Konflikt Rosja-Ukraina

Ale ona na te wojne faktycznie poszła? czy przedostała się do Sanoka i walnęła se fote przy chacie Bastka. Nie jednoznaczne te zdjęcie ...
Nikt nie poszedl na te front (nie ma tez takiej potrzeby chyba). Ani loma ani klitschko ani Ona i inni co sie lansuja na portalach z bronia. Walcza zolnierze. Nie wiem jak bd w przypadku jak w koncu zaatakuja na powaznie kijow.
 
229E448F-9B1A-4E11-8DC4-FFAF9CBBF780.png
 
Wnukiem i synem kurwy przecie to oczywiste. A i prawnukiem
A ogolnie jest to bardzo ciekawa postac. Nikt tak do konca nie wiem kim on jest. Duzo watkow urwanych i najwazniejsze. Nie wiadomo kto go finansuje albo skad ma takie pieniadze. Wszystkie zebrane informacje to tylko teorie. Ale kontakty to ma chlop przeogromne
 
Wedlug Czechow Kadyrov w rodzimej TV przyznal, ze Czeczeni traca ludzi. Oficjalnie 2 zabitych i 6 zranionych. Nieoficjalnie duzo, duzo wiecej. Ciekawostka jest, ze podobno 2 bataliony Czeczenow bronia Kijowa. Oznaczaloby to, ze sa wciaz Czeczeni walczacy ze swoim prawdziwym wrogiem.

 
Mogę ci otwarcie powiedzieć, że jesteś debilem i nie powinieneś się o to obrażać, bo to fakt nie inwektywa.

Wyłącz TVPIS. Zobacz ile udziałów na państwo w KGHM a największe na ŚWIECIE złoża miedzi znajdujące się w okolicach Nowej Soli pisowczycy przy pomocy PO i Konfederacji oddali spółce z Kanady czytaj Żydom z USA
Co do lasów
w zachodniej Polsce są wycinane rabunkowo.




Drogi Tymoteuszu, nie posiadam tv i nie oglądam żadnej stacji od dobrych 15lat.
Wklejenie jakiś filmów z normalnej ścinki nie jest żadnym dowodem. Lasy to zasoby naturalne i sadzi się je po to by potem wycinać. Planuje się to z góry. Rozumiem że jak to się dzieje koło ciebie to jesteś w szoku ale to nie grabież, to zaplanowany proces wycinki i zalesiania. Rozumiem że szokuje bo ścina sie szybko a zalesia długo i łatwo popaść w dysonans poznawczy ale dane są jasne. Jako osoba mająca w rodzinie nadleśniczych zapewniam Cię że więcej się obecnie sądzi niż wycina dba o lasy i zwierzęta w nich. Mamy wyższe zalesienie niż te 20 lat temu. Co więcej należy wycinać las gdyż stary las z powodu postępowania procesów gnilnych ma ujemny bilans tlenowy. Najbardziej wydajny jest młody. Oczywiście rezerwatów nie należy ruszać ale las przeznaczony pod wycinkę tak. Dzięki temu możesz mieć meble dom i inne dobra i nie kupować ich z zagranicy jeśli zechcesz.
Ale wyzywanie mnie od debili jednoznacznie kończy nasza dyskusję jestem człowiekiem na poziomie, nie obrażam innych używam argumentów. Nie zamierzam dalej Ci odpowiadać, zresztą nie jest tutaj nawet ku temu dobre miejsce.
 
