Konflikt Rosja-Ukraina

Ta broń z ukrainy już w jakimś stopniu wypływa. Są doniesienia, że zachodnie gangi są obecnie uzbrojone pod kurek. Wcale się też nie zdziwię się jak w ciągu kilku lat polskie grupy przestępcze zostaną zastąpione przez te będące mieszaniną ukraińsko-ruską z domieszką innych postsowieckich nacji. Pomimo wojennych różnic nic tak nie łączy jak perspektywa dużej kasy.

https://euobserver.com/ukraine/155495

https://economictimes.indiatimes.co...or-europe-and-israel/articleshow/92947523.cms

https://www.theguardian.com/world/2...iminal-hands-says-interpol-chief-jurgen-stock

Chłopcy ze wschodu będą świetnie uzbrojeni przeszkoleni i będą mieli grube bojowe doświadczenie. Zresztą jeszcze przed 2014 mieli się czym pochwalić. Ukraińsko-rosyjska „odessa mafia”. jest od lat uważana w stanach za najprawdopodobniej najpotężniejszą organizację przestępczą w USA z tych, które wywodzą się państw postsowieckich. Nasi kibole dresiarze lub goodfellas/soprano wannabe będą mogli im czyścić buty. Ruska i ukraińska mafia od lat 90 bardzo blisko współpracuje i bardzo rzadko się ze sobą spiera. Łączą ich grube interesy. A dzięki obecnemu konfliktowi mają ponoć grube żniwa.

https://thepavlovictoday.com/organized-crime-an-overlooked-angle-on-the-current-conflict-in-ukraine/
Ta broń z ukrainy już w jakimś stopniu wypływa. Są doniesienia, że zachodnie gangi są obecnie uzbrojone pod kurek. Wcale się też nie zdziwię się jak w ciągu kilku lat polskie grupy przestępcze zostaną zastąpione przez te będące mieszaniną ukraińsko-ruską z domieszką innych postsowieckich nacji. Pomimo wojennych różnic nic tak nie łączy jak perspektywa dużej kasy.

https://euobserver.com/ukraine/155495

https://economictimes.indiatimes.co...or-europe-and-israel/articleshow/92947523.cms

https://www.theguardian.com/world/2...iminal-hands-says-interpol-chief-jurgen-stock

Chłopcy ze wschodu będą świetnie uzbrojeni przeszkoleni i będą mieli grube bojowe doświadczenie. Zresztą jeszcze przed 2014 mieli się czym pochwalić. Ukraińsko-rosyjska „odessa mafia”. jest od lat uważana w stanach za najprawdopodobniej najpotężniejszą organizację przestępczą w USA z tych, które wywodzą się państw postsowieckich. Nasi kibole dresiarze lub goodfellas/soprano wannabe będą mogli im czyścić buty. Ruska i ukraińska mafia od lat 90 bardzo blisko współpracuje i bardzo rzadko się ze sobą spiera. Łączą ich grube interesy. A dzięki obecnemu konfliktowi mają ponoć grube żniwa.

https://thepavlovictoday.com/organized-crime-an-overlooked-angle-on-the-current-conflict-in-ukraine/
to jest ciekawy temat rzeka o przestępczości w Polsce i w UE.
Polska w porównaniu do innych krajów to jest jakaś oaza spokoju. Mam wrażenie, że politycy wszystkich partii zawarli sojusz, aby mocniej zwalczać przestępczość kryminalną, ale przymykać oko na przestępczość finansową: ta działalność miliardera Leszka Cz. (męża dziennikarki TVN walczącej o praworządność -taka kurweska telewizja). Te firmy windykacyjne dzwoniące do ludzi: zapłać za mandat z PKP sprzed 20 lat plus chore odsetki, już nie mówiąc o openfinance, masie wyłudzonych kredytów...
Za to firmy ochroniarskie nie mają mega obrotów jak w np. w USA, a Boże ta rezydencja właściciela Szachtara Donieck to są płyty na chyba z 5 czy 6 metrów i ochrona przy wejściu.Zapewniam, że domy wielu polskich bogaczy wcale nie są mega chronione i nawet udałoby się zrobić zdjęcia ich domów bez przypału. W USA nie miałbym odwagi robić takich fotek...

