Konflikt Rosja-Ukraina

Zle interpretujesz.,Lubie sobie tutaj popisać,bo nie ma tu tej medialnej propagandy.Obie sprawy smierdzą mocno i jeszcze niejeden "kwiatek" wypłynie.
Do ekspertów nam wszystkim daleko.Tym dziennikarzynom też.

P.S: Tym komentarzem nie piłem do Ciebie
Ale ja rozumiem o co Ci chodzi. Fajnie czasem sobie dyskutujemy, tylko czasem ta dyskusja zamienia się niepotrzebnie w dojeżdżanie.
 
michaeljackson-gif.12069
 
Ale ja rozumiem o co Ci chodzi. Fajnie czasem sobie dyskutujemy, tylko czasem ta dyskusja zamienia się niepotrzebnie w dojeżdżanie.
Dojeżdżanie tutejsze to raczej takie normalne jak w męskich rozmowach. Choć dzisiejsze pokolenia to chyba jakieś ciapowate się robi i może tego "hejtu" nie dźwignąć.
Jedynie z tym gównem z kozojebną brodą trzeba jechać, bo to podludź jaki w świecie pozakomputerowym już dawno by miał po łbie poskakane.
 
Dojeżdżanie tutejsze to raczej takie normalne jak w męskich rozmowach. Choć dzisiejsze pokolenia to chyba jakieś ciapowate się robi i może tego "hejtu" nie dźwignąć.
Jedynie z tym gównem z kozojebną brodą trzeba jechać, bo to podludź jaki w świecie pozakomputerowym już dawno by miał po łbie poskakane.
Ale mordo o tym właśmie mówię. Nie raz z Tobą dyskutowałem, nie zgadzałeś się, ale nie jechałeś mnie. a Tu mi sie zdaję, że za grubo jedziesz,
 
Dojeżdżanie tutejsze to raczej takie normalne jak w męskich rozmowach. Choć dzisiejsze pokolenia to chyba jakieś ciapowate się robi i może tego "hejtu" nie dźwignąć.
Jedynie z tym gównem z kozojebną brodą trzeba jechać, bo to podludź jaki w świecie pozakomputerowym już dawno by miał po łbie poskakane.
jeszcze wiesz jak ciśniesz jego i tak uważasz, to ok, ale wiesz ciśniecie po jego lasce to mi się wydaję, żę troche hujowe zagranie,
 
:najmancoty:

Zwykły populista, który swój medialny kapitał buduje na oraniu skrajnych jeleni typu Najman, Jaś Kapela, Maja Staśko, Korwin itd. Jednostki przerysowane, w które można bić jak dzwon i nie wymaga to szczególnej inteligencji. A tacy jak ty bijo brawo, bo Stanoski wyjaśnił XD. Ciekawe, że z nikim na poziomie nie wchodzi w dyskusję. Nie mówiąc o tym, że nie raz hipokryta został zaorany aż miło.

A ty dorabiasz do tego całą ideologię. Ja pierdole.

Mógłbyś przedstawić jakieś założenia tej mojej ideologi?

Mentzen to też skrajny jeleń?
 
Bo nawet ukraińskie patusy nie chcą mieszkać dla niego :wink:

A więcej takiej polityki wobec ukrów, to i więcej polaczków połakomi się na Twój portfel. Lata 90 vibe
Co to znaczy że ukraińskie patusy nie chcą mieszkać dla telefonu Mojso?

Żeby kraść takie modele?

Coś mi logikę rozpierdala to wschodnie użycie słowa "dla" :jon:
 
Korwin to mem.
Obejrzyj hejtpark z Mentzenem tam było w kółko to samo wałkowane, a jak już się zbrzydło to wchodził na temat krula xD
Faktycznie zaorane.

Szczepi nie szczepi siano wzięli to co ma źle mówić. W końcu to złotówa co za hajs zrobi wszystko.
Wyniki mówią czarno na białym, ale żyj w swojej bańce :beczka:

A no i napisz 100 raz, że Korwin chuj nikt nie wie.

