Konflikt Rosja-Ukraina

Kto i na podstawie czego nadał Ci uprawnienia do usprawiedliwiania Ukraińców z jakiegokolwiek powodu?
Masz na to jakąś prawdziwą odpowiedź? :zakręcony:


No właśnie napisałem, że to za mało by ją usprawiedliwić.

A oceniać Ukraińców mogę i nie mogę tak samo jak Ty.
 
Last edited:
Powiedziała to, co naprawdę myśli większość Ukraińców o Polakach. Duża część tylko dlatego siedzi cicho, bo zdana na łaskę Polaków. Wielu tutaj pisze o agresji Kacapów na Polskę, a czy przy okazji pisania, zadają sobie pytanie, ile z setek tysięcy Ukrów w wieku poborowym przesiadujących w naszym kraju ma przekonania prorosyjskie? Jaka pewność, że uciekli ze strachu, a nie przed musem strzelania do mentalnych braci? Wystarczy spojrzeć na ich uśmiechnięte gęby podczas weekendowych baletów. Tak przeżywają ludobójstwo, które właśnie się odbywa na ich rodakach? Jeśli faktycznie doszłoby do wojny, możemy mieć w Polsce gigantyczną armię dywersantów.
 
Western-Government-map-eu-sanctions-1024x488.jpg

Kurwa, właśnie czytałem mocną analizę obecnej sytuacji - no i winni są nasi rządzący za bycie pachołkami globalistów... Bo to globaliści próbują z nas zrobić bydło, zamiast z czarnych - co jest w chuj łatwiejsze, bo głupszy.

Dlatego wszyscy się budzą, bo ręka w nocniku daje się we znaki, a jednak nie są aż tak głupi... Ciężka sprawa.

Wynika z tego, że należy odpalić środowiska prawicowe i uwolnić Trumpa, licząc że pociągnie za sobą wkurwione pół Ameryki, Europę i Australię.
 
Było?:

Jest błąd w tłumaczeniu, nie auta a statki powietrzne/drony.

Mam taką myśl. Do wojny uważałem, że Ukraińcy to nie naród a tylko ludność zamieszkująca określane terytorium. Wynikało to z moich osobistych doświadczeń będąc przed laty "tam" jak i rozmów z Ukraińcami oraz Polkami mądrzejszymi ode mnie "tutaj".
Początkowy przebieg wojny (odparcie ataku na lotnisko w Hostomolu, heroiczna obrona kraju itp. spowodowało, że zacząłem to odbierać jako moment powstania "prawdziwego narodu Ukraińskiego" i wykreowanie prawdziwych bohaterów.
Jednak niesamowita korupcja (pomoc dla walczących i obywateli jest szabrowana już na granicy! To co się dzieje z miliardami USD i sprzętem wojskowym? Ostatnio byla na Ukrainie afera, że ukraińcy jakiś osprzęt do myśliwców szabrowali do krajów azjatyckich skąd najpewniej trafiały do Rosji) , "antysprzymierzeńcowe" działanie ich rządzących (afera że zbożem) jak i ludności (blokada polskich tirów), powszechna dezercja/zdrada młodych byczków siedzących w Polsce czy Europie powoduje, info takich jak w linku powyżej o Wielkich Biznesach kładących lachę na państwie powoduje, że Ukraina moim zdaniem nie wygra. Że do tej pory nie przegrała, to dlatego, że większa skala korupcji, skurwysyństwa i interesów jest jeszcze większa u Moskali.

Podtrzymuję moją tezę, że to ani nasz sprzymierzeniec ani tym bardziej przyjaciel. Lepiej, że dwoje wrogich nam sąsiadów wykrwawia się w donbasie niż nad Wisłą i trzeba robić tak, żeby linia frontu przesuwała się na wschód niż na zachód. Im sąsiedzi są słabsi, tym my silniejsi. A Wielki Biznes i tak ma to wszystko w dupie, bo zarobi swoje.
 
