Konflikt Rosja-Ukraina

Dobra, przyznam się. Oni wszyscy tutaj są ruskim onucami, a ja jestem ich przywódcą – generałem Tuczajewem.

I dlatego mnie, i ich, denerwuje, jak testujesz chłonność swojej bielizny, wklejając różne proukraińskie artykuły, infantylnie piejąc nad nimi z zachwytu. Jakby chodziło tu o Twój kraj i Twoje interesy.

Osobiście nie przepadam za typem polskiego patriotyzmu – zblatowanego z upadłym moralnie kościołem. Czy typkach, którzy ubrani w patriotyczne ciuchy robią wokół siebie syf, rozrzucając śmieci, demolując pod wpływem substancji psychoaktywnych elementy małej infrastruktury, a mimo to uważają się za prawdziwych Polaków.

Ale ty prezentujesz model infantylnego empatycznego kosmopolity. Któremu przeszkadzają te przywary u swoich, natomiast usprawiedliwiasz je u obcych. Mnie też denerwuje polski burak – ale ten burak jest u siebie i powinien móc sobie pozwolić na odrobine więcej. Ale wiadomo, jak przesadzi – nie powinno być zmiłuj.

Ojciec biegle zna ruski, a nawet nieźle ukraiński – robił z nimi interesy przed laty. Tak na marginesie twierdził, że NA ukrainie była w latach 90 i 2000 gorsza korupcja niż u ruskich.

Ojciec czasem mi powtarza, co oni mówią o nas na mieście w swoim języku bez żadnego skrępowania. W urzędach, restauracjach czy sklepach. I to było przynajmniej kilkadziesiąt przypadków. I za każdym praktycznie razem nic pozytywnego. Ja wiem, takie tam moje anegdotki.

Na szczęście, jak widać, mają ukraińcy swoich pożytecznych idiotów „cywili”, którzy walczą o nich zawzięcie. Jakby politycy to byli za mało.
Po co ta dziecinna hiperbola?

Podaj przykłady kiedy te przywary usprawiedliwiam.
Bo przecież nie nazwiesz krytyka tego co uważam za jednostronna, antyukraińska propagandę usprawiedliwianiem patologii.


Czyli stwierdzenie, że nie powinno się rzucać jednostronnej , nienawistnej propagandy, zakrzywia rzeczywistości tak by siać nie wmawiać i destabilizację w kraju- to zawzięte walczenie o Ukraińców?
Czyli oni zawziecie walczą o to by się przypodobać Putinowi?


Ps. A Ty wiesz co Polacy mówią o Ukraińcach? Xd to poczytaj tylko to forum.
Tak wiem, Polacy jak na nich plują to ok, bo są u siebie, Ukrainiec płuc na Polaka nie może i źle o nich gadac. A może twój ojciec słuchał taka część Ukraińców, jaka są tutaj Kumple i inne typy od "Jebać Ukrów, to zwierzęta " ?
I nie wątpię, że masa pracujących tu Ukraińców będąc tu też potrafi ujadać na Polaków. Nie usprawiedliwiam tego, po prostu wiem, że to jest normalne. Polacy ujadają na nich, że zło, że zabierają pracę, Ukraińcy że Polacy źli, bo ich chcą wykorzystywać.
To normalne na imigracji. Nie spotkasz grupy imigrantów zarobkowych którzy nie czują się gorsi w kraju imigracji i nie ujadają na Niemca, Anglika, Francuza.
I nie "bo Polacy też" tylko "bo cały świat tak funkcjonuje". Nie tylko Polacy i Ukraińcy są tacy źli.
 
Last edited:
No, ale jak jesteś w gościach to nie srasz gospodarzowi na dywan. Takie to trudne do zrozumienia?

Za każdą nawet jednorazową taką akcję jak z tymi policjantami to od razu wrotki na front bez pytania czy "panimaju".
Mamy swojej patologi mnóstwo po co nam utrzymywać kolejną. Jak "takie jednostki" nie potrafią żyć normalnie wśród ludzi to mogą jechać postrzelać do siebie.


