Konflikt Rosja-Ukraina

Dużo Ruskich w Gruzji.
Patrzę na ceny mieszkań w Batumi i nieźle wzrosły.
W Dubaju też pełno ich pełno.
Jest jakaś ucieczka kapitału z Rosji.
Z Ukrainy zresztą też: tak te mieszkania premium jeszcze kilka miesięcy temu schodziły, jak nigdy...
 
 


To normalne w krajach graniczących z Rosją, że dają najwięcej procentu PKB na te wojne, bo to ich interes. Pewnie kraje bałtyckie przekazały więcej już niż Polska.
Zresztą, Niemcy nie graniczą z Rosją a dają jeszcze więcej niż Polska, a nie sprzedają(tak, wiem że w stosunku do PKB dają mniej).
Ciekawe czy z Łotwy, Litwy, Niemiec, Estonii, Szwecji, USA też się świat śmieje że to a to oddają za darmo?

Skąd w ogóle dane, że w większości krajów tak uważają? Kto w tych krajach, i jakich tak uważa? Masy, politycy czy lokalni Sykulscy?
 
Wpisanie nazwiska nawet mi zajmuje mniej niż 10 sekund
Nawet komentarzach jest podany link do OLX "silnik zepsuty, ale pełne wyposażenie medyczne"


Jakiś pan jerzy w komentarzu na fb po wiadomością o tym ambulansie pisze, ale ja w to nie wierzę, że straż graniczna, skarbówki, Zusy i inne wszystko uszczelniły. Poza tym, po jego profilu na FB widać, że ukrofob, więc nie wierzcie w poniższe słowa!!!

"W Przemyślu brakuje kasy w bankomatach, bo wszystko Ukry wybrały. A jak jest kasa, to doczekać się nie można, bo podchodzi Ukrainka, która właśnie przyjechała przez Medykę, ma ze sobą kilkadziesiąt kart i wybiera pieniądze dla wszystkich uprawionych, po czym wraca z kasą na Ukrainę. Każdy uprawniony nie będzie przecież, co miesiąc przepychał się przez granicę. Wysyłają jednego."
 
Nawet komentarzach jest podany link do OLX "silnik zepsuty, ale pełne wyposażenie medyczne"


Jakiś pan jerzy w komentarzu na fb po wiadomością o tym ambulansie pisze, ale ja w to nie wierzę, że straż graniczna, skarbówki, Zusy i inne wszystko uszczelniły. Poza tym, po jego profilu na FB widać, że ukrofob, więc nie wierzcie w poniższe słowa!!!

"W Przemyślu brakuje kasy w bankomatach, bo wszystko Ukry wybrały. A jak jest kasa, to doczekać się nie można, bo podchodzi Ukrainka, która właśnie przyjechała przez Medykę, ma ze sobą kilkadziesiąt kart i wybiera pieniądze dla wszystkich uprawionych, po czym wraca z kasą na Ukrainę. Każdy uprawniony nie będzie przecież, co miesiąc przepychał się przez granicę. Wysyłają jednego."
Ja chyba nie potrafie w internety tak dobrze jak Ty. Mi ten link nie dziala. Pewnie juz ktos z cohones kupil.
 
FrRVmjdXsAUfJ0T.jpeg
 
"Antywojenni aktywiści" zatrzymani. Cohones popiera ABW czy aktywistów?

 
"Antywojenni aktywiści" zatrzymani. Cohones popiera ABW czy aktywistów?

Co Ty pierdolisz?
 
Back
Top