Konflikt Rosja-Ukraina

Czyli pocałuj mnie w dupę nolajfie, atencjuszu. Akurat mam ciekawsze rzeczy do robienia niż przekopywanie wątku, żeby cokolwiek udowadniać jakiemuś znudzonemu życiem przygłupowi, któremu narkotyki zrobiły w głowie kuku.


Wcale tego już nie robiłeś :)


Ja tutaj od miesięcy czytam że bronie Ukrów zawsze gdy robią coś złego i od miesięcy nikt nie umie znaleźć przykładów. No, chyba że uznały iż bronienie zła Ukraińców jest wtedy gdy miałem bekę z oburzenia za punkty w gównowizji
 
Dlatego trzeba zmienić podejście i rozpychać się w UE żeby ją zmieniać od środka. Rządy liberalnej lewicy w Unii się skończą, w trudnych czasach ludzie się radykalizują. Myślisz, że tylko my widzimy co się dzieje w Niemczech czy Beneluksie z uchodźcami, że wszyscy chcą zlikwidować spalinowe samochody? Układ sił się zmieni, tak jest zawsze.

Co Ty proponujesz? Bo na razie skupiasz się na recenzowaniu innych.
Kto się będzie rozpychał, kłamca ugodowiec Morawiecki czy niemiec Tusk? Jesteśmy w dupie. Taka jest niestety smutna rzeczywistość.
 
Kto się będzie rozpychał, kłamca ugodowiec Morawiecki czy niemiec Tusk? Jesteśmy w dupie. Taka jest niestety smutna rzeczywistość.
Coooo Ty pierdolisz - PROGRAM ORKA wjeżdża na pełnej piździe! Będziemy mieli teraz zzdolności skrytego przemieszczania się pod wodą Chuuuj że rakietami nas zasypią i nawet nie będziemy wiedzieć skąd. Zawsze można spierdolić na łódź podwodną^^ :fjedzia:

 
:najmancoty:
chyba za ciebie


Dzięki temu, że on walczy Twoja Majeczka musi się bardziej starać bo ma większą konkurencję.
Ale na powaznie- nie wiem czy to słuszny stereotyp. Ja np odrzucam każda Ukrainie na Tinderze, bo jednak mam w głowie, że statystycznie są biedniejsze, więc statystycznie jest więcej wyrahowanych typiar które chcą się tylko szybko ustabilizować(hue hue hue, dlatego żyje w lesie by takie typy przesiać przez filtr)
 
Towarzyszu Rybo sprawdziłem osoby poszukiwane za jazdę pod wpływem środków odurzających, 15% stanowią ukraińcy. Polacy też, stanowią 73% całości.
Chyba dosyć wysoki współczynnik względem liczby ludności mają zbawcy jewropy

Myslalem, że statystyka będzie większa, bo ogólnie wśród poszukiwanych przeważają chyba Ukraińcy nad Polakami, w liczbach bezwzględnych, więc to dopiero nadreprezentacja. Lecz chyba gigantyczna nadreprezentacja jest wśród Gruzinów.
 
Myslalem, że statystyka będzie większa, bo ogólnie wśród poszukiwanych przeważają chyba Ukraińcy nad Polakami. Lecz chyba gigantyczna nadreprezentacja jest wśród Gruzinów.
Polacy w większości poszukiwani od kilkunastu/kilkudziesięcu miesięcy, więc sporo osób z ukrainy wskakuje. Obecnie już nie udostępniają statystyk z podziałem na narodowości, tylko listy gończe zawierają takie informację
 
Polacy w większości poszukiwani od kilkunastu/kilkudziesięcu miesięcy, więc sporo osób z ukrainy wskakuje. Obecnie już nie udostępniają statystyk z podziałem na narodowości, tylko listy gończe zawierają takie informację


