Konflikt Rosja-Ukraina

Bosak wyjaśnia lewicę w sejmie. Że się przypierdalali do naszych żołnierzy na granicy z Białorusią, że dołki kopali pod naszą armią a teraz są pierwsi do wygłaszania frazesów na mównicy.
Lewica w pigułce.

Ciekawe na co liczą idiotki pokroju szatanów itp. Że kto ich obroni w razie inwazji na nasz kraj, tęcza kurwa? :korwinlaugh:
Choć założę się że ci kretyni nawet nie biorą takiej ewentualności pod uwagę gdy plują na Polski mundur.
 
Sytaucja robi się coraz bardziej nieciekawa dla nas.
No jak z ust lewaka na rozpoczęcie przemówienia pada stwierdzenie
"a więc wojna" ( historią se kurwa cwel mordę wyciera ) a ruskie napewno to śledzą, i Putin się dowie jakie są u nas "nastroje" no to będzie wojna. A lewaki spierdolą do doiczlandu.

Będą myślami z nami, z naszymi rodzinami i ogólnie z naszym narodem, będą nas wspierać na Twitterze w walce o ojczyznę!
 

Ja już czytałem na tt, że to zmanipulowane i te samoloty są wstawione na to nagranie z parady wojskowej w Moskwie. To samo ten zniszczony budynek w Charkowie, który pojawia się dosłownie wszędzie. To też zdjęcie sprzed kilku lat. Tak samo nagranie z wybuchem. Z Chin z 2015 roku. Jest kurwa sama sieczka w tych mediach. Natomiast zbiórek internetowych już jest tysiąc. Ropa też już jest najdroższa od wielu wielu lat, giełdy oszalały. Dojebią nas szybciutko a po jakimś czasie okaże się, że na Ukrainie nie dzieje się wiele więcej co nie działoby się od 2014 roku kiedy to Ruscy wjechali na Krym.
Ta dezinformacja obecna to jest kurwa dramat, internet to jeden wielki ściek.
 
Ja już czytałem na tt, że to zmanipulowane i te samoloty są wstawione na to nagranie z parady wojskowej w Moskwie. To samo ten zniszczony budynek w Charkowie, który pojawia się dosłownie wszędzie. To też zdjęcie sprzed kilku lat. Tak samo nagranie z wybuchem. Z Chin z 2015 roku. Jest kurwa sama sieczka w tych mediach. Natomiast zbiórek internetowych już jest tysiąc. Ropa też już jest najdroższa od wielu wielu lat, giełdy oszalały. Dojebią nas szybciutko a po jakimś czasie okaże się, że na Ukrainie nie dzieje się wiele więcej co nie działoby się od 2014 roku kiedy to Ruscy wjechali na Krym.
Ta dezinformacja obecna to jest kurwa dramat, internet to jeden wielki ściek.
Racja jednak tym razem wydaje mi się że coś się dzieje, że niestety nie będzie tak jak napisałeś.
Zastanawia mnie za to co ten konflikt ma ukryć, od czego odwrócić uwagę świata.
Pewnym faktem jest też to, że wszystkie najgorsze zbrodnie wojenne wychodzą po czasie, a w mediach jest pokazywany "lekki" konflikt, że w sumie nic się nie dzieje a rakiety trafiają w pustostany.
Tam na 100% coś się dzieje, i obawiam się że może być jeszcze gorzej niż tak jak próbuje nam to przekazać internet, w tej sytuacji możemy tylko zbierać informacje i na własny rozum wyciągać wnioski, nie wierząc ani w to co mówią w tv ani w to co pisze w internecie.
Uważam za to że ludzie by nie spierdalali z Kijowa bez potrzeby. Trzeba liczyć na to że nas fizycznie ten konflikt nie dotknie, innego wyjścia nie mamy.
 
A to ?

Chyba jednak to legitne źródełko, chuj wie. Ja nikogo nie przekonuje, nie znam autentyczności tych nagrań i nie mam pojęcia kiedy zostały wykonane.
 
Uważam za to że ludzie by nie spierdalali z Kijowa bez potrzeby.
A skąd wiemy, że spierdalają? Pytam serio. Bo ja widziałem tylko screeny z kamerek jak auta stoją w korku i tyle. A na kamerkach live z centrum Kijowa nie widać danego dymu, żadnego zamieszania. Nie mówię, że tak jest na 100%, tylko że ja akurat na takie rzeczy trafiłem.
 
A skąd wiemy, że spierdalają? Pytam serio. Bo ja widziałem tylko screeny z kamerek jak auta stoją w korku i tyle. A na kamerkach live z centrum Kijowa nie widać danego dymu, żadnego zamieszania. Nie mówię, że tak jest na 100%, tylko że ja akurat na takie rzeczy trafiłem.
No to skąd te ujęcia, przecież statystów nie zatrudnili na taką skalę, nie ma żadnego potwierdzenia, wydaje mi się że to nie jest wałek, że tam jest rozpierdol

Jak ktoś śmiga w internetach i potrafi analizować to myślę że może to wyczytać z map online, np z ruchem lotniczym, samochodowym itp itd. podobno całą Ukraina na lewą stronę zakorkowana.

