Konflikt Rosja-Ukraina

Swoją drogą jak już tak blokują wszystko co ruskie to mam nadzieje, że chociaz wilka i zająca z yt nie usuną




1646148802939.png
 
Last edited:
Wróciłem z pracy, dziś po rozmowie z ruskimi wiem tyle :
1. Rosja jest tylko na krymie
2. UA sama się bombarduje
3. Rubel nie nie spadł tylko hakjer zmienił kursy na stronie
4. Właśnie angliczanie powiedzieli, że UA ma się poddać
5. W ru TV lata film jak prezydent UA podpisuje kapitulacje

:jump:
 
Last edited:
Wróciłem dziś z pracy, po rozmowie z ruskimi wiem tyle :
1. Rosja jest tylko na krymie
2. UA sama się bombarduje
3. Rubel nie nie spadł tylko hakjer zmienił kursy na stronie
4. Właśnie angliczanie powiedzieli, że UA ma się poddać
5. W ru TV lata film jak prezydent UA podpisuje kapitulacje

:jump:
To prawda, oni totalnie wierzą w propagandę. Wg nich to są wszyskto wewnętrzne ukraińskie podstępy, sami siebie mordują w mundurach rosyjskich żeby potem oskarżyć Rosjan. A Rosjanie pojechali tam tylko z misja pokojową i pomagają utrzymać pokój i zaprzestać tej wojny domowej. A cały zachód źle mówi o Rosji bo mamy tutaj propagandę anty rosyjska
Screenshot_2022-03-01-17-06-35-154_com.instagram.android-01.jpeg
Screenshot_2022-03-01-17-06-43-040_com.instagram.android-01.jpeg
Screenshot_2022-03-01-17-06-28-054_com.instagram.android-01.jpeg
rosyjska.
 
Na stacji benzynowej:
Ukrainiec był w szoku, tak jak weszli w 5 tak wszyscy zaproponowali im kawę i herbatę ewentualne jedzenie za darmo.
Powiedział, że u nich nawet 50km od naszej granicy stoją przy drodze ich krajanie i SPRZEDAJĄ HERBATĘ za $ ale w cenie x10 to samo z paliwem.
Był w szoku, że Poljaczki pomagają za free a u nich nie ma nic za darmo
TAK ŻE DOBRE SERDUSZKA CZEKA WAS SZOK, bo oni się tu nic nie zmienią i zobaczycie szybko te "wysokie morale"


A jeszcze jedno, miasto obok mnie przydzieliło 6 Polskim rodzinom mieszania socjalne. Dziś decyzje cofnięto więc lecą na bruk i w ich miejsce wchodzą obywatele EU
Pamiętajcie to dopiero początek !
 
Tu będzie druga ukraina: bieda, korupcja, bezrobocie, przestępczość. Da, wsio haraszo! :OK:
Dokładnie, zważywszy, że cześć z nich wjedzie na dobre oczy, czyli poza jakąkolwiek kontrolą. Jakby ich nie było. Tylko kraść i czuć się bezkarnie.
 


IMG_3640.jpg

IMG_3639.jpg

IMG_3638.jpg

IMG_3636.jpg


Rodowici Słowianie. Na szczęście same kobiety i dzieci. Na pewno ubogacą nasz kraj kulturowo. Jeszcze jakby tego było mało to socjaliści dają po 500 plus dla mniejszości ukraińskiej, która za chwilę osiągnie pewnie poziom 5 mln ludzi w Polsce, którym trzeba będzie zapewnić schronienie, opiekę medyczną, wyżywienie itd. Zapewne bez wpływu na inflację i stopy procentowe.

Ale chuj w to, bez sensu sobie głowę łamać takimi sprawami. Żyjmy dalej baśniami o wyspie węży, duchu Kijowa, czy tamtejszych cyganach, którzy zajebali komuś czołg. To są istotne tematy, a nie sytuacja gospodarcza kraju, który po 2 latach dodruku pieniądza, zwalczania sektora prywatnego i kręcenia lodów (np, 70 mln wtopione w wybory korespondencyjne) za chwilę czeka kolejna atrakcja.

Jebać foliarzy i ruskich onuce. :kis:
 
Last edited:


IMG_3640.jpg

IMG_3639.jpg

IMG_3638.jpg

IMG_3636.jpg


Rodowici Słowianie. Na szczęście same kobiety i dzieci. Na pewno ubogacą nasz kraj kulturowo. Jeszcze jakby tego było mało to socjaliści dają po 500 plus dla mniejszości ukraińskiej, która za chwilę osiągnie pewnie poziom 5 mln ludzi w Polsce, którym trzeba będzie zapewnić schronienie, opiekę medyczną, wyżywienie itd. Zapewne bez wpływu na inflację i stopy procentowe.

Ale chuj w to, bez sensu sobie głowę łamać takimi sprawami. Żyjmy dalej baśniami o wyspie węży, duchu Kijowa, czy tamtejszych cyganach, którzy zajebali komuś czołg. To są istotne tematy, a nie sytuacja gospodarcza kraju, który po 2 latach dodruku pieniądza, zwalczania sektora prywatnego i kręcenia lodów (np, 70 mln wtopione w wybory korespondencyjne) za chwilę czeka kolejna atrakcja.