No ja właśnie oceniam przez przeglądanie list. Widać, że dużo planktonu i patologii przyjechało z pierwszym rzutem. Podobnie było gdy zachód otworzył się na nowych członków UE. Najwięcej patologii było w pierwszym rzucie, w tym poszukiwani w Polsce itd, a potem się to już uspokajało.
Tylko, że Polacy, gdy otworzono granicę, byli już na dużo wyższym poziomie niż Ukraińcy dziś. Tak jak pisałem, Ukraina to Polska lat 90, a nawet bardziej z racji tego patologicznego systemu oligarchii rosyjskiej(chociaż u nas nie było dużo bardziej różowo. Jak kurwa nawet teraz najbogatsi Polacy to często figuranci lub ludzie tajnych służb, jak Soloż)
 
ftifor55 jest właśnie po to żebyś takiego numeru UE nie wyciął. Wszystkie produkty z poza Unii będą obłożone cłem, uzależnionym od śladu węglowego (czy tam dwutlenkowego) jaki przy produkcji został wytworzony. Czyli jak będziesz chciał coś sprzedać na europejski rynek ze swojego raju to cię pozamiatają certyfikatami.
Czyli w raju podatkowym mogliby tworzyć na cały pozostały świat poza tym gównem komunistycznym, któremu fajnopolactwo przykladkuje. No chyba że VW już poza UE się nie kupi?
 
Odróżnia też patriotę od nazisty.


Patriota nie glosilby poglądów o tym, że takie a takie narody to nie ludzie a podludzie, jak naziści, i że najważniejszą wartością kraju jest czyste rasowo, etnicznie państwo. Zwłaszcza będąc narodowości kraju, który tylko przez kilka lat swojej historii był czysty etnicznie, i to dzięki ludobojstwom, przesiedleniem, komunistom...i nazistom.
 
Patriota nie glosilby poglądów o tym, że takie a takie narody to nie ludzie a podludzie, jak naziści, i że najważniejszą wartością kraju jest czyste rasowo, etnicznie państwo. Zwłaszcza będąc narodowości kraju, który tylko przez kilka lat swojej historii był czysty etnicznie, i to dzięki ludobojstwom, przesiedleniem, komunistom...i nazistom.
Nazista ganiałby każdą mniejszość narodową,a jak widzisz tu większość jest przeciwna tej konkretnej.
A dlaczego to już było wałkowane wielokrotnie i nie ma sensu do tego wracać.
 
Nazista ganiałby każdą mniejszość narodową,a jak widzisz tu większość jest przeciwna tej konkretnej.
A dlaczego to już było wałkowane wielokrotnie i nie ma sensu do tego wracać.


Nie no, Szplin uważa że powinniśmy być czyści narodowo, nie tylko od Ukraińców. Tzn potemm coś pieprzy coś o azjatach i pracujących Ukraińcach, ale biorąc pod uwagę że większość Ukraińców pracuje, to i tak grochem o ścianę.

Kilka razy pisał o Polsce dla Polaków i by tu nie było żadnej znaczącej mniejszości. I wiele razy używał retoryki nazistowskiej ze Ukraińcy czy Żydzi(z żydami nie jestem pewny, ale chyba też) to nie ludzie albo nie spełni ludzie. Sorry, ale jak ktoś wrzuca tekst że Ukraińcy to nie ludzie tylko śmieci i zbiór patologicznych cech różnych nacji, to jest mentalnie zwykłym naziolem. Czy banderiwcem, bo banderowcy mieli tę samą retorykę o Polakach. Dlatego ich zabijali. Bo jeżeli Ukraińcy, Polacy, Żydzi to nie ludzie a zwierzęta, to można ich zabijać jak zwierzęta, prawda
?
 
Nie no, Szplin uważa że powinniśmy być czyści narodowo, nie tylko od Ukraińców. Tzn potemm coś pieprzy coś o azjatach i pracujących Ukraińcach, ale biorąc pod uwagę że większość Ukraińców pracuje, to i tak grochem o ścianę.

Kilka razy pisał o Polsce dla Polaków i by tu nie było żadnej znaczącej mniejszości. I wiele razy używał retoryki nazistowskiej ze Ukraińcy czy Żydzi(z żydami nie jestem pewny, ale chyba też) to nie ludzie albo nie spełni ludzie. Sorry, ale jak ktoś wrzuca tekst że Ukraińcy to nie ludzie tylko śmieci i zbiór patologicznych cech różnych nacji, to jest mentalnie zwykłym naziolem. Czy banderiwcem, bo banderowcy mieli tę samą retorykę o Polakach. Dlatego ich zabijali. Bo jeżeli Ukraińcy, Polacy, Żydzi to nie ludzie a zwierzęta, to można ich zabijać jak zwierzęta, prawda
?
I jak zwykle przejaskrawiasz pod tezę.
Nawet mi się nie chce.
 
Back
Top