No ale ja się z tym całkowicie zgadzam, więc o co macie ból dupy? Xd
 
No ale ja się z tym całkowicie zgadzam, więc o co macie ból dupy? Xd
Ty nawet oświadczenie policji ws ukrainskiego nożownika nazwałeś "ruskom propagandom" więc nie rób już fikołków.Nawet dzbanie nie potrafisz określić jakie kto konkretnie fejki wrzucał,tylko generalizujesz.

No,ale wiem,że masz zajebiste zródło w osobie ukrainki z festiwali,więc gdzie nasze zródła do tego :korwinlaugh:
 
Ty nawet oświadczenie policji ws ukrainskiego nożownika nazwałeś "ruskom propagandom" więc nie rób już fikołków.Nawet dzbanie nie potrafisz określić jakie kto konkretnie fejki wrzucał,tylko generalizujesz.

No,ale wiem,że masz zajebiste zródło w osobie ukrainki z festiwali,więc gdzie nasze zródła do tego :korwinlaugh:


Nie przypominam sobie. Masz na myśli to z nowego świata? Tam policja nie oświadczyła że to był Ukrainiec.
Podejrzewam, że masz na myśli iż w jakimś przypadku napisałem, by zaczekać i sprawdzić czy to nie jest fake news, ruska propaganda jak to z nowym światem.
 
Już przykład tych skośnookich mieszkańców Wólki Kosowskiej, do którego się oczywiście nie odniósł, powinien zamknąć mu dupę, ale widzę, że jak na rasowego trolla przystało jedzie dalej z wysrywami produkowanymi w ilościach hurtowych, które są bardziej męczące niż te narkomanńskie opowieści z poprzedniego wcielenia. Tam można było się przynajmniej czasem pośmiać, natomiast teraz ewoluował w głupiomądrego. Nie dziwię się, że ktoś mu na żywo w papę wyjebał, bo to pierdolenie w realu musi być tysiąc razy bardziej męczące i irytujące względem tego tutaj.
 
Last edited:
Nie przypominam sobie. Masz na myśli to z nowego świata? Tam policja nie oświadczyła że to był Ukrainiec.
Podejrzewam, że masz na myśli iż w jakimś przypadku napisałem, by zaczekać i sprawdzić czy to nie jest fake news, ruska propaganda jak to z nowym światem.
Ukr pociął dwóch policjantów,a jeden go postrzelił.Sprawa niedawna.
 
Już przykład tych skośnookich mieszkańców Wólki Kosowskiej, do którego się oczywiście nie odniósł, powinien zamknąć mu dupę, ale widzę, że jak na rasowego trolla przystało jedzie dalej z wysrywami produkowanymi w ilościach hurtowych, które są bardziej męczące niż te narkomanńskie opowieści z poprzedniego wcielenia.


Ale jak mam się odnieść? Że są narody lepsze od Ukraińców , Polaków, Niemców?
No są. Zgadzam się z tym. I? Jak mi to zamykać dupę? W sensie postulujesz, by zamknąć granicę na Ukraińców, i sprowadzić miliony Wietnamczyków?
A jak okaże się, że też jest wśród nich patola?
W realu z Masu nigdy nie dyskutowałem.

Ukr pociął dwóch policjantów,a jeden go postrzelił.Sprawa niedawna.


Więc na pewno o tym nie pisałem że propaganda.
 
Po co ta dziecinna hiperbola?

Podaj przykłady kiedy te przywary usprawiedliwiam.
Bo przecież nie nazwiesz krytyka tego co uważam za jednostronna, antyukraińska propagandę usprawiedliwianiem patologii.


Czyli stwierdzenie, że nie powinno się rzucać jednostronnej , nienawistnej propagandy, zakrzywia rzeczywistości tak by siać nie wmawiać i destabilizację w kraju- to zawzięte walczenie o Ukraińców?
Czyli oni zawziecie walczą o to by się przypodobać Putinowi?


