Konflikt Rosja-Ukraina

theoden-lotr.gif
Kromie !!
Nigdy się do Ciebie nie modliłem.
Nie potrafię.
Nikt, nawet ty nie będzie pamiętał czy byliśmy dobrzy czy źli.
Za co walczyliśmy i za co ginęliśmy.
Ale liczy się to, że dwóch stanęło przeciw wielu. To jest ważne.
Cenisz męstwo Kromie, więc spełnij moją prośbę: Daj mi zemstę!
Jeśli nie posłuchasz, to do diabła z tobą!
1668544371764.jpeg
 
Kromie !!
Nigdy się do Ciebie nie modliłem.
Nie potrafię.
Nikt, nawet ty nie będzie pamiętał czy byliśmy dobrzy czy źli.
Za co walczyliśmy i za co ginęliśmy.
Ale liczy się to, że dwóch stanęło przeciw wielu. To jest ważne.
Cenisz męstwo Kromie, więc spełnij moją prośbę: Daj mi zemstę!
Jeśli nie posłuchasz, to do diabła z tobą!
View attachment 49448
 
Ciekawe co tam powiedza o tym incydencie. Jeszcze wlasciwie nikt nic nie wie a wszystkie media juz wszedzie napierdalaja, ze ruska bomba.
 
I wlasnie takim ludziom jak ten z twittera powinno sie skakac po sam wiesz czym cytujac forumowego klasyka, @szpilin

Kolejny, jeszcze debilniejszy wpis.



On i Onet grają chyba na destabilizację u nas. Nie ma co się dziwić, w końcu szef niemiecki.
Nawet skutecznie im się udaje, forumowi eksperci zaczęli się nawet powoływać na Onet. Na Onecie już artykuły krytykujące polski rząd przy tym co się stało.
 
Ciekawe co tam powiedza o tym incydencie. Jeszcze wlasciwie nikt nic nie wie a wszystkie media juz wszedzie napierdalaja, ze ruska bomba.
Dzisiaj wolskiego słyszałem w Polsacie. Tonował nastroje, siedząc na słynnym gamingowym fotelu. Uważa, że to zapewne ruski zabłąkany pocisk, bo nikt by nie strzelał tam drogim sprzętem w traktor. A to był i tak jedynie poboczny argument. Nie wykluczał też, że mógł być również ukraiński, też zabłąkany, z obrony przeciwlotniczej. Trochę tym uspokoił prowadzącą, która widać, że miała ochotę poekscytować się tym o wiele bardziej.

Z tego co mówił Wolski, jak bardzo niecelne są ruskie rakiety, to w sumie aż dziw bierze, ze dopiero teraz coś walnęło na nasze terytorium. Niestety niewinne osoby zginęły, więc nie ma się z czego śmiać.

Co ciekawe, albo po prostu logiczne, pentagon na razie bardzo ostrożnie do tego podchodzi. „Nie możemy potwierdzić informacji o rosyjskich rakietach na terytorium Polski”. - powiedział we wtorek rzecznik Pentagonu gen. Patrick Ryder.
 



A te?




to jest niezłe :D



I tak i nie. Stwierdzenie, że to na pewno pociski rosyjskie jest idiotyczne, ale stwierdzenie, że za to odpowiadają Rosjanie jest logicznie prawdziwe nawet w sytuacji gdy okaże się, że to rakiety OPL ukraińskiego. Bo idąc tą retoryka można uznać, że winna jest też Polska, USA, Francja, Hiszpania itd bo wspierają ukraińska OPL. Gdyby nie Rosja i ich atak rakietowy to Ukraina nie miała by aktywowanego OPL. Więc i tak Rosja jest winna. To co się stało to wina rosyjskiego ataku rakietowego tak czy siak.
 
Andrzej mowi , ze nie wiedza kto wystrzelil rakiete .
Obszar przygraniczny gdzie jest duze napiecie od miesięcy, maja satelity radary itd i nie wiedza skad się wziela rakieta. :korwinlaugh:

Wiedzą, ale nie chcą nakręcać onuc typu Braun i internetowych armi Coolfonow i Czarodziejów.
 
Dokładnie, w obecnych czasach dokładnie da się określić kto, co i skąd, ale wyciek takiej informacji do opinii publicznej nie ma żadnej korzyści w obecnym momencie.
 
Back
Top