Konflikt Rosja-Ukraina

W skrócie lepiej nie nastawiać się tak optymistycznie na sukcesy Ukrainy.

Ponieważ w ciągu max 4 dni okaże się czy drugi rzut odrobił lekcje, jeśli tak to większość dużych miast na Ukrainie zostanie otoczona z każdej strony i Ukraina będzie w słabej sytuacji.

Sytuacja jest tak zmienna, że trudno określić finalny wynik, ale moim zdaniem Rosja w końcu militarnie i tak wygra tę wojnę patrząc na aktualne postępy.
No dobrze i co dalej? Wygrywają wojnę na Ukrainie i co, rozchodzimy się do domu nie wchodzi przecież w grę. Putin jest przecież skończony, zachód nie może sobie nawet pozwolić teraz na sytuację "no dobra wygrałeś, powygłupialiśmy się a teraz rozchodzimy się jakby nigdy nic się nie wydarzyło".
 
W skrócie lepiej nie nastawiać się tak optymistycznie na sukcesy Ukrainy.

Ponieważ w ciągu max 4 dni okaże się czy drugi rzut odrobił lekcje, jeśli tak to większość dużych miast na Ukrainie zostanie otoczona z każdej strony i Ukraina będzie w słabej sytuacji.

Sytuacja jest tak zmienna, że trudno określić finalny wynik, ale moim zdaniem Rosja w końcu militarnie i tak wygra tę wojnę patrząc na aktualne postępy.
Dzięki za info. Ja mam jakieś dziwne przeczucie, że na Ukrainie się to nie skończy ponieważ, już słychać o Stanach o Chinach że coś kombinuja także światowa nam się może szykować pomału.
 
No dobrze i co dalej? Wygrywają wojnę na Ukrainie i co, rozchodzimy się do domu nie wchodzi przecież w grę. Putin jest przecież skończony, zachód nie może sobie nawet pozwolić teraz na sytuację "no dobra wygrałeś, powygłupialiśmy się a teraz rozchodzimy się jakby nigdy nic się nie wydarzyło".
W zależności czy podbiją tylko wschód czy także Kijów i rejony.
W takim przypadku nastąpi negocjacje między Ukraina i Rosją, ale ich efekt trudno na ten moment ustalić. Wszystko jest zależne od tego jak się to zakończy militarnie.
 
Dzięki za info. Ja mam jakieś dziwne przeczucie, że na Ukrainie się to nie skończy ponieważ, już słychać o Stanach o Chinach że coś kombinuja także światowa nam się może szykować pomału.
Szczerze to wątpię, że Rosja będzie atakować Polskę, jeszcze po tym blamażu na Ukrainie jest to bardzo mało prawdopodobne.

Nato i zachód zaczęło się budzić i dużo ekspertów jest w szoku, co najważniejsze jest to dla nas bardzo ważna informacja i znak dla Rosji.
 
Charków dalej niszczony, po Twitterze latają filmiki których tu nie wrzucę, ale Kijów po termobarycznym nie ma nowych info, jednak najpewniej przetrwał noc.
 
Hahaha z tymi lasami i złożami to pięknie pojechales. To jest właśnie bezmyślne powtarzanie niesprawdzonych informacji.
Poziom zalesienia wzrasta , KGHM kupuje i stawia nowe kopalnie i pozyskuje koncesję na jedne z najwiekszych złóż miedzi.
Mogę ci otwarcie powiedzieć, że jesteś debilem i nie powinieneś się o to obrażać, bo to fakt nie inwektywa.

Wyłącz TVPIS. Zobacz ile udziałów na państwo w KGHM a największe na ŚWIECIE złoża miedzi znajdujące się w okolicach Nowej Soli pisowczycy przy pomocy PO i Konfederacji oddali spółce z Kanady czytaj Żydom z USA
Co do lasów
w zachodniej Polsce są wycinane rabunkowo.



 
Szczerze to wątpię, że Rosja będzie atakować Polskę, jeszcze po tym blamażu na Ukrainie jest to bardzo mało prawdopodobne.

Nato i zachód zaczęło się budzić i dużo ekspertów jest w szoku, co najważniejsze jest to dla nas bardzo ważna informacja i znak dla Rosji.
Polska może i będzie bezpieczna, ale np Chiny z USA albo Chiny z Rosją w niedalekiej przyszłości jest to bardzo prawdopodobna opcja. W Chinach też rządzą psychopaci, który nie wiadomo co do mózgu przyjdzie.
 
Dla każdego cytującego Matkę Kurkę: JPDL
codzienna przypominajka co to za człowiek: hej fani teorii spiskowych. Jesteście sobie w stanie wygooglować kto jest na zdjęciu?

