Konflikt Rosja-Ukraina

Przez takie głupie kurwy jak ten cwel z Agrounii robi się panika i pojeby tankują na potęgę, jutro od rana to samo będzie w marketach bo zaraz jakiś pojeb napisze, że chleb po 50zł, a inny debil będzie to retwitował, większość zleje ale są pojeby co będą to nakręcać, dojdzie do tego, że normalny człowiek też zacznie robić zapasy. To serio niedojebanym trzeba być żeby łykać te wszystkie bajty. Powtórka covidu kurwa :siara:

 
Jak miałem kilka lat (na początku lat 90) ten żyrynowski mówił, że jak dojdzie do władzy to zmiecie Polskę z mapy. Strasznie mnie to wtedy przeraziło, pamiętam to do dzisiaj.
Barbara Włodarczyk na początku XXI wieku robiła filmy dokumentalne o Rosji, teraz też to robi. Sama przyznawała, że Żyrinowski był jednym z najbardziej przerażających ludzi z jakim robiła wywiad. Jedni przypominają gansterów, a inni psychpatów. Żyrinowski wygląda na człowieku, który jak mówi o wojnie nuklearnej to nie żartuje. Gdyby Rosja była demokratycznym państwem, a ja byłbym jej obywatelem to jeśli druga tura byłaby Putin vs Żyrinowski to ani chwili bym się nie wahał na kogo głosować.


I ogromne ilości złota.

ale gospodarka jest w kryzysie. Sami Rosjanie to przyznają. Kryzys demograficzny, depopulacja wielu rejonów Rosji, władze dają program hektar plus abyś się osiedlić na niektórych rejonach Rosji wykupując ziemie za grosze.
Moskwa zaczyna być przeludniona, bo społeczeństwo z biedniejszych cześci Rosji szuka swojej szansy w stolicy
 
nie jestem Twoim kolegą, ale widzę, że Twój jedyny kontrargument to brak argumentu,
więc się nie pucuj już tak bardzo, bo i tak Twoje wypowiedzi jebią tępym, brunatnym gównem.

skoro lewaków boisz się tak bardzo, że musisz wyzywać ich na prawackim forum to radzę Ci - przestań trzepać prącie do postów na Cohones, zainwestuj w terapię, przepracuj relację ze starymi i zmień pracę a potem całe swoje chujowe życie.

Różal Ci w dupsko
:kis:
xD .
Trzymam twój poziom.
 
0099C64D-4551-4501-B41C-074E9A2CFEDB.jpeg
 
Rosja od dawna przygotowywała się do wojny gromadząc rezerwy walutowe.


I ogromne ilości złota.
I uzależniła swoich "wrogów" od surowców, którymi dysponuje
 
mnie ciekawi ilu żołnierzy wysłałyby takie kraje jak: Turcja, Portugalia, Włochy, Belgia i Holandia -gdyby Polska została zaatakowana?
5 tys. hełmów jak DE? :korwinlaugh:
Coś mi się zdaje, że miło zaskoczyłaby Turcja prędzej niż BENELUX
Nikt nikogo by nie wyslal. Trzeba sie skonsolidowac wokol wlasnego obozu i zorganizowac w nowej rzeczywistosci. Wcale bym sie nie zdziwil jakby ta inwazja na Ukraine byla poczatkiem konca NATO, UE i ONZ.
 
Podobno ruscy zaatakowali Turecki statek..........albo "przez przypadek"

Czyżby Zaraz z 16 czy 17 Wojna Rosyjsko-Turecka :lol:
 
Back
Top