Konflikt Rosja-Ukraina

@Scurvol
Czemu, więc nie ruszysz do Kijowa. I nie zdemistyfikujesz spisku? Sława czeka.

Może jakaś zrzutka dla @Scurvol?

Chyba, że to jest po prostu tak chujowo żałosny światowy spisek, że szkoda nawet palcem u nogi ruszyć. Taką żenującą maskaradę to się zdalnie rozpracowuje potęgą intelektu w kilkanaście minut. Szkoda czasu lepiej posiedzieć na cohones, pograć w piłkę, czy co tam innego porobić.
 
Ja rozumiem, ze tam jest wojna i trzeba pomagac, ale ktos tu chyba probuje sie niezle oblowic. Ukraina to byl syf i korpucja przed wojna. Po nie bedzie lepiej...
Wiadomo, że nie o to chodzi, pobudują autostrady do nieba, tfu dojazdówki do dowożenia towaru nowobudowanym kauflandom, lidlom i aldi. Mnóstwo taniej ziemi do wykupienia i siła robocza do podmywania 90letniej Gerty i Fritza. Przeciez od początku o to tu chodziło. Dlaczego Putin zaatakował? Nasłuchał się UA w UE i w NATO to mu przepaliło bezpieczniki.

Wiadomo, że wolne państwo powinno decydować samo o sobie, ale ja rozumiem obiektywnie pobudki putina jako władcy upadającego mocarstwa w tej sytuacji, co nie oznacza, że popieram. UA jest takim samym buforem wojennym dla Polski jak i jest dla rosji, a jakby weszła do nato ruskie ten bufor tracą.
 
Tu będzie druga ukraina: bieda, korupcja, bezrobocie, przestępczość. Da, wsio haraszo! :OK:
Bartosiak zastanawiał się jak sprawić by Polacy chcieli wrócić do Polski, że tutaj feudalne zwyczaje pracodawca - pracownik itd. Po takich decyzjach nasz kraj może czekac kolejna fala wyjazdów ludzi do europy zachodniej czy skandynawii.
 
Tu będzie druga ukraina: bieda, korupcja, bezrobocie, przestępczość. Da, wsio haraszo! :OK:
Oddawna twierdzę, że Ukry ściągną nas na samo dno.
Od Euro 2012 już wiedziałem, że będzie gnój a już wtedy pojawiały się pierwsze pogłoski o Polin.
 
Ktoś jeszcze wierzy w to, że Putin rozgrywa szachy 5d? Póki co poświęcił tylko głupio kilka figur na szachownicy.
 
Ktoś jeszcze wierzy w to, że Putin rozgrywa szachy 5d? Póki co poświęcił tylko głupio kilka figur na szachownicy.

Rzucił jako mięso armatnie jakichś półgłówków osmolonych z domów dziecka czy inny margines z kryminałów nawet nie uzbrojonych odpowiednio, część pewnie analfabetów, wedle tradycji. Do końca tego tygodnia będziemy mieli odpowiedź w jaki sposób Putin się przygotował do tej inwazji, musimy liczyć na przewrót jakiś bo to się po prostu nie zakończy od tak a konflikt będzie eskalował. Na ten moment to już jest sytuacja dla Putina bez wyjścia, Władek jest skończony, kwestia atomówki pozostaje.
 
273895942_657742912098554_3988065403939786780_n.jpg
 
Hehe zaczyna się, teraz okazuje się, że ten płot budowany na granicy z Białorusią jest nam potrzebny jak kula u nogi
 
Hehe zaczyna się, teraz okazuje się, że ten płot budowany na granicy z Białorusią jest nam potrzebny jak kula u nogi
Sanok zostanie zalany! :brainoverload:
Boze chron Sanok! :płacz:
 
Hehe zaczyna się, teraz okazuje się, że ten płot budowany na granicy z Białorusią jest nam potrzebny jak kula u nogi
Nie spodziewałem się, że onet coś takiego napisze. Btw zaśmiałem z tego zdjęcia:
1646145742604.png
 
Smutno się patrzy jak ludzie brzydko się starzeją. Konfederacja największym przegranym. Nawet po tekstach Grzegorza Brauna o moratorium imigracyjnym boje się wchodzić na twittera Jacka WIlka...
A tu jakiś wyskakuje działacz korwinistów z UK mówiący: Lwów nasz, BANDERA a tu kolega Brauna ośmieszający się pod tweetem prezydenta Ukrainy.
Tak się kończy romans z narodowcami.
Rozumienie historii na takiej samej zasadzie jakiej działa katolicyzm jasełkowy, ateizm gimnazjalny im Dawkinsa ,,religia źródłem wszelkiego zła" aż po po hipsterski ekologizm ala ,,o jeju Lasy Państwowe wycinają drzewa, sami siebie niszczymy", albo syndrom jelonka Bambi...

O tych wspaniały tekstach z bronieniem Russia Today i akademickich dyskusjach czy medialny sabotaż wojenny powinien być dozwolony czy nie to już nie chce mi się rozpisywać...

Utwierdziło mnie to tylko w przekonaniu, że wynik Konfederacji to nie skutek promocji ich pomysłów gospodarczych tylko takie hipsterstwo światopoglądowo historyczne. Takie Razem tylko ze strzałkami skierowanymi w inne strony, ale z podobnymi metodami...














 
A co Wy na to:

 
Jak bardzo kochacie naszych "braci"?


Coraz cieńsza ta "folia" @Scurvol 'a

No to jak ktoś liczył, że wojna u sąsiada otrzeźwi naszych decydentów i wezmą się za rządzenie, to już może przestać XD Jaka tam jest kalkulacja polityczna? Bo że ekonomicznej nie ma, to ja wiem - wszak dla Polaków 500+ jest z długu - ale co oni na tym chcą ugrać i u kogo? Czy jednak tylko debile?
 
No to jak ktoś liczył, że wojna u sąsiada otrzeźwi naszych decydentów i wezmą się za rządzenie, to już może przestać XD Jaka tam jest kalkulacja polityczna? Bo że ekonomicznej nie ma, to ja wiem - wszak dla Polaków 500+ jest z długu - ale co oni na tym chcą ugrać i u kogo? Czy jednak tylko debile?
Panie, to są dary serca!
 
No to jak ktoś liczył, że wojna u sąsiada otrzeźwi naszych decydentów i wezmą się za rządzenie, to już może przestać XD Jaka tam jest kalkulacja polityczna? Bo że ekonomicznej nie ma, to ja wiem - wszak dla Polaków 500+ jest z długu - ale co oni na tym chcą ugrać i u kogo? Czy jednak tylko debile?
Obywatelstwa i głosy. Jak państwo ukraińskie upadnie to będą potrzebować nowego narodu, jeśli nie upadnie to wielu z nich nie będzie miało po co tam wracać i zostaną tutaj, stając się pełnoprawnymi Polakami jak ja czy Ty w przeciągu kilku następnych lat.
 

Skoro robią teraz to o czym pisałem kilka dni wcześniej i wychodzi na to że to nie jest fejk to jednak będę ufał swoim instynktom i mniejszej czy większej wiedzy w danej dziedzinie.
To nacisk na nutkę która się nazywa "wdzięczność" i nie jest obliczona tak by objawiła się w przeciągu kilku tygodni... Zobaczysz, choć mam z tyłu głowy nadzieję że jestem w błędzie.
 
Back
Top