Konflikt Rosja-Ukraina

Kadry


Używasz przeciwko mnie moich zakleć?


Piękna robota szkoda, że jeszcze wykop nie wziął się za Seb Rossa i Grygorowicza xD

Ale skoro jest jakieś zdjecie na wykopie czy na twitterze to jest to prawda :)






















Co 2 wpis tutaj to Ukraincy = hiv. Jakies dane z dupy, ze od lutego ilosc zarazonych sie podwoila w Polsce i ciekawe kogo to wina. Reagujesz na takie fikolki takim samym poziomem oburzenia?

Z tym hivem to jest o tyle ciekawe, ze wirusem nie jest tak prosto sie zarazic. Wiec albo dla Polakow Ukraincy sa bardzo atrakcyjnymi ludzmi(szczegolnie mezczyzni homoseksualni i narkomani bo jak sie tutaj juz zdazylismy dowiedziec tylko ta grupa roznosi), przy ktorych traca glowe i zapominaja sie zabezpieczyc, albo mysla, ze transmisja odbywa sie droga kropelkowa. Co przy tych foliowych teoriach by mnie w ogole nie zdziwilo.
Powiem Tobie tak: w excelu mogę zmieścić więcej fikcji niż w Word. Cholernie dużo osób nie potrafi czytać statystyk, często robią to na zasadzie: im częściej Nicolas Cage grał w filmach tym więcej ludzi topiło się w basenach. Wniosek: nie Nicolas Cage przestanie grać - jest nawet strona z takimi bekowymi statystykami, ale fakt: zarówno lewa jak i prawa strona się w to bawi.
A sprawozdania finansowe to już kompletnie kaputt...

Jednak ty wypisujesz jakieś teksty najpierw, że przez księży ludzie zarażają się HIVem bo krytykują antykoncepcje, a później, że do niej nie zachęcają.

Pamiętasz sprawę Simona Mola? Murzyn, taki dumny antyfaszysta roku, nagroda przyznana przez organizacje Nigdy więcej. Wszystkich oskarżał o rasizm.
Zaraził mnóstwo kobiet HIVem. Tylko pytanie jakich?
SImon Mol chodził na spotkania kółka różańcowego? Nie, on zarażał lewaczki, modne panie, które chciały się spotykać z dumnym antyfaszystą roku.

Później Wanda Nowicka (matka Towarzysza Michała chwalącego Putina) powiedziała, że winny jest brak edukacji seksualnej -tak właśnie widzę Twoja krytykę Kościoła.

Boże to już bardziej potrzebna w szkołach jest matematyka finansowa i dietetyka, ale wcale nie uważam, że nagle nie mielibyśmy fanów pożyczek chwilówek i mnóstwa otyłości.

To jest myślenie, że człowiek to taki algorytm, który jeśli tylko dostaną odpowiedni imput to zawsze wynik będzie taki sam. Wcale nie musi tak być, że nawet mając pełnie informacji i rozpoznając, że coś jest dobre -możesz nadal tego nie zrobić.
 
Akurat nie ma co żałować nazowców.


To jest nieistotne czy akurat zabili tam kogoś kto miał poglądy nazistowskie. Byli to regularni żołnierze od jakiegoś czasu. A z punktu widzenia interesów Polski akurat lepsi są "nazowcy" niż banderowcy.
 
Jedni i drudzy to chuje do szczania?

Nawet jeśli przyjmiemy, że wsrod azowcow są naziści, to jest ich tam kilka procent. To powód by mordować całe oddziały jak jacyś...naziści?
Czyli skoro Rosjanie to komuniści często o nazistowskich poglądach to uważasz że nie powinno być żal rosyjskich jeńców gdyby Ukraińcy ich kastrowali i wysadzali w obozach? Ba, jako, że to najeźdźcy, to moralnie takie zachowanie w stosunku do Rosjan powinieneś jeszcze bardziej usprawiedliwiać.
 
