Konflikt Rosja-Ukraina

O ciota wstała. Slava slava.
:kis:

Czyli ten kto nie wierzy w teorie wymyślone, którym przeczą fakty to ciota, a ten kto daje się manipulować fejkami jak Ty czy Słaby to mądrzy ludzie? Ciekawa logika.
Nie mówiąc już o tym, że Ty od pakowania pewnie już kutasa nie masz(i dlatego musisz ładować więcej by przykryć kompleks chuja) więc kto tu jest ciota, bezchujcu
 
Czyli ten kto nie wierzy w teorie wymyślone, którym przeczą fakty to ciota, a ten kto daje się manipulować fejkami jak Ty czy Słaby to mądrzy ludzie? Ciekawa logika.
Nie mówiąc już o tym, że Ty od pakowania pewnie już kutasa nie masz(i dlatego musisz ładować więcej by przykryć kompleks chuja) więc kto tu jest ciota, bezchujcu
Już się popłakałeś, bo ktoś nie pieje z zachwytu nad upainą?
To jest tak uczciwy kraj, że ich propagandę też trzeba traktować wybiórczo. Tam samo jak tą naszą ruską. Sam sobie wymyśliłeś to że żydzi kupili 1/3 ziemi, tu było co najwyżej pisane o firmach, które zajmują się produkcją rolną i nie były to wyłącznie ukrainskie firmy ;)

Widzę z biologii Pan też słaby jak z ortografii. Nic nie ma pakowanie do wielkości sprzętu. Dziękuję za troskę, ale działa aż miło. Nie trafiony pocisk.
:redford:
 
Na Bemowie najczęściej mylą się u mnie hindusy. Zawsze kurwa u nich jakiejś części dania brakuje, a po zgłoszeniu mają to w dupie
ci też są kurwa jebnięci, jak byłem w londynie to te kurwy pół godziny zaparzali herbatę
No i jak tu nie mówić o roszczeniowym podejściu czarnych? Nawet czarny się na ukraińcu wyżywa. Koniec świata olaboga!
ale przynajmniej wysłali tą druga pizzę :fjedzia:
 
Na Bemowie najczęściej mylą się u mnie hindusy. Zawsze kurwa u nich jakiejś części dania brakuje, a po zgłoszeniu mają to w dupie
Hindusy i inni azjaci same dobre chlopaki maj friend. Zawsze pomocni i pracowici, szkoda ze inne mniejszosci w polsce nie chca byc jak te azjatyckie:childcry:
 
Hindusi śmierdzą curry i mają wyjebane na klientów.
Wole curry niz by jebali wóda i starymi skarpetami wymieszanymi z wędzona ryba jak to maja w zwyczaju chlopcy z UA :awesome: a o klientach to juz nie bede nawet wspominac, bo przecietny ukr nie moze sznurowek wiązać przeciętnemu wietnamcowi czy innemu azjacie ktory tu przyjechal i robi biznes.

Jakosc uslug to niebo a ziemia. To jest fakt z którym raczej nie ma co sie klocic, uslugi od azjatow sa nieporownywalnie lepsze jakosciowo niz to co dostajemy od czlowieka sowieckiego, zaczynajac od budowlanki na gastro konczac.


EDIT : Oczywiście znajdzie sie jakas Swietlana spod Lwowa czy iinnego przygranicza ktora rozumie ze na zachodzie panuja troche inne standardy i rzeczywiście dostosowuje sie do tego i umie sie odnaleźć w tym co robi, niestety to rzadkosc.
 
Wole curry niz by jebali wóda i starymi skarpetami wymieszanymi z wędzona ryba jak to maja w zwyczaju chlopcy z UA :awesome: a o klientach to juz nie bede nawet wspominac, bo przecietny ukr nie moze sznurowek wiązać przeciętnemu wietnamcowi czy innemu azjacie ktory tu przyjechal i robi biznes.

Jakosc uslug to niebo a ziemia. To jest fakt z którym raczej nie ma co sie klocic, uslugi od azjatow sa nieporownywalnie lepsze jakosciowo niz to co dostajemy od czlowieka sowieckiego, zaczynajac od budowlanki na gastro konczac.


EDIT : Oczywiście znajdzie sie jakas Swietlana spod Lwowa czy iinnego przygranicza ktora rozumie ze na zachodzie panuja troche inne standardy i rzeczywiście dostosowuje sie do tego i umie sie odnaleźć w tym co robi, niestety to rzadkosc.


Czy ja wiem. Większość ekspedientek, kelnerek ukraińskich normalnie, dobrze i miło mnie obsługiwało. I nie jebaly ani skarpetkami ani wódka.
 
Czy ja wiem. Większość ekspedientek, kelnerek ukraińskich normalnie, dobrze i miło mnie obsługiwało. I nie jebaly ani skarpetkami ani wódka.
To zupelnie jak u mnie z Hindusami, nikt nie jebal curry a goscie byli przyjazni i pomocni, zarowno w polsce jak i w innych krajach.

Natomiast mialem stycznosc z firmami prowadzonymi przez ukrow i często jakosc byla tam typowo ukrainska, czyli chujowo na odpierdol. Szczególnie w budowlance gdzie jest patologia taka ze kleknac mozna. :fjedzia:


Najlepiej mozna to porownac kiedy sa wlasne dzialalnosci a nie praca u polaka, gdzie standardy sa narzucone z gory.
 
Lubimy, bo się sprawdzają. Co do tego posta wyżej to jak na kogoś oświeconego łatwo CI idzie obrażanie półgłówków typu Braun, a jakoś nie zauważyłem żebyś cisnął po byłym prezydencie, który wisiał na pasku ruskich. Jak z resztą wielu w Europarlamencie, daleko nie szukać za naszą zachodnią granicą też!
Musisz doprecyzowac.
Niczym się ta wojna nie różni od tego co się dzieje w Syrii czy Palestynie
Wystarczy spojrzec na globus lub jezeli uwazasz, ze Ziemia jest plaska to na mape, i sprawdzic, gdzie lezy Polska, Rosja, Ukraina, Syria i Palestyna.
 
To zupelnie jak u mnie z Hindusami, nikt nie jebal curry a goscie byli przyjazni i pomocni, zarowno w polsce jak i w innych krajach.

Natomiast mialem stycznosc z firmami prowadzonymi przez ukrow i często jakosc byla tam typowo ukrainska, czyli chujowo na odpierdol. Szczególnie w budowlance gdzie jest patologia taka ze kleknac mozna. :fjedzia:


Najlepiej mozna to porownac kiedy sa wlasne dzialalnosci a nie praca u polaka, gdzie standardy sa narzucone z gory.
Ja mam różne doświadczenia, raz jest lepiej, raz gorzej, zależy od człowieka. Mam znajomego ze wschodniej Polski, który zatrudnia bialoruskich inżynierów i nie może się ich nachwalić.
 


taka tam ukrainizacja...

 
1674399324148.png
 
taka tam ukrainizacja...

Ciesz się że będziesz musiał pisać po rusku! :beczka:
 
Ja mam różne doświadczenia, raz jest lepiej, raz gorzej, zależy od człowieka. Mam znajomego ze wschodniej Polski, który zatrudnia bialoruskich inżynierów i nie może się ich nachwalić.
Sami białorusini ponoć uważają się za takich rosjan z dużym plusem -- w sensie, że czystsi, bardziej kulturalni, z większą ogładą od kacapów z kacapowa ;-)

No i prawdą jest, że z nimi Polacy nigdy nie mieli nawet ułamka problemów, które były z ruskimi i ukraińcami.
 
Back
Top