MatkaKurka ::: czw., 23.06.2011 - 17:40.
,,Przy tej okazji zadaję sobie najbardziej proste pytania. Skoro pół wieku temu gdy ludzkość jeszcze nie słyszała o sms'ach, a komputer nie mieścił się w Pawlakowej stodole mógł się człowiek "kopsnąć" na księżyc, dlaczegóż ani jeden ambitny kraj, choćby takie Chiny, ani jeden ekscentryczny miliarder, choćby taki "Jabłuszko" nie powtórzy tego wyczynu, dla reklamy, prestiżu, żeby sobie wbić flagę albo napisać: "kocham Jolkę". Latają przecież po tym kosmosie non stop, tam i wewte i co nie da się wpaść od czasu do czasu na księżyc? Ja już nie mówię o tym, że tam dolecieli, ja się zastanawiam nad znacznie prostszą rzeczą. Jak stamtąd, przy ówczesnej technice nadać dźwięk i obraz bez żadnego przepraszamy za usterki? Pamiętam, że nadać mecz gdzieś z czarnego lądu było nie realne, w samolotach pada zasięg komórek, a na mojej wsi też rzadko kiedy dwie kreski. Nie mówię, może i polecieli, może byli, ale najpierw chciałbym usłyszeć odpowiedzi na najbardziej proste pytania. Proste odpowiedzi, techniczne, nie jakieś tam egzegezy polityczno-sentymentalne. Nie wspomnę już, że w tamtym czasie Ruscy i Amerykanie walczyli o wszystko i jakoś nie udało się Ruskim wykraść tajnej technologii lotów księżycowych, wszystkie inne ukradli z powodzeniem. Takie oszołomione myślenie zawdzięczam temu, że dla mnie ZSRR i USA to jedno. ZSRR zbudował azjatycki model traktowania człowieka i płot podparty złotymi zębami. USA zbudowała ****a i złodziej, potem interes przejęły narodowe mafie. Mnie ten "amerykański sen", który śnią Rodacy kojarzy się z tożsamym zajobem jak "najlepsze stosunki" z Ruskimi i Niemcami. Ta sama choroba, tylko mutacja ładniej się nazywa."

ZARABIANIE KASY NA KOPIOWANIU TEORII SPISKOWYCH Z USA
tak zaczynał.
Najpierw antykaczysta,
później Kaczysta
teraz guru braunowców.

To forum powoli zamienia się w wykop, byle komuś przyjebać słownie, żeby jeszcze ktoś to potrafił i był to roast a nie jakieś obrzucanie się piaskiem w piaskownicy...
1646123346818.png
 

Wczoraj gdzieś czytałem, że ukr piloci mają je od nas „zabrać”, czyli polecą z polski do siebie i będą operować z ich lotnisk. Jeśli jednak te samoloty mają latać z Polski to sprawy mogą potoczyć się różnie.

Według Onetu ukr twierdzą, że mają operować od nas. Nasi niby tego nie potwierdzają. Jeszcze ukr wmanewruje nas w konflikt kinetyczny.
 
Last edited:
Dla każdego cytującego Matkę Kurkę: JPDL
codzienna przypominajka co to za człowiek: hej fani teorii spiskowych. Jesteście sobie w stanie wygooglować kto jest na zdjęciu?

MatkaKurka ::: czw., 23.06.2011 - 17:40.
,,Przy tej okazji zadaję sobie najbardziej proste pytania. Skoro pół wieku temu gdy ludzkość jeszcze nie słyszała o sms'ach, a komputer nie mieścił się w Pawlakowej stodole mógł się człowiek "kopsnąć" na księżyc, dlaczegóż ani jeden ambitny kraj, choćby takie Chiny, ani jeden ekscentryczny miliarder, choćby taki "Jabłuszko" nie powtórzy tego wyczynu, dla reklamy, prestiżu, żeby sobie wbić flagę albo napisać: "kocham Jolkę". Latają przecież po tym kosmosie non stop, tam i wewte i co nie da się wpaść od czasu do czasu na księżyc? Ja już nie mówię o tym, że tam dolecieli, ja się zastanawiam nad znacznie prostszą rzeczą. Jak stamtąd, przy ówczesnej technice nadać dźwięk i obraz bez żadnego przepraszamy za usterki? Pamiętam, że nadać mecz gdzieś z czarnego lądu było nie realne, w samolotach pada zasięg komórek, a na mojej wsi też rzadko kiedy dwie kreski. Nie mówię, może i polecieli, może byli, ale najpierw chciałbym usłyszeć odpowiedzi na najbardziej proste pytania. Proste odpowiedzi, techniczne, nie jakieś tam egzegezy polityczno-sentymentalne. Nie wspomnę już, że w tamtym czasie Ruscy i Amerykanie walczyli o wszystko i jakoś nie udało się Ruskim wykraść tajnej technologii lotów księżycowych, wszystkie inne ukradli z powodzeniem. Takie oszołomione myślenie zawdzięczam temu, że dla mnie ZSRR i USA to jedno. ZSRR zbudował azjatycki model traktowania człowieka i płot podparty złotymi zębami. USA zbudowała ****a i złodziej, potem interes przejęły narodowe mafie. Mnie ten "amerykański sen", który śnią Rodacy kojarzy się z tożsamym zajobem jak "najlepsze stosunki" z Ruskimi i Niemcami. Ta sama choroba, tylko mutacja ładniej się nazywa."