Nawet jeśli przyjmiemy, że wsrod azowcow są naziści, to jest ich tam kilka procent. To powód by mordować całe oddziały jak jacyś...naziści?
Czyli skoro Rosjanie to komuniści często o nazistowskich poglądach to uważasz że nie powinno być żal rosyjskich jeńców gdyby Ukraińcy ich kastrowali i wysadzali w obozach? Ba, jako, że to najeźdźcy, to moralnie takie zachowanie w stosunku do Rosjan powinieneś jeszcze bardziej usprawiedliwiać.
Mówiłem wielokrotnie-jebać ich wszystkich.
 
Kadry


Używasz przeciwko mnie moich zakleć?


Piękna robota szkoda, że jeszcze wykop nie wziął się za Seb Rossa i Grygorowicza xD

Ale skoro jest jakieś zdjecie na wykopie czy na twitterze to jest to prawda :)























Powiem Tobie tak: w excelu mogę zmieścić więcej fikcji niż w Word. Cholernie dużo osób nie potrafi czytać statystyk, często robią to na zasadzie: im częściej Nicolas Cage grał w filmach tym więcej ludzi topiło się w basenach. Wniosek: nie Nicolas Cage przestanie grać - jest nawet strona z takimi bekowymi statystykami, ale fakt: zarówno lewa jak i prawa strona się w to bawi.
A sprawozdania finansowe to już kompletnie kaputt...

Jednak ty wypisujesz jakieś teksty najpierw, że przez księży ludzie zarażają się HIVem bo krytykują antykoncepcje, a później, że do niej nie zachęcają.

Pamiętasz sprawę Simona Mola? Murzyn, taki dumny antyfaszysta roku, nagroda przyznana przez organizacje Nigdy więcej. Wszystkich oskarżał o rasizm.
Zaraził mnóstwo kobiet HIVem. Tylko pytanie jakich?
SImon Mol chodził na spotkania kółka różańcowego? Nie, on zarażał lewaczki, modne panie, które chciały się spotykać z dumnym antyfaszystą roku.

Później Wanda Nowicka (matka Towarzysza Michała chwalącego Putina) powiedziała, że winny jest brak edukacji seksualnej -tak właśnie widzę Twoja krytykę Kościoła.

Boże to już bardziej potrzebna w szkołach jest matematyka finansowa i dietetyka, ale wcale nie uważam, że nagle nie mielibyśmy fanów pożyczek chwilówek i mnóstwa otyłości.

To jest myślenie, że człowiek to taki algorytm, który jeśli tylko dostaną odpowiedni imput to zawsze wynik będzie taki sam. Wcale nie musi tak być, że nawet mając pełnie informacji i rozpoznając, że coś jest dobre -możesz nadal tego nie zrobić.

Miesiac czekales, zeby mi odpowiedziec?

Tak, ostatecznie doszlismy do tych samych wnioskow, ze mlodzi Polacy to debile.
 
Farmazoniarz 21 w akcji mówi, że rozsądny jest sojusz z Rosją bo można na tym zyskać: tą Rosją w której od podstawówki bawią się w skrajny antypolonizm i przedstawiają Polskę jak zdrajcę narodów słowiańskich (nie mogę przypomnieć, który rosyjski poeta mówił o trzecim Rzymie narodów słowiańskich z centrum w Moskwie tylko ci Polacy ciągle w tym przeszkadzają. To jest omawiane u nich w szkołach...)?




Zaorski czasem nie nie kpił z farmazoniarza21 mówiącego, że akcje Gaspromu są korzystne i wypłacają co roku dywidendy? :muttley:

Boże obojętnie czy rządziło SLD, PO z PSLem czy PiS to ciągle Rosja nie była otwarta dla polskich firm, ciągle jakieś złośliwości - bo jak Ruscy ma sprzyjać "zdrajcom narodów słowiańskich"?

