Konflikt Rosja-Ukraina

Oczywiście że każdy chce być liderem. Nie wiem jak kogokolwiek może to dziwić.
Jasne, ale równie dobrze Polska mogłaby się zwrócić do Niemiec z inicjatywą wspólnego rozwoju w przemyśle motoryzacyjnym. Takiego unikalnego międzypaństwowego joint venture -- z udziałem spółek prywatnych -- którego my będziemy oczywistymi liderami ze względu na poziom naszego know how w tej dziedzinie. Nie wiem czy nawet tak wybitny blagier jak pionkio zdobyłby się na taką publiczną opinię/deklarację, mówiąc to z pełną powaga.

Jednak jakichś granic absurdu i bezczelności nie wypada przekracza, bo robi się z siebie durnia. Tak jak zrobił z siebie arestowycz. Jeżeli zełeński ma doradców tak oderwanych od realiów i rzeczywistości to nic tylko pogratulować i życzyć świetlanej przyszłości.

A temat Wołynia i związanego z nim banderyzmu dyplomatycznie pominąłeś milczeniem ;-)
 
Last edited:
W końcu, po tylu miesiącach w końcu trafiłeś na jakiś Ukraińców którzy robią ten rozpierdol!
U mnie jest sporo Ukraińców, Hindusów, Azjatów i mniej Afroamerykanów.
Zgadnij która grupa z w/w robi ten MITYCZNY rozpierdol?
Zgadniesz która grupa co sobotę najebana lata po mieście i zaczepia ludzi?
Do której z w/w grup jest najwięcej wezwań policji?
Ps. Skąd wiesz że ktoś tym Ukraińcom "dał palec" ? Co to znaczy? Skąd wiesz że ktoś z Polaków im w czymś pomagał? Twoja mama zrobiła śledztwo?
Czarodziejka?
:iamdone:
 
U mnie jest sporo Ukraińców, Hindusów, Azjatów i mniej Afroamerykanów.
Zgadnij która grupa z w/w robi ten MITYCZNY rozpierdol?
Zgadniesz która grupa co sobotę najebana lata po mieście i zaczepia ludzi?
Do której z w/w grup jest najwięcej wezwań policji?

:iamdone:

No u mnie w mieście też jest ich pełno. Ale fakt, od 3 tygodni nie chodzę na miasto bo złamana noga. W wakacje zaczepiali mnie głównie Polacy, ale pewnie miałem pecha.
Widziaoem pełno pijanych Ukraińców wieczorami, ale mi się wydaje że jak widzisz Ukraińców wracajacych z imprezy to od razu widzisz "rozpierdol" a gdy idą Polacy to na to inaczej patrzysz. Może stąd wynika że jest mała część Polaków która serio widzi ten rozpierdol?
Kogo się nie zapytań z wawy- to go nie zauważa. A nie mówię tu o sympatykach Ukraińców.
Poza osobami które nie ukrywają że uważaja ich za smieci- ci wodza wszędzie że robią rozpierdol. Stąd przypuszczam że to kwestia uprzedzeń.
 
No u mnie w mieście też jest ich pełno. Ale fakt, od 3 tygodni nie chodzę na miasto bo złamana noga. W wakacje zaczepiali mnie głównie Polacy, ale pewnie miałem pecha.
Widziaoem pełno pijanych Ukraińców wieczorami, ale mi się wydaje że jak widzisz Ukraińców wracajacych z imprezy to od razu widzisz "rozpierdol" a gdy idą Polacy to na to inaczej patrzysz. Może stąd wynika że jest mała część Polaków która serio widzi ten rozpierdol?
Kogo się nie zapytań z wawy- to go nie zauważa. A nie mówię tu o sympatykach Ukraińców.
Poza osobami które nie ukrywają że uważaja ich za smieci- ci wodza wszędzie że robią rozpierdol. Stąd przypuszczam że to kwestia uprzedzeń.
Bierzesz dzbanie pod uwagę, że to nie Polska jest w stanie wojny tylko Ukraina, więc do kurwy nędzy przestań usprawiedliwiać najebanych roześmianych młodych byczków z Ukrainy w naszym kraju, gdy w tym samym czasie ich rówieśnicy gniją w okopach jak we wpisie trzy piętra wyżej. W takich okolicznościach, nie przeszedłby mi przez gardło gram alkoholu. Kurwa, stary, jesteś mentalnym gównem. Wstyd mieć takie dziecko. Nie żartuję.
 
