Konflikt Rosja-Ukraina

Chyba kończy się koniunktura dla tej wojny? Mimo, że interesy pozostają niezmienne, to narracje mocno się zmieniają. Nasi oczywiście jak zwykle od sasa do lasa, od wiecznej przyjaźni i braterstwa, do "jak wolisz Niemca, to spierdalaj".
 

kamizela​

dopuszczalne w grach (i)

kamizela

spodnia część trzyczęściowego ubioru męskiego; kamizelka


KOMENTARZE

mirnal # 2018-07-10
Także nazwisko, np. Dawid Kamizela - dziennikarz „Dziennika Zbrojnego”; specjalista od uzbrojenia, obrony i ochrony żołnierzy na polu walki; do pana Kamizeli, z Kamizelą; p. Kamizelowie/Kamizele.

~gosc # 2018-07-10
Szacher Macher, ty naprawdę uparłeś się na umieszczanie w internetowym SJP panteonu nazwisk polskich i niepolskich?
Zacznij może zbierać etykietki od zapałek, płyty winylowe albo coś podobnego...
Takie kolekcje można przynajmniej sprzedać.
Czytam tę stronę jakiś rok i ciągle mnie dziwi ten ośli wręcz upór...
Tyle, że już chyba w pełni rozumiem najstarszą twoją ksywkę.
Wioskowy Głupek.
Trafiony - zatopiony.
Ty chłopie pod siedemdziesiątkę - emocji nie masz?
Srają ci (za przeproszeniem) ludzie na buty a ty mówisz, ależ błyszcz me lakiery...

:benny:
 
każdy kraj rozgrywa swoje gierki polityczne by na wojnie zarobic a my jak chłopy z 15 wieku jeszcze odpierdalamy pańszczyznę na tych co nas nienawidzą od setek lat , tylko wtedy oni znali miejsce i szli w pole pod butem np Kniazia Jaremy, spaliło się kilka wiosek , nabiło na pal paru i jakoś leciało

Tyle lat rozwoju i robimy za sługusów dla potomków tych co rąbali nasze dzieci siekierami , zblatowani z SS i co najlepsze nawet nie pierdolą się z tym by udawać że nie są z tego dumni

Jeszcze Kanadyjczycy im brawo biją , serio South Park dobrze pokazywał że Kanadyjczycy to podludzie
 
Wolski to zdecydowanie mój ulubieniec




Chlop uśmiercił już chyba wszystkich dowódców gwiezdnej floty. Najpierw makiety czolgów, a teraz wypchani dowódcy...
:muttley:
Lajki i zasiegi > research, rzetelne informacje


Bawi mnie ten jego infantylny styl wypowiedzi - jak podjarany trzynastolatek na gejmingowym foteliku przy nagrywaniu patostrima. Poważny gracz na arenie geopolitycznych rozkminaiczy.
:juanlaugh:
 
Nurtuje mnie jedno w czym ma doradzać mu Szewa?



giphy.webp
 
Back
Top