Konflikt Rosja-Ukraina

Ulubione słowo Julek... najlepsze co widziałem jak na TT ogłoszenie "Wlk. Brytania wprowadza sankcje [...]", a pod spodem jakaś Julka: "Bardzo dobrze, a co to znaczy? Co to sankcje?". Ogółem mamy skretyniałe społeczeństwo, pod każdym postem u Boka i u Banzaia (ale i u innych) co najmniej jedno "A co to oznacza?" pisane przez Julkę lub skrajnego debila.
Co najśmieszniejsze, takie Julki w wieku 18+ napierdalają hurtowo jako stażystki, portalowe teksty nt problemów małżeńskich itp, mimo że małżeństwo znają tylko z opowieści. Teksty w stylu; daj dupy na boku, a wyrwiesz się z małżeńskiej rutyny, znowu poczujesz co to życie itd. Inne Julki, starsze od nich o 10 lat i więcej, biorą każdy, każdy tekst z internetu jako prawdę objawioną. Potem mój kupel z zawodu adwokat, informuje mnie, że on już naprawdę nie wie co z pieniędzmi robić, po czym otwiera szafę pełną papierów do dziesiątek spraw rozwodowych :D
 
. Mało tego do pracy pojadą rowerem, bo paliwo będzie po 7pln
To cię najbardziej złotówo boli. Najpierw odmawiasz zwykłym ludziom pomocy a za chwilę płaczesz, że zostaniemy z tym sami jak w 39 - pojemność twojego mózgu jest za mała, żebyś pamiętał co pisałeś 2 zdania wcześniej.
Cały czas oglądam i ciągle jest to mniejszy cringe niż ten "putler" ::clintdis:: to jest tak julkowe, że aż mi cholesterol podnosi
A jednak wciąż mniejszy cringe niż JE Putin.
 
Według M.Rubio (opisał dość dokładnie początek inwazji live - bo miał informacje odnośnie planów z wywiadu US), właśnie zaczyna się główny atak na Kijów.

Do tego z ciekawostek, według rosyjskich planów w ciągu 48 godzin Kijów miał być już otoczony i powinna być przeprowadzona "wymiana" ukraińskich decydentów. Do tego nie doszło póki co, ale 48 godzin jeszcze nie minęło.

A teraz najbardziej niepokojące. W razie niepowodzenia szybciej przejęcia Kijowa Putinowi mogą puścić nerwy. Możliwa konfrontacja z NATO lub innym państwem ( Szwecja/Finlandia).


Finlandii już grozili, a przy potencjalnym podgryzaniu Szwecji to się jeszcze przejadą, bo oni lepiej umieją w sprawy zagraniczne, aniżeli swoje wewnętrzne
 
Żaden kraj na świecie nie dostarcza broni i pieniędzy Krainie-U no oczywiście z wyjątkiem Polski
 
Z tego co mówią eksperty to Putin się trochę przeliczył. Atak był planowany jako błyskawiczny, zakładano, że w obliczu inwazji z wszystkich stron Ukraińcy się szybko załamią. Tymczasem dość silny opór trwa. Albo padną w najbliższym czasie, dzień, dwa, albo ruscy będą mieli spore straty i problemy.
 
To cię najbardziej złotówo boli. Najpierw odmawiasz zwykłym ludziom pomocy a za chwilę płaczesz, że zostaniemy z tym sami jak w 39 - pojemność twojego mózgu jest za mała, żebyś pamiętał co pisałeś 2 zdania wcześniej.

A jednak wciąż mniejszy cringe niż JE Putin.
Znikłeś z tematu o covixie jak szczur ale wypełzłeś tutaj.

Krzysiu będziesz śpiewał "Baćko nasz Bandera" ?
do 16:40
 
Żaden kraj na świecie nie dostarcza broni i pieniędzy Krainie-U no oczywiście z wyjątkiem Polski
Uważasz, że to źle?
Z tego co mówią eksperty to Putin się trochę przeliczył. Atak był planowany jako błyskawiczny, zakładano, że w obliczu inwazji z wszystkich stron Ukraińcy się szybko załamią. Tymczasem dość silny opór trwa. Albo padną w najbliższym czasie, dzień, dwa, albo ruscy będą mieli spore straty i problemy.
Nie ma co oceniać. Nikt nie wie jaki czas dali sobie ruskie na zdobycie tego na czym im zależy i jakimi kosztami. Poza tym to dopiero druga doba działań na Ukrainie.
 
Uważasz, że to źle?
Na poprzedniej stronie masz filmik, który powinien odpowiedzieć za mnie.
Polski żołnierz ramię w ramie z nowymi bandami UPA gloryfikującymi Banderę.
USrAel zrobił z nas totalnych śmieci którzy służą już swoim oprawcom.
 
"Ukraińska armia twierdzi, że zestrzeliła w obwodzie kijowskim rosyjskiego Iła-76. Trzeba czekać na więcej informacji, a przede wszystkim materiałów. Jeśli się potwierdzi, może to być znaczące wydarzenie. Na pokładzie mogło być nawet kilkudziesięciu rosyjskich żołnierzy."

via Łukasz Bok.
 
