Konflikt Rosja-Ukraina

Putin ma bomby wodorowe. Ostatnio jak testowali je w akcji 60 lat temu to wyjebało tak , że nie doszli do trzeciej fazy rozszczepiania bo rozjebali by sobie pól kraju. Poczytajcie jaka jest tego siła , tego co ruscy mieli 60 lat temu. A chuj wie co zbadali przez te lata , patrząc na ich respekt do praw miedzynarodowych to prawdopodobnie potajemnie pracowali w tym temacie. Dlatego moim zdaniem zachód tak się boi i nie ma odwagi jednoznacznie się angażować. Jedna taka bombka wodorowa w pełni rozszczepiona i pół europy nie nadaje się do użytku na dekady. 4000 razy taka moc jak bomba z Hiroszimy
Jak Putin ma takie pociski atomowe jak armię konwencjonalna, to sami siebie rozpierdolą. 60letnia bomba pierdolnie jak Putin wciśnie czerwony guzik. Albo niepierdolnie, bo 60lat temu ktoś wtyczkę od prądu zajebał.
Spójrzcie co zrobiła dziś czy tam wczoraj WHO oraz dziś nasz rząd wprowadził obowiązek szczepień dla 3 grup medycznych. Czy się jeszcze zajmują, to dowiemy się za jakiś czas. Teraz nikt im na ręce nie patrzy .
 
Chłopie, piszesz o Car Bombie. To była broń pokazowa i była dwu stopniowa. Ważyła 27 ton i żadna rakieta jej by nie przeniosła. Ale fakt, że wybuch był potężny. W Bolszewii różne dziwne rzeczy robili. Poczytaj o Oprecji Śnieżok, to się dopiero za głowę złapiesz.
To było 60 lat temu. Car bomba to tylko nazwa. Jest to bomba wodorowa i faktycznie w posiadaniu Rosji. I nie była do końca pokazowa , bo dane były utajnione przez pewien czas. I nie była dwu stopniowa tylko trzy stopniowa a teraz pomyśl co mogło się zmienić w temacie badań nad jej usprawieniem przez 60 lat pozorowanego upadku związku radzieckiego. A z tego co teraz wynika tam nigdy się nic nie zmieniło , a zmiana panującego tam ustroju i polityki to była tylko zasłona dymna
 
Jak Putin ma takie pociski atomowe jak armię konwencjonalna, to sami siebie rozpierdolą. 60letnia bomba pierdolnie jak Putin wciśnie czerwony guzik. Albo niepierdolnie, bo 60lat temu ktoś wtyczkę od prądu zajebał.
Spójrzcie co zrobiła dziś czy tam wczoraj WHO oraz dziś nasz rząd wprowadził obowiązek szczepień dla 3 grup medycznych. Czy się jeszcze zajmują, to dowiemy się za jakiś czas. Teraz nikt im na ręce nie patrzy .
Moim zdaniem to tylko taki atak pozorowany i badanie terenu. Prawdziwa broń dopiero czeka na odpowiedni moment a na pierwszy ogień poszedł szrot na dojebaniu. Teraz odpalają bomby próżniowe i Iskandery , pierwszy poważny arsenał . Pooglądaj sobie wybuch tej próżniówki i poczytaj co robi z człowiekiem , rozkurwia Ci wszystko oprócz mózgu , umierasz w cierpieniu niesamowitym jeszcze jakiś czas. Broń zakazana przez prawa miedzynarodowe.
Ja mam teorię , że 3/4 info o Putinie słabym stanie ruskiej armii i stanie konfliktu to propaganda zachodnia.
 
To było 60 lat temu. Car bomba to tylko nazwa. Jest to bomba wodorowa i faktycznie w posiadaniu Rosji. I nie była do końca pokazowa , bo dane były utajnione przez pewien czas. I nie była dwu stopniowa tylko trzy stopniowa a teraz pomyśl co mogło się zmienić w temacie badań nad jej usprawieniem przez 60 lat pozorowanego upadku związku radzieckiego. A z tego co teraz wynika tam nigdy się nic nie zmieniło , a zmiana panującego tam ustroju i polityki to była tylko zasłona dymna

Przecież od bodajże lat 60 są same bomby wodorowe. Amerykanie takie mają , a i reszta państw posiadających atom chyba też. Widzę, że próbujesz siać strach. Wiesz kim zaraz możesz zostać nazwany przez innych?
 