Ładnie skompromitował Konfederację w odcinku z Mentzenem. Mentzen prawie się pod koniec nie popłakał, bo się spodziewał że Stano nie będzie zadawał niewygodnych pytań. Głosując na Mentzena, głosujesz na Konfederację. Mentzen może nie wejść (co miało miejsce) a jego głosy pomogą wprowadzić do Sejmu Brauna i Korwina (co się stało). Mentzen jest ambasadorem Korwinizmu, oficjalnym następcą Korwina i prezesem partii KORWIN. To Mentzen przykładał rękę do ucinania członków partii za wypowiedzi antyputinowskie, które podważały stanowisko Korwina. Rzecznik partii za to wyleciał.
 
Co to znaczy że ukraińskie patusy nie chcą mieszkać dla telefonu Mojso?

Żeby kraść takie modele?

Coś mi logikę rozpierdala to wschodnie użycie słowa "dla" :jon:
Niestety nasi Polscy Patrioci nie chcieli mojego telefonu bo słaby był.
 
Ale mordo o tym właśmie mówię. Nie raz z Tobą dyskutowałem, nie zgadzałeś się, ale nie jechałeś mnie. a Tu mi sie zdaję, że za grubo jedziesz,
Tak jak Ciebie wkurwia Bastian i po nim mocno cisniesz,to te wciskanie ukrainskiej narracji przez dorsza działa tak na innych.
 
Ładnie skompromitował Konfederację w odcinku z Mentzenem. Mentzen prawie się pod koniec nie popłakał, bo się spodziewał że Stano nie będzie zadawał niewygodnych pytań. Głosując na Mentzena, głosujesz na Konfederację. Mentzen może nie wejść (co miało miejsce) a jego głosy pomogą wprowadzić do Sejmu Brauna i Korwina (co się stało). Mentzen jest ambasadorem Korwinizmu, oficjalnym następcą Korwina i prezesem partii KORWIN. To Mentzen przykładał rękę do ucinania członków partii za wypowiedzi antyputinowskie, które podważały stanowisko Korwina. Rzecznik partii za to wyleciał.
Ok. Od jutra jestem socjalistą i głosuję na Magdalenkę :roberteyeblinking:
 
Faktycznie, możesz mieć rację – może być tak, jak piszesz. Brzmi to wszystko bardzo logicznie Rzeczywiście w przeszłości USA prowadziło różne konflikty i były też kryzysy. Ale w końcu może przyjść moment, w którym ludzie stwierdzą, że enough is enough.

Obecnie mają najwyższą inflację od 1991 roku. Dla nas obecnie taka byłaby śmiesznie niska, ale jest ona i tak wyższa niż była podczas kryzysu w 2008. Cena paliwa też wysoka.

Napisałem o tyle o tej sytuacji wewnętrznej między innym dlatego, ponieważ przeglądam w miarę regularnie różne fora amerykańskie, czytam komentarze na fb na ich mediach i w ostatniej dekadzie nie widziałem tak wściekłych nastrojów ludzi odnośnie sytuacji gospodarczej kraju i ich, osobistego, ekonomicznego położenia. Wcześniej nie narzekali też tak chociażby właśnie na infrastrukturę. Może to tylko pieprzenie i głuchy krzyk, a może to jednak jakaś kropla, która drąży skałę. Zobaczymy.

Tym nie mniej, Twoja opcja, na ten moment, przyznaję, że wydaje się bardziej prawdopodobna.

Nie wiem jednak czy mogę się zgodzić czy u nas na pewno rządzi Kaczyński. Bo nie wiemy kto, może poza macierewiczem, ma na niego jakieś haki. Zero? Różni dziwni ludzie mają do niego dostęp, do jego zgrzybiałego ucha. A on sam wydaje się być człekiem coraz bardziej pogrążonym w szaleństwie, zamkniętym w swojej wieży w kości słoniowej. Ale to na zupełnie inny dyskusję i temat rzeka.
Ja bym bardziej liczył taki elektorat oburzonych, jak nagle Amerykanie nie będą mogli spłacać rat kredytu hipotecznego i kredyty studenckie (w ogóle USA uczy, że zbytni liberalizm gospodarczy jest niebezpieczny a Francja co się dzieje jak za dużo władzy dostaną związki zawodowe. Boże kredyty studenckie takie wysoki i jednocześnie masa wydatków na zbrojenia - to jest taki prezent dla korporacji) zaczyna przytłaczać. Nie ma jeszcze tak nagle masy wystawianych domów na sprzedaż w uSA, bezrobocie też nie jest takie duże:

At the end of the recession, in June 2009, it was 9.5 percent. In the months after the recession, the unemployment rate peaked at 10.0 percent (in October 2009).