Na poprzedniej stronie masz filmik, który powinien odpowiedzieć za mnie.
Polski żołnierz ramię w ramie z nowymi bandami UPA gloryfikującymi Banderę.
USrAel zrobił z nas totalnych śmieci którzy służą już swoim oprawcom.
Kryzys, ciężko wyżyć z taksówki, więc postanowiłeś na promowaniu trochę dorobić? Ile wujek władek kopiejek za wpis daje? 200 starczy, żeby kupić duszę sfrustrowanego taksówkarza?
 
via Łukasz Bok.
Łukasz ex prowokator covidowy

Niemcy odmówiły wysłania nawet hełmów


Pewnie zapłacimy kiedyś srogo za te numery. Zamiast siedzieć cicho jak inni to jak zwykle udajemy wielkich światowych kozaków.
W obwodzie Kaliningradzkim nadal stoją spore ilości Iskanderów wycelowane w Polin i 1/2 ilości Polskiej armii.
Raz tu wpuszczą amię czeczenów i Janusze będą bez głów chodzić na promocję do Libla
 
Na poprzedniej stronie masz filmik, który powinien odpowiedzieć za mnie.
Polski żołnierz ramię w ramie z nowymi bandami UPA gloryfikującymi Banderę.
USrAel zrobił z nas totalnych śmieci którzy służą już swoim oprawcom.
Brawo chłopie, osiągnąłeś coś co myślałem, że jest nie do zrobienia - zostałeś kurwa ruskim trollem na prześmiewczym polskim forum o mma. :juanlaugh:No hard feelings, ale tak jak wspomniałem wcześniej, pierdolisz tu takie herezje, że ręce opadają
 
Brawo chłopie, osiągnąłeś coś co myślałem, że jest nie do zrobienia - zostałeś kurwa ruskim trollem na prześmiewczym polskim forum o mma. :juanlaugh:No hard feelings, ale tak jak wspomniałem wcześniej, pierdolisz tu takie herezje, że ręce opadają
Jak ja jestem ruskim trollem to ty jesteś naiwnym polaczkiem.
Przez takich jak wy gówno mamy i od setek lat albo wojna albo rozbiór ewentualnie okupacja ruskich, że było mięso i mąka na kartki a na półkach tylko ocet i musztarda.
 
Jak ja jestem ruskim trollem to ty jesteś naiwnym polaczkiem.
Przez takich jak wy gówno mamy i od setek lat albo wojna albo rozbiór ewentualnie okupacja ruskich, że było mięso i mąka na kartki a na półkach tylko ocet i musztarda.
To teraz kolego wytłumacz mi proszę co to znaczy tacy jak my. :) Na chwilę obecną to Ty pierdolisz jakieś konfederackie farmazony o polinie i żydowskiej władzy nad RP xD Niby ruskimi straszysz, a z każdej wypowiedzi wynika, że jednak ich propsujesz, więc chujowo ogarniasz z tym kamuflażem xD W co drugim poście napierdalasz o UPA (tu akurat słusznie, bo tego nie możemy zapomnieć), a kurwa sowieckie zbrodnie wygodnie pomijasz. No i do brzegu - to jesteś ruskim trollem czy nie? :juanlaugh:
 
Żaden kraj na świecie nie dostarcza broni i pieniędzy Krainie-U no oczywiście z wyjątkiem Polski

Łukasz ex prowokator covidowy


Niemcy odmówiły wysłania nawet hełmów


Pewnie zapłacimy kiedyś srogo za te numery. Zamiast siedzieć cicho jak inni to jak zwykle udajemy wielkich światowych kozaków.
W obwodzie Kaliningradzkim nadal stoją spore ilości Iskanderów wycelowane w Polin i 1/2 ilości Polskiej armii.
Raz tu wpuszczą amię czeczenów i Janusze będą bez głów chodzić na promocję do Libla
Skad wy wypelzacie debile?
 
Żaden kraj na świecie nie dostarcza broni i pieniędzy Krainie-U no oczywiście z wyjątkiem Polski
Yhmy... czyli wytłumacz mi jakim cudem mają litewskie, estońskie, tureckie, francuskie i brytyjskie sprzęt i amunicje. I tak z ciekawości jak sobie wyobrażasz, że Estonia (która robi przerzuty) miałaby im to dostarczyć skoro:
a) od UA oddziela ją Białoruś i Rosja chociażby
b) ukraińska przestrzeń powietrzna jest zamknięta
c) nawet jeśli by w nią wlecieli to zrzuty mogą wpaść w ręce Rosjan?
 
"Ukraińska armia twierdzi, że zestrzeliła w obwodzie kijowskim rosyjskiego Iła-76. Trzeba czekać na więcej informacji, a przede wszystkim materiałów. Jeśli się potwierdzi, może to być znaczące wydarzenie. Na pokładzie mogło być nawet kilkudziesięciu rosyjskich żołnierzy."
Potwierdzone przez wiele źródeł. Ale jeśli to prawda... to Rosjanie albo nie byli świadomi obecności Ukraińców w powietrzu, albo są naciskani z góry na progres za wszelką cenę. Jeśli maszyna była jeszcze pełna to na pokładzie mogło być grubo ponad 100 spadochroniarzy (to nie są na 90% te nastolatki z czołgów). Jakby nie patrzeć, okrutna strata dla sił rosyjskich.
 
Back
Top