Konflikt Rosja-Ukraina

Moim zdaniem nie mozna. Ta pani moze spokojnie zaskarzyc osobe nagrywajaca, zlozyc sprawe o odszkodowanie, jezeli nie zostala uprzedzona, ze bedzie nagrywana i nie wyrazila na to zgody. Jezeli to mialbyc jakis dowod to nagranie powinno byc przekazane odpowiednim sluzbom, a nie rozpowszechnianie w internecie.

Nie jestem prawnikiem, ale tak szybko co poczytalem na necie.
 
A to jak dziala te RODO w Polsce? Pamietam akcje jak zlodzieje wykradali domy, ktos mial kamery i udostepnial wizerunek oprychow w necie i potem zakladali mu sprawy. Najebanych Ukraincow mozna krecic i udostepniac wizerunek bez pozwolenia?
W ustawie o pomocy Ukraińcom magdalenka zniosła RODO. Oficjalnie to już kompletnie martwy przepis.
 
Moim zdaniem nie mozna. Ta pani moze spokojnie zaskarzyc osobe nagrywajaca, zlozyc sprawe o odszkodowanie, jezeli nie zostala uprzedzona, ze bedzie nagrywana i nie wyrazila na to zgody. Jezeli to mialbyc jakis dowod to nagranie powinno byc przekazane odpowiednim sluzbom, a nie rozpowszechnianie w internecie.

Nie jestem prawnikiem, ale tak szybko co poczytalem na necie.
Dlaczego nie walczyles o "gruba pijesz"?
 
Moim zdaniem nie mozna. Ta pani moze spokojnie zaskarzyc osobe nagrywajaca, zlozyc sprawe o odszkodowanie, jezeli nie zostala uprzedzona, ze bedzie nagrywana i nie wyrazila na to zgody. Jezeli to mialbyc jakis dowod to nagranie powinno byc przekazane odpowiednim sluzbom, a nie rozpowszechnianie w internecie.

Nie jestem prawnikiem, ale tak szybko co poczytalem na necie.
Można ludzi nagrywać i publikować tylko ma być nierozpoznawalna, dane i wizerunek zasłonięte. Nie możesz się "nie zgodzić" na nagrywanie Ciebie przez kogokolwiek, ale możesz się "nie zgodzić" na publikowanie wizerunku i tu już ta babka może śmiało atakować pozwem.
 
Filmik z tym "skarbem" kozojebcow jest smiechu warty. 10 sprzetow na krzyz. Tyle to Amerykanom wypadalo w Iraku podczas jednego przejazdu z bazy do bazy. Normalna sprawa na wojnie. Sprzet przechodzi z jednej na druga strone.
Jak widać tym brodatym małpom wystarczy to do szczęścia.
 
Orientujecie się może czy są jakieś dyscypliny na ukrainie, których rozgrywki zostały wstrzymane przez ten konflikt? Wiem, że w piłkę grają normalnie.
 
Nie wiem jak inne przepisy, ale kojarzę że RODO, samo w sobie, nie obejmowało relacji dwóch prywatnych osób...
 
Hmm, tutaj tez nie jestem pewny jak z RODO i nagrywaniem interwencji policji.


Zajebiste mamy te prawa w Polsce. Niby sa, kazdy ma swoja interpretacje, niby sa jakies konsekwencje, ale nikt nie wie jakie.
 
Hmm, tutaj tez nie jestem pewny jak z RODO i nagrywaniem interwencji policji.


Zajebiste mamy te prawa w Polsce. Niby sa, kazdy ma swoja interpretacje, niby sa jakies konsekwencje, ale nikt nie wie jakie.
W tym przypadku również można nagrywać byle dane policjanta były ukryte.

Co do prawa w Polsce to właśnie takie gówniane mamy jak piszesz. To ma być niby państwo prawa?
 
W tym przypadku również można nagrywać byle dane policjanta były ukryte.

Co do prawa w Polsce to właśnie takie gówniane mamy jak piszesz. To ma być niby państwo prawa?
Każdego urzędnika Państwowego można nagrywać i sądzić cywilnym. 2 lata srandemi was nic nie nauczyły podstaw ?

:beczka: kiedy pada słowo "pozew o odszkodowanie" z wielkich stróżów prawa robią się małe siusiaczki.
 
Każdego urzędnika Państwowego można nagrywać i sądzić cywilnym. 2 lata srandemi was nic nie nauczyły podstaw ?

:beczka: kiedy pada słowo "pozew o odszkodowanie" z wielkich stróżów prawa robią się małe siusiaczki.
Na ulicy tak. W urzędzie nie wiem. Na komisariacie musi się zgodzić dyżurny.
 
630e21084a66f_o_large.jpg

Dostałem informacje, że 60 kilometrowa kolumna wojskowa ma akurat dotrzeć do Kijowa w sobotę jak będzie rozgrywany mecz ligowy Dynama Kijów w piłkę nożną :awesome:.
 



