Konflikt Rosja-Ukraina

Is normal


Poprawili to po paru minutach
1646132715273.png
 
Kto bogatemu zabroni

Suka bladź. Dejta coś
 
No to teraz czekamy na atencjusza stanowskiego

W tych czasach najwiecej szacunku maja dla mnie wlasnie ludzie ktorzy umieja przyznac sie do bledu. W tych czasach jest to tak rzadkie jakby czlowiek byl nieomylny, alfa, omega, omicron.

PS wy sie tutaj spinacie co jest fake a co nie a przexiez wystarczy wejsc na "NIEZALEZNY" portal demagog i soboe sprawdzac wszystko :korwinlaugh:

Plus troche humoru bo to zdrowe:
Screenshot_2022-03-01-12-12-36-157_com.android.chrome.jpg
 
Poprawili to po paru minutach
View attachment 34247

Skad masz ta grafike, bo ja probuje znalesc i nic, Ich dziennikarze sa w Przemyslu i pisza takie rzeczy na przyklad




Co znaczy mniej wiecej tyle, ze Polacy przygotowali wszystko dla uchodzcow i niczego im nie brakuje.

We are in Przemysl, in the south east of #Poland. In a train station transformed into a crossing point and rescue center for Ukrainian refugees. Here, food, care and makeshift beds. A train from #Kiev is due to arrive today @BFMTV
The interior of this railway station has been transformed into a crossing point and rescue center for Ukrainian refugees. There you can find food, care and makeshift beds. @BFMTV
 
@Dzihados
Czy ktoś może temu panu z obrazka dorysować odpowiedniego wąsa?
:putinlaugh:

Albo wywalić go stad w piździec.
Co do zasady to wole dac pieniadze, a w obronie mojej ziemi i krew, niz cos dodawac do profilowego, czy tam z profilowego zdejmowac, ale rozumiem ze sytuacja jest wyjatkowa.

Jesli ktos potrafi dorobic, lub zaproponuje coś przesmiewczego z putlera to podmienie. @JB_ @defthomas @Cloud
 
Poprawili, ale już w serduszkach zabolało. Jacy my jesteśmy wrażliwi na to jak nas oceniają to normalnie szok... A już szczególnie na zachodzie. Z czego to wynika? Kompleksy jakieś?
Trzeba robić swoje i nie oglądać się na pochlebstwa.
Raczej wkurwiło. Choć oczu tym co nie sa z Polski tylko z Europy i tak to nie otworzy
 
Poprawili, ale już w serduszkach zabolało. Jacy my jesteśmy wrażliwi na to jak nas oceniają to normalnie szok... A już szczególnie na zachodzie. Z czego to wynika? Kompleksy jakieś?
Trzeba robić swoje i nie oglądać się na pochlebstwa.
Ale to pokazuje jak łatwo destabilizować społeczeństwo. Ktoś pokazał jakąś mapkę i już afera na połowę Twittera.
 
To w co ma wierzyć lud? Gdzie znaleźć prawdę?
Szkoda czasu, ja go zignorowałem. On wie lepiej niż osoba zarządzającą lasami od której mam dane. Poza tym sam sobie przeczy w jednym zdaniu pisząc że to fatalnie ze eksportujemy surowiec a zaraz że drewno jest bardzo drogie. Powinniśmy nie eksportować surowców tylko oddawać u nas za darmo.
 
@Bezimienny , @andrzej_t. ma rację, zafiksowałeś się na kilka tematów i ładujesz jak w bęben. Zamknąłeś się w jakiejś bańce na tym TT, przejrzyj czasem kogo obserwujesz i coś zmień, inaczej zawsze Ci się będzie wszystko zgadzać, a nie o to przecież chodzi.
HM, bańka oznaczałaby że krytykuje tylko jedno środowisko, a przecież cisnę bekę od Korwinistów, narodowców, aż po Razem, chociaż fakt faktem, ktoś w PiSie chyba powiedział żeby ta partia ograniczyła twittera bo trudniej znaleźć ich tweety :korwinlaugh:
Plus opieram swoje opinie o x ludziach na podstawie ich własnych wypowiedzi, a nie artykułów o nich, bo tego nie da się już weryfikować...
Kilka tematów: tak. Sądownictwo i dziennikarstwo przyczynia się do rządów PiSu, a zjawisko polegające na tym, że niemieccy dziennikarze są bardziej krytyczni dla rządu DE niż polscy dziennikarze -sorry pachnie to ojro dla redakcji...


A tymczasem Rosja: ile kosztuje protestowanie w Rosji? Szykują się na nich


 
Powielasz kłamstwa rządu. Pomimo rabunkowej MASOWEJ wycinki drewno osiągnęło GIGANTYCZNĄ cenę i firmy używające go jako surowca mają bardzo duże problemy z jego zakupem. Drewno jest masowo wywożone zagranicę duża część sprzedawana nawet do Chin.

Tak ale tylko na mapach w których umieszcza się obszary, które maja być dopiero zalesiane. Sztucznie i fałszywie ale lud w to wierzy nie w to co widać gołym okiem.