In August 2022, the national unemployment rate was at 3.7 percent. Seasonal adjustment is a statistical method of removing the seasonal component of a time series that is used when analyzing non-seasonal trends.

Kiedyś myślałem, że z USA jest podobny problem jak z UK: czyli politycy nie zbytnio reprezentują społeczeństwo.
We Francji masz prezydenta wybieranego przez społeczeństwo, są też JOWy, ale musisz mieć poparcie plus 50% wyborców. Jeśli nie masz w pierwszej turze to walczysz w drugiej turze.
W UK przed Brexitem dochodziło do tego, że wyniki wyborów w wielu okręgach wyborczych wyglądały tak:
Partia Konserwatyna
25%
Partia Pracy:
20%
Liberalni Demokraci
18%
i partia Farage
15%

No tak niezbytnio jeśli partia zwycięska ma większość, dużo osób czuje się niewysłuchanych...
... więc jeśli demokracja to rządy większości to jakoś słaba ta demokracja brytyjska...
W Polsce Duda jest jaki jest, ale w drugiej turze wyborów każdy miał prawo zdecydować czy woli Trzaskowskiego czy Dudę, jeśli w pierwszej turze głosował na kogoś innego...

W USA za to masz oręgi wyborcze, gdzie Demokraci/Republikanie dostają po +86%. Jak w ustroju demokratycznym można mieć takie poparcie? Przecież to pachnie wynikami wyborczymi jak z Białorusi, albo kibolstwem politycznym, wyborcami o mentalności członków sekty...

Ja rozumiem, że na jakieś wiosce na Podlasiu Duda miał pewnie z 95%, a Maja Staśko mogłaby mieć rekordowy wynik jeśli przenieślibyśmy wszystkie szkoły wyższe za Warszawę. W takim miasteczku akademickim oj mogłaby Staśko dostać super wynik.

Ale to są wyjątki. Nancy Pelosi ma tak ogromne poparcie, że Republikanie nie wystawili w jej okręgu swojego kandydata:

1664531566533.png


a za to jeden z nowojorskich okręgów wyborczych
1664531589710.png

Nawet Rafał Trzaskowski w ultra antyPisowskiej Warszawie nie miał takiego poparcia...

Ja rozumiem, że tam są prawybory itp., że są tam frakcje, ale mimo wszystko: podejrzewam, że nawet po wprowadzeniu francuskiej ordynacji wyborczej to i tak

bo Amerykanie mają wyprane mózgi tą polityczną wojną. Teraz weszła era mediów społecznościowych, które totalnie demoralizują...



A Kaczyński to jest ciekawa postać: wyśmiewany, że drukuje internet, że jest ciotą bez konta. Teraz powstają książki o spółkach prezesa, Roberto Saviano mówił o tym jak spółka Srebrna miała jedną transakcję z firmą słupem włoskiej mafii -fani wyborczej mogą zwariować od zmiany narracji xD
To jak on stworzył tą sieć powiązań: łał. Co tu dużo opisywać: ładnie przedstawione jego związki z komunistami


EDIT:

Jednym obrazkiem wyjaśnienie mentalności amerykańskich wyborców
1664531945590.png
 
Ładnie skompromitował Konfederację w odcinku z Mentzenem. Mentzen prawie się pod koniec nie popłakał, bo się spodziewał że Stano nie będzie zadawał niewygodnych pytań. Głosując na Mentzena, głosujesz na Konfederację. Mentzen może nie wejść (co miało miejsce) a jego głosy pomogą wprowadzić do Sejmu Brauna i Korwina (co się stało). Mentzen jest ambasadorem Korwinizmu, oficjalnym następcą Korwina i prezesem partii KORWIN. To Mentzen przykładał rękę do ucinania członków partii za wypowiedzi antyputinowskie, które podważały stanowisko Korwina. Rzecznik partii za to wyleciał.
Były asystent JKM:


no Mentzen według mnie jest blisko takiego przekroczenia granicy takiego mocniejszego populizmu,
likwidacja państwowej inspekcji pracy ,,bo mamy rynek pracownika", albo teksty kołczingowe kiedy przebywanie z traderem i Midelem wejdzie za mocno :korwinlaugh:
1664532396469.png