Zresztą: ja naprawdę wierzę w tą historię
xxxxxxxxxxxxxxhttps://www.facebook.com/kanalsportowy2020/videos/299955371081935


Ten patoserial TVNu alfabet mafii sprawił, że niektórzy na serio uważali jakiś starych konfidentów SB za niemal tak silnych jak meksykańskie kartele narkotykowe. Policjant, który zwerbował Masę kpił z nich, że byli takimi profesjonalistami, że ich killerzy wylatywali w powietrze próbując innym podłożyć bombę pod samochodów, ale ich zacinająca się broń i to nie było rzadkie -tacy profesjonaliści xD

Mam raczej negatywną opinię o polskim wojsku, a to marnowanie pięniędzy na szkolenie poborowych, którzy naprawdę mało potrawią...
... ale przynajmniej tyle broni nie uciekło z magazynów i tak naprawdę dużo polskich przestępców nie ma karabinów w schowkach...
W Rosji za to i na Ukrainie to nagle osoby z wypranym mózgiem w wojsku nie dostawali kasy od wojska to poszli do mafii...

Ale czy Oddessa jest najsilniejsza?
Bardziej bym obstawiał Sołnecewo.


Siemon Mogliewicz był na liśćie TOP najbardziej ściganych przez FBI, grozi mu kilkaset lat więzienia USA i...
... jednocześnie jego firmy zajmowały się kontaktami w sprawie tranzytu rosyjskiego gazu do Polski. Nawet TVN robił o tym reportaż za czasów rządów PO...
Jestem w 100% pewien, że gdyby Putin chciał otruć sporo Warszawiaków to nagle w Warszawie pojawiłaby się masa brudnej kokainy po zadziwiająco niskich cenach...
Ale czy grupy zachodnie nagle są dużo lepiej wyposażone niż zwykle: na pewno mają więcej broni, ale to i tak inna skala
Spiegel o Holandii, że to państwo mafijne i pralnia brudnych pieniędzy i centrum handlu ludźmi nazwane państwem

1664445992693.png

Niemcy: to jest filmik jak szef jednego z arabskich klanów zostaje deportowany. Nie mogli się do niego doczepić to sprawdzili papiery i okazało się, że przebywa nielegalnie od kilkunasta lat pod fałszywym nazwiskiem :korwinlaugh:


A w Polsce jak to jeden ze słynniejszych adwokatów krakowskich kiboli przyznał w wywiadzie z Winnim: zasada jest jedna kto ostatni się rozjebie ten frajer.

No myślę, że akurat polska Policja akurat w zwalczaniu przestępczości zorganizowanej sobie dość dobrze radzi, gdyby jeszcze kodeks karny był z tak wysokimi karami jak w USA to moglibyśmy być jednym z najbezpieczniejszych krajów na świecie...
... jednocześnie z fanami Różala wierzącymi w kodeks bandytów i grypsowanie na wolności :waldeklaugh:

Zresztą o czym my mówimy: gdyby Stanowski nawrzucał na YT, któremuś z ruskich worów to już leżałby w piachu: tacy potężni ci polscy bandyci...
 
  • Wow
Reactions: jut
Nie będę temu pojebowi wyświetleń nabijał, ale pewnie ktoś pluje na ukrów i bardzo Cię to rusza?
myślę, że wszystko można krytykować: od domniemania niewinności, demokracji, praw obywatelskich czy kapitalizmu, bo wszystko na świecie ma wady i zalety. Nawet wygrana 200 mln $ w amerykańskiej loterii ma wiele wad.
Ale krytyka musi merytoryczna, a jeśli się opiera krytykę na zwykłych głupotach to trzeba ją wyśmiać -bez względu czy chodzi o Polaków w UK czy Ukraińców w Polsce.
 
Się śmiejecie, ale właśnie nawet wyborcza zauważyła proceder zbiorowego, zorganizowanego wyłudzania kasy przez braci ze wschodu w Polszy.


A liderowi niemieckiej CDU wypsnęło się o "turystyce socjalnej" uprawianej przez ukraińców. na szczęście potem przeprosił za to, co myśli ;-)


W koncu ktos zdetronizowal Polakow.

 
W koncu ktos zdetronizowal Polakow.