Ps. A Ty wiesz co Polacy mówią o Ukraińcach? Xd to poczytaj tylko to forum.
Tak wiem, Polacy jak na nich plują to ok, bo są u siebie, Ukrainiec płuc na Polaka nie może i źle o nich gadac. A może twój ojciec słuchał taka część Ukraińców, jaka są tutaj Kumple i inne typy od "Jebać Ukrów, to zwierzęta " ?
I nie wątpię, że masa pracujących tu Ukraińców będąc tu też potrafi ujadać na Polaków. Nie usprawiedliwiam tego, po prostu wiem, że to jest normalne. Polacy ujadają na nich, że zło, że zabierają pracę, Ukraińcy że Polacy źli, bo ich chcą wykorzystywać.
To normalne na imigracji. Nie spotkasz grupy imigrantów zarobkowych którzy nie czują się gorsi w kraju imigracji i nie ujadają na Niemca, Anglika, Francuza.
I nie "bo Polacy też" tylko "bo cały świat tak funkcjonuje". Nie tylko Polacy i Ukraińcy są tacy źli.
„Dziecinna hiperbola?” Halibucie, naucz się odróżniać oczywisty żart/sarkazm/ironię od hiperboli. Ja wiem, że to słowo fajnie i mądrze brzmi, ale bez przesady.

Drogi Halibucie, ja nie zamierzam Cię do niczego przekonywać, bo wiem, że jesteś niereformowalny i na każdy argument zareagujesz kontratakiem i odwróceniem tego o 180 stopni. Taka dyskusja to, powtórzę się, jest jak klaskanie jedną ręką. Potwierdzeniem tego są argumenty „A wiesz co Polacy o Ukraińcy mówią?” . A już przy stwierdzeniu, „A może twój ojciec słuchał taka część Ukraińców, jaka są tutaj Kumple i inne typy od…”. To już mi racice opadły – to taki odpowiednik płetw u Twoich pobratymców. Zabronię ojcu ustawiania się do kolejek obok meneli – bo zazwyczaj obok typków takich staje, gdy czasem jest zmuszony do opuszczenia lexusa.

Piszący tutaj doskonale wiedzą, że w jakimś stopniu przemawia przez nich mały wewnętrzy hejterek i wiemy dlaczego on wyrósł w ich środku. Przez kogo. Kto to zasiał. Jest to mechanizm obronny na potok bzdur. Już Ci tłumaczyłem: co, kto i dlaczego. Nie będę się powtarzał. I większość nie będzie się wykłócała o to, że są niesamowicie bezstronni. Bo nie są.

Natomiast ty myślisz, że jesteś. I to jest naprawdę tragiczne. Oświecony, sprawiedliwy, zdolny do tego, by się wznieść ponad zaduch grasującego tutaj plebsu. Wejrzyj w swoje serduszko, zrób rachunek sumienia i zapytaj, czy taka jest prawda.

Moim usprawiedliwieniem jest kontuzja i chwilowe przykucie do narożnika. Dodatkowo mocne przeziębienie. To wszystko sprawia, że nie jestem w stanie wysilić się konstruktywną działalność i tracę dzisiaj czas na tego typu bezcelowe polemiki. A ty z jakiego powodu piszesz tutaj tysiące komentarzy?

Jakby to się tyczyło honoru Twoich najbliższych, to bym zrozumiał. Gdyby to było zagraniczne forum i szkalowano by ojczyznę, naród to bym zrozumiał – sam czasem prostuję Anglosasów i posługujących się angielskim w pewnych kwestiach. Choć sam siebie kajam za marnowanie czasu.

Ale Twoja twórczość tutaj jest dla mnie, i dla wielu, kompletnie niezrozumiała. To jakaś forma obsesji. Coś niepokojącego. A prawie zawsze jest tak, że jak kilka osób mówi Ci, że jesteś pijany, to jesteś. Idź wtedy do domu się przespać.
 
„Dziecinna hiperbola?” Halibucie, naucz się odróżniać oczywisty żart/sarkazm/ironię od hiperboli. Ja wiem, że to słowo fajnie i mądrze brzmi, ale bez przesady.

Drogi Halibucie, ja nie zamierzam Cię do niczego przekonywać, bo wiem, że jesteś niereformowalny i na każdy argument zareagujesz kontratakiem i odwróceniem tego o 180 stopni. Taka dyskusja to, powtórzę się, jest jak klaskanie jedną ręką. Potwierdzeniem tego są argumenty „A wiesz co Polacy o Ukraińcy mówią?” . A już przy stwierdzeniu, „A może twój ojciec słuchał taka część Ukraińców, jaka są tutaj Kumple i inne typy od…”. To już mi racice opadły – to taki odpowiednik płetw u Twoich pobratymców. Zabronię ojcu ustawiania się do kolejek obok meneli – bo zazwyczaj obok typków takich staje, gdy czasem jest zmuszony do opuszczenia lexusa.