Przecież od bodajże lat 60 są same bomby wodorowe. Amerykanie takie mają , a i reszta państw posiadających atom chyba też. Widzę, że próbujesz siać strach. Wiesz kim zaraz możesz zostać nazwany przez innych?
Ja nic nie sieję. Tylko poczytałem trochę i realnie na to chcę spojrzeć. Bo przeciez gdyby tak bylo ze oni tam maja radziecki sprzet do swiecenia w dupie to by byla inna reakcja wolnego swiata. Bardziej zdecydowana. Nie pisałem , że nie mają , pewnie mają , może nawet mocniejsze. Tylko Putin tez ma jakies karty ktorych nie widac skoro nikt tam nie wchodzi z wojskiem bronic Ukraincow , ktorym obiecali bezpieczenstwo. Kurwa swoja droga zajebiste podejscie - nie ma problemu skoro go nikt nie dostrzega. A gdy poruszasz temat to siejesz strach. To sianiem czego jest to co Ty siejesz ?
 
Kolejny atencjusz.

Wracając na chwilkę do wczorajszego tematu. Proszę do czego doprowadził ten wyrwany z kontekstu screen. Jak ja kurwa gardzę takimi ludźmi. W jednym poście miłość, empatia, super fajnie hej a w następnym nawołują do nalotu na tą Dorotę pod pretekstem walki z nienawiścią potęgując tą nienawiść stukrotnie. Jebane celebryctwo.
View attachment 34238
Pamiętajcie, nienawiść to zło!


:beczka:
 
Ja nic nie sieję. Tylko poczytałem trochę i realnie na to chcę spojrzeć. Bo przeciez gdyby tak bylo ze oni tam maja radziecki sprzet do swiecenia w dupie to by byla inna reakcja wolnego swiata. Bardziej zdecydowana. Nie pisałem , że nie mają , pewnie mają , może nawet mocniejsze. Tylko Putin tez ma jakies karty ktorych nie widac skoro nikt tam nie wchodzi z wojskiem bronic Ukraincow , ktorym obiecali bezpieczenstwo. Kurwa swoja droga zajebiste podejscie - nie ma problemu skoro go nikt nie dostrzega. A gdy poruszasz temat to siejesz strach. To sianiem czego jest to co Ty siejesz ?

To ma Putin, że ma 6 tys głowic, i nawet jak strzeli taka bombą poniżej 1 MT w Warszawę czy Helsinki, to i tak będzie tragedia i nie potrzeba do tego bomb o mocy 50 MT, bo takich żadna rakieta bojowa nie przeniesie. Dlatego go nie atakują, bo ma taki straszak.
 
Setki tysięcy, czy nawet miliony uciekających przed wojną? Przyjmiemy!

Ich pupile domowe również! :putinlaugh:
 
To ma Putin, że ma 6 tys głowic, i nawet jak strzeli taka bombą poniżej 1 MT w Warszawę czy Helsinki, to i tak będzie tragedia i nie potrzeba do tego bomb o mocy 50 MT, bo takich żadna rakieta bojowa nie przeniesie. Dlatego go nie atakują, bo ma taki straszak.
No to wlasnie to napisalem , tylko wzialem poprawke , ze 60 lat temu nie dawali rady tego przenosic a nie wiadomo co sie wydarzylo przez 60 lat inwestowania hajsu z polowy surowcow na swiecie w dzialania panstwa sterowanego przez sluzby specjalne i prawdopodobnie inwestujacego poteznie w wojsko. Ale ameryka też ma takie technologie o ktorych nie wiemy. I nie sieje tu ruskiej propagandy czlowieku , mam Ukrainskie korzenie i jestem wolnym czlowiekiem , nie lubie jak gina ludzie a swiat sie przyglada
 
Stanowski to w wieku 40 lat odkrywa, na czym polega wojna i że nie jest taka fajna jak widział w 4 pancernych i sam ma dziecko i go empatia ogarnęła, że jak tak można... Ale już widzę i po twitterze, i po tym temacie, że nudzić się każdemu zaczyna wojna sama w sobie, więc każdy powoli wraca do swojego ogródka pierdolić to co zawsze, tylko już z perspektywy wojny. Czas się zawijać z tematu, bo OSINT się tu i tak skończył.

:kis:
 
Stanowski to w wieku 40 lat odkrywa, na czym polega wojna i że nie jest taka fajna jak widział w 4 pancernych i sam ma dziecko i go empatia ogarnęła, że jak tak można... Ale już widzę i po twitterze, i po tym temacie, że nudzić się każdemu zaczyna wojna sama w sobie, więc każdy powoli wraca do swojego ogródka pierdolić to co zawsze, tylko już z perspektywy wojny. Czas się zawijać z tematu, bo OSINT się tu i tak skończył.