Czyli wychodziłoby, że w Niemczech są bardziej hojni niż w Skandynawii? Bo tam za darmo Polak może dostać co najwyżej szklankę wody i jak nie ma kasy w takiej Norwegii, a nie ma wypracowanego, to mogą mu co najwyżej zasponsorować bilet do Polski. Wprost zachęcają do spadówy również tych, którzy popracowali całkiem sporo, a wpadli w chwilowe bezrobocie.

W komentarzach Polaków, którzy siedzą w Reichu czytam często, że z tym darmowym socjalem dla Polaków to bzdura powtarzana przez tych, którzy nie zetknęli się z systemem. Ale z tym kłócić się nie zamierzam, bo z tym państwem i systemem doświadczeń żadnych nie mam.
 
Team Bąkiewicz czy Team Braun?
No właśnie. Odpowiedz nam :lol:
 
Team Bąkiewicz czy Team Braun?

W koncu jakis sygnal z konfederacji, ze to wciaz jest polska partia i interes Polski jest tez wazny.
 
Czyli wychodziłoby, że w Niemczech są bardziej hojni niż w Skandynawii? Bo tam za darmo Polak może dostać co najwyżej szklankę wody i jak nie ma kasy w takiej Norwegii, a nie ma wypracowanego, to mogą mu co najwyżej zasponsorować bilet do Polski. Wprost zachęcają do spadówy również tych, którzy popracowali całkiem sporo, a wpadli w chwilowe bezrobocie.

W komentarzach Polaków, którzy siedzą w Reichu czytam często, że z tym darmowym socjalem dla Polaków to bzdura powtarzana przez tych, którzy nie zetknęli się z systemem. Ale z tym kłócić się nie zamierzam, bo z tym państwem i systemem doświadczeń żadnych nie mam.
Nie jest kolorowo. Oboje z żoną mamy niemiecką umowe na czas nieokreślony a za każdym razem (mamy 2 córki) był problem z pieniędzmi na dzieciaki i z urlopem macierzynskim. Odnośnie urlopu jeden urząd chciał żeby zaczynał się w czasie połogu a drugi wystawiał że po jego zakończeniu. W końcu po wielu listach i telefonach udało się to załatwić. Nie chce się wierzyć że ludzie zajmujący się zawodowo tylko tym nie wiedzą jak to liczyć. Wnioski na kindergelda też wysyłamy jak do czarnej dziury, nie odpisują i nie odbierają telefonu a dziecko już ma zaraz 5 miesięcy. Ja za pierwszy miesiąc tacierzyńskiego dostałem kasę po 2 i pół miesiąca. Nie wiem czy tylko nas Polaków tak traktują. W mojej okolicy jest miasto Halle i ostarnio jednej z lepszych szkół podstawowych ucieto dużą część finansowania argumentując to tylko tym że tam się uczą głównie imigranci. Ciekawe że żadnego nagłośnienia że rasizm nie było
 
Nie jest kolorowo. Oboje z żoną mamy niemiecką umowe na czas nieokreślony a za każdym razem (mamy 2 córki) był problem z pieniędzmi na dzieciaki i z urlopem macierzynskim. Odnośnie urlopu jeden urząd chciał żeby zaczynał się w czasie połogu a drugi wystawiał że po jego zakończeniu. W końcu po wielu listach i telefonach udało się to załatwić. Nie chce się wierzyć że ludzie zajmujący się zawodowo tylko tym nie wiedzą jak to liczyć. Wnioski na kindergelda też wysyłamy jak do czarnej dziury, nie odpisują i nie odbierają telefonu a dziecko już ma zaraz 5 miesięcy. Ja za pierwszy miesiąc tacierzyńskiego dostałem kasę po 2 i pół miesiąca. Nie wiem czy tylko nas Polaków tak traktują. W mojej okolicy jest miasto Halle i ostarnio jednej z lepszych szkół podstawowych ucieto dużą część finansowania argumentując to tylko tym że tam się uczą głównie imigranci. Ciekawe że żadnego nagłośnienia że rasizm nie było
Dzięki za info z pierwszej ręki. Podejrzewałem, że tak pięknie nie jest, skoro w Skandynawii jest, jak jest. No i dobrze wiedzieć, bo teraz będę mógł patrzeć z większym politowaniem na komentarze w stylu: "Nie narzekajcie na nich, po Polacy w Niemczech to, to i tamto..."
 