Piszący tutaj doskonale wiedzą, że w jakimś stopniu przemawia przez nich mały wewnętrzy hejterek i wiemy dlaczego on wyrósł w ich środku. Przez kogo. Kto to zasiał. Jest to mechanizm obronny na potok bzdur. Już Ci tłumaczyłem: co, kto i dlaczego. Nie będę się powtarzał. I większość nie będzie się wykłócała o to, że są niesamowicie bezstronni. Bo nie są.

Natomiast ty myślisz, że jesteś. I to jest naprawdę tragiczne. Oświecony, sprawiedliwy, zdolny do tego, by się wznieść ponad zaduch grasującego tutaj plebsu. Wejrzyj w swoje serduszko, zrób rachunek sumienia i zapytaj, czy taka jest prawda.

Moim usprawiedliwieniem jest kontuzja i chwilowe przykucie do narożnika. Dodatkowo mocne przeziębienie. To wszystko sprawia, że nie jestem w stanie wysilić się konstruktywną działalność i tracę dzisiaj czas na tego typu bezcelowe polemiki. A ty z jakiego powodu piszesz tutaj tysiące komentarzy?

Jakby to się tyczyło honoru Twoich najbliższych, to bym zrozumiał. Gdyby to było zagraniczne forum i szkalowano by ojczyznę, naród to bym zrozumiał – sam czasem prostuję Anglosasów i posługujących się angielskim w pewnych kwestiach. Choć sam siebie kajam za marnowanie czasu.

Ale Twoja twórczość tutaj jest dla mnie, i dla wielu, kompletnie niezrozumiała. To jakaś forma obsesji. Coś niepokojącego. A prawie zawsze jest tak, że jak kilka osób mówi Ci, że jesteś pijany, to jesteś. Idź wtedy do domu się przespać.


Piszesz jakieś ogólniki, albo bzdury jak o porównaniu do Polsatu.

Ta dyskusja nie ma sensu, nie przekonam cię jak i innych.
Ty nawet nie wiesz co do końca mi zarzucasz. Jakieś ogólne bronienie złego, co robią Ukraińcy,bez przykładu.



Ps. Ironia może być też hiperbolizowana. W żarcie hiperbola to norma.

Ps 2. Jeżeli nie chcesz, by były przypadki by imigranci ekonomiczni źle mówili między sobą o kraju w którym pracują, musiałbyś zakazać imigracji, i zamknąć granice państw.
I tak, jeżeli srasz na Ukraińców bo któryś coś złego powiedział czy się zachował, to sila rzeczy musisz też stać na Polaków. Stąd moje przykłady "a Polacy też". Bo jestem patriota i nie pozwolę obrażać Polaków jako narodów. A gdybym przyklaskiwal na jechanie po Ukraińcach za takie rzeczy, to nie miałbym prawa bronic Polaków gdy patologia są nazywani.
Ty nie masz prawa , używając tych argumentów, wkurwiac się gdy ktoś będzie sral na Polaków
 


Chyba nie zrozumiałeś tej wypowiedzi.
Nie wiem w jaki sposób doszedłeś do tego, iż uważam, że to nie miało miejsca, tylko jest wymysłem ruskiej propagandy. Pewnie uważasz tez, że twierdzę iż gaz nie poszedł w górę? Tak wynika z Twojej logiki
 
I znowu dyskusja sprowadza się do tego, iż Halibut to zło bo ma inne zdanie na temat skrajnej, antyukrainskiej propagandy xd
 
Chyba nie zrozumiałeś tej wypowiedzi.
Nie wiem w jaki sposób doszedłeś do tego, iż uważam, że to nie miało miejsca, tylko jest wymysłem ruskiej propagandy. Pewnie uważasz tez, że twierdzę iż gaz nie poszedł w górę? Tak wynika z Twojej logiki
Propaganda by skłócić Polaków z ukrami,a nie,że nie miało coś takiego miejsce.Jak zwykle robisz fikoła mimo,że zostałeś złapany.Mi się już w to bawić nie chce.
 