:kis:
Co to jest OSINT
 
Biały wywiad
Rozumiem.W takim razie wedle definicji to wasza opinia , spekulacje , kojarzenie faktów , i myślenie abstrakcyjne podchodzi pod OSINT , więc kolega co pisał , że Biały wywiad się tu skończył chyba nie rozumie pojęcia. Można powiedzieć , że prawie każda informacja która się pojawia w temacie konfliktu Rosja-Ukraina który jest poruszany podchodzi pod OSINT. Zdanie mojej babki i wymiana zdań z panem sąsiadem też
 
Ilu tu przestraszonych lamusow, fanów wszech stylowej walki wręcz, co by kobieta i dziecia granice przed nosem zamknęli. Jak jest wojna to są trudności, dla porządnych ludzi. Iran przyjął 100k naszych uchodźców, bez pierdolenia czy jesteśmy im bliscy kulturowo. Na Ukrainie było 80k studentów, plus jacyś imigranci co tam mieszkali. Wiadomo, że większość z nich zacznie spierdalac a nie pójdzie się zaciągnąć do obrony Kijowa. Wiadomo, że Łukaszenko przepcha swoich turystów przy okazji, haj się uda. Z tym trzeba sobie poradzić sensownie i tyle.
 
Panowie nie wiem czy było, ale warto powtórzyć ! Armia Kadyrova która miała zabić prezydenta została rozjebana !
https://wiadomosci.poinformowani.pl...o_z5Q-oRLV5JI6u7QEyyh-w_UR9Gp5a6-LZ3A54oy4Fhc

BC374248-7B19-4EE1-A3E6-2A9DD4A837DC.jpeg
 
Zaleje nas teraz fala ukrow jako tania sila robocza dla tzw zachodnich korpo. Jako, ze za ich czynsze, oplaty, transport publiczny, lekarza i pewnie wiele innych rzeczy zaplaci Paljak to beda tu sie zlatywac jak muchy do gowna. W poziomie cebulactwa i buractwa cofamy sie do PRL-u. Wiekszosci nakladli do glowy, ze powinnismy ich po stopach calowac, ze w ogole tu sa bo oni przeciez ratuja nasza gospodarke a pomoc z dobrego serca to dla nich abstrakcja, z ktorej nalezy sie smiac. Wiwat gieroje!!!
Polskie kaszaloty obojga płci wreszcie znajdą mężów i żony.... :D


Ciekawe do kogo te pinionszki popłyną... I kto faktycznie zapłaci za tą pomoc

Niech oni nie pierdolą o wsparciu tylko niech część zabierają w pizdu. Przy takiej ilości, tzn liczonej w milionach, owa kasa rozejdzie się w mgnieniu oka.
Merkel i spółka wyhodowali na własnej piersi tego zbrodniarza, a teraz my płacimy najwyższą cenę. Jak ktoś w Polsce poruszał wcześniej temat zagrożenia płynącego z rosji Putina, to zaraz mu jechano od rusofoba.
 
Pamiętajcie, nienawiść to zło!


:beczka:

A co w tym takiego strasznego według niego? Ja osobiście będąc w sytuacji Ukraińców wolałbym komuś się odwdzięczyć za dach nad głową, jedzenie, pieniądze i też cokolwiek pomóc przykładowo w domu. Biorąc kase za nic czułbym się z tym źle i niegodnie. A tak to przynajmniej zrobiłbym w zamian coś pożytecznego. Tutaj widać na zdjęciu, że miałaby to być jakaś symboliczna praca, a nie hańbiąca harówka.
 
Obal zatem ten mit.
Iran wtedy (i to nie była Islamska Republika Iranu, ta co dzisiaj) był pod okupacją brytyjską i miał, tak na prawdę, gówno do gadania. Uchodźców z Polski wtedy przyjęli tam brytole. To tak w skrócie aby uciąć ten mit, że muzułmańscy Ajatollahowie potrafili się wynieść ponad różnice kulturowe i Polaków przyjęli gościnnie a paskudni Polacy nie potrafią i są niewdzięcznymi faszystami. Retoryka lewaków, nienawidzących wszystkiego co polskie, nie powielałbym, wstyd by mi było.
 
A co w tym takiego strasznego według niego? Ja osobiście będąc w sytuacji Ukraińców wolałbym komuś się odwdzięczyć za dach nad głową, jedzenie, pieniądze i też cokolwiek pomóc przykładowo w domu. Biorąc kase za nic czułbym się z tym źle i niegodnie. A tak to przynajmniej zrobiłbym w zamian coś pożytecznego. Tutaj widać na zdjęciu, że miałaby to być jakaś symboliczna praca, a nie hańbiąca harówka.
Dokładnie. Do tego ten tekst "tania siła robocza", no jak mieszkanie i wyżywienie w Polsce jest tak tanie jak pomalowanie paru ścian, to ja kurwa nie wiedziałem, że my w takim raju żyjemy :matt:
 
Wspaniały rząd i politycy planują przyjąć napewno milion uchodźców,może więcej. Oznacza to, że co 40 osoba w tym kraju będzie ukrem. Do tego zasiłki, 500plusy etc etc. Zobaczymy 20% inflację, stopy procentowe następnie bankructwa itd. Co niektórzy się ucieszą bo będzie więcej darmowych mieszkań do przekazania. Ludzie o tym nie myślą tylko napierdalaja zbiórki i zmieniają filtry na Facebooku.
 
Last edited:
Back
Top