Już nie mogę edytować:
Kilka pułków by się sformowało, tylko mam nadzieję że nie SS Galizien



I co w tym złego?
Nikt nie powinien być szkalowany za to, że wybrał życia i troske o rodzinę a nie śmierc.

I co w tym niezwykłego?
To normalne, że nie 100% mężczyzn chce walczyć. Lub może. Zapewniam Cię, nasz naród nie różni się pod tym względem od Ukraińców. Nie ma się czym podniecać. To nie jest duża liczba. Raczej w normie lub powyżej normy(w sensie że mniej unika powołania niż byłoby to w innych narodach)
 
View attachment 84679
Kurwa, właśnie czytałem mocną analizę obecnej sytuacji - no i winni są nasi rządzący za bycie pachołkami globalistów... Bo to globaliści próbują z nas zrobić bydło, zamiast z czarnych - co jest w chuj łatwiejsze, bo głupszy.

Dlatego wszyscy się budzą, bo ręka w nocniku daje się we znaki, a jednak nie są aż tak głupi... Ciężka sprawa.

Wynika z tego, że należy odpalić środowiska prawicowe i uwolnić Trumpa, licząc że pociągnie za sobą wkurwione pół Ameryki, Europę i Australię.
Prawda jest taka, że stary kontynent, uSA itd stracili JAJA. Zamiast przez Europejczyków i ich potomków (USA) Afryka i jej potencjał surowcowy jest drenowany przez Rosję i Chiny. musimy na powrót kolonizować bo jak nie my to inni będą.... Taka prawda... :cmgkeepgoing:
 
Europejczycy mają swój świat związany z LGBT i multi-kulti. Resztę mieli w dupie przez własną wygodę. Chiny niech robią za murzyna związanego z tanią siłą roboczą, Kacapy za murzyna odpowiadającego za tyraczkę przy wydobyciu paliw kopalnianych oraz metali rzadkich, USA za murzyna od obronności. Tak to sobie wymyślili. Na cudzej dupie do raju. Problem w tym, że murzyni poszli po rozum do głowy, a Europa została z ręką w nocniku. Teraz trzeba się jawnie kajać przed Chinczykami, po cichu, podstołowo przed Putinem i odmawiać zdrowaśki, by Trump nie doszedł do władzy, bo pokaże środkowy palec w kwestii obronności, rzucając na koniec powiedzeniem: umiesz liczyć, licz na siebie.
 
Europejczycy mają swój świat związany z LGBT i multi-kulti. Resztę mieli w dupie przez własną wygodę. Chiny niech robią za murzyna związanego z tanią siłą roboczą, Kacapy za murzyna odpowiadającego za tyraczkę przy wydobyciu paliw kopalnianych oraz metali rzadkich, USA za murzyna od obronności. Tak to sobie wymyślili. Na cudzej dupie do raju. Problem w tym, że murzyni poszli po rozum do głowy, a Europa została z ręką w nocniku. Teraz trzeba się jawnie kajać przed Chinczykami, po cichu, podstołowo przed Putinem i odmawiać zdrowaśki, by Trump nie doszedł do władzy, bo pokaże środkowy palec w kwestii obronności, rzucając na koniec powiedzeniem: umiesz liczyć, licz na siebie.
Jeszcze zaponiałeś o Zrównoważonym rozwoju jako nowej religii de facto zjadającej własne dzieci^^
 
Typowe uciekające szczury.Samym ukraincom na upadlinie nie zależy,a poliniacy jak zwykle wyrywni ponad normę.

A co tam było?
Elon niestety usunął.


Czyli żadnym obywatelom nigdy na swoim kraju nie zależało, bo w każdym zawsze, w każdej wojnie jakiś procent ludzi unikał uczestnictwa w walkach?
Czyli przyznajesz, że Polacy czy Anglicy są jak Ukraińcy?


A Ty byś zgłosił się do walki gdyby Putin nas zaatakował za pomoc Ukrainie, czy byś to olał, jak Twoi koledzy ukrofoby, bo nie będą ginąć za PIS i Amerykę?
 