Ośmieszył sie wtedy w Hejtparku tym mówieniem o obrazie uczuć religijnych, a później mówienie o kulturze anulowania...
Chociaż oczywiście tragedią polskiej polityki jest to, że jednym z najbardziej merytorycznych polskich polityków z opanowaną retoryką jest Mentzen, a najlepiej w Sejmie wypowiada się Braun (oczywiście nie chodzi mi o poglądy) :iamdone:


a tak w ogóle
 
Ja bym bardziej liczył taki elektorat oburzonych, jak nagle Amerykanie nie będą mogli spłacać rat kredytu hipotecznego i kredyty studenckie (w ogóle USA uczy, że zbytni liberalizm gospodarczy jest niebezpieczny a Francja co się dzieje jak za dużo władzy dostaną związki zawodowe. Boże kredyty studenckie takie wysoki i jednocześnie masa wydatków na zbrojenia - to jest taki prezent dla korporacji) zaczyna przytłaczać. Nie ma jeszcze tak nagle masy wystawianych domów na sprzedaż w uSA, bezrobocie też nie jest takie duże:

At the end of the recession, in June 2009, it was 9.5 percent. In the months after the recession, the unemployment rate peaked at 10.0 percent (in October 2009).


In August 2022, the national unemployment rate was at 3.7 percent. Seasonal adjustment is a statistical method of removing the seasonal component of a time series that is used when analyzing non-seasonal trends.

Kiedyś myślałem, że z USA jest podobny problem jak z UK: czyli politycy nie zbytnio reprezentują społeczeństwo.
We Francji masz prezydenta wybieranego przez społeczeństwo, są też JOWy, ale musisz mieć poparcie plus 50% wyborców. Jeśli nie masz w pierwszej turze to walczysz w drugiej turze.
W UK przed Brexitem dochodziło do tego, że wyniki wyborów w wielu okręgach wyborczych wyglądały tak:
Partia Konserwatyna
25%
Partia Pracy:
20%
Liberalni Demokraci
18%
i partia Farage
15%

No tak niezbytnio jeśli partia zwycięska ma większość, dużo osób czuje się niewysłuchanych...
... więc jeśli demokracja to rządy większości to jakoś słaba ta demokracja brytyjska...
W Polsce Duda jest jaki jest, ale w drugiej turze wyborów każdy miał prawo zdecydować czy woli Trzaskowskiego czy Dudę, jeśli w pierwszej turze głosował na kogoś innego...

W USA za to masz oręgi wyborcze, gdzie Demokraci/Republikanie dostają po +86%. Jak w ustroju demokratycznym można mieć takie poparcie? Przecież to pachnie wynikami wyborczymi jak z Białorusi, albo kibolstwem politycznym, wyborcami o mentalności członków sekty...

Ja rozumiem, że na jakieś wiosce na Podlasiu Duda miał pewnie z 95%, a Maja Staśko mogłaby mieć rekordowy wynik jeśli przenieślibyśmy wszystkie szkoły wyższe za Warszawę. W takim miasteczku akademickim oj mogłaby Staśko dostać super wynik.

Ale to są wyjątki. Nancy Pelosi ma tak ogromne poparcie, że Republikanie nie wystawili w jej okręgu swojego kandydata:

View attachment 46388

a za to jeden z nowojorskich okręgów wyborczych
View attachment 46389
Nawet Rafał Trzaskowski w ultra antyPisowskiej Warszawie nie miał takiego poparcia...

Ja rozumiem, że tam są prawybory itp., że są tam frakcje, ale mimo wszystko: podejrzewam, że nawet po wprowadzeniu francuskiej ordynacji wyborczej to i tak

bo Amerykanie mają wyprane mózgi tą polityczną wojną. Teraz weszła era mediów społecznościowych, które totalnie demoralizują...