Dzięki za info z pierwszej ręki. Podejrzewałem, że tak pięknie nie jest, skoro w Skandynawii jest, jak jest. No i dobrze wiedzieć, bo teraz będę mógł patrzeć z większym politowaniem na komentarze w stylu: "Nie narzekajcie na nich, po Polacy w Niemczech to, to i tamto..."


Ja mogłem mówić tylko o kombinowaniu we Francji, które było ogromne. Gdy przyjechałem do pracy to w jednym domku pracowniczym było 6 Polaków którzy chlali i ciągnęli socjal. Potem przepisy się zmieniły i nowo przyjezdni uciekali gdy się dowiedzieli, że już się właściwie nie da.
Zawsze z nich miałem bekę, gdy przeżywali szok po dostaniu ode mnie informacji.
Jedno małżeństwo zostało wręcz depresji, kobieta całe dnie ryczała, bo jej mówili, że miesiąc, dwa popracuje i dostanie tysiąc euro potem za siedzenie na dupie.
 
O chuj, włączam WSI24 a tam wielka pani Pieńkowska z jakąś brylantową broszką w kształcie flagi Upainy :waldeklaugh:

Jakbyście to widzieli :pociesznymirek:
 
Ale na fejsbuku swoim znajomym tego nie napiszesz, nie żebym Cię podpuszczał :awesome:
Kiedyś zrobiłem mały eksperyment: zgłaszałem wypowiedzi polityków do demagoga, tak proste kłamstwa, że oczywiste będzie, że je opublikują.
Później sobie wybrałem grupy odbiorców i wyborcom Hołowni wyświetlały się kłamstwa Hołowni i tak samo z PiS, PO, Konfederacja.
Dużo znajomych na fejsie nie mam ale chyba niektórzy mnie zablokowali i lista znajomych się zmniejszyła, a jak się ludzie kłócili w komentarzach :korwinlaugh:


Nie jest kolorowo. Oboje z żoną mamy niemiecką umowe na czas nieokreślony a za każdym razem (mamy 2 córki) był problem z pieniędzmi na dzieciaki i z urlopem macierzynskim. Odnośnie urlopu jeden urząd chciał żeby zaczynał się w czasie połogu a drugi wystawiał że po jego zakończeniu. W końcu po wielu listach i telefonach udało się to załatwić. Nie chce się wierzyć że ludzie zajmujący się zawodowo tylko tym nie wiedzą jak to liczyć. Wnioski na kindergelda też wysyłamy jak do czarnej dziury, nie odpisują i nie odbierają telefonu a dziecko już ma zaraz 5 miesięcy. Ja za pierwszy miesiąc tacierzyńskiego dostałem kasę po 2 i pół miesiąca. Nie wiem czy tylko nas Polaków tak traktują. W mojej okolicy jest miasto Halle i ostarnio jednej z lepszych szkół podstawowych ucieto dużą część finansowania argumentując to tylko tym że tam się uczą głównie imigranci. Ciekawe że żadnego nagłośnienia że rasizm nie było
z tym socjalem w DE to jest temat rzeka.
Oczywiście Niemcy mają cholernie wielki problem z socjalem, zwłaszcza jak arabskie klany w chuj dobre są w naciąganiu urzędów na socjal przez co mają one masę roboty.
Na fejsie jest taki profil Uli Ptak. To jest była dziennikarka Krytyki Politycznej, która trochę zmądrzała np. 10 przykazań dla fanów Ochojskiej dobre
Ona tłumaczy artykuły z prasy niemieckiej.
Chyba według die Welta ponad 20% Berlina żyje z socjalu.

