Konflikt Rosja-Ukraina

Gdyby Turcja odpowiedziała "przez przypadek" to arcyksiąże Ferdynand byłby małym mikim przy tym statku.
Zaraz cały wschód się zacznie napierdalać a Zachód i tak co najwyżej jebnie jakąś słabą sankcję

Spierdolone do granic możliwości próby złagodzenia konfliktu.
 
Ruskie chyba mają wyjebane na próby złagodzenia konfliktu. Idą po swoje
Mają wyjebane bo są przygotowani i wybrali cel który nie da się obronić

Zbrojna interwencja Unii czy NATO to (co jest kurwa śmieszne) bycie agresorem co do Rosji bo przecież z Ukrami nikt nie ma zbrojnego sojuszu, a jeśli pokrzywdzona Rosja spyta takie Chiny o pomoc to wtedy dopiero zacznie się rozpierdol na dużą skalę
 
To akurat zrobiłoby się ciekawie.
Najliczniejsza armia w NATO kontra Rosja?
Ale przecież maja sztamę.
Oficjalnie to statek dostał "przez przypadek" i nic nie ma o tym że zatonął czy coś więc może Turcy nie będą ryzykować
 
Bez kitu, to nazwisko wryło mi się w pamięć. Cała klasa w podstawówce chodziła przestraszona, bo wydawało nam się, że wojna tuż tuż. A tu jednak trzeba było poczekać 30 lat.
Nie martw się, myślę, że trzeba będzie poczekać jeszcze kilka lat.
 
Kumpel mi już pisze, że w Kijowie panika gaming się zaczyna mocna. Zdobędą Kijów i się zaczną rozmowy pokojowe wtedy. Idealne podwaliny pod kryzys gospodarczy stworzone. See you in 2030
 
Ktoś ma pomysł po kij Ruskim stara elektrownia w Czarnobylu?

Stwierdzą że odkryli tam ukraiński arsenał jądrowy?

:damjan:
 
Przez przypadek też zestrzelili cywilny samolot nad ukrainą kilka lat temu i do dzisiaj oczywiście się do tego nie przyznają.
:neildegrassewhoa:

Na myśli miałem że Turcy niekoniecznie chcą się napierdalać o statek bez żadnych ofiar, a ruscy i tak będą pierdolić że przez przypadek
 
Hitler wyznaczał nowe cele co kilka miesięcy. Myślisz, że Putin ma przed sobą tyle czasu by rozkladac na lata? No chyba że mu krew dziewic pompują
Myślę podobnie, że kieruje nim przesłanie
"za mojego życia albo nigdy", i się zaczęło.
 
:frankapprove:

comment_1645731822B3hXNhEPEkOaJcJ6ufOI01.jpg
 
Mają wyjebane bo są przygotowani i wybrali cel który nie da się obronić

Zbrojna interwencja Unii czy NATO to (co jest kurwa śmieszne) bycie agresorem co do Rosji bo przecież z Ukrami nikt nie ma zbrojnego sojuszu, a jeśli pokrzywdzona Rosja spyta takie Chiny o pomoc to wtedy dopiero zacznie się rozpierdol na dużą skalę
Chiny wydają się być takim neutralnym obserwatorem działając w swoim interesie. Ich interes raczej nie zakłada angażowania się w wojnę. Dla nich idealne byłoby wykańczanie się Rosji i USA, a wypowiedź o ataku ruskich na Ukrainie wybrzmiała pozytywnie? No a co mają potępiać jak sami chętnie by takie ataki na swoim podwórku robili.
No ale podobno Putinowi też się nie opłacało ...
 
Chiny wydają się być takim neutralnym obserwatorem działając w swoim interesie. Ich interes raczej nie zakłada angażowania się w wojnę. Dla nich idealne byłoby wykańczanie się Rosji i USA, a wypowiedź o ataku ruskich na Ukrainie wybrzmiała pozytywnie? No a co mają potępiać jak sami chętnie by takie ataki na swoim podwórku robili.
Ale podobno Putinowi też się nie opłacało ...
Chiny tylko czekają aby zając Tajwan czego chyba nigdy nie ukrywali. Osłabione Stany albo chociaż zajęte polityką Europy i Rosją to idealny moment więc oczywiście nie potępią bo chcą podobną akcję odwalić
 
Z tymi plotami że ma Parkinsona to pewnie speedrun poszerzania granic robi
A co, jeżeli Putin jest tylko marionetką jak u nas Duda? Kurwa nawet nie chce o tym myśleć, bo zawsze myślałem że jak Putin się przekręci to będzie spokój, dziś jestem odmiennego zdania, tam jest wielu pojebów z totalitarnymi ambicjami, jedyne co przerwie ten łańcuch strachu i szantażu to obywatele Rosji, a na to nie ma co liczyć.
 




dawaj mi informacje, gdzie to znalazłeś, serio i informacje ile masz lat

Ten budynek to jedyny obraz, który krąży po internecie. Z różnych perspektyw. Zdjęcia i filmiki. Zbombardowane kilkanaście/kilkadziesiąt miejsc na Ukrainie i wszędzie w mediach tylko jeden budynek. No jebie to aż pod Wrocławiem.
Tu to akurat dobrze na przykładzie Łukaszenki widać. Jak te nasze błazny się emocjonowali, żeby zrobić demokrację na Białorusi, bo Łukaszenka zły dyktator... czym go tylko wpędzili w ręce Putina, bo już nie miał żadnego wyjścia utrzymać choć resztki niezależności. I teraz mamy de facto Putina za rogiem.
Korwin o tym mówił to go oczywiście wszyscy wzięli za debila :D
 
Back
Top