A Kaczyński to jest ciekawa postać: wyśmiewany, że drukuje internet, że jest ciotą bez konta. Teraz powstają książki o spółkach prezesa, Roberto Saviano mówił o tym jak spółka Srebrna miała jedną transakcję z firmą słupem włoskiej mafii -fani wyborczej mogą zwariować od zmiany narracji xD
To jak on stworzył tą sieć powiązań: łał. Co tu dużo opisywać: ładnie przedstawione jego związki z komunistami


EDIT:

Jednym obrazkiem wyjaśnienie mentalności amerykańskich wyborców
View attachment 46390

Myślę że ten najtwardszy elektorat to raczej o nas... Choć w USA też nie jest różowo, wbrew mitowi amerykańskiego snu. Mam znajomego któremu ponad trzydzieści lat zajęło zrobienie sensownego hajsu, ale teraz hajs ma, a i emeryturę będzie miał solidną. Jednak co się nazapierdalał, to jego - a wszystko okupione zdrowiem i problemami rodzinnymi.

Nie wiem co lepsze, ale teraz mu w miarę dobrze, poza zdrowiem które trzeba w miarę możliwości podreperować. Myślę że polecę mu dietę dr Bastka, zaraz zrzuci 80 kg i po problemach :jarolaugh:
 
Mógłbyś przedstawić jakieś założenia tej mojej ideologi?

Mentzen to też skrajny jeleń?
Wymieniłem go w tej wyliczance. To po co się głupio pytasz?

Założenia są takie, że chłoniesz to całe pierdolenie podane jak news w wiadomościach czy faktach, a jak ci @Pat Bateman wrzuci jakiś ciekawy materiał to się nawet nie potrafisz odnieść i dupa cicho, bo Stanoski nie zdążył jeszcze opatrzyć tego komentarzem. I nie skomentuje z uwagi na to, co pisałem w poprzednim poście.

Nie wiem czy celowo rżniesz głupa, czy masz problemy z podstawami rozumienia tekstu. Patrząc na zamiłowanie do wysrywów Krzysia strzelam, że bez prowadzenia za rączkę zwyczajnie nie ogarniesz.
 
Wymieniłem go w tej wyliczance. To po co się głupio pytasz?

Założenia są takie, że chłoniesz to całe pierdolenie podane jak news w wiadomościach czy faktach, a jak ci @Pat Bateman wrzuci jakiś ciekawy materiał to się nawet nie potrafisz odnieść i dupa cicho, bo Stanoski nie zdążył jeszcze opatrzyć tego komentarzem. I nie skomentuje z uwagi na to, co pisałem w poprzednim poście.

Nie wiem czy celowo rżniesz głupa, czy masz problemy z podstawami rozumienia tekstu. Patrząc na zamiłowanie do wysrywów Krzysia strzelam, że bez prowadzenia za rączkę zwyczajnie nie ogarniesz.
Za dużo wymagasz :beczka:

 
Tak jak Ciebie wkurwia Bastian i po nim mocno cisniesz,to te wciskanie ukrainskiej narracji przez dorsza działa tak na innych.


Ale to wy mnie irytujecie wciskaniem absurdalnej antyukrainskiej narracji, Panowie Czarodzieje :) a ja was wkurwiam tym iż obnażam słabości tej narracji.
W tym temacie przeważa antyukraińska narracja, więc co jest bardziej wciskane, hmm?

Ja nie robię nic innego tylko wyśmiewam to co wyśmiano u Czarodzieja. Tępa propagandę tworząca nieistniejąca rzeczywistość.
 
