Konflikt Rosja-Ukraina

:facepalm: Przeczytaj raz jeszcze co w związku z tym napisałem.

Hm, a może to dlatego, że nie masz dostępu do info jak ten historyk? :zakręcony:

Widziałeś ten materiał, jeśli tak, co o nim sądzisz, @szplin @Miskatonic @ninja @tucznik @Siwy25_1 ? Inni?

Wojna to syf.
W państwach jednolitych etnicznie, kulturowo, ze wspólnymi wartościami łatwiej określić swój-wróg.
Nie wiem co mam myśleć, bo nie wiem kto to kręcił i z jakiej ilości materiału wykroił te sceny. To że azowcy to skurwiele nie jest zaskoczeniem i nie byłbym zaskoczony gdyby to była prawda, że walili do swoich.
 
Temu ukrainskiemu historykowi powinno sie odpowiedzieć prosto, jak sie skończy wszystko na ukrainie to wyłapiemy wszystkich ukrainców z polski i ich wyslemy do walk przymusowo :)

Automatycznie by się zakonczylo glupie pierdolenie strony ukrainskiej ktora od dluzszego czasu probuje nas wplatac w ten konflikt i wzbudzac nastroje paniki mniej lub bardziej wyszukanymi sposobami
 
Wojna to syf.
W państwach jednolitych etnicznie, kulturowo, ze wspólnymi wartościami łatwiej określić swój-wróg.
Nie wiem co mam myśleć, bo nie wiem kto to kręcił i z jakiej ilości materiału wykroił te sceny. To że azowcy to skurwiele nie jest zaskoczeniem i nie byłbym zaskoczony gdyby to była prawda, że walili do swoich.


Tylko, że takie jednolite etnicznie i narodowo państwa powstają zazwyczaj za sporą opłata krwi.
Patrz jaka Polska zapłaciła cenę by być jednolitą etnicznie i kulturowo.
Z częścią Ukrainy , np Mauriopolem też jest pojebane. Z tego co pamietam to tam większość deklarujących się jako Ukraińcy, w tym duża część Azowcow, jest Rosyjskojęzyczna.
W sumie to Ty, pisze to bez uszczypliwości, jako ktoś kto preferuje relatywnie jednolite narodowo państwo, powinieneś rozumieć, że w tak pojebanych realiach jak na Ukrainie są wyjatko silne grupy ultra nacjonalistyczne postulujące czyste narodowo państwo.
Ja nie jestem lewakiem, ale dla mnie właśnie to pragnienie jest złem samym w sobie bo właśnie ono prowadzi do holokaustów, Wolyniow, Rzeź Ormian, wojen Bałkańskich itd
 
Co to jest "oddawanie wszystkiego za darmo"? Ukraińcy mają wszystko za darmo?
Gdy ostatnio byłem na mieście to płacili w barze za piwo, w sklepach też płacą. Kto konkretnie oddaje "wszystko" ?

A z tym klaniamiem się w pas to nie jest tak, że bezrefleksyjnie robi to tylko propaganda medialna i oszołomy, tak jak bezrefleksyjny hejt na Ukraińców to też głównie propaganda i oszołomy?
I w całej ci nie chodzi o Ukraińców jako ogól tylko ten plankton skrajnej patologii, te Ukrainki co głośne są czasem w sklepie, a do tych normalnych matek nic nie masz.
Ukrobocie
musisz zdecydowanie poprosić swojego stwórcę programistę

(O cholera czyżby, a może się mylę? Czy ty nie powstałeś czasem ręką... ale chyba nie, to niemożliwe największego obrońcy ruchu "oni chcą się tylko odwiedzać w szpitalach" sławetnego @karate-theya, naszego mocarnego programisty, co ma już plan na emeryturkę - będzie sobie grzebiąc przy tym w nosie kodziki majstrował dla segmentu bankowego?)

o możliwie szybki upgrade procesora lub chociażby podkręcenie go o kilka Hz. W najgorszym wypadku montaż dodatkowego wiatraka, co by nie przegrzało za bardzo, ostatnio 39 na zegarze a to już blisko do awarii.

W innym wypadku musi załadować więcej danych do analizy i udostępnić protokół deep learning inaczej lipa z tego będzie.
Musi również usunąć protokół "pizda i płaczek" z systemu operacyjnego, bo żałośnie to wygląda. Stwórca na zadowolonego nie wygląda a wręcz przeciwnie.
laptop.gif


Proces obrony upainy i jej nieucywilizowanych mieszkańców stał się już prawie w pełni zautomatyzowany, ale co z tego skoro jego poziom na razie trąci myszką.
Stwórca programista czytając Twoje automatyczne wysrywy reaguje ogromnym zawodem, próbując na prędce coś podkręcić, coś podmienić

programmer-programming.gif
.

Także pamiętaj Ukrobocie, przerwa na weekend, nacisk na Stwórcę niech coś podkręci, a może nawet podepnie na lewo do serwera https://wyborcza.pl/0,0.html
nie uda się to na szybko. Musi Cię odciąć kablem od cohones i przeprowadzić głęboką analizę kodu źródłowego.


sorry próbuję się przebić przez te ściany tekstu, głupieję i się śmieję
 
Wojna to syf.
W państwach jednolitych etnicznie, kulturowo, ze wspólnymi wartościami łatwiej określić swój-wróg.
Nie wiem co mam myśleć, bo nie wiem kto to kręcił i z jakiej ilości materiału wykroił te sceny. To że azowcy to skurwiele nie jest zaskoczeniem i nie byłbym zaskoczony gdyby to była prawda, że walili do swoich.
@klocuniek
w sumie to samo chciałem napisać więc nie będę powielał.
Osobiście nie ufam ani rosjanom ani ukraińcom, spodziewałbym się po jednych i po drugich takich brudnych zagrań mających na celu przedstawienie oponenta w jak najgorszym świetle.
 