Tylko pa masie wyłudzeń przez ten arabskie clany imigranci są klientami Fraud w urzędach. Prosty przykład: znajomy mówił mi, że ma problemy z załatwieniem Kindergeld i inne pierdoły. To powiedziałem, że skoro jego żona jest Niemką to niech sama idzie do urzędu -od razu szybciej xD

Wielu Polaków przez to załatwia te formalności przez te biura tłumaczeń w Polsce, które też zajmują się zwrotami podatków, kinergeldami. Jak urzędnicy słyszą biuro to już inne podejście.
Ale czy Polacy biorą socjal: są oczywiście polscy bezdomni w Berlinie, którym nie chce się wracać do Polski, ale Niemcy powinni dziękować Polakom, że dużo Polaków pracowało na czarno, albo tak aby nie mieć prawa do niemieckiej emerytury -oj niemiecki ZUS musiałby wypłacić z kilkaset tysięcy więcej minimalnych emerytur...
Polacy w DE często mają problemy z językiem nawet po kilkunastu latach i przez to nie są siłą i urzędnicy to widzą, ale myślę, że gdybym chciał to mógłbym żyć z samego socjalu w Berlinie jakbym trochę pokombinował i byłoby to duuuużo łatwiejsze niż w Polsce.
Polska w porównaniu z Niemcami w socjalu to jest mały pikuś
 
Kiedyś zrobiłem mały eksperyment: zgłaszałem wypowiedzi polityków do demagoga, tak proste kłamstwa, że oczywiste będzie, że je opublikują.
Później sobie wybrałem grupy odbiorców i wyborcom Hołowni wyświetlały się kłamstwa Hołowni i tak samo z PiS, PO, Konfederacja.
Dużo znajomych na fejsie nie mam ale chyba niektórzy mnie zablokowali i lista znajomych się zmniejszyła, a jak się ludzie kłócili w komentarzach :korwinlaugh:



z tym socjalem w DE to jest temat rzeka.
Oczywiście Niemcy mają cholernie wielki problem z socjalem, zwłaszcza jak arabskie klany w chuj dobre są w naciąganiu urzędów na socjal przez co mają one masę roboty.
Na fejsie jest taki profil Uli Ptak. To jest była dziennikarka Krytyki Politycznej, która trochę zmądrzała np. 10 przykazań dla fanów Ochojskiej dobre
Ona tłumaczy artykuły z prasy niemieckiej.
Chyba według die Welta ponad 20% Berlina żyje z socjalu.

Tylko pa masie wyłudzeń przez ten arabskie clany imigranci są klientami Fraud w urzędach. Prosty przykład: znajomy mówił mi, że ma problemy z załatwieniem Kindergeld i inne pierdoły. To powiedziałem, że skoro jego żona jest Niemką to niech sama idzie do urzędu -od razu szybciej xD

Wielu Polaków przez to załatwia te formalności przez te biura tłumaczeń w Polsce, które też zajmują się zwrotami podatków, kinergeldami. Jak urzędnicy słyszą biuro to już inne podejście.
Ale czy Polacy biorą socjal: są oczywiście polscy bezdomni w Berlinie, którym nie chce się wracać do Polski, ale Niemcy powinni dziękować Polakom, że dużo Polaków pracowało na czarno, albo tak aby nie mieć prawa do niemieckiej emerytury -oj niemiecki ZUS musiałby wypłacić z kilkaset tysięcy więcej minimalnych emerytur...
Polacy w DE często mają problemy z językiem nawet po kilkunastu latach i przez to nie są siłą i urzędnicy to widzą, ale myślę, że gdybym chciał to mógłbym żyć z samego socjalu w Berlinie jakbym trochę pokombinował i byłoby to duuuużo łatwiejsze niż w Polsce.
Polska w porównaniu z Niemcami w socjalu to jest mały pikuś
My nie robimy tego przez żadne dodatkowe instytucje bo znamy niemiecki. Po poprzednich przebojach poszliśmy za drugim razem do biura które zajmuje się pomocą z papierami(chyba jakaś placówka Caritas) to tylko odhaczała że wszystko ok. Wcześniej mieszkaliśmy w rejonie po RFN to i tak było lepiej jak tutaj po DDR.
Odnośnie info z pierwszej ręki. Mamy też rodzinę w Niemczech i jak na spotkaniach w Polsce nieraz słyszymy co innym Polakom opowiadają to się za głowę łapiemy.
 
Team Bąkiewicz czy Team Braun?
Sorry, musiałem :awesome:

1664471086115.png


edit:

późno bo dopiero teraz wróciłem do domu :)
 
Back
Top