Dojeżdżanie tutejsze to raczej takie normalne jak w męskich rozmowach. Choć dzisiejsze pokolenia to chyba jakieś ciapowate się robi i może tego "hejtu" nie dźwignąć.
Jedynie z tym gównem z kozojebną brodą trzeba jechać, bo to podludź jaki w świecie pozakomputerowym już dawno by miał po łbie poskakane.
Więc wytłumacz logicznie czemu nie mam poskakane w poza komputerowym świecie?
Bo nie trafiłem na taką szmatę jak Ty, uzależniona od fekalnych skojarzeń?
A jednak nikt mi nie skacze po głowie. Podejrzewam, że tacy jak Ty to same pizdy które ciągle o tym biciu piszą, ale w realu jak ktoś przedstawi moje poglądy to "dzień dobry i do widzenia". A biorąc pod uwagę, że takich jak Ty czy Czarodziej jest tysiące, i na pewno na nich czasem trafiam, a takie poglądy jakie mam ja przedstawiają miliony- i biorąc pod uwagę, że nikogo, Czarodzieje, nie bijecie(a ze statystyki wynika że co chwilę komuś po głowie musicie skakać) , takich jak ja, tak jak opisujecie, to znaczy, że jesteście takimi pizdami o jakich wyżej wspomniałem.
Myślisz że w pracy nie mam zjebow takich jak Czarodzieje? Jakoś mi nie skaczą po głowie. Wszyscy jesteście takimi pizdami?
A Ty, swoim bliskim już skakałeś po głowie? No przecież mi nie wnosisz, że we wszystkim mają takie same poglądy jak Ty.


A jeżeli serio to robicie, to stawia was to jeszcze niżej niż śmieci, niż ukraińska patologie, niż homo i Razem. Jeżeli piszecie o tym biciu a nie bijecie- jesteście pizdami. A jeżeli bijecie- jesteście elementem który należałoby utylizować, zamykać lub wyrzucić z kraju. A to, że jesteście dumni z tego, iż jesteście taka patologia - nic nie zmienia, poza tym, że zyskujecie tylko w oczach innej patologii. I to jeszcze, jak wykazał łatwo nawet prostak Stanowski, chcecie bić z powodu wymyślonych przez was nieistniejących rzeczywistości xd



I jeszcze to kwitowanie gdy jesteście dosłownie sprowadzani do roli śmieci(a właściwie sami publicznie się do tej roli sprowadzacie) tego jakimiś wysrywami w stylu "ty chuju, zesrales się, lizesz dupę, sperma, kutas, debil, podludz" to...kolejne wasze oranie gdyż sprowadzając to do takich fekalnych wysrywow, notorycznie, udowadniacie iż jesteście ściekiem który się w ścieku tylko potrafi tarzać.



Ps. Nie zauważyłeś, że nie zbierasz już tak dużej atencji jak kiedyś, za te ścieki w moją stronę?
Może czas odpuścić, atencjuszu?


Ps. 2. Mylisz hejt czy żartobliwe dojeżdżanie z byciem zjebem.
 
Last edited:
Dojeżdżanie tutejsze to raczej takie normalne jak w męskich rozmowach. Choć dzisiejsze pokolenia to chyba jakieś ciapowate się robi i może tego "hejtu" nie dźwignąć.
Jedynie z tym gównem z kozojebną brodą trzeba jechać, bo to podludź jaki w świecie pozakomputerowym już dawno by miał po łbie poskakane.


A, warto dodać czym jest twój kolejny ściek w moją stronę.

Nie, tak wygląda bycie debilem łaknącym głasków

Służę radą: potrzeba atencji


@marcinos czemu nie jedziesz koledze Szplinowi? Przecież jedziesz po atencyjnych kurwach które piszą o kimś bez oznaczania.
 
Ułom znowu wszedł w tryb produkowania wysrywów w ilościach hurtowych i jeszcze bredzi coś o obnażaniu czyjeś narracji. Niech ktoś zatrzyma tę karuzelę śmiechu.


No tak, bo wasza narracja nie została przez Stanowskiego obnażona xd
Boli, nie? :)

Dla mnie wysrywy to pisanie do obciąganiu, sraniu, debilach, męskich brodach. Dla ciebie to wzór dyskusji jak widać.
 
Przecież pisałeś dzbanie w pierwszej osobie.

BTW Nie, nie została. Nawet tego nie oglądałem.

Bo ja to co mówi stanowisku mówiłem już dawno temu.


Czyli uważasz, że nie została obnażona, mimo, że nie widziałes? Ciekawe.
To tak jak z tymi Ukraińcami pewnie.
 
Back
Top