Piszesz jakieś ogólniki, albo bzdury jak o porównaniu do Polsatu.

Ta dyskusja nie ma sensu, nie przekonam cię jak i innych.
Ty nawet nie wiesz co do końca mi zarzucasz. Jakieś ogólne bronienie złego, co robią Ukraińcy,bez przykładu.



Ps. Ironia może być też hiperbolizowana. W żarcie hiperbola to norma.

Ps 2. Jeżeli nie chcesz, by były przypadki by imigranci ekonomiczni źle mówili między sobą o kraju w którym pracują, musiałbyś zakazać imigracji, i zamknąć granice państw.
I tak, jeżeli srasz na Ukraińców bo któryś coś złego powiedział czy się zachował, to sila rzeczy musisz też stać na Polaków. Stąd moje przykłady "a Polacy też". Bo jestem patriota i nie pozwolę obrażać Polaków jako narodów. A gdybym przyklaskiwal na jechanie po Ukraińcach za takie rzeczy, to nie miałbym prawa bronic Polaków gdy patologia są nazywani.
Ty nie masz prawa , używając tych argumentów, wkurwiac się gdy ktoś będzie sral na Polaków
A ty dalej z tą hiperbolą? Naprawdę chcesz mi robić wykłady z semantyki, mając niekiedy potężne problemy z podstawowymi formami gramatycznymi i ortografią? Są jakieś granice śmieszności, Halibucie.

Doskonale wiem, co ci zarzucam, ale, jak widać, pewnych bardziej złożonych kwestii, czasami nie jesteś w stanie pojąć. W sumie zauważyłem to już dawno. Operowanie niekiedy ogólnikami miało konkretny cel – byś zrozumiał pewien ogólny mechanizm, który jest tutaj kontestowany. Skrzywiony przekaz, który wywołuje specyficzną kontrakcję. Ale nadaremnie. Trudno.

A porównanie Cię do Polsatu, szczególnie po tym Twoim ostatnim komentarzu, wciąż uznaję wręcz za idealne.

Nie masz pojęcia w jakich kwestiach broniłem Polaków. A były to chociażby wtedy, gdy w komentarzach pod artykułami w anglosaskich mediach twierdzono, że gdy zaczęła się heca na Ukrainie i otworzono szeroko granicę: „Nie wpuszczano z Ukrainy ludzi o innym kolorze skóry niż biały, a nawet jak wpuszczono to nie dawano jedzenia, zamykano w jakichś obozach itd.”. Reagowałem na skrajne bzdury.
 
Propaganda by skłócić Polaków z ukrami,a nie,że nie miało coś takiego miejsce.Jak zwykle robisz fikoła mimo,że zostałeś złapany.Mi się już w to bawić nie chce.


Nie, nie uważam, że ktoś zasztyletował policjanta by nas skłócić xd
 
Dobra, znowu robi się jakaś psychiczną tautologia. Z tym syfem jak chcecie kontynuować to idźcie do tematu stworzonego do takich przepychanek ze mna
 
Nie zrozumiałeś mnie, trzeba to zrobić w taki sposób żeby Polacy nie czuli się i nie byli wydymani. To się musi opłacać i społeczeństwo musi to wiedzieć. Tu nie jest Szwecja i tu nikt się nie będzie z imigrantami pierod..., jak się ludzie zorientują, że ukraińskie dziecko dostaje w szkole darmowy obiad, a polskie siedzi głodne to się zrobi gnój. Na takie nastroje tylko czekają wygłodniałe partie, które dzisiaj błąkają się po peryferiach polityki.

A spierdolimy to dlatego, że politycy mają nas za durniów i nie bedą mówili nam prawdy. Miałeś przykład z Covidem, jak zaczęli od zamykania lasów, to już później nikt im w nic nie wierzył i brnęli w kretyńską retorykę. A imigranci to nie covid, nie skończą się po dwóch latach.
Również w Szwecji zaczęto mieć dosyć niekontrolowanej imigracji i zapewne pójdą śladem Danii.