Jest powiedzenie, że kto szuka w Rosji złota to może znaleźć ołów.
Myślenie, że można dobrze wyjść z Rosją to tak jakby mieć nadzieje, że nie straci się na pójściu do kasyna: no niby są osoby, które potrafią w odpowiednim momencie odejść od stolika, ale większość traci :iamdone:


Miesiac czekales, zeby mi odpowiedziec?

Tak, ostatecznie doszlismy do tych samych wnioskow, ze mlodzi Polacy to debile.

Nie jestem na etacie w odpowiadaniu :korwinlaugh:
Czy młodzi Polacy to debile? Jak to mówił guru Janusz Tracz ,,szanuj wroga swego bo możesz mieć gorszego". Amerykańska młodzież głupieje dużo mocniej, niemiecka też. W Polsce to raczej takie zauroczenie głupotą a wyprany mózg
 
Ktoś wie ilu rosyjskich jeńców mają Ukraińcy?
Bo jeżeli Rosjanie zabili tych ludzi z Aziwa, to takim łamaniem elementarnych praw wojennych dają Ukraińcom pretekst do ostrych vendett na Rosjanach.


Elementarne prawa wojenne ha ha ha! Tak się składa, że nie dalej jak równo miesiąc temu, ambasador Ukrainy w Niemczech, wytłumaczył wojną zaszlachtowanie kilkudziesięciu tys Polaków na Wołyniu. Zaszlachtowanie, bo to była rzeź, łącznie z wrzucaniem żywych dzieci do pieca. Także odpowiem ci jego słowami; to jest wojna, a na wojnie nie ma zmiłuj.
Bracia Ukraińcy, kurwa :D

Melnyk przyznał, że dochodziło do ukraińskich zbrodni na Polakach, ale stwierdził, że „takich masakr dokonywali również Polacy”, przekonując, że zginęło wtedy kilkadziesiąt tysięcy Ukraińców. W rzeczywistości szacuje się, że w rzezi wołyńskiej zginęło ok. 50–60 tys. Polaków i w odwecie 2–3 tysiące Ukraińców.
Ukraiński ambasador stwierdził też, że mówienie o antysemityzmie Bandery to „rosyjska narracja”. – Bandera nie był masowym mordercą Żydów i Polaków – stwierdził, podkreślając, że nie dystansuje się od dziedzictwa OUN i Bandery.
Słowa Melnyka od razu wywołały wzburzenie w Polsce. „Dziwne podziękowanie za wysiłek Polski na rzecz statusu kandydata do Unii, goszczenie milionów uchodźców oraz przekazanie znacznych ilości broni ⁦Ukrainie. ⁩Zatem wojna nie może być wymówką do zamrażania trudnych spraw”
 
Elementarne prawa wojenne ha ha ha! Tak się składa, że nie dalej jak równo miesiąc temu, ambasador Ukrainy w Niemczech, wytłumaczył wojną zaszlachtowanie kilkudziesięciu tys Polaków na Wołyniu. Zaszlachtowanie, bo to była rzeź, łącznie z wrzucaniem żywych dzieci do pieca. Także odpowiem ci jego słowami; to jest wojna, a na wojnie nie ma zmiłuj.
Bracia Ukraińcy, kurwa :D

Melnyk przyznał, że dochodziło do ukraińskich zbrodni na Polakach, ale stwierdził, że „takich masakr dokonywali również Polacy”, przekonując, że zginęło wtedy kilkadziesiąt tysięcy Ukraińców. W rzeczywistości szacuje się, że w rzezi wołyńskiej zginęło ok. 50–60 tys. Polaków i w odwecie 2–3 tysiące Ukraińców.
Ukraiński ambasador stwierdził też, że mówienie o antysemityzmie Bandery to „rosyjska narracja”. – Bandera nie był masowym mordercą Żydów i Polaków – stwierdził, podkreślając, że nie dystansuje się od dziedzictwa OUN i Bandery.
Słowa Melnyka od razu wywołały wzburzenie w Polsce. „Dziwne podziękowanie za wysiłek Polski na rzecz statusu kandydata do Unii, goszczenie milionów uchodźców oraz przekazanie znacznych ilości broni ⁦Ukrainie. ⁩Zatem wojna nie może być wymówką do zamrażania trudnych spraw”

Ech, ale to nie jest odpowiedź na moje pytanie "Ruscy mogą robić z Ukraińcami co chcą, bo Wołyń".
 
