Konflikt Rosja-Ukraina

A skąd wiemy, że spierdalają? Pytam serio. Bo ja widziałem tylko screeny z kamerek jak auta stoją w korku i tyle. A na kamerkach live z centrum Kijowa nie widać danego dymu, żadnego zamieszania. Nie mówię, że tak jest na 100%, tylko że ja akurat na takie rzeczy trafiłem.
Google maps pokazuje korki ja wyjazdach z kilku miast. Wiem średnia technika wywiadowacza.
 
Flightradar już nie działa, co też jest dziwne. Jak patrzyłem na to 2-3 h temu to nad Ukrainą nie było żadnego ruchu lotniczego, wszystko dookoła
To akurat w ogóle nie jest dziwne bo przy takim obłożeniu gapiów strona najzwyczajniej w świecie padła. Raczej taka strona nie zabezpiecza się systemowo na nagły „najazd” kilkuset tysięcy, milionów (chuj wie ilu) użytkowników w bliskim odstępie czasowym. Wstrzymane loty nad Ukraina też jak najbardziej są wiarygodne. Tylko, że to dalej nie jest żaden dowód na przecinające Ukrainę bomby. Nikt normalny nie zaryzykowałby tam lotu przy takich informacjac, które są w mediach. Bez względu na to czy są prawdziwe czy nie.
 
A to ?

Chyba jednak to legitne źródełko, chuj wie. Ja nikogo nie przekonuje, nie znam autentyczności tych nagrań i nie mam pojęcia kiedy zostały wykonane.

Raczej fejk, do złudzenia przypomina filmiki, które wrzucali Azerowie jak punktowali dronami Ormian w Arcachu albo jak kolega jeden wyżej napisał może to też być z Syrii
 
To akurat w ogóle nie jest dziwne bo przy takim obłożeniu gapiów strona najzwyczajniej w świecie padła. Raczej taka strona nie zabezpiecza się systemowo na nagły „najazd” kilkuset tysięcy, milionów (chuj wie ilu) użytkowników w bliskim odstępie czasowym. Wstrzymane loty nad Ukraina też jak najbardziej są wiarygodne. Tylko, że to dalej nie jest żaden dowód na przecinające Ukrainę bomby. Nikt normalny nie zaryzykowałby tam lotu przy takich informacjac, które są w mediach. Bez względu na to czy są prawdziwe czy nie.
Była dziś informacja, że Ukraina zamknęła przestrzeń powietrzna
 
Przetłumaczysz?
559DF840-9B6F-4DA7-A459-529BDF612189.jpeg

Ze Stingerów ich ściagają
 
Bosak wyjaśnia lewicę w sejmie. Że się przypierdalali do naszych żołnierzy na granicy z Białorusią, że dołki kopali pod naszą armią a teraz są pierwsi do wygłaszania frazesów na mównicy.
Lewica w pigułce.

Ciekawe na co liczą idiotki pokroju szatanów itp. Że kto ich obroni w razie inwazji na nasz kraj, tęcza kurwa? :korwinlaugh:
Choć założę się że ci kretyni nawet nie biorą takiej ewentualności pod uwagę gdy plują na Polski mundur.

sugerujesz, że krytyka wojska, które 'chroniło granic państwa' przed agresywnymi muzułmanami (czyli sponiewieranymi przez wojnę rodzinami i matkami z dziećmi) i zachęcanie do aktywnego wsparcia Ukrainy najechanej przez Rosję to stojące w sprzeczności stanowiska?

nic dziwnego, że masz Bosego za autorytet XD
 
Rosja jest przygotowana na sankcje.
View attachment 33862

To jest akurat oczywiste. Putin przygotował się na wszelkie sankcje, szkoda, że UE i inni demokraci woleli jeździć w delegacje do Moskwy i uprawiać tę swoją dyplomację. Jeszcze może jakieś bzdury, że Rosji nie stać na zakręcenie kurka z gazem? Przecież po tym Europa leży w miesiąc, nawet Niemcy nie mają takich rezerw, żeby wziąć Putina na przeczekanie.
 
sugerujesz, że krytyka wojska, które 'chroniło granic państwa' przed agresywnymi muzułmanami (czyli sponiewieranymi przez wojnę rodzinami i matkami z dziećmi) i zachęcanie do aktywnego wsparcia Ukrainy najechanej przez Rosję to stojące w sprzeczności stanowiska?

nic dziwnego, że masz Bosego za autorytet XD
Sponiewierane to ty masz myślenie
 
To jest akurat oczywiste. Putin przygotował się na wszelkie sankcje, szkoda, że UE i inni demokraci woleli jeździć w delegacje do Moskwy i uprawiać tę swoją dyplomację. Jeszcze może jakieś bzdury, że Rosji nie stać na zakręcenie kurka z gazem? Przecież po tym Europa leży w miesiąc, nawet Niemcy nie mają takich rezerw, żeby wziąć Putina na przeczekanie.
Merkelowa (przy współudziale tusków) dała mu 8 lat na przygotowanie militarne i ekonomiczne a nawet przyłożyla się do uzależnienia europy od ruskich
 
sugerujesz, że krytyka wojska, które 'chroniło granic państwa' przed agresywnymi muzułmanami (czyli sponiewieranymi przez wojnę rodzinami i matkami z dziećmi) i zachęcanie do aktywnego wsparcia Ukrainy najechanej przez Rosję to stojące w sprzeczności stanowiska?

nic dziwnego, że masz Bosego za autorytet XD
Taka sama demagogia jak postulaty nt niekontrolowanego wpuszczania Ukraińców. Amerykanie i reszta wiedzieli co robią, by nie powtórzył się drugi Afganistan, gdzie na 100 afgańskich żołnierzy minimum 30% było talibskimi kretami. Można mieć najlepsze uzbrojenie i nie wygrać żadnej wojny, gdy kolabranci podają szczegółowe pozycje lokalizacji uzbrojenia. Jeden chirurgiczny atak i po sprawie.
Ukraińcy dostali ostatnimi czasy mnóstwo pocisków przeciwlotniczych, lącznie z odpalanymi z ramienia, mimo tego kacapskie helikoptery latają jak na pokazach lotniczych.
Przygarniajmy nieograniczoną ilość, tylko oby się nie okazało, że w razie konfliktu staną po tamtej stronie. Wręcz idealny meteriał na sabotażystów stacjonujących po stronie wroga.
 
Merkelowa (przy współudziale tusków) dała mu 8 lat na przygotowanie militarne i ekonomiczne a nawet przyłożyla się do uzależnienia europy od ruskich

Oczywista sprawa, ale Niemcy robią swoje interesy od lat, a w UE nikt im nie podskoczy. Koło się zamyka. Teraz za późno na sztuczne oburzenie "demokratów".
 
Panowie, to co teraz napisze to całkowicie na poważnie.
Nie znam się kompletnie na wojsku, sile rażenia, wielkości wojsk, uzbrojeniu itd.
Jak to kurwa jest, że jeden gość może mieć taką moc, że wszyscy się go boją, zmienia sobie konstytucje, dojeżdża opozycje, robi co chce. Teraz najeżdża inne państwo, nikt z tym nic nie robi. Co on jest kurwa robocop ? co oni tam mają za broń, że wszyscy są osrani ?
 
Back
Top