Konflikt Rosja-Ukraina

No i fajnie. Nie mam za co ich lubić, a im więcej się ich władze rzucają tym więcej ludzi będzie ich jebać, bo widzą że to mentalność kacapa. Sami sobie winni.

Zawsze mogą wrócić w końcu w Kijowie dyskoteki czynne co nie?
:roberteyeblinking:


Czemu winni są Ci zaatakowani Ukraińcy, że usprawiedliwione jest ich atakowanie?


I przyznajesz, że zależy Ci na tym by Ukraińcy i Polacy nie mogli żyć w zgodzie, skoro popierasz sztuczne zaognianie konfliktów? W tym atakowanie bezbronnych i niewinnych ludzi w tym celu?
Wiesz, że tym samym usprawiedliwiają Ukraińców którzy atakują Polaków?
 
A co ja tam byłem I wiedziałem całe zdarzenie?

Ludzie mają swoje problemy, koło chuja im latają szoszony panoszące się jak u siebie. Ukraińcy to nie pepek świata.


Ale nikt nie twierdzi nic takiego. Jak widać - komentujesz sam ten temat co nie znaczy iż uważasz, że uważasz iż da pępkiem świata.

To ja już ci mówię: właściciel sklepu i jego syn zwrócił uwagę pijanej patusiarni by się ogarnęli. Ci ich zaatakowali cegłówką.

Powinni poprosić innych Polaków by tamtym zwrócili uwagę, bo jako Ukraińcy, robiąc to, panoszą się jak u siebie?
A jak Ukrainiec broniłby gwałconej kobiety, przed Polakiem, to też byłoby to "panoszenie się jak u siebie"?

Co to znaczy w ogóle "panoszenie się jak u siebie"? W sensie Ukraińcy nie powinni wychodzić z domów poza pójściem do pracy?
 
Ostatnio wiezli kombajn
@Halibut 2.0 jak myslisz ?
pewnie biedakom dali zeby w polu mieli czym robic??

A co, Ty uważasz, że ja uważam iż na Ukrainę wwozi się tylko pomoc humanitarna?
To równe głupie myślenie jak tych ameb które twierdzą, że tam nie ma wojny ani nie czuć skutków wojny bo ludzie nie są w całym kraju bombardowani bombami, nie żyją w piwnicach i chodzą po kawiarniach.
 
A co, Ty uważasz, że ja uważam iż na Ukrainę wwozi się tylko pomoc humanitarna?
To równe głupie myślenie jak tych ameb które twierdzą, że tam nie ma wojny ani nie czuć skutków wojny bo ludzie nie są w całym kraju bombardowani bombami, nie żyją w piwnicach i chodzą po kawiarniach.
Nic takiego nie bylo
 
Czemu smutny jest ten konflikt?
Z wieku powodów. Cierpią ludzie. Finansowo, bo padają ich biznesy.
Fizycznie - stercząc na granicy. Nawet umierając. Plus podbijana nienawiść. Dużo rzeczy jest tu smutnych.
Jest tam taki jeden pan, który kiedyś balował u kacapów na salonach, który mógłby to szybko skończyć, a dziwnym trafem nawet nie próbuje.

Ale wtedy żonka by nie miała ciuszków z juesej, a koledzy nowych pałacyków.
:roberteyeblinking:
 
Czemu smutny jest ten konflikt?
Z wieku powodów. Cierpią ludzie. Finansowo, bo padają ich biznesy.
Fizycznie - stercząc na granicy. Nawet umierając. Plus podbijana nienawiść. Dużo rzeczy jest tu smutnych.
Jacy ludzie?
Kto umarł? i gdzie?
kto podbija nienawisc?
 
a gdzie umarli?

To znalazłem po wpisaniu w google. Myślałem, że jesteś na bieżąco

 
To znalazłem po wpisaniu w google. Myślałem, że jesteś na bieżąco

Jednego mniej:devil smile:





































IMG-20231123-WA0045.jpg
 
Bomba jak spadła też była ruska.

Im dłużej to trwa i jak patrzysz na zachowanie szoszońskich władz w kierunku krajów które im pomagają, a o skargach na nasze imperium nie wspomnę tym bardziej się zastanawiam, że jednak musieli jakoś tego niedźwiedzia wkurwiać.
:roberteyeblinking:
Mówie serio
Mam prawie 99% pewnosci ze lepiej by bylo nawet dla ukrów jakby ruskie w 3 dni weszli do kijowa i zrobili zmiane władzy







robcie screny
 
Biznes mojego znajomego padł, gdy ukraińcy swego czasu tygodniami blokowali transporty pociągów z chin. Wtedy też przez dłuższy czas nikt z władzy i mediów się tym nie przejmował. Gdyby nie obecna determinacja polskich przewoźników i rolników, to teraz byłoby to samo.

Na nieszczęście dla naszych polityków i medialnego mainstreamu problem nabrzmiał tak bardzo, że zrobiła się z tego wielka międzynarodowa afera.
 
Back
Top