Last edited:
Bierzesz dzbanie pod uwagę, że to nie Polska jest w stanie wojny tylko Ukraina, więc do kurwy nędzy przestań usprawiedliwiać najebanych roześmianych młodych byczków z Ukrainy w naszym kraju, gdy w tym samym czasie ich rówieśnicy gniją w okopach jak we wpisie trzy piętra wyżej. W takich okolicznościach, nie przeszedłby mi przez gardło gram alkoholu. Kurwa, stary, jesteś mentalnym gównem. Wstyd mieć takie dziecko. Nie żartuję.


Kolejny raz obrażasz mnie robiąc tyradę na temat wymyślonych rzeczy.

Zacytuję w którym miejscu bronie Ukraińców którzy robią coś złego, robią "rozpierdol"?

Wiem, wiem, nie znajdziesz tego bo znowu kłamiesz :) więc jakim Ty musisz być mentalnym zerem :)



Chodzi ci tylko o to, że nie mam nic do Ukraińców którzy mimo, że trwa wojna to pracują, żyją, utrzymują rodziny i czasem się napiją?

A czemu mam być na to oburzony?
Wytłumacz.
Rozumiem, że powinni rzucić tutaj wszyscy pracę, zostawić rodziny bez utrzymania, i jechać na Ukrainę siedzieć na bezrobociu?

Czy może mogą tu zostać, pracować, ale powinni całe dnie płakać, lamentować, oglądać tylko dramaty z dziećmi i żona, by nie dopuścić by któreś z nich się zaśmiało?
Oczywiście ani grama alkoholu bo tak. Bo wszystkie inne narody mimo wojny mają prawo do picia i normalnego życia mimo wojny, Polacy, Rosjanie, Niemcy(mówię o czasach gdy te narody były w stanie wojny) Amerykanie, Anglicy, Francuzi- tylko kurwa Ukraińcy nie mogą żyć normalnie, tylko przez 10 lat, czyli ile będzie trwała wojna, nie mają prawa by się napić, żyć, uśmiechać. A czemu? Nie odpowiesz na to pytanie bo jesteś intelektualnym dnem, co udowadniasz któryś raz od kilku dni.


Spróbuj to jakoś merytorycznie obronić. Się nie da. I żaden z Twoich kolegów którzy walą bezrefleksyjnie lajki, pogrążając się intelektualnie, też nie da rady.
Już kurwa dochodzimy do takiego poziomu? Nawet nie ukrywacie się, że jesteście zjebani jak Jakub Czarodziej i czujecie niewisc gdy widzicie uśmiechniętego Ukraińca? Jesteście zwykłymi zjebani i się do tego ładnie przyznajecie. Mam nadzieję, że nigdy nie będziesz miał dzieci, bo szkoda robić z kolejnego pokolenia Polaków śmieci.


Serio, gdyby była wieloletnią wojna, to chciałbyś żeby twoi bliscy nie mogli się nawet napić za swoje pieniądze, wyjść na miasto, do kina? Wymagakbys od nich czego?


A powiedz, pozwalasz Ukraińcom uprawiać seks ze swoimi żonami?

A Polakami też gardzisz, za to że w czasie wojny Polsko bolszewickiej pili i ruchali?
A gdy przechodził front w 44 to byli gnidami, bo jak śmieli normalnie żyć zamiast płakać w kościołach całą dobę?

Zastanów się zanim napiszesz kolejna głupotę.


Ps.

Jak tam. Sprawdziłeś już w google czy USA wygrało II WS? Bo dziś zasugerowałem ze zwycięzca nie ponosi żadnych strat by być zwycięzca a USA straciło setki tys ludzi.


Ps. 2 wiem że ty nie doczytasz bo jesteś za głupi by dłuższy tekst ogarnąc ale wiem, że reszta przeczyta, poza Tucznikiem.
 
Last edited:
Ależ mi ten zjeb ciśnienie podniósł z glupoty. No kurwa czysta kopia Czarodzieja. Ukrainiec ble bo na klęczkach po ulicy nie chodzi.

A jakie było oburzenie, że śmiałem porównać niektórych członków forum do Czarodzieja xd a tu masa ludzi ma taką samą mentalność a wielu jeszcze z mniejszą inteligencja.


A Wy, którzy popieracie tego zjeba: kiedy pozwolibyscie Ukraińcom się napić?

Po ilu latach wojny?

A na komedię do kina kiedy by mogli iść?


@zoom pamiętasz Andrzeja? On 70% swoich zarobków wysyła rodzicom którzy mają 0 dochodu od wybuchu wojny.
Sam z nim piłeś.
Jak myślisz, kiedy powinien móc się napić czy iść na koncert znowu?
Jak konflikt będzie trwał jak ostatni, z 8 lat, to będzie chociaż mógł narodziny dziecka opić, czy nie, powinien dziecku koronę cierniowa założyć?