Czysta propaganda. Wiedzą, że nam dupy mocno lizać nie muszą, bo i tak musimy(tak, wiem że to u Was mocno względne) im wysylac broń i za nimi lobbować, więc fanfary zachęcające trzeba wysyłać tym, którzy mają w dupie Ukrainę albo współpracują z Putinem.
To samo mnie wkurwilo w tym pierdolnięciu jakiegoś Kuleby czy innego ich dyplomatoła o tym, że Niemcy przodują w pomocy.
Zauważ jakie metody stosują: kija i marchewki. Raz plują na Niemców , Włochów czy UE, gdy zobaczą że to może podziałać na ich korzyść, innym razem chwała, dają ordery.
USA też nie dostała najwyższych, no ale już wyższe od Polskich, ale też ich egzystencja od wyniku wojny nie zależy tak jak u nas.
Trochę niezrozumiałe te dla kogoś z Słowacji i Gwatemali.
 

To jest dobre, trolling level max, celnie uderza w polską duszę. Wiadomo, że Załeński powinien kilka razy dziennie wspominać o naszym największym wkładzie w wojnę, co jakiś czas przypomnieć husarię i odsiecz wiedeńską. Aha, i jeszcze, że gdyby żył JPII, to by takich jaj w Watykanie nie było. A medale dla Polaków powinny być specjalne, trochę większe niż dla innych nacji.
 
To jest dobre, trolling level max, celnie uderza w polską duszę. Wiadomo, że Załeński powinien kilka razy dziennie wspominać o naszym największym wkładzie w wojnę, co jakiś czas przypomnieć husarię i odsiecz wiedeńską. Aha, i jeszcze, że gdyby żył JPII, to by takich jaj w Watykanie nie było. A medale dla Polaków powinny być specjalne, trochę większe niż dla innych nacji.
Ja tam mam wyjebane, czy nas odznaczy, czy nie.Zabawne jest to jak marginalnie nas traktują w stosunku do pieniedzy,które na nich w większosci marnujemy.
 
Polska włazi im w dupe po ki chuj,a ci na nas plują,ale tacy jak ty i tak będą uważać,że to tylko deszcz.
Łap więcej propagandy.Stare,ale wbrew pozorom aktualne



Tacy jak ja uważają, że zachowanie na filmie jest obrzydliwe , tak jak obrzydliwe jest zachowanie każdego kto życzy śmierci członkom innego narodu. Sram na tych Ukraińców, tak jak na Polaków krzyczących "Żydzi do gazu" czy palących kukłę Żyda, czy forumowiczów krzyczących , że Ruscy powinni wybić Ukraińców (bo to ten sam poziom) czy, że Ukraińcy powinni wybić Rosjan.
Ubolewam i krytykuje , że rząd Ukraiński nie ściga takich zachowań(a jeśli się mylę to niech ktoś mnie poprawi) , ale liczę, że Polacy będą mądrzejsi i bardziej cywilizowani i takie nawoływania będą ścigać w Polsce.

Także, nie pierdol o "takich jak ja" bo z osób na forum ja nie nawołuje do nienawiści nacjonalistycznej, w przeciwieństwie do paru osób na forum.
 
Ja tam mam wyjebane, czy nas odznaczy, czy nie.Zabawne jest to jak marginalnie nas traktują w stosunku do pieniedzy,które na nich w większosci marnujemy.


Większość pieniędzy poszła chyba na broń , a nie socjal, więc większości nie marnujemy.
 
Ubolewam i krytykuje , że rząd Ukraiński nie ściga takich zachowań(a jeśli się mylę to niech ktoś mnie poprawi) , ale liczę, że Polacy będą mądrzejsi i bardziej cywilizowani i takie nawoływania będą ścigać w Polsce.
Już latało wideo w necie jak latają na jakiejs paradzie i cisną po Węgrach,a nasi nic nie robią
Także, nie pierdol o "takich jak ja" bo z osób na forum ja nie nawołuje do nienawiści nacjonalistycznej, w przeciwieństwie do paru osób na forum.
Dość już było na twój temat i o twoim podejsciu.
Większość pieniędzy poszła chyba na broń , a nie socjal, więc większości nie marnujemy.
Broń,która powinna być u nas w większosci.
 
Już latało wideo w necie jak latają na jakiejs paradzie i cisną po Węgrach,a nasi nic nie robią

Dość już było na twój temat i o twoim podejsciu.

Broń,która powinna być u nas w większosci.


To, że ludzie kłamią na mój temat, iż takie rzeczy po mnie spływają, nie zmienia faktu, że to kłamstwa.
 
Ja tam mam wyjebane, czy nas odznaczy, czy nie.Zabawne jest to jak marginalnie nas traktują w stosunku do pieniedzy,które na nich w większosci marnujemy.
Między państwami nie ma przyjaźni tylko interesy, to stara prawda. Medale, ukłony, poklepywania po plecach i obściskiwanie się prezydentów jest po to żeby grać na emocjach wyborców, którzy, najczęściej, niewiele rozumieją z tego co się dzieje. Większość dzisiejszych przekazów medialnych to PR, wiedzą to i Ukraińcy i Rosjanie, dlatego obie strony próbują grać swoją grę.
Dlatego nie ma znaczenia czy dzisiaj UA potępi Banderę, albo czy postawią pomnik Orlętom Lwowskim, w naszym interesie jest, że mają się bić z ruskimi do oporu, że maja tu przenosić firmy, przyjeżdżać do pracy, kupować broń, sprzedać nam tanio prąd z elektrowni atomowych itd..
 
Back
Top