Jebać foliarzy i ruskich onuce. :kis:

Sami inżynierzy i 40 letni studenci medycyny z Nigerii Ty ruska onico !one one! :awesome:
 
Ci ciapaci to pewnie wypierdolą dalej na zachód.
Ciapaci to akurat najmniejszy problem. Garstka dla której Polska nie jest ziemią obiecaną. Czytam info po wszystkich spotkaniach naszych rządzących z europejskimi odpowiednikami i nigdzie nie ma wzmianki, by ktokolwiek chciał przyjąć większą liczbę Ukroli. Jedynie pomoc finansowa, a wy się martwcie. Oj, będzie się działo. Od rana złotówka leciała na pysk. Potem trochę się zatrzymało po interwencji Glapińskiego, ale na długo to nie wystarczy. Inwestorzy widzą co się dzieje. Polska stanie się jednym wielkim "pośredniakiem", gdzie miliony przybyszów będą żyły na zasiłkach. Rynek pracy gotów wchłonąć max ze 100 tys, a do wchłonięcia miliony.
 
No to muszą już atakować Anglików i Szwedów za NLAW'y, Niemców za Stingery, Francuzów i Amerykanów, za żołnierzy, Rumunie i Słowacje za samoloty, trochę dużo tego.
Może ruskim nie chodzi o atak militarny gdy wspominają o "pociągnięciu do odpowiedzialności". Energetycznie w większości jesteśmy uzależnieni od Rosji (ok 60% całego zapotrzebowania na ropę kupujemy u ruskich, 70% naszego zapotrzebowania na gaz to również import z Rosji, 73% importowanego do nas węgla pochodzi z Rosji). Chyba dalej nie muszę pisać? Każdy sam może sobie wyobrazić związane z tym scenariusze w odniesieniu do "pociągnięcia do odpowiedzialności", bo chyba nie będą nas skarżyć do Hagi?
 
Ale stanowskiego odkleiło... Nie wierze, że kiedyś lubiłem go obejrzeć. Dobrze, ze ludzie mu zaczynają dopierdalać na TT ale nie sądzę, ze się ogarnie. Z lisem mogą sobie przybić piąteczkę i pocałować się po pindolkach
 
Miałem tu już nie pisać, ale powiem jedno. Rząd powinien natychmiast ustawić wojsko na granicy i tych wszystkich dzielnych co w lesie stalii przy Białorusi oraz wprowadzić kontrole celne w reżimie wojennym. Przecież to zaraz pierdolnie. Przynajmniej selekcja i wpuszczamy tylko kobiety, dzieci i starszyznę. Podobno w kijowie karabiny rozdają i każdy mężczyzna ma obowiązek iść do boju, tja kurwa haraszo cyka bljat chujów sto.
 
Last edited:
Ale stanowskiego odkleiło... Nie wierze, że kiedyś lubiłem go obejrzeć. Dobrze, ze ludzie mu zaczynają dopierdalać na TT ale nie sądzę, ze się ogarnie. Z lisem mogą sobie przybić piąteczkę i pocałować się po pindolkach
Coś więcej?
 
Putin ma bomby wodorowe. Ostatnio jak testowali je w akcji 60 lat temu to wyjebało tak , że nie doszli do trzeciej fazy rozszczepiania bo rozjebali by sobie pól kraju. Poczytajcie jaka jest tego siła , tego co ruscy mieli 60 lat temu. A chuj wie co zbadali przez te lata , patrząc na ich respekt do praw miedzynarodowych to prawdopodobnie potajemnie pracowali w tym temacie. Dlatego moim zdaniem zachód tak się boi i nie ma odwagi jednoznacznie się angażować. Jedna taka bombka wodorowa w pełni rozszczepiona i pół europy nie nadaje się do użytku na dekady. 4000 razy taka moc jak bomba z Hiroszimy
 
Putin ma bomby wodorowe. Ostatnio jak testowali je w akcji 60 lat temu to wyjebało tak , że nie doszli do trzeciej fazy rozszczepiania bo rozjebali by sobie pól kraju. Poczytajcie jaka jest tego siła , tego co ruscy mieli 60 lat temu. A chuj wie co zbadali przez te lata , patrząc na ich respekt do praw miedzynarodowych to prawdopodobnie potajemnie pracowali w tym temacie. Dlatego moim zdaniem zachód tak się boi i nie ma odwagi jednoznacznie się angażować. Jedna taka bombka wodorowa w pełni rozszczepiona i pół europy nie nadaje się do użytku na dekady. 4000 razy taka moc jak bomba z Hiroszimy

Chłopie, piszesz o Car Bombie. To była broń pokazowa i była dwu stopniowa. Ważyła 27 ton i żadna rakieta jej by nie przeniosła. Ale fakt, że wybuch był potężny. W Bolszewii różne dziwne rzeczy robili. Poczytaj o Oprecji Śnieżok, to się dopiero za głowę złapiesz.
 
Nie powinienem tego polecać żeby mu nie nabijać zasięgów ale wejdź raz i przejrzyj jego tablice z dzisiaj np samego....
Stanowski to pozer hipokryta i spec od mącenia wody w kałużach. Ja tam jakoś nie mogę go słuchać , jakby każde słowo było podszyte ukrytymi intencjami. Mówi to co będzie kreowało go jako wielkiego mędrca , bezinteresownego męża sprawiedliwości. A w rzeczywistości to wszystko iluzja a sam typ tylko knuje jak tu się wywyższyć poprzez cudze sprawy i problemy.
Przecież to widać od razu.
 
Back
Top