Zostały nam chociaż jeszcze jakieś czołgi w muzeach czy coś?
Te zapowiedzi to jest taka megalomania, że szkoda gadać. Czym za to płacić? Kto obsadzi ten szprzęt? Te przygłupy pewnie będą rozdawać banderowcom obywatelstwo i ich zachęcać do "służby" RP. Jak autor filmu zauważa to może potrwać 15-20 lat przy dobrych wiatrach

:brainoverload:

@szplin zostały nam Leopardy ale ile z nich jest sprawnych to nie mam pojęcia :fjedzia:
 
Te zapowiedzi to jest taka megalomania, że szkoda gadać. Czym za to płacić? Kto obsadzi ten szprzęt? Te przygłupy pewnie będą rozdawać banderowcom obywatelstwo i ich zachęcać do "służby" RP. Jak autor filmu zauważa to może potrwać 15-20 lat przy dobrych wiatrach :brainoverload:

No a z innych analiz wynika że w ciągu kilku lat powinniśmy mieć lepszy stan niż przed wojna na Ukrainie.

I tak musimy poczekać by się przekonać. Moim zdaniem PiS ma plany za ambitne na ten klimat defraudacji w ich szeregach. Koszta też wydają się wyjątkowo małe jak na to co mamy mieć.
 
No a z innych analiz wynika że w ciągu kilku lat powinniśmy mieć lepszy stan niż przed wojna na Ukrainie.

I tak musimy poczekać by się przekonać. Moim zdaniem PiS ma plany za ambitne na ten klimat defraudacji w ich szeregach. Koszta też wydają się wyjątkowo małe jak na to co mamy mieć.
Przecież wydatki wojskowe już chcą puszczać poza oficjalnym budżetem. Czyli drukareczka tobi brrrrrrr
Chlebek po 10 zł coraz bliżej.
 
Najbardziej to to Jedwabne mnie rozwaliło. Musiał gdzies wyczytać, że to aegument wymierzony w "patriotów" i takie coś mu wyszło.
No w Jedwabnem Polacy nakurwiali fest.
Szkoda, że głównie na stryczkach i w płomieniach, ale co ja będę "patriotów" z twittera pouczał.

Wstyd że tacy ludzie plują na historie swojego kraju.
 
FB_IMG_1659469360987.jpg
 
Pa jaka kobieta Cię ominęła. Siedź tam dalej i układaj cegły boś się kasy nie nachapał jeszcze. Wszystkie normalne Ci zgarną z pod nosa a zostanie Ci jakaś julka co jedno dziecko Ci wyskrobie a na drugie będziesz płacił alimenty bo "ona jest niezależna!". Najlepsze lata tracisz na pogoń za kasą jak te julki właśnie. Gdzie! Twoje dzieci ja się pytam!? :boystop:
 


A może to zwyrolska Ukrainka która ma
Pa jaka kobieta Cię ominęła. Siedź tam dalej i układaj cegły boś się kasy nie nachapał jeszcze. Wszystkie normalne Ci zgarną z pod nosa a zostanie Ci jakaś julka co jedno dziecko Ci wyskrobie a na drugie będziesz płacił alimenty bo "ona jest niezależna!". Najlepsze lata tracisz na pogoń za kasą jak te julki właśnie. Gdzie! Twoje dzieci ja się pytam!? :boystop:


A może tu Ukrainka banderowcy? Patrz jak cieszy się gdy myśli o Wołyniu.
 
Back
Top