Mamy wysłać Leopardy w masowej ilości. To przekracza moja akceptację.

@klocuniek
w sumie to samo chciałem napisać więc nie będę powielał.
Osobiście nie ufam ani rosjanom ani ukraińcom, spodziewałbym się po jednych i po drugich takich brudnych zagrań mających na celu przedstawienie oponenta w jak najgorszym świetle.


Serio nie chce używać argumentu "bo Polacy też" (chociaż to raczej "cały świat też" ) ale serio takie brudne zagrania to stały element każdej wojny od początku istnienia cywilizacji. Każdej ze stron.
 
Edit. Czemu fejk miałby to być?
Uchodzisz w pewnych kręgach za specjalistę od fejków w temacie tej wojny ;) Dlatego nie omieszkałem zaczepnie Ci o tym przypomnieć :) BTW - sprawa miała by inne znaczenie jeśli ktoś napisałby, że to było np. w 2015...
 
Uchodzisz w pewnych kręgach za specjalistę od fejków w temacie tej wojny ;) Dlatego nie omieszkałem zaczepnie Ci o tym przypomnieć :) BTW - sprawa miała by inne znaczenie jeśli ktoś napisałby, że to było np. w 2015...


Tylko, że ja albo wskazuje dowody, że coś jest fejkiem albo argumentację, że coś jest prawdopodobnym fejkiem i dlaczego tak uważam. . Tak jak tweet o tym 16 latku- nie wiadomo kto, do końca nie wiadomo co to za pismo, pieczątka ucięta, a i po co mieliby zaciągać 16 Latków jak mają na Ukrainie rzesze starszych(nie, nie siedzą wszyscy wieku od 18 lat w Polsce). Nawet w Rosję bym nie uwierzył, ale tu już prawdopodobniej że jakiegoś 16 letniego Buriata ściągają, ale nikt na piśmie nawet tam nie napisałby jego prawdziwego wieku tylko sfałszował
 
za gówniaka w ścieku pinć zoty znalazłem, więc... jak ściek to już tylko gówno?


Za dorosłego nie wypada wyciągać 5 zł z gówna :p

Przypomniała mi się scena z filmu "Ludzie Podziemia". Gangster wrzuca do spluwaczki w barze kilkadziesiąt dolarów i mówi pijakowi, że ten może sobie je zatrzymać jak wyjmie. Miał pijak resztki godności i nie wyjął.
za gówniaka w ścieku pinć zoty znalazłem, więc... jak ściek to już tylko gówno? A tak ogólnie to:



Ależ ten dulet był genialny w Tangu
 
a i po co mieliby zaciągać 16 Latków jak mają na Ukrainie rzesze starszych(nie, nie siedzą wszyscy wieku od 18 lat w Polsce). Nawet w Rosję bym nie uwierzył, ale tu już prawdopodobniej że jakiegoś 16 letniego Buriata ściągają, ale nikt na piśmie nawet tam nie napisałby jego prawdziwego wieku tylko sfałszował
To przykład, że Twoje rozkminy opierają się o jakieś dziwne wyobrażenia. Mobilizacja 16-latków na Ukrainie to nie fejk:

"Jednocześnie od tej pory poborowi mają obowiązek wpisania się do rejestru wojskowego od 16 roku życia (wcześniej od 17 roku życia). Rejestracja będzie prowadzona do ukończenia 27 roku życia.":
"Разом з тим відтепер призовники зобов'язані ставати на військовий облік із 16 років (раніше було з 17). Облік здійснюватиметься до 27 років."
Źródła:

 
A ruscy to niby święci i nie mieszali na Ukrainie?

Biedaków zmuszono do inwazji.

No i wiadomo przecież, że każdy ukrainiec mając do wyboru ruski mir, i zachód. Wybierze ruski mir.

Chyba, że Jankes mu karze, to wtedy na odwrót.
Zupełnie nie trafione.
Skoro ruscy majstrują od lat w Europie to trzeba być naiwnym, żeby myśleć że nic nie robili u swojego sąsiada. Tym bardziej że wschód ukr to praktycznie ruskie i to nie od 2014. Ba nawet Trump miał mocne powiązania z kacapami za co był jechany, ale nikomu nie przeszkadzały jakoś uklady Urszulki, Angeli, Schredera czy chociażby naszego byłego prezydenta ;)
Nagle się kurwa obudzili wszyscy.
Ukraina jest strefą zgniotu dla dwóch stref wpływu czy nam się to podoba czy nie.
 
Rola USA w Europie zgodnie z planem Rosji miała słabnąć, a tymczasem USA przymusza Niemców czyli najbardziej przyjazny obok Węgier kraj wobec Rosji do przekazania Marderow i Patriotow,, co miało być niby niemożliwe zdaniem Niemców. Węgrów nie trzeba do niczego przymuszać, bo to międzynarodowo plankton bez znaczenia.
 
To przykład, że Twoje rozkminy opierają się o jakieś dziwne wyobrażenia. Mobilizacja 16-latków na Ukrainie to nie fejk:

"Jednocześnie od tej pory poborowi mają obowiązek wpisania się do rejestru wojskowego od 16 roku życia (wcześniej od 17 roku życia). Rejestracja będzie prowadzona do ukończenia 27 roku życia.":
"Разом з тим відтепер призовники зобов'язані ставати на військовий облік із 16 років (раніше було з 17). Облік здійснюватиметься до 27 років."
Źródła:



Właśnie sprawdziłem, już do tej pory powoływali na listę 17latkow. Chyba niestety szykują się na długoletnią wojne
 
Back
Top