Konflikt Rosja-Ukraina

Ale od czego ucieczka? Że kwestia wiedzy o Wołyniu nie jest wyznacznikiem bycia debilem? Oczywiście że nie, gdyż używa się tego określenia pejoratywnie i nie dosłownie.
Przecież masa osób tutaj używa, na forum, określeń "idiota, debil" itd. I nie widziałem byś kiedyś zadawał to pytanie - stąd wnosze iż wiesz, że nie użyłem określenia debil dosłownie, tak jak wiesz, że dosłownie nie używają go inni.
Masz Wikipedię i możesz sprawdzić, że wyznacznikiem debilizmu jest IQ na określonym poziomie, i jest to określone upośledzenie. Więc uznałem twoje pytanie za żartobliwe , ironiczne, a nie poważne.


Ale niezła ucieczka od tematu hipokryzji Brauna :)
ale bełkot :beczka:
 
ale bełkot :beczka:


Dodam jeszcze, że tak, w sensie pejoratywnym uważam iż Polak wykształcony, który nie wiedział o Wołyniu, jest w moich oczach debilem. . Tak jak uważam za debilke np Maje Stasko , Jasia Kapele i masę innych osób o których wiem, że debilami w sensie dosłownym nie są. Niekoniecznie powiem tak o Grażynie robiącej koronki w Koniakowie która nie skończyła podstawówki bo musiała robić w polu.


Zadałem pytanie, odpowiedziałem. Sensownie i łopatologicznie. Nie wiem jak możesz tego nie rozumiec, że nazywasz bełkotem :)
 
Dodam jeszcze, że tak, w sensie pejoratywnym uważam iż Polak wykształcony, który nie wiedział o Wołyniu, jest w moich oczach debilem. . Tak jak uważam za debilke np Maje Stasko , Jasia Kapele i masę innych osób o których wiem, że debilami w sensie dosłownym nie są. Niekoniecznie powiem tak o Grażynie robiącej koronki w Koniakowie która nie skończyła podstawówki bo musiała robić w polu.
Gdyby taka była Twoja pierwsza odpowiedź, to byś grał dalej, a kiedy zagoniłem Cię w róg (Twoimi metodami) to niestety spanikowałeś i pobiłeś gary :fjedzia:

bywa, takie życie.

Co do Brauna to mi się nawet nie chce o nim gadać. Ja już dawno temu napisałem co o nim myślę i wystarczy. Nic mnie jego hipokryzja ani cynizm nie obchodzą.
 
Gdyby taka była Twoja pierwsza odpowiedź, to byś grał dalej, a kiedy zagoniłem Cię w róg (Twoimi metodami) to niestety spanikowałeś i pobiłeś gary :fjedzia:

bywa, takie życie.

Co do Brauna to mi się nawet nie chce o nim gadać. Ja już dawno temu napisałem co o nim myślę i wystarczy. Nic mnie jego hipokryzja ani cynizm nie obchodzą.

W żaden kozi róg mnie nie zagoniles. Uznałem że rozpisywanie się byłoby bez sensu bo założyłem że nie traktujesz tego "debila" dosłownie i nie chciałem zaśmiecać tematu.
Ty jednak ciągnąłes więc w późniejszej wiadomości odpowiedziałem szerzej , i i tak niepotrzebnie :)


Co do Brauna , to nie zdziwionym się gdyby jego Smoleńskie pierdololo było tylko przykrywką by uwiarygodnić jego patriotyzm.
 
W żaden kozi róg mnie nie zagoniles. Uznałem że rozpisywanie się byłoby bez sensu bo założyłem że nie traktujesz tego "debila" dosłownie i nie chciałem zaśmiecać tematu.
Ty jednak ciągnąłes więc w późniejszej wiadomości odpowiedziałem szerzej , i i tak niepotrzebnie :)


Co do Brauna , to nie zdziwionym się gdyby jego Smoleńskie pierdololo było tylko przykrywką by uwiarygodnić jego patriotyzm.
 
Przecież faceci wymyślili feminizm by więcej ruchać.

Ale wśród prawicowych dziewczyn , jeżdżących na marsze itd też jest sporo dupodajek. Tylko cichych, nie afiszujacych się tym.
Jak to mówiła moja babcia "jak chcesz pouzywac to idź na pielgrzymkę do Częstochowy".
Mogę ci powiedzieć, że wśród szurskich/konfederackich kobiet jest sporo multikulti... Przecież jedna która prowadziła 2 lata temu marsz antyszczepionkowy w Katowicach ma kolorowego chłopa . Inne tez wprost mówiły, żebyśmy wpuścili imigrantów z granicy polsko-bialoruskiej. Mógłbym jeszcze wiele innych przykładów dać.
One często grają tylko takie porządne.


Co do Konfy to im się już dawno odkleiło, a po wojnie bardziej nasiliło.
 
Ale od czego ucieczka? Że kwestia wiedzy o Wołyniu nie jest wyznacznikiem bycia debilem? Oczywiście że nie, gdyż używa się tego określenia pejoratywnie i nie dosłownie.
Przecież masa osób tutaj używa, na forum, określeń "idiota, debil" itd. I nie widziałem byś kiedyś zadawał to pytanie - stąd wnosze iż wiesz, że nie użyłem określenia debil dosłownie, tak jak wiesz, że dosłownie nie używają go inni.
Masz Wikipedię i możesz sprawdzić, że wyznacznikiem debilizmu jest IQ na określonym poziomie, i jest to określone upośledzenie. Więc uznałem twoje pytanie za żartobliwe , ironiczne, a nie poważne.