Odnośnie zaatakowania dronami kolumny transportu rosyjskiego. Po pierwsze jak już tutaj ktoś opisał na bank ma silne wsparcie i naziemne i lotnicze. Więc po prostu "to by i tak nic nie dało " Po drugie zrobienie tego w szczerym polu jest bez sensu. Zbudują w 2h prowizoryczną drogę na o około albo zepchnął zniszczony sprzęt na bok i tyle. Miało by to sens zrobić w jakimś miejscu typu przesmyk, gdzieś gdzie naprawdę by ich zaklinowalo na dłużej. Ale z tym może być problem, raz że na Ukrainie mało tego dwa że Rosjanie pewnie głupi nie są i mogli takie miejsca dodatkowo zabezpieczyć, właśnie przy okazji pierwszej fali, która mogła być taka popierdułka niby a tak naprawdę była ruchem taktycznym, zajmowanie strategicznych pozycji na potem nie zwracając aż tak dużej uwagi. Nie wiem, dywaguje tylko ale to mi odpowiada logika. Nie wieżę że kraj z taka przeszłością militarną nie ma dobrze ułożonego planu. Mogli przeliczyć się tylko odnośnie morali po obu stronach, bo to ciężko zmierzyć ale i na to mają sposób. W ww2 też zwykła armia nie chciała walczyć i masowa była dezercja ale poradzili sobie plutonami NKWD co szły z tyłu i strzelali do dezerterów. Gdzie jest chęć znajdzie się sposób i oni to wiedzą.
 
Kto bogatemu zabroni
 
Drogi Tymoteuszu, nie posiadam tv i nie oglądam żadnej stacji od dobrych 15lat.
Wklejenie jakiś filmów z normalnej ścinki nie jest żadnym dowodem. Lasy to zasoby naturalne i sadzi się je po to by potem wycinać. Planuje się to z góry. Rozumiem że jak to się dzieje koło ciebie to jesteś w szoku ale to nie grabież, to zaplanowany proces wycinki i zalesiania. Rozumiem że szokuje bo ścina sie szybko a zalesia długo i łatwo popaść w dysonans poznawczy ale dane są jasne. Jako osoba mająca w rodzinie nadleśniczych zapewniam Cię że więcej się obecnie sądzi niż wycina dba o lasy i zwierzęta w nich. Mamy wyższe zalesienie niż te 20 lat temu. Co więcej należy wycinać las gdyż stary las z powodu postępowania procesów gnilnych ma ujemny bilans tlenowy. Najbardziej wydajny jest młody. Oczywiście rezerwatów nie należy ruszać ale las przeznaczony pod wycinkę tak. Dzięki temu możesz mieć meble dom i inne dobra i nie kupować ich z zagranicy jeśli zechcesz.
Ale wyzywanie mnie od debili jednoznacznie kończy nasza dyskusję jestem człowiekiem na poziomie, nie obrażam innych używam argumentów. Nie zamierzam dalej Ci odpowiadać, zresztą nie jest tutaj nawet ku temu dobre miejsce.
Powielasz kłamstwa rządu. Pomimo rabunkowej MASOWEJ wycinki drewno osiągnęło GIGANTYCZNĄ cenę i firmy używające go jako surowca mają bardzo duże problemy z jego zakupem. Drewno jest masowo wywożone zagranicę duża część sprzedawana nawet do Chin.
Mamy wyższe zalesienie niż te 20 lat temu.
Tak ale tylko na mapach w których umieszcza się obszary, które maja być dopiero zalesiane. Sztucznie i fałszywie ale lud w to wierzy nie w to co widać gołym okiem.


To samo miedź, srebro , gaz a za chwilę nasze zamykane kopalnie.
Naiwność Polaków nie ma granic a Ty @szplin to lajkujesz
 
Kto bogatemu zabroni


Kurła jak wszystko darmowe, opieka zdrowotna to może ja naucze się ukraińskiego i pójdę w szaber
 
Ale ona na te wojne faktycznie poszła? czy przedostała się do Sanoka i walnęła se fote przy chacie Bastka. Nie jednoznaczne te zdjęcie ...
No przecież widzisz, że czai się na wroga żeby dupę mu pokazać. A poza tym na chuj by włożyła te profesjonalne okulary i zrobiła te poważne miny żeby teraz nie zaatakować z kuciapy.

Widać, że przygotowana jest jak wycieczke do Zakopanego.
 
Back
Top