Już widzę jak te dzbany w przypadku wojny u nas by zrezygnowali z alkoholu xd
Może pojedyncze jednostki, jak Słaby. Tylko niech ta kurwa mówi za siebie a nie ocenia innych że tak nie mają, lub nie widzą w tym nic strasznego.


A na Ukrainie mogą chodzić do knajp? Przecież to wspiera gospodarkę w trakcie kryzysu. Lokalne firmy. Powinno wszystko paść w trakcie wojny?
 
Last edited:
IMG-20221127-WA0006.jpg

:awesome:
 
Świetna i straszna nitka o zagrożeniach związanych z sytuacją w okopach. Pomyśleć że są zjeby które jeszcze dziś głoszą, że to żadna wojna, dziwna wojna, bo ktoś był w restauracji w Odessie. Ciśnienie mi skacze na takie trywializowanie cierpienia albo hasła typu "dobrze tak banderowcom, niech się wybija z ruskimi".

 
Last edited:
Dzwonił załeński z Kijowa, mówi że wojna się skończy jak lewy i spółka wyjdą na decydujący mecz w żółto niebieskich barwach, chodzą plotki że po tym Rosja już się nie podniesie i że rakiet zabraknie i wojna się skończy.
Slava!
 
Dzwonił załeński z Kijowa, mówi że wojna się skończy jak lewy i spółka wyjdą na decydujący mecz w żółto niebieskich barwach, chodzą plotki że po tym Rosja już się nie podniesie i że rakiet zabraknie i wojna się skończy.
Slava!
Ale to potwierdzone info? Pinokio i adrian dudu już zapierniczają przy maszynach do szycia? Rozumiem, że zamiast mazurka przed meczem będzie leciało: "baćko nasz bandera?" A może ta ukraińska piosenkarka wykona to na żywo?



Właściwie to nie można mieć pretensji do rządu. (nie)rząd jasno określa swoje priorytety. Od wyborców już niebawem będzie zależało czy je podziela, czy też nie...
 
Moge sie pochwalic ze chcialem nadrobic co tu sie dzieje ale postanowilem filtrowac, i po prostu czytalem po jednym zdaniu, jesli juz po pierwszym zdaniu stwierdzalem "o czym on pisze do chuja?" To nie czytalem dalej. Zajebista sprawa, nadrobilem caly temat w doslownie chwile :jjsmile:
 
Czyli nasi rodacy mogą ginąc i na nas może spadać coś od nich.

Te taśmy z Podkarpacia muszą być kurwa genialne.
Na początku nie wierzyłem, że one istnieją, bo myślałem, że coś by musiało wypłynąć w końcu. I nie wierzyłem, że są aż tak głupi.

Teraz wiem chociaż tyle, że są na tyle głupi, że to możliwe ;-)
 
Ruski maja nas na 2 miejscu, zaraz po Ukrainie. Do 20 lat wszyscy bedziemy gavarit pa ruski.





Przecież nawet tutaj na forum są ludzie którzy wierzą w te propagande- jeszcze niedawno się wykłócałem z ludźmi którzy prawili że Ukraina to nie naród, że to tak naprawdę Rosjanie, że ich język to rosyjski a ukraiński nie istnieje.plus oczywiście że Rosja atakując Ukrainę tak naprawdę się broni. Jota w jote kopia jednego z pierwszych przemówień Putina z lutego. Więc nie ma nic niezwykłego w tym co wklejasz skoro nawet Prawdziwi Polacy głoszą te najbardziej absurdalna kremlowską propagandę i to z agresją na ustach większa niż propagandysci rosyjscy.
 
Otóż to, a wcześniej wezmą się za Japonię. Sensacje w sam raz dla głupawego halibuta. Niedługo napadną na cały świat, bo Londynowi też grozili.



Ty jesteś chyba upośledzony. Zarzucasz mi coś przeciwnego niż napisałem kolejny, chyba już trzeci raz.

Tylko, że ja od dawna glosze iż od kilku miesięcy nie ma szans by Rosja miała w najbliższych latach zdolność nam zagrozić i od dawna wyśmiewam te ich pogróżki.


Czyli skoro ja jestem głupawy, a Ty masz w tym aspekcie te same poglądy co ja...to czy nie nazwałeś się właśnie głupawym, Czarodzieju? :)

Puchatku, nawet w poście nad twoim komentarzem wyśmiewam te ruska propagandę.

I napisałem, że masa ludzi z forum w nią wierzy za co ich krytykowałem.

Więc jakim cudem twierdzisz, że ja w nią uwierzę, skoro wierzą w nią moi krytycy....i wyraźnie pisze że w nią nie wierzę? Jak napisze "To jabłko jest czerwone" to ty będziesz miał halucynacje i zobaczysz tam iż jest napisane "To jabłko jest różowe"?
 
Last edited:
Back
Top