Dania zamierza utworzyć ośrodki w innych krajach, prawdopodobnie na terenie Afryki, gdzie będą odsyłani uchodźcy. Wśród takich państw mogą znaleźć się m.in. Rwanda, Tunezja, Etiopia i Egipt.

W 2020 r. Dania otrzymała ok. 1,5 tys. wniosków o azyl, a zgodę na pozostanie w kraju przyznano 601 osobom, co było najmniejszą liczbą od 1992 r. A to tylko kilka wątków z ich polityki dotyczącej imigracji.

W Szwecji wybory wygrała prawica. Socjaldemokracja przegrała. Ton przyszłej koalicji powinna nadać przeciwna imigracji partia SD – szwedzcy demokraci, która uzyskała ponad 20% i drugi wynik w wyborach. Ugrupowanie ma korzenie w ruchu neofaszystowskim. Odcięli się od nich dopiero w 2005 roku. Nawet jeżeli nie będą mieli swoich ministrów, to będą mieli bardzo duży wpływ na politykę rządu.

Na SD głosowali głównie etniczni Szwedzi – zdesperowani mężczyźni, którzy mieli dosyć burdelu w swoim państwie.
 
A ty dalej z tą hiperbolą? Naprawdę chcesz mi robić wykłady z semantyki, mając niekiedy potężne problemy z podstawowymi formami gramatycznymi i ortografią? Są jakieś granice śmieszności, Halibucie.

Doskonale wiem, co ci zarzucam, ale, jak widać, pewnych bardziej złożonych kwestii, czasami nie jesteś w stanie pojąć. W sumie zauważyłem to już dawno. Operowanie niekiedy ogólnikami miało konkretny cel – byś zrozumiał pewien ogólny mechanizm, który jest tutaj kontestowany. Skrzywiony przekaz, który wywołuje specyficzną kontrakcję. Ale nadaremnie. Trudno.

A porównanie Cię do Polsatu, szczególnie po tym Twoim ostatnim komentarzu, wciąż uznaję wręcz za idealne.

Nie masz pojęcia w jakich kwestiach broniłem Polaków. A były to chociażby wtedy, gdy w komentarzach pod artykułami w anglosaskich mediach twierdzono, że gdy zaczęła się heca na Ukrainie i otworzono szeroko granicę: „Nie wpuszczano z Ukrainy ludzi o innym kolorze skóry niż biały, a nawet jak wpuszczono to nie dawano jedzenia, zamykano w jakichś obozach itd.”. Reagowałem na skrajne bzdury.


Też reagowałem na te same bzdury :)
Czy też kiedyś na to jak kłamanie, że Polacy to wyjątkowo przestępczą grupa w UK.
I przytaczałem ich własne dane które świadczą o czymś przeciwnym.


Widzisz, ja wiem co Ty chcesz przekazać.
Tylko, że dokładnie to co Ty mi zarzucasz- ja zarzucam chłopakom. Wszedłem tu, widzę skrzywiony w moim odczuciu obraz rzeczywistości i wywołuje to u mnie reakcje. I tyle.
 
Też reagowałem na te same bzdury :)
Czy też kiedyś na to jak kłamanie, że Polacy to wyjątkowo przestępczą grupa w UK.
I przytaczałem ich własne dane które świadczą o czymś przeciwnym.


Widzisz, ja wiem co Ty chcesz przekazać.
Tylko, że dokładnie to co Ty mi zarzucasz- ja zarzucam chłopakom. Wszedłem tu, widzę skrzywiony w moim odczuciu obraz rzeczywistości i wywołuje to u mnie reakcje. I tyle.
Dobra, ja już napisałem, do Ciebie, to co chciałem i przekazałem to, co miałem do przekazania. Obiecywałeś innym, że już tu kończysz, nie skończyłeś więc chociaż ja zakończę naszą bezowocną konwersację. Zakończę sentencją z Schopenhauera, według, którego: „Nikt nie sięga wzrokiem ponad własny poziom”, kiedy chciał wyjaśnić niemożliwość wymiany myśli między dwiema jednostkami o zbyt różnym poziomie intelektualnym. Żeby nie było – nie ustawiam się arbitralnie w roli tego mądrzejszego. Kto ma rację, niech rozstrzygną postronni obserwatorzy.