To samo miedź, srebro , gaz a za chwilę nasze zamykane kopalnie.
Naiwność Polaków nie ma granic a Ty @szplin to lajkujesz
Ziemniaku, skoro drewno osiąga gigantyczną cenę, to chyba dobrze że sprzedają? Handel polega żeby właśnie drogo sprzedać, a nie tanio!
Nie dość że się nie znasz na gospodarce leśnej to jeszcze jesteś głąbem z ekonomii. Jakby sprzedawali w niskich cenach, twój protest byłby zasadny.
Kolega wyjaśnił dlaczego Lasy wycinają lasy. Dodam jeszcze, że wycina się głównie "monokultury", czyli lasy jednolite gatunkowo, przeważnie sosnę, a sadzi się różne rodzaje drzew (iglaste i liściste), żeby las jako ekosystem lepiej się rozwijał.
Tak więc jak już masz spamować, to pisz na czym się znasz, ale najlepiej nic nie pisz bo wprowadzasz niepotrzeby bałagan.
 
Ziemniaku, skoro drewno osiąga gigantyczną cenę, to chyba dobrze że sprzedają? Handel polega żeby właśnie drogo sprzedać, a nie tanio!
Nie dość że się nie znasz na gospodarce leśnej to jeszcze jesteś głąbem z ekonomii. Jakby sprzedawali w niskich cenach, twój protest byłby zasadny.
Kolega wyjaśnił dlaczego Lasy wycinają lasy. Dodam jeszcze, że wycina się głównie "monokultury", czyli lasy jednolite gatunkowo, przeważnie sosnę, a sadzi się różne rodzaje drzew (iglaste i liściste), żeby las jako ekosystem lepiej się rozwijał.
Tak więc jak już masz spamować, to pisz na czym się znasz, ale najlepiej nic nie pisz bo wprowadzasz niepotrzeby bałagan.
Jakby były złoża ropy w Polsce to Tytek robiłby aferę, gdybyśmy sprzedawali ją za granicę. Wg niego powinniśmy otoczyć je ogrodzeniem i dać wojsko do pilnowania, żeby nikt ich nie podpierdolił.
 
Jakby były złoża ropy w Polsce to Tytek robiłby aferę, gdybyśmy sprzedawali ją za granicę. Wg niego powinniśmy otoczyć je ogrodzeniem i dać wojsko do pilnowania, żeby nikt ich nie podpierdolił.
To GDZIE :gdzie: są te pieniądze z masowej wycinki i ze sprzedaży złóż ? :gdzie::gdzie:

Kraj tonie w długach coraz bardziej. Społeczeństwo realnie ubożeje
O to chodzi głąby w grabieży że jest rozkradane bez żadnych korzyści dla narodu.
 
On wie lepiej niż osoba zarządzającą lasami od której mam dane.
tak a mister zdrowia wie lepiej ile dawek szczepionki ci dać
tak a minister finansów wie, że "Polacy wolą bezgotówkowe płacić"
Powinniśmy nie eksportować surowców tylko oddawać u nas za darmo.
Kiedy ja to powiedziałem ?
------------------
Za chwilę Polacy obudza się z ręką w nocniku i "Mądry Polak po szkodzie"
:gdzie: nigdy nie wyciąga wniosków
 
Co do zasady to wole dac pieniadze, a w obronie mojej ziemi i krew, niz cos dodawac do profilowego, czy tam z profilowego zdejmowac, ale rozumiem ze sytuacja jest wyjatkowa.

Jesli ktos potrafi dorobic, lub zaproponuje coś przesmiewczego z putlera to podmienie. @JB_ @defthomas @Cloud
Fiodora też będziemy usuwać? :fjedzia:

Musimy się zachowywać jak nastolatki z fejsia?
 


Jeżeli to prawda to zakładając, że przeciętny rosyjski żołnierz waży 85 kg to 1 kg kacapskiego żołnierza jego dowódcy wyceniają na nieco więcej niż 5 zł, czyli mniej niż najgorsze parówki z biedronki
:juanlaugh:
 
Też nad tym myślałem.
Mają podgląd w czasie rzeczywistym, mają drony z tego co widziałem. Przechodzili przez taki teren że nie dość że by im rozwalili część tego sprzętu, to zablokowali wjazd pozostałych (przejście przez skarpę).
Aczkolwiek są to takie moje ",złote myśli" Janusza, bo pewno jak by mieli możliwość to by to zrobili.
Ruscy mają tę drogę zabezpieczoną, jeśli o tym samym konwoju myślimy, tam jest obrona przeciwlotnicza i nie ma możliwości ataku.
 


Jeżeli to prawda to zakładając, że przeciętny rosyjski żołnierz waży 85 kg to 1 kg kacapskiego żołnierza jego dowódcy wyceniają na nieco więcej niż 5 zł, czyli mniej niż najgorsze parówki z biedronki
:juanlaugh:

Ruskie mateczki kiedy bracia Kliczko zabiją Wanię
09e8a50b0c22845b40cda4dd24e4515a.jpg
 
Back
Top