Last edited:
Wychodzi, że tak czy siak będziemy musieli im pomagać nawet jak będą po nas jechać na arenie międzynarodowej i roszczyć sobie do wszystkiego prawa i destabilizować nasze rynki przez nieuczciwą konkurencję(omijającą europejskie regulacje a co z a tym idzie koszty świadczenia usług itd.)

 
Miałeś jakieś wątpliwości? :beczka:
Tzn? No wiesz chodzi o to, że ta relacja jest na zasadzie Dej, dej dej... i nic w zamian... i nie mówie tutaj o tym, że oni by nam mieli dac zboże czy kurwa nie wiem kasztany w zamian za naszą pomoc TYLKO KURWA jak jest sprawa ze zbożem to może by sie pokajali i chcieli dogadać a nie że im sie należy to samo z przewoźnikami i kwestią Wołynia....

Jak na mój gust to trzeba niestety im przyciąc kroplówkę.... bo to jest jakaś farsa....
 
Tzn? No wiesz chodzi o to, że ta relacja jest na zasadzie Dej, dej dej... i nic w zamian... i nie mówie tutaj o tym, że oni by nam mieli dac zboże czy kurwa nie wiem kasztany w zamian za naszą pomoc TYLKO KURWA jak jest sprawa ze zbożem to może by sie pokajali i chcieli dogadać a nie że im sie należy to samo z przewoźnikami i kwestią Wołynia....

Jak na mój gust to trzeba niestety im przyciąc kroplówkę.... bo to jest jakaś farsa....
Ja Ciebie w pełni rozumiem i się zgadzam ale wiem, że to już za daleko zaszło i już jesteśmy z upaińcami razem urządzeniu w dupie.
Nic się nie zmieni choćby nie wiem co zrobili, powiedzieli. Żadnych złudzeń.
 
Czyli żadnym obywatelom nigdy na swoim kraju nie zależało, bo w każdym zawsze, w każdej wojnie jakiś procent ludzi unikał uczestnictwa w walkach?
Czyli przyznajesz, że Polacy czy Anglicy są jak Ukraińcy?


A Ty byś zgłosił się do walki gdyby Putin nas zaatakował za pomoc Ukrainie, czy byś to olał, jak Twoi koledzy ukrofoby, bo nie będą ginąć za PIS i Amerykę?
Nie daj się zesraj się
 
Ja Ciebie w pełni rozumiem i się zgadzam ale wiem, że to już za daleko zaszło i już jesteśmy z upaińcami razem urządzeniu w dupie.
Nic się nie zmieni choćby nie wiem co zrobili, powiedzieli. Żadnych złudzeń.

Spokojnie, UE nie będzie przez następne cztery lata drenować budżetu dla Ukrainy. Jak USA zakręci kurek to UE zaraz pójdzie za nimi, a Tusk ochoczo się podłączy. Już widzę teksty w Newsweeku i Wyborczej dlaczego trzeba kończyć z pomocą i dlaczego to będzie inne od retoryki anty-ukraińskiej Kaczyńskiego i Konfederacji. W polityce nie takie fikołki miały miejsce :lol:
 
Spokojnie, UE nie będzie przez następne cztery lata drenować budżetu dla Ukrainy. Jak USA zakręci kurek to UE zaraz pójdzie za nimi, a Tusk ochoczo się podłączy. Już widzę teksty w Newsweeku i Wyborczej dlaczego trzeba kończyć z pomocą i dlaczego to będzie inne od retoryki anty-ukraińskiej Kaczyńskiego i Konfederacji. W polityce nie takie fikołki miały miejsce :lol:
Owszem, kurek się kiedyś zakręci (mimo, że tam już ledwo kapie :beczka: ) natomiast służalcza postawa naszych polityków pozostanie (była już na długo przed wojną)... i jak się okazało, ku mojemu ogromnemu zdziwieniu, zwykłych Polaków rodaków również :usunto:
 
Back
Top