ZARABIANIE KASY NA KOPIOWANIU TEORII SPISKOWYCH Z USA
tak zaczynał.
Najpierw antykaczysta,
później Kaczysta
teraz guru braunowców.

To forum powoli zamienia się w wykop, byle komuś przyjebać słownie, żeby jeszcze ktoś to potrafił i był to roast a nie jakieś obrzucanie się piaskiem w piaskownicy...
View attachment 34240
Nikt oprócz Ciebie tutaj go nie cytuje i nigdy nie cytował.
Co chwilę o nim wspominasz a to jakaś prehistoria jest, o co tu chodzi? Zaraz jeszcze dorzucisz polskich sędziów i to, że Bild bardziej krytykuje Niemców niż Newsweek :beczka:

Pracujesz na jakiejś "farmie" czy o co chodzi? :korwinlaugh:

------

A jaki materiał wczoraj TVPiS wysmażył, jak to ukraińska armia rozgramia ruską w pył, te wszystkie filmiki z neta jako źródło, prezenter z wypiętą klatą mówił, że "Rosjanie uciekają jak szczury"... kierwa, prawie uwierzyłem :antonio:
 
Nikt oprócz Ciebie tutaj go nie cytuje i nigdy nie cytował.
Co chwilę o nim wspominasz a to jakaś prehistoria jest, o co tu chodzi? Zaraz jeszcze dorzucisz polskich sędziów i to, że Bild bardziej krytykuje Niemców niż Newsweek :beczka:

Pracujesz na jakiejś "farmie" czy o co chodzi? :korwinlaugh:

------

A jaki materiał wczoraj TVPiS wysmażył, jak to ukraińska armia rozgramia ruską w pył, te wszystkie filmiki z neta jako źródło, prezenter z wypiętą klatą mówił, że "Rosjanie uciekają jak szczury"... kierwa, prawie uwierzyłem :antonio:
Był tutaj cytowany pare stron wcześniej więc nie że nikt...

Nie wierze, że ten człowiek jest nadal tak popularny mimo, że tyle razy zmieniał front. Po prostu gdyby 10 lat ktoś powiedział, że to będzie działało to bym go wyśmiał...
 
Dziś po południu premier Mateusz Morawiecki spotka się w Brukseli z przewodniczącą Komisji Europejskiej Ursulą von der Leyen. Rzecznik rządu Piotr Müller poinformował, że tematem rozmowy będzie "systemowe wsparcie dla Ukrainy w kontekście jej członkostwa w UE".

Jasne, bo to są teraz najważniejsze tematy, a nie katastrofa humanitarna w naszym kraju związana z liczbą uchodźców, których codzienne przybywa kilkadziesiąt tysięcy.
Za kilka dni, możliwe, że Putin będzie w Kijowie popalał cygara, a Pinokio zajęty Ukrainą w UE.
Debil, to mało powiedziane.
 
Czytam nagłówek z dużego portalu "do Kijowa zbliża się długa na 64 km kolumna wojsk" który kolportowała jedna strona w stories. Na potwierdzenie dali zdjęcie całej z satelity... są dwie opcje albo ma 6,4 km długości, albo jest 64 km od Kijowa, ew. trzecia: autor wziął sobie liczby z dupy, ale jedno jest pewne. Ludzie będą klikać i nikt się nie zastanowi, że 64 km kolumny wojskowej to by chyba musiał cały sprzęt z Rosji jechać i kilku okolicznych państw (nie tylko sojuszniczych z Kacapami).
 
Był tutaj cytowany pare stron wcześniej więc nie że nikt...

Nie wierze, że ten człowiek jest nadal tak popularny mimo, że tyle razy zmieniał front. Po prostu gdyby 10 lat ktoś powiedział, że to będzie działało to bym go wyśmiał...

Aaa, ok, rozumiem, widziałem tego tweeta wyżej ale nie przyglądałem mu się. Dopiero teraz pokojarzyłem, że to ten typ. Tu zwracam honor :wink:
 
Jest coraz większa dezinformacja, te same informacje (prawdziwe lub nie) robią po kilka kółek w necie.
 
Zesrałem się ze śmiechu. Czy ona ma na kolanach ochraniacze od wrotek?


O qrwa ten świat skręcił w dziwnych kierunku. To jest już jebany matrix.


Ale ona na te wojne faktycznie poszła? czy przedostała się do Sanoka i walnęła se fote przy chacie Bastka. Nie jednoznaczne te zdjęcie ...
 
Back
Top