Ale niezła ucieczka od tematu hipokryzji Brauna :)

Braun tak jak samo jak JKM (chociaż Braun bardziej przykłada się do rzeczywistości bo JKMa ogranicza tylko jego wyobraźnia) to nie są ludzie którym przypisałbym większą wiedzę. Raczej zadanie rodem z podstawówki: masz jedno zdanie i ułóż do tego całe opowiadanie. Przecież Braun głosi herezje odnośnie katolicyzmu, od Biblii aż po katechizm KK.

W ogóle ten mit wiedzy historycznej w Polsce; człowieku, nadal dużo osób wierzy w niemiecką propagandę odnośnie tego, że Ułani z szablą atakowali czołgi. Boże to była elita wojska, a nie jacyś pijani Ruscy: macie ich przedwojenny pokaz -ćwiczenia wymagające więcej odwagi i techniki niż walki MMA


Tak samo rozpoznawalność hasła Wołyń. Myślę, że jeśli zrobilibyśmy sondaż w 2006/2010 roku to rozpoznawalność byłaby na poziomie maks 30%, a nagle po 2014 roku to wystrzeliło...

Polska to jest idealny przykład, że jeśli samemu nie opowie się własnej historii to ktoś napiszę ją za nas: przecież Ausschwitz stało się symbolem eksterminacji Żydów a nie Polaków (te żydowskie wycieczki z uzbrojonymi w ostrą amunicje opiekunami...), a tymczasem Niemcy wydali kupę kasy na to, aby teraz głosić tezy jak Merkel podczas rocznicy lądowania w Normandii o "wyzwalaniu Niemiec od nazistów". Wielu niemieckich żołnierzy umarło po wojnie jako wierni wyznawcy Hitlera. Były też oczywiście historie ludzi, którzy przyznali się do tego, że przeraża ich jak mieli wyprany mózg bo podczas wojny naprawdę wierzyli w to co robili. Te relacje ludzi, którzy zaczęli mówić konkretami były ciekawe: opowiadali o tym jak strach zamieniał się w paranoje bo w końcu sobie człowiek uświadamia, że po drugiej stronie ktoś mniej boi się śmierci, wspomaganie się narkotykami na które przymykano oko...
 
Ukrofile się zesrały w komentarzach :antonio:


Nie czytam komentarzy na SE.


Czyli jeżeli Ty, lub ktoś tutaj, wrzuca coś antyukrainskiego, czy o Ukraińcu który zrobi coś brzydkiego, to przyznajesz , że merdasz ogonkiem lub się zesrales? Skoro wrzucanie takich wpisów tak opisujesz? ;)

A biorąc pod uwagę, że to ty pierwszy skomentowałes...to kto tu się zesrał? I w dodatku masz jakiś ból, bo komentujesz i przeżywasz to dalej.
 
Nie czytam komentarzy na SE.


Czyli jeżeli Ty, lub ktoś tutaj, wrzuca coś antyukrainskiego, czy o Ukraińcu który zrobi coś brzydkiego, to przyznajesz , że merdasz ogonkiem lub się zesrales? Skoro wrzucanie takich wpisów tak opisujesz? ;)

A biorąc pod uwagę, że to ty pierwszy skomentowałes...to kto tu się zesrał? I w dodatku masz jakiś ból, bo komentujesz i przeżywasz to dalej.
Nie, nie merdam. Ja pluję jadem.
 
To jest z deka pojebane jak reagujesz na wiadomość, że ktoś najebał dwie kobiety.
Reaguję na reakcję na to ukrofilów. Nigdzie nie napisałem, że pochwalam najebanie tym kobietom, ale widzisz co chcesz widzieć.
No i gdzie to słynne "nie znamy przecież szczegółów, nie wiemy jak to naprawdę wyglądało, poczekajmy z tym osądem aż będą oficjalne dane" itp. ?
 
Reaguję na reakcję na to ukrofilów. Nigdzie nie napisałem, że pochwalam najebanie tym kobietom, ale widzisz co chcesz widzieć.
No i gdzie to słynne "nie znamy przecież szczegółów, nie wiemy jak to naprawdę wyglądało, poczekajmy z tym osądem aż będą oficjalne dane" itp. ?


Ale reakcji ukrofilow nie mogłeś znać , bo jeszcze żadnej nie okazali. Twój komentarz był pierwszy.
 
Reaguję na reakcję na to ukrofilów. Nigdzie nie napisałem, że pochwalam najebanie tym kobietom, ale widzisz co chcesz widzieć.
No i gdzie to słynne "nie znamy przecież szczegółów, nie wiemy jak to naprawdę wyglądało, poczekajmy z tym osądem aż będą oficjalne dane" itp. ?
Nie, to była Twoja reakcja na Twoje „wyimaginowane reakcje ukrofilów”. Jak Halibut napisał byłeś pierwszy i to Ty dzwonisz.
 
I tak sobie @spa wrzucił ten artykuł

No tak jak Ty i koledzy tak sobie wrzucacie info o tym, gdy coś zrobią Ukraińcy.
Przecież kilka dni przekonywał mnie Klocuniek m.in że to nie w celach propagandowych, antyukrainskich, tylko ot, wrzucanie informacji o tym co się dzieje :)
 
Back
Top