Tym nie mniej, jesteś dla mnie narcyzem, który uwielbia być w centrum uwagi – pisze o sobie w trzeciej osobie, niczym Juliusz Cezar. Jakby tego było mało, zachęcasz o dyskusji na swój temat w temacie sobie samemu dedykowanym (sic!) Ja tego szaleństwa nie powstrzymam, ale mogę opuścić wagonik kolejki ;-)
 
Dobra, ja już napisałem, do Ciebie, to co chciałem i przekazałem to, co miałem do przekazania. Obiecywałeś innym, że już tu kończysz, nie skończyłeś więc chociaż ja zakończę naszą bezowocną konwersację. Zakończę sentencją z Schopenhauera, według, którego: „Nikt nie sięga wzrokiem ponad własny poziom”, kiedy chciał wyjaśnić niemożliwość wymiany myśli między dwiema jednostkami o zbyt różnym poziomie intelektualnym. Żeby nie było – nie ustawiam się arbitralnie w roli tego mądrzejszego. Kto ma rację, niech rozstrzygną postronni obserwatorzy.

Tym nie mniej, jesteś dla mnie narcyzem, który uwielbia być w centrum uwagi – pisze o sobie w trzeciej osobie, niczym Juliusz Cezar. Jakby tego było mało, zachęcasz o dyskusji na swój temat w temacie sobie samemu dedykowanym (sic!) Ja tego szaleństwa nie powstrzymam, ale mogę opuścić wagonik kolejki ;-)

I kto tutaj nie rozumie żartów, że tak się zbulwersowała ta osoba trzecia.
I wbrew pozorom z pewnością znajdziesz tu mało osób, które mają o sobie gorsze mniemanie niż ja mam. To apropo narcyzmu.
Tamten temat ktoś o mnie stworzył właśnie dlatego by nie zaśmiecać innych tematów bezproduktywnymi kłótniami, więc to raczej skromność z mojej strony iż nazywam te wymiany zdań jałowymi, zasmiecajacymi wątek.


Na koniec radzę ci sprawdzić, czy nie nosisz okularów które zasłaniają wielkie belki, a zbliżają drzazgi :)
 
To te 20 trolli od spamu akcji hasztagi #stopukranizacjipolski na TT?

Jeżeli w Rzeszowie, gdzie podobno jest 1/3 mieszkańców Ukraińcami, czyli na każdym rogu ulicy muszą dziać się patologie, dewastacje, i w każdej kolejce przy każdej kasie dra ryja awanturujące się Ukrainki, jeżeli tam ludzie nie potrafią się spiąć- to ten kraj umarł.

Fc1qGvHX0AEsIaJ.jpeg
 
To te 20 trolli od spamu akcji hasztagi #stopukranizacjipolski na TT?

Jeżeli w Rzeszowie, gdzie podobno jest 1/3 mieszkańców Ukraińcami, czyli na każdym rogu ulicy muszą dziać się patologie, dewastacje, i w każdej kolejce przy każdej kasie dra ryja awanturujące się Ukrainki, jeżeli tam ludzie nie potrafią się spiąć- to ten kraj umarł.

View attachment 45602
bojom się, we wrocławiu przyszło by z 40 a co drugi ma ich za wroga, a z mojego wywiadu wychodzi na to, ze tylko Ci którzy są zmuszeni do współpracy z nimi maja ich odbiór bardzo negatywny i faktycznie sam mam takie doświadczenia- gdzie pojawia się grosz tam ukrainiec z niby kolegi zamienia się we wroga! i historia z zakładu pracy gdzie cała brygada ukraińców nie wróciła z przerwy śniadaniowej rzadajac złotówki podwyżki! hańba… w wielu zakładach sabotują produkcje i są zwykłymi leserami, choć na pewno nie wszyscy to łatwiej zauważyć te negatywizmy, jeden jedyny fachowiec automatyk jakiego znam z ukrainy skończył studia w polsce :/ ale kobiety maja ładne to fakt
 
Back
Top