumowując:
Rosjanie odpowiadają za pierwsza czystkę etniczna w Europie, mordując 111 tys Polaków, za co nie przeprosili, i jeszcze czczą oficjalnie twórców tej masakry i samo ludobójstwo uznając że to było dobre bo stworzyło ZSRR.
Autor twiita pomija odpowiednik rosyjskiego Wołynia, kłamiąc, że jest nim Katyń.
Ergo: wpis nie ma sensu.
Takie pytanie.Dlaczego jak jest wspominany Wołyń zawsze musisz wyskoczyć z jakąś rosyjską zbrodnią? Na siłe chcesz udowodnić,że ruscy są gorsi od ukrainców zamiast po prostu przyznać,że jedni i drudzy to chuje.

Zresztą za Katyń przeprosiny dostaliśmy od Jelcyna,czy Miedwiediewa,a za Wołyń...
 
Takie pytanie.Dlaczego jak jest wspominany Wołyń zawsze musisz wyskoczyć z jakąś rosyjską zbrodnią? Na siłe chcesz udowodnić,że ruscy są gorsi od ukrainców zamiast po prostu przyznać,że jedni i drudzy to chuje.

Zresztą za Katyń przeprosini dostaliśmy od Jelcyna,czy Miedwiediewa,a za Wołyń...


Ale ja odpowiadałem na komentarz w którym była wspominana zbrodnia Rosyjska. A nie że z dupy sobie to wyciągnąłem.
I Poroszenko też przeprosił za Wołyń xd
A Ruscy za największe zbrodnie za Polakach nigdy nie przeprosili. Nie tylko był Katyń.
 
Ale ja odpowiadałem na komentarz w którym była wspominana zbrodnia Rosyjska. A nie że z dupy sobie to wyciągnąłem.
Jeśli chodzi o tego tweeta,to było porównanie Katynia do Wołynia,tu z podejsciem punkt dla Rosji.
I Poroszenko też przeprosił za Wołyń xd
Wiem,niby spoko,ale ekshumacji wciąż brak,poza tym oczywiście ból o kontre AK,którą sami sprowokowali.Nie pomaga też fakt,ze komik bagatelizuje sprawę.
A Ruscy za największe zbrodnie za Polakach nigdy nie przeprosili. Nie tylko był Katyń.
Jak mówiłem wcześniej,to też są chuje.
 
Rosjanie odpowiadają za pierwsza czystkę etniczna w Europie, mordując 111 tys Polaków, za co nie przeprosili, i jeszcze czczą oficjalnie twórców tej masakry i samo ludobójstwo uznając że to było dobre bo stworzyło ZSRR.
Autor twiita pomija odpowiednik rosyjskiego Wołynia, kłamiąc, że jest nim Katyń.
O tym niedobra mówić.

Ciekawe jak wielu z tych, którzy tak bardzo roztrząsają zbrodnie na Wołyniu, nawet nie słyszało o operacji polskiej NKWD?

Lata komuny zrobiły swoje...'Wielkie' zdrady Francji i Anglii wałkowane do porzygu, a o rosyjskich masowych zbrodniach na Polakach jeszcze przed IIWŚ mało kto wie.
 
O tym niedobra mówić.

Ciekawe jak wielu z tych, którzy tak bardzo roztrząsają zbrodnie na Wołyniu, nawet nie słyszało o operacji polskiej NKWD?

Lata komuny zrobiły swoje...'Wielkie' zdrady Francji i Anglii wałkowane do porzygu, a o rosyjskich masowych zbrodniach na Polakach jeszcze przed IIWŚ mało kto wie.


No ja jestem w szoku, że Polacy wiedzą tylko o Katyniu, a nie wiedzą o kilkunastu latach mordow, przesiedken i głodzenia Polaków.
Nawet wykształceni ludzie mało wiedzą o operacji NKWD. A przecież była to pierwsza w Europie czystka etniczna, i to na gigantyczna skalę!
Na kilka lat zanim Hitler pomyślał o czystkach etnicznych.
 
No ja jestem w szoku, że Polacy wiedzą tylko o Katyniu, a nie wiedzą o kilkunastu latach mordow, przesiedken i głodzenia Polaków.
Nawet wykształceni ludzie mało wiedzą o operacji NKWD. A przecież była to pierwsza w Europie czystka etniczna, i to na gigantyczna skalę!
Na kilka lat zanim Hitler pomyślał o czystkach etnicznych.
no i dlatego w ramach przeprosin dostaliśmy Pałac Kultury:heart:
 
W Lisiczańsku dziewczyna, która niedawno śpiewała o Wolnej Ukrainie, przywitała Rosjan że szcześcia i przed kamerą propagandystów mówi, że czeka na ich przyjazd do miasta od 2014 roku... :waldeklaugh:

Problem jest też taki, że my u siebie również posiadam takich osobników, jak ta dziewczyna...

 
Przykro mi, ale nie
Aha, czyki jesteś analitykiem w konfederacji i przedstawiłeś na walnym zebraniu liderów, że jego działalność w historii tego ugrupowania przyniosło więcej strat niż zysków, pokazałeś dowody, poddałeś pod dyskusję jego degradację, a oni Cię zlali?
 
Back
Top