Jakiś kierowca na pewno jest w stanie sprawdzić czy na Ukrainie naprawdę są korki i gdzie one są, wtedy będziemy mieli potwierdzenie, moim autem niestety są nogi więc ja tej misji nie wykonam ;)
 
A skąd wiemy, że spierdalają? Pytam serio. Bo ja widziałem tylko screeny z kamerek jak auta stoją w korku i tyle. A na kamerkach live z centrum Kijowa nie widać danego dymu, żadnego zamieszania. Nie mówię, że tak jest na 100%, tylko że ja akurat na takie rzeczy trafiłem.
po wybuchu pandemii i sztucznym nakręcaniu paniki w mediach, powinniśmy być bardziej wyczuleni na fejk newsy, ale chyba jednak nie jesteśmy :/
 
A skąd wiemy, że spierdalają? Pytam serio. Bo ja widziałem tylko screeny z kamerek jak auta stoją w korku i tyle. A na kamerkach live z centrum Kijowa nie widać danego dymu, żadnego zamieszania. Nie mówię, że tak jest na 100%, tylko że ja akurat na takie rzeczy trafiłem.
Bo jest bum na zatankowanie ile się da
 
No to skąd te ujęcia, przecież statystów nie zatrudnili na taką skalę, nie ma żadnego potwierdzenia, wydaje mi się że to nie jest wałek, że tam jest rozpierdol

Jak ktoś śmiga w internetach i potrafi analizować to myślę że może to wyczytać z map online, np z ruchem lotniczym, samochodowym itp itd. podobno całą Ukraina na lewą stronę zakorkowana.
Ale jakie ujęcia? Aut w korku w stolicy w godzinach porannych? :D czyli typowy dzień w dużym miescie. właśnie dlatego pytam jakie są inne fakty związane z tymi ewakuacjami bo ja tylko o tym czytam i widziałem screen z kamerki jak auta stoją w korku w centrum miasta :fjedzia:
 
, a my będziemy na to podatki płacić i żyć od pierwszego do pierwszego, oni za to będą siedzieć w mieszkaniach i kursować za zasiłek od sklepu do domu, wiadomo że nie wszyscy... Jednak w tych co zostaną to procent nierobów, pasożytów będzie w okolicy 65-80%

Ty komandos, z tego co pamiętam, to Ty też nie pracujesz? To jakie Ty podatki i na kogo płacisz?
 
Dzisiaj dziewczynaode mnie z pracy z Ukrainy dzwoniła do swoich rodziców, którzy zostali na Ukrainie i jak się dowiedziała rakietki latały.
Ojciec jej zbiera rodzinę i będą się chować do piwnicy.
 
Ale jakie ujęcia? Aut w korku w stolicy w godzinach porannych? :D czyli typowy dzień w dużym miescie. właśnie dlatego pytam jakie są inne fakty związane z tymi ewakuacjami bo ja tylko o tym czytam i widziałem screen z kamerki jak auta stoją w korku w centrum miasta :fjedzia:
No w sumie masz w tym swoją rację, ja nie jestem w stanie ci na to odpowiedzieć i wzywam jakiegoś speca od GPS który dużo autem jeździ i się na tym zna.
Sprawdź kurwa ktoś czy ta Ukraina naprawdę jest zakorkowana na zachód.

Flightradar już nie działa, co też jest dziwne. Jak patrzyłem na to 2-3 h temu to nad Ukrainą nie było żadnego ruchu lotniczego, wszystko dookoła
 
Trochę taki czarny humor
1645712386058.png
 
Putin chyba liczy, że Ukraina szybko wywiesi białą flagę, ale może się nie udać. Sankcje gospodarcze UE można wyrzucić do kosza. Znowu politycy będą wygłaszać oświadczenia, a żadnych konkretów nie będzie. Europa bez ruskiego gazu leży i kwiczy, a Putin jak widać uznał, że poradzi sobie z konsekwencjami tych sankcji. Osiem lat była wojna w Donbasie, którą "demokratyczna" Europa ignorowała, bo wolała robić biznes z Ruskimi.
 
Ty komandos, z tego co pamiętam, to Ty też nie pracujesz? To jakie Ty podatki i na kogo płacisz?
To że nie mam stażu pracy 10 lat, nie znaczy że nie zdarzyło mi się w życiu zapłacić podatku, i powiem ci szczerze że nawet nie wiem na co, bo poprosiłem babcie o wypełnienie tych papierków.
I w gwoli ścisłości dodam tylko że WTEDY nie pracowałem.
A ty rozumiem to z zadowoleniem przyjmiesz to, że nasz rząd rozda pieniądze Polaków dla Ukraińców? Nie no spoko ;)

Właśnie przez coś takiego jesteśmy setki lat jebani w dupę przez inne narody, chłop się przypierdolil do moich podatków, a nie do tego na co one miałyby iść, brawo.
 
Putin chyba liczy, że Ukraina szybko wywiesi białą flagę, ale może się nie udać. Sankcje gospodarcze UE można wyrzucić do kosza. Znowu politycy będą wygłaszać oświadczenia, a żadnych konkretów nie będzie. Europa bez ruskiego gazu leży i kwiczy, a Putin jak widać uznał, że poradzi sobie z konsekwencjami tych sankcji. Osiem lat była wojna w Donbasie, którą "demokratyczna" Europa ignorowała, bo wolała robić biznes z Ruskimi.
Rosja jest przygotowana na sankcje.
79A7E23F-6A06-4B69-942A-7AEDD836